logo Bohemia IZ

Bohemia IZ

Opinie o Bohemia IZ

anonim 2008-11-25 00:43
Słowa kojarzące się z tą firmą to to, ze firma podejmowala NIELEGALNE dzialania, stad powod mojej rezygnacji
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako beznadziejny. Szkoleń praktycznie nie bylo po podpisaniu umowy. Do tego czasu zaproszono mnie na pokazowe szkolenia w malych grupach. Niestety tuz po podpisaniu umowy kazano dzwonic do ludzi z danej wczesniej listy i 'wciskac' im produkty finansowe.
Atmosfera i ludzie tam pracujący są srednia - duzo Czechow z mizerna znajomoscia polskiego.
anonim 2008-12-07 17:01
Wygląda na czeska szemraną firme która szuka naiwniaków.
Zamiast rozwojowej pracy siedzisz przy telefonie , dzwonisz do ludzi z listy adresowej (np. emeryci) i wciskasz kit żeby zainwestowali 100 000 $ w giełdę. Jak nie chcą to musisz krzyczeć do słuchawki. Miała być umowa i jej nie zobaczyłem...krętacze.Jednym słowem akwizycja.
anonim 2008-12-16 13:07
Wszczęto sprawę przeciwko firmie. Sprawą zajmuje się prokurator, pan [usunięto przez admina] Prokuratura Okręgowa w Warszawie, ul. Chocimska 28 Jeśli straciłeś i chcesz odzyskać pieniądze! dzwoń, złóż zeznanie! Jeśli pracowałeś/pracowałaś - dzwoń, złóż zeznanie!
anonim 2009-01-31 11:47
ok toczy sie sprawa ale czy jako pracownik już od poniedziałku były mogę wywalczyć zwrot jakiś pieniędzy?? ta firma doprowadziła mnie na skraj depresji i bankructwa nie wiem jak długo jeszcze bede z moją dziewczyną jak długo będziemy mogli mieszkać razem i czy pogodze się z rodziną długi po pracy tam mnie zabiją
Zostaw swoją opinię o Bohemia IZ - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bohemia IZ