Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Stal Blach Sebastian Reguła w Świętochłowice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Stal Blach Sebastian Reguła. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Stal Blach Sebastian Reguła o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja metali i rud metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Stal Blach Sebastian Reguła w Świętochłowice

Tomasz L Nowy wpis

Nie polecam! Wszystko zgadza się poprzednimi negatywnymi komentarzami. Garaż postawiono natomiast uchwyty na kłódkę nie pasują do siebie (nie przez wypoziomowanie a przez to, że zarówno górny jak i dolny po lewej stronie są za krótkie) i nie da się zamknąć garażu na kłódkę. Oczywiście nieodbieranie telefonu a na mailach Państwo wymyślają, że „garaż II gatunku (czyli nie musi się zamykać)” oraz że „powierzchnia nieprzygotowana i kierowcy kuli beton” – co jest bzdurą i absurdem. Moim błędem było że wysłałem ojca na dopilnowanie postawienia garażu, sam byłem na urlopie. Po miesiącu wróciłem i to własnie zastałem. Oczywiście brak jakiejkolwiek chęci naprawy swojego błędu Nie dajcie się oszukać. OMIJAĆ Z DALEKA

Sebastian Reguła phu Stal-Blac Nowy wpis
@Tomasz L

Witam, bardzo bym prosił Pana Tomasza L o sprostowanie sprawy odnośnie firmy która stawiała Panu ten garaz. Ja jestem na działalności gospodarczej i nie posiadam ani pracowników ani nie wykonuję żadnych budów tj, garaży, domów szaletów itp. Proszę o kontakt tel , z Pana strony . Mój nr 668-398-399.Łatwo jest napisać o kimś nieprawdę aniżeli przeprosić na forum. Moja dzialalnosc stal, blachy to tak , ale garaże sam sobie nawet nie stawiałem a jeszcze komuś i za pieniądze. Pozdrawiam i liczę na szybkie sprostowanie

Pioter

Niestety nie polecam firmy STALBLACH. Wszystko telefonicznie cacy Pani ładnie opisuje, lecz nie przedstawia opcji że w zwykłej cenie mamy miękkie blachy, profile są bo są, i z buta można wejść do blasza i wyjść z blaszaka. Poprostu mięciutki blaszak. Dopiero dowiadujemy się z maila reklamacyjnego że za dopłatą 300zl jest lepiej. Ekipa montujaca garaż miła, ale tu się kończy cała piękna otoczka. Blaszak wykonany niechlujnie. Zamiast otworów w blachach są fasole, spawy to smarki. Tak ponitowane jest wszystko że trzeba dołożyć samemu nitow. Blachy zamiast na zakład. To się stykają. A najzabawniejsze jest w tym to jak się łączy nitem takie łączenie. Oczywiście że nabywca jest zobowiązany później konserwowac swój blaszak. Lecz malowanie konserwacyjne od firmy to kpina. Jak by ktoś naszczał na te elementy. Reklamujesz towar zakupiony. To się powoluja na pieczątki że przyjąłes i odebrałes towar i się bujaj, na to są konkretne podstawy prawne dla konsumenta. Kierowca też przywozi sprzęt AGD i rząda podpisu że klient odebrał i niezglasza roszczeń, ale gwarancja jest gwarancja i na to są paragrafy. A jeśli ktoś jest zainteresowany ignorancka korespondencja z strony STALBLACH chętnie podzielę się i udostępnie to szerszej publiczności. Bo jako konsument mam do tego prawo, gdyż STALBLACH jest wykonawca zarejestrowanym tudzież publicznym. I kilka fotek, żeby przyszli nabywcy potem sobie nie robili problemów, stresu i zawodu. Bo są zdecydowanie lepsze firmy niż ta. Nie dajcie drodzy potencjalni nabywcy sobie wyszarpac pieniędzy ciężko zarobionych, za coś co nie jest tego warte . A jeśli firma matka, nie ma zamiaru kontrolować jakości produktów wykonanych przez swoje fili w Polsce, i robi jawne przyzwolenie na to żeby odstawiac popeline. To muszą niestety o tym dowiedziec się potencjalni, przyszli klienci.

Tomasz L Nowy wpis
@Pioter

Nie polecam! Wszystko zgadza się poprzednimi negatywnymi komentarzami. Garaż postawiono natomiast uchwyty na kłódkę nie pasują do siebie (nie przez wypoziomowanie a przez to, że zarówno górny jak i dolny po lewej stronie są za krótkie) i nie da się zamknąć garażu na kłódkę. Oczywiście nieodbieranie telefonu a na mailach Państwo wymyślają, że „garaż II gatunku (czyli nie musi się zamykać)” oraz że „powierzchnia nieprzygotowana i kierowcy kuli beton” – co jest bzdurą i absurdem. Moim błędem było że wysłałem ojca na dopilnowanie postawienia garażu, sam byłem na urlopie. Po miesiącu wróciłem i to własnie zastałem. Oczywiście brak jakiejkolwiek chęci naprawy swojego błędu (usunięte przez administratora). OMIJAĆ Z DALEKA

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Stal Blach Sebastian Reguła - Świętochłowice

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Stal Blach Sebastian Reguła?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Stal Blach Sebastian Reguła tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Stal Blach Sebastian Reguła?

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Stal Blach Sebastian Reguła
  • Świętokrzyska 4 lok. 13