Opinie o EKOINSTAL w Świętochłowice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy EKOINSTAL. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w EKOINSTAL o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja metali i rud metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EKOINSTAL w Świętochłowice

Robert P(lipiniorz)

Slabe to... Widze, ze ktos mnie nie lubi, ale to dobrze ;). Pozdrawiam.

Pracownik _ SWI
@Robert P(lipiniorz)

Szanowny Panie Robercie, Panie Lipiniok, Wbrew przekonaniu iż jesteście Państwo anonimowi w internecie pragnę kolejny raz zaznaczyć iż tak nie jest. Wpisy dotyczące właścicieli spółki nie pozostaną bez odpowiedzi. Ponieważ zawierają zapisy oraz oskarżenia, na które są paragrafy, Dział Prawny tym razem nie pozwoli aby dokonywanie tego rodzaju wpisów za pośrednictwem GoWork jak i innych portali pozostało bez konsekwencji dla tego użytkownika internetu. Wspieramy Zarząd w tych działaniach, gdyż takie postępowanie w złym świetle stawia pozostałych pracowników spółki.

Abcdeg

Jest oferta pracy kierowcy w Świętochłowicach. Czy to praca ma miejscu czy wiąże się z wyjazdami w Polsce i za granica?

@Abcdeg

Za granicę nie jeżdżą tylko po kraju auta starzy kierowcy mają swoje jak się przyjmiesz będziesz jeździł zdzidziałym heblem 20 letnim nigdy nie wiesz kiedy skończysz pracę tak samo z wypłatą liczoną nie wiadomo z czego i jak.

Magazynier
@Anonim

A gdzie to ekoinstal ma stare auta? Jakos nie zarejestrowalem zeby sie psuly specjalnie

Hardstyle

Strata czasu na rekrutacje do tej firmy. Sami nie wiedzą czego i kogo chcą. Niby korzystają z usług agencji rekrutacyjnych ale to tylko po to by zasłonić się i nie ujawniać nazwy firmy. A tak naprawdę cały czas rekrutacja to jedno wielkie widzimisie jakiegoś prezesa. Możesz jako kandydat spełniać wszystkie wymagania a niespodoba się twoja twarz prezesikowi i nici z pracy. Nie musze chyba wspominać że rekrutacja ciągnie się przez kilka "etapów" i to do stanowisk pracy za 2500 na ręke.

@Hardstyle

Bardzo mi przykro iż nie powiodło się w procesie rekrutacji, życzymy sukcesów w innych rekrutacjach. Zarząd bywa na spotkaniach rekrutacyjnych ale najczęściej w końcowej fazie. Nie możesz mieć pretensji o przewlekłość procesów. W związku z uruchomieniem nowego zakładu mamy sporo nowych miejsc pracy stąd wspieranie się procesami firm zewnętrznych czyli agencji rekrutacyjnej. Nie zależy nam na ukrywaniu naszej marki. :) Życzymy Powodzenia

Candi
@Hardstyle

(usunięte przez administratora). Nie wie na jakie stanowisko rekrutuje, kobieta mówi ze oddzwoni później nie ma z nią kontaktu, zero profesjonalizmu. Wystarczy wejść na opinie o tej agencji i wszystko będzie jasne. Intendi?

@Candi

Nasze rekrutacje były wspierane przez agencje zewnętrza w związku z duża liczba przyjęć w okolicznościach uruchomienia nowego zakładu w Swietochlowicach. Intendi to wieloletni nasz partner. Nie zarejestrowaliśmy brak profesjonalizmu ze strony agencji. Kandydaci zawsze otrzymują informacje zwrotna choć czasami z opóźnieniem ze względu na zwolniona decyzje z ramienia naszej spółki.

On
@Hardstyle

Przychylam się do wypowiedzi @Hardstyle. Również kilka lat temu byłem na rozmowie o pracę, która trwała około godziny w sali konferencyjnej, gdzie uczestnikami był prezes oraz towarzysząca mu miła Pani. Pomimo zapewnień po zejściu ze schodów na parter o tym, że otrzymam informację zwrotną o przyjęciu lub nie, takowej informacji nie otrzymałem, ani telefonicznie, ani mailowo? Szkoda, bo generalnie każdy chce wiedzieć "na czym stoi". A wymagania jakie są opisane w ofercie pracy, w moim przypadku nie co różniły się od wymagań przedstawionych podczas rozmowy. Nie jest to profesjonalne moim zdaniem.

nick

ciekawe bo od okolo 2003r uczestniczylem w bardzo wielu procesach rekrutacyjnych i nigdy nie zdarzylo sie zeby jakas firma napisala dlaczego mnie nie zatrudnila. jestescie wiec wyjatkiem na skale kraju. przewaznie firmy nawet nie powiadamiaja o wyniku rekrutacji.

@nick

To chyba nie jest nasza wada?

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Leszno
Nastukana

Nie wiem co bardziej żenujące warunki jakie oferuje Ekoinstal albo cała ta rekrutacja przez Intendi za którymi się ukrywacie.

@Nastukana

Szanowny użytkowniku, na ta chwile agencja pracy, która jest przytaczana w poście nie prowadzi jakichkolwiek rekrutacji dla EH. Wszystkie otwarte procesy są dostępne na naszych stronach. Jeśli chodzi o warunki zatrudnienia są jasno przedstawiane podczas spotkań rekrutacyjnych. Warunki proponowane przez spółkę pozostawiam opinii naszych aktualnych jak i przyszłych pracowników. Życzymy powodzenia na rynku pracy.

Czy ktoś mógłby wyrazić opinie o pracy kierowcy w tej firmie (C+E)?

Zuzanna

@Jasmine Dziękuję za odpowiedź. Co dokładniej rozumiesz przez stwierdzenie "nie zaproponowano nic do siebie"? Mam rozumieć, że rekruter firmy EKOINSTAL słowem nie wspomniał Ci o tym, jakie są warunki zatrudnienia na stanowisku, na które aplikowałaś? Będę Ci wdzięczna za tę informację.

RekruterEH
@Zuzanna

Szanowny GoWork, pragne potwierdzić iż rekruter za każdym razem informuje o warunkach zatrudnienia jakie proponuje EH. Skoro przedstawiciele Gowork sami zadają sobie pytania jednocześnie na nie odpowiadając to nie ma nic wspólnego ze stanem faktycznym procesu rekrutacji przeprowadzanym w spółce EH. Tego samego dotyczy wypowiedź "Jasmine", gdyż w przeciągu 8 miesięcy podczas wszystkich procesów rekrutacji rozmowy były prowadzone z dwoma kobietami z czego jedna dostała pracę, natomiast druga otrzymała odpowiedź negatywną. Już na drugi dzień po rozmowie kwalifikacyjnej za pomocą poczty email z dokładnym wyjaśnieniem z jakich powodów Kandydatka nie przeszła do kolejnego etapu rekrutacji. Portal jak już dawno zauważyliśmy nie pokazuje prawdy o przedsiębiorcach a sztuczne próby "ożywienia" danego wątku firmy przez pracowników Gowork nie przynoszą zamierzonych efektów. Serdecznie pozdrawiamy; Zespół EH

@Zuzanna

Tak jak wspomniałam wcześniej, cała rozmowa polegała na zadawaniu pytań do mnie, na które odpowiadałam, natomiast ja się nie dowiedziałam jaki zarobek, w jakich godzinach pracy, czy są zmiany, czy są premie itp, nie było szansy zadać tych pytań. Jedyna informacja to wymagania na danym stanowisku na oficjalnej stronie EH. Myślę, że moje odpowiedzi z punktu widzenia osób odwiedzających ten portal celem uzyskania informacji o potencjalnym pracodawcy są obiektywne, a każda taka osoba ma możliwość we własnym zakresie ocenić wypowiedzi i podjąć odpowiednie dla siebie decyzje.

RekruterEH
@Jasmine

Szanowna Jasmine, Bardzo dziękujemy za utrzymanie wątku naszej spółki. Z przykrością jednak muszę stwierdzić iż nie byłaś w naszej spółce w procesie rekrutacji gdyż jak wspomniałam wcześniej …" w przeciągu 8 miesięcy podczas wszystkich procesów rekrutacji rozmowy były prowadzone z dwoma kobietami z czego jedna dostała pracę, natomiast druga otrzymała odpowiedź negatywną. Już na drugi dzień po rozmowie kwalifikacyjnej za pomocą poczty email z dokładnym wyjaśnieniem z jakich powodów Kandydatka nie przeszła do kolejnego etapu rekrutacji."... Życzymy sukcesów w nowej pracy :)

@RekruterEH

Oj byłam byłam. Nie wiem dlaczego Państwo ograniczacie się do 8 miesięcy? W pierwszym poście napisałam "kiedyś". Nie rozumiem tej dziwnej strategii obronnej, jak w zasadzie nie ma czego bronić. Mogę dokładnie opisać salę konferencyjną w której odbywałam rozmowę, pamiętam panią z parteru (recepcja?) która zaprowadzała mnie na drugie piętro, drzwi na czytniki i tak dalej i tak dalej.... Sz. Pani RektuterEH, możliwe iż Panią nie rozmawiałam, więc podejrzewam, że nie ma Pani pełnego obrazu informacji (może dlatego się Pani tylko do 8 miesięcy ogranicza?), więc proszę nie iść w zaparte i stwierdzać czegoś według własnej dedukcji. Druga sprawa, to że Państwo wysyłacie e-mail do kandydatów po rozmowie kwalifikacyjnej to jeszcze nie oznacza, że 100% takich wiadomości dochodzi do użytkowników. Mimo wszystko, dobrze że jest z Państwa strony aktywność, to też buduje wizerunek, także proszę go sobie nie zepsuć. Mam również nadzieję, że moderatorzy usuną zbędne wpisy, które nie są merytoryczne, aby inni użytkownicy mogli się skupić na sprawach istotnych. Pozdrawiam serdecznie.

Zuzanna

@Jasmine Pomijając sam fakt, że nie dostałaś informacji zwrotnej na temat rekrutacji, jakbyś finalnie oceniła samą rozmowę kwalifikacyjną w firmie EKOINSTAL? Druga i ostatnia tak właściwie rzecz - możesz opisać to, co na rozmowie zostało Ci zaproponowane w ramach warunków zatrudnienia? Będą to bardzo cenne i rzeczowe informacje, którymi na pewno pomożesz wielu innym użytkownikom.

@Zuzanna

Rozmowę kwalifikacyjną oceniam dość dobrze, można powiedzieć na 4+, natomiast jeśli chodzi o druga kwestię, nie zaproponowano nic od siebie, nie było żadnych informacji odnośnie warunków pracy, nie padło sformułowanie "może ma Pani do Nas jakieś pytania?". Raczej rozmowa jednostronna - jedna strona pyta, druga strona odpowiada.

Jasmine

Nie pracowałam tam, ale mogę napisać o procesie rekrutacji. Kiedyś brałam udział w rekrutacji. Poświęcono mi prawie godzinkę czasu. Rozmówcy, w tym prezes zadawali mnóstwo pytań, bardzo wnikliwie. Podczas rozmowy miałam wrażenie, że mają inne wymagania niż te, które piszą na ich stronie internetowej. W zasadzie druga osoba towarzysząca prezesowi za dużo nie miała do powiedzenia, także łatwo zauważyć, że zdecydowanie osoba decyzyjną jest prezes. I sama rozmowa była w miarę okej, natomiast obiecano mi, że dadzą informacje, że są na tak lub nie lecz niestety już nie oddzwonili. Może im brakło odwagi? W każdym razie nie warto czekać dłużej niż tydzień i łudzić się, że się człowiek dowie na czym stoi. Pracę znalazłam gdzie indziej, więc jako tako nie żałuję zbytnio, że mnie nie przyjęli bo choć firma wydaje się na bardzo wysokim poziomie to niestety tej kropki nad i zabrakło by można było powiedzieć, że proces rekrutacyjny jest na takim samym poziomie.

Zuzanna

@Nik, to forum jest poświęcone tylko opiniom o EKOINSTAL jako pracodawcy. Jeżeli dysponujesz informacjami o tej firmie, które są rzetelne i aktualne, to proszę Cię o ich pozostawienie. W innym wypadku proszę Cię o zamieszczanie tego typu ogłoszeń w innym miejscu.

Nik

Szukam ludzi do pracy na terenie śląska: CAD+programowanie laserów Kontakt poprzez formularz https://goo.gl/forms/yUDW1hzhmix40QXY2

nick

@Pedro jakieś rady odnośnie przygotowania do rozmowy?

Zuzanna

@Pedro, czy ze względu na to, że pracowałeś kilka lat w EKOINSTAL, mógłbyś coś więcej powiedzieć o tym jak oceniasz tego pracodawcę i obowiązki za które byłeś odpowiedzialny? Co może bezpośrednio wpływać na zainteresowanie tą firmą pod kątem zatrudnienia?

Pedro

Potwierdzam w 100% wpis @EKO (Szefa he he he :)). Pracowałem w tej firmie kilka lat. Można bez strachu aplikować.

Zuzanna

@Waldi, czy mógłbyś uargumentować swoją opinię o EKOINSTAL jako pracodawcy? Na pewno masz rację, w tym że długofalowe działania ze strony pracodawcy w kierunku pracowników, mogą przynieść pozytywną lub negatywną opinię na jego temat. Za co najbardziej cenisz sobie współpracę z tą firmą? Czy warunki zatrudnienie są w Twojej ocenie satysfakcjonujące?

Waldi

EKOINSTAL ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Taką opinie trzeba sobie wypracować.

Jakie dobre cechy wymienicie pracodawcy? Czy pracownicy EKOINSTAL na forum mogą odpowiedzieć na to pytanie?

Eko

Na pewno wypłaty na czas bez rozbija na raty lub płacenia w momencie czystego konta na swoich klientach, pomoc w momencie prywatnych awaryjnych sytuacji, wyrozumiałość jeśli trzeba kolejny raz zostawić wszystko i jechać do domu bo tam chore dziecko, żona lub ktoś bliski.

dobo

Bardzo ciekawe, tylko w zarządzie nie ma kobiet...

potencjalny aplikant

Witam. Chciałbym dowiedzieć coś o utrzymaniu ruchu. Czy warto, jakie warunki, atmosfera, szefostwo itp. Czy praca jest zmianowa i w jakim trybie. Pozdrawiam, potencjalny aplikant.

@potencjalny aplikant

Warto, atmosfera jak w każdej tego typu firmie, trzeba zasuwać aby zarobić ale to Polska prywatna firma. Są ludzie co pracują od wielu lat i są zadowoleni. Są tez mistrzowie skoków, którzy przychodzą z urzędu pracy podkręca się chwile i po miesiącu już ich nie ma

Zuzanna

Na jakie warunki zatrudnienia mogą obecnie liczyć pracownicy EKOINSTAL? Chętnie usłyszymy również więcej na temat Waszej pracy w firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o EKOINSTAL - Świętochłowice

• Jak się pracuje w EKOINSTAL?

Zobacz opinie na temat firmy EKOINSTAL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EKOINSTAL?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 0 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EKOINSTAL?

Kandydaci do pracy w EKOINSTAL napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EKOINSTAL