Opinie o LG w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy LG. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie LG o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LG w Warszawa

oper

noo :) częściej go teraz widać na Tabie :)od, kiedy temat na forum był poruszony:)

Wojciech Spychla

dzisiaj Darek nawet coś się wzioł do roboty :_) u swojej rudej kochanej chyba nie mógł siedzieć. Ciekawe czy ma włochy na stopach jak hobbit

ole !!!

czarne chmury nad Biskupicami

Grzesiu

u nas mają wprowdzaic linie i linki na produkcje oled i uniezależnić się tym samym od dostawców matryc np heesunga, prawie gotowy produkt schodzi

Technik utrzymania ruchu

Rozmowa z Panem z HR’u, typowe pytania: dlaczego LG? Dlaczego decyduje się Pan na tą pracę? Później rozmowa z szefem działu Ur

Rodzaje czujników, po co są w programach plc itp. Różnica między stycznikiem i przekaźnikiem, Jaki otwór pod M8 Jak zmieniać kierunek obrotów silnika

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy .Doradca Klienta z językiem niderlandzkim.
Katowice
PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej
Wojciech Spychla

Ciekawe co na to jego tata ? :_) może nie wie i trzeba powiedzieć jemu

Wojciech Spychla

Darek technik chyba z tab ! Ten mały !

op PSB

"Tu nie ma konfidentów !!! Oprócz Darka konfitury !!! Pozdrowienia dla jego rudowłosej :_) " On cały czas pod namiotem na PCB przy Swojej "rudowłosej:)" zamiast Tab-ów pilnować....:)

pracownik LG

Kiedyś człowiek był dumny że pracóje w LG Dysplay,a teraz wszystko schodzi na psy i jest cisza,ludzi się upycha w innych firmach,tak jak wysłali do tego kołchozu elekroniksa,taki bilet w jedną stronę ,wysłali nas jak niewolników,wczoraj podpisywaliśmy oświadczenie że pracójemy do końca miesiąca,a dzisiaj menadżer elektroniksa oznajmił że zostaniemy do końca roku,dziwił się że my o tym nic niewiemy,musimy dostosowywać się do ich wymogów takie tam mamy prawa,10min.przerwy a druga 15min.i wszystko biegiem,wykończyć się można i nikogo to chyba nieinteresuje w naszej kochanej firmie,a tam produkcja się odbywa na salce szkoleniowej,albo mają postojowe a my robimy jak czaene woły.ale kogo to obchodzi naszych menadżerów wogóle,zapewne cieszą się że salka trochę opustoszała,że są luzy,nawet żaden tu się niepojawił .

disneyland
@pracownik LG

no właśnie, o co tu chodzi? o0 bo słyszałam o tym wczoraj, tylko rzekomo nazywają to transferem? hahaha niezłe :)

disneyland
@pracownik LG

p.s pracuje, pracujemy, nie interesuje, w ogóle, nie pojawił sorry, że wytykam, ale takie coś już ostro razi w oczy

devil

tak, masz rację, również o tym słyszałam i o jakieś ważnej umowie (prawdopodobnie to to samo) ale to chyba wciąż na etapie planowania, wiec i z tym byłabym ostrożna, bo każde plany można zmienić, to samo z rotacją pracowników. Co do nowego prezesa, cóż, pożyjemy - zobaczymy, ile mi będzie dane pracować w lg, to będę pracować i dobrze wykonywać obowiązki, ale na dłuższą metę mam zupełnie inne plany i jak reszta młodych ludzi, raczej nie dotyczą one pozostania w PL :)

eN

Nie nakręcajcie się tak, przyjście nowego prezesa nie ma nic wspólnego z sytuacją firmy. Obecny prezes zostaje jeszcze do końca roku (a rzekomo właśnie z końcem roku firma miała być zamykana, więc po co byłby nowy prezes?), a odchodzi z powodów osobistych. W dodatku ponoć na terenie firmy ma się budować druga fabryka, zatem będzie nabór nowych pracowników do klastra, a nie zwolnienia.

uugs
@eN

Tak, prezes oficjalnie odchodzi z powodów osobistych, dokładnie tak jak wszyscy managerowie, którzy odeszli z LGD do Amazona. Dziwnym trafem wszyscy oni musieli po latach pracy w ciągu 2 miesięcy odejść z powodów osobistych, gdy zakład przestał być rentowny (o czym mówili sami przełożeni, tłumacząc, że co prawda my wiele nie produkujemy, ale dostajemy pieniądze z Korei - dostajemy, bo własnych nam nie wystarcza na pokrycie kosztów). Dziwny zbieg okoliczności. ;) Kto chce, niech wierzy.

pracownik LG jeszcze
@uugs

WITAM W BANKU DOWIEDZIAŁEM SIĘ ŻE NASZ ZAKŁAD MA OGŁOŚIĆ UPADŁOŚĆ Z KOŃCEM ROKU,TO CHYBA NAPEWNO NIE SĄ PLOTKI W TAKIEJ INSTYTUCJI,ONI WIEDZĄ CONAJMIEJ 3 MIESIĄCE BO SĄ WIERZYCIELAMI.PREZES ODCHODZI BO MUSI ODEJŚĆ BO PRZYCHODZI SYNDYK,JAKIŚ ZAŻĄDCA,LIKWIDATOR I WSZYSTKO W TYM TEMACIE,A NA PRODUKCJI ŻRĄ SIĘ GRYZĄ O STANOWISKA PŁASZCZĄ SIĘ PRZED PRZEŁOŻONYMI ABY MIEĆ "PRACĘ"CZĘŚĆ LUDZI JEŹDZI DO LG ELEKTONIKS TAM JEST FUL PRACY ,NIEMA ŻADNEGO KRYZYSU O KTÓRYM NAM SIĘ TU PISZE NA BIMACH.POZDRAWIAM TERAZ DUPOWŁAZÓW I DONOŚICIELI NA KOLEŻANKI, KOLEGÓW Z KTÓRYMI SIĘ NA LINII KIEDYŚ FAJNIE PRACOWAŁO,I DO MAŁUSZOWA NA IMPREZY CHODZIŁO.MIŁEJ PRACY.

uugs

Źle się teraz dzieje, Shift Leaderzy Assembly walą naganami za każdy błąd operatora. Zrobisz coś 80000000 razy dobrze, raz źle i nagana, a niektóre pomyłki prędzej czy później się zdarzają. Gdyby S/L karać tak jak oni karają operatorów za ich każdy błąd to wylecieliby już po przynajmniej paręnaście razy. Hipokryci. Prezes odchodzi, przychodzi inny. Żaden prezes nie chce mieć na koncie bankructwa firmy, bo to dla niego koniec kariery. Nowy jak nowy, zawsze może powiedzieć, że jak przyszedł firma była w tragicznym stanie i starał się ją ratować, ale nie mógł już nic zrobić. Gdy zmienia się prezes, który był z firmą od lat to znaczy, że firma jest na skraju upadku. Managerowie i Shiftowie dobrze o tym wiedzą i najwidoczniej chcą się pożegnać z operatorami jak najlepiej umieją: (usunięte przez administratora) im jak tylko się da.

devil
@uugs

no niestety, masz rację, dlatego ja osobiście nie spodziewam się przedłużenia umowy, zawsze trzeba mieć oczy dookoła głowy, może i jestem w tej firmie nowym pracownikiem, ale też uważam, że jak przychodzi nowy prezes, to coś tu zaczyna lekko śmierdzieć.

Wojciech Spychła

A.N.
@Wojciech Spychła

Do czego pijesz chłopie? Czytasz ze zrozumieniem?

smieszka
@Wojciech Spychła

który który :D

A.N.

Witam, Mam pytanie; czy ktoś pracuje lub pracował lub też ma może kontakt z kimś kto pracuje w dziale refabrykacji/regeneracji/napraw TV, kin domowych, itp? Za pomoc w kontakcie możliwa gratyfikacja pieniężna. Kontakt: wielkibill@o2.pl lub telefon 790 508 288

killzone

zarobki, cóż, przemilczę, bo każdy ma na ten temat własne zdanie, mi generalnie odpowiadają, ale ja nie mam ani kredytów, ani długów, ani rodziny :) Więc mam "czysty zysk", co do atmosfery hmm ludzie są różni, szybko można się zintegrować, ale warto uważać komu i co się mówi ;) Jak wszędzie, ot po prostu, z reguły ludzie są sympatyczni i idzie pogadać o wszystkim (nie mogę pisać za wszystkie zmiany...ale moja zmiana jest świetna, mam w 95% normalnych ludzi, reszta do odstrzału.) Co do przerw, są OK, tu akurat nie ma z tym problemów :)

higiena

wlasnie przeczytaem artykul ze co trzecia polka nie myje sie codziennie!!! jezdzac autobusem dzierzioniowskim zdecydowanie musze sie z tym artykulem zgodzic w 300 %%%

goska

pozdro dla bartta peninskiego

chucknorris

przeniosą, nie przeniosą, mi osobiście to zwisa i powiewa :) już chyba od 5 czy 6 lat czytam i słyszę takie rzeczy, że padnie, że przeniosą..faktycznie problem mogą mieć osoby, które pracują tylko i wyłącznie na produkcji przez większość swojego życia, nie oszukujmy się, sporo tam osób bez szkoły jak piszecie...cóż, podejrzewam, że kolejne grupy przejdą do amazona.

grzegorz strzelin

ja kiedys bylem policjantem, potem ochroniarzem w szkole a teraz pora na prace w Lg, magazyn Cell :) zmiana C :)

Dario

A co sądzicie o tej ofercie pracy: (usunięte przez administratora) ?

russia
@Dario

akurat dla inżynierów, zaraz po studiach praca jest ok, jakoś nie słyszałam, żeby któryś się żalił :P na zdobycie pierwszego doświadczenia, LG jak znalazł.

s

po co mnie wzieli do heesunga jak ja nic nieumiem robie dla nas beklajty niedoswiadczony pracownik w displeju sie opierniczalem i tam tez dlatego te beklajty co robie wroca z powrotem do heesunga do naprawy to po co nas tam daja i taqk obnizamy produkcje potem u klienta telewizor wybucha widze co sie dzieje dziadostwo

telewidz
@s

chyba nikt o zdrowych zmyslach nie kupi telewizora lg...

russia
@telewidz

zdziwiłbyś się..

Zostaw merytoryczną opinię o LG - Warszawa

• Jak się pracuje w LG?

Zobacz opinie na temat firmy LG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LG?

Kandydaci do pracy w LG napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LG