Grupa Farmacol

Opinie o Grupa Farmacol

Meritum

Skoro firma nie zamierza zakupić nowego sprzętu,to postulujemy o dużo lepszy używany. Taki sprzęt można nawet wypożyczyć ze znanej dobrze firmy IBCS.Wysłużonego sprzętu nie da się w nieskończoność naprawiać.Raz po raz przyjmowani są nowi pracownicy.Gdy widzą te stare złomy to rezygnują.Kto nie pracował na takim sprzęcie to tego nie zrozumie.

@Meritum

Dziękujemy za opinię. Jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi, które mogą pomóc nam jeszcze lepiej odpowiadać na oczekiwania naszych pracowników, niestety ta opinia jest zbyt ogólna, abyśmy mogli się do niej odnieść. Jeśli chciałaby/łby Pani/Pan opisać tę sprawę bardziej szczegółowo, prosimy o wiadomość na adres kontakthr@farmacol.com.pl

Aktualność
Widząc Państwa rosnące zainteresowanie działalnością Grupy Farmacol, postanowiliśmy wykorzystać funkcjonalności serwisu GoWork do bieżącej komunikacji z naszymi pracownikami oraz kandydatami do pracy w GKF. Każda opublikowana opinia jest dla nas wyjątkowo ważna i nadzwyczaj cenna, dlatego też podlegać będzie szczegółowej analizie przez dedykowany Zespół. Zapewniamy, że będziemy stale obserwować Państwa aktywność na portalu GoWork, a na wszelkie komentarze postaramy się udzielić wyczerpujących odpowiedzi – jednak z uwagi na poufność niektórych informacji nie zawsze będzie to możliwe. Zachęcamy zatem do osobistego kontaktu telefonicznego lub mailowego – na Państwa opinie czekają pracownicy Biura Zarządu, przedstawiciele działu HR lub Państwa bezpośredni przełożeni.
Zelda

Droga firmo! Pracownicy już dawno wiedzą,że na pomoc centrali nie można liczyć. Jeżeli każda opinia i sugestia w sprawie ulepszenia pracy w oddziałach jest dla was ważna to dlaczego od lat ignorujecie prośby o lepszy sprzęt,problem naliczania błędów(zmiana ilość sztuk na terminalu,które należy skompletować do dziś nie jest naprawiona), Dlaczego nie ma dodatu stażowego?Dlaczego nie wprowadzono dodatku za zużycie zdrowia?(to nie żart to fakt,kregosłup siada od ciężkich przedmiotów,a nogi od km). Dlaczego zmuszacie do akordu?Nadmierna ekspoloatacja pracownika nie służy na dłuższą metę(kontuzje,urazy,stres i wypalenie zawodowe). Dlaczego pracownicy to zło konieczne? Jak mawia brytyjski przedsiębiorca branson:""Jeśli zadbasz o swoich pracowników, oni zatroszczą się o klientów" - twierdzi Branson.

Historię zamkniętej palarni ...

TeD
@123

Nie słyszałem zapowiada się ciekawie :)

Hmm
@TeD

Naprawdę..myślę że Ty wiesz najlepiej .

Hmm
@Hmm

W sumie masz rację wiem ;););););)

Bart
@123

Haha zamknęli ją już dobre 6-7 lat temu w czasie gdy tam pracowałem. Nie dość że 15 minut przerwy to jeszcze wyganiać ludzi za bramę by mogli zapalić to przegięcie. Ps sam nie palę.

Stawka 2600 przy najmniejszej krajowej 3010 to już przegięcie po roku nawet nie dostaniesz zasiłku gdyż nie masz najmniejszej krajowej, po prostu żal. pl

Aba
@Anna

Trzeba się zwolnić i zatrudnić ponownie. Nowi dostają z punktu 3010 zł. To ma taką specjala nazwę.. Dyskryminacja!!!!. Widać jaki szacunek ma pracowawca do reszty często długoletnich pracowników.

@Aba

Bzdura nowy dostaje 2600 podstawy, a nie 3010... Coś się ZMIENIŁO PO NOWY ROKU? Chyba nie bo ktoś powyżej jest zbulwersowany stawką.

Kleks

No raczej nie bzdura a smutna prawda.

Właśnie nowi też mają 2600

@Anna

To słabiutka wypłata. Myślałem że więcej dają. To mniej niż najniższa krajowa. Ktoś w ogóle zgadza się na takie zarobki brutto?

@Aba

Jaki to ma sens zwalniać się żeby znowu przyjąć. Myślisz, że w ogóle firma zatrudni pracownika który dopiero co napisał wypowiedzenie? Wątpię.

Iza
@Paweł

Jeżeli tam jeszcze pracują to się zgadzają.

Justyna

Nie bardzo rozumiem. Najniższa krajowa od stycznia jest 3010 zł brutto i firma to musi płacić czy chce czy nie chce. A jeśli faktycznie tak jest to można zgłosić anonimowo do PIP na piśmie.

Wyjaśnienie

Choroba nie wybiera,prędzęj czy później dopadnie każdego. Ktoś mnie pytał o l4,w kwestii naliczania wynagrodzenia po potręceniu za l4. Jak obliczyć ile dostanę za zwolnienie lekarskie? Wynagrodzenie za przepracowaną część miesiąca ustala się, dzieląc płacę zasadniczą przez 30 (bez względu na faktyczną liczbę dni kalendarzowych w danym miesiącu), a następnie tę wartość należy pomnożyć przez liczbę dni kalendarzowych zwolnienia lekarskiego. Otrzymany wynik należy odjąć od płacy zasadniczej.

Wyjaśnienie 2
@Wyjaśnienie

Podstawa wymiaru zasiłku chorobowego - jak ją ustalić? Podstawę wymiaru zasiłku chorobowego stanowi przeciętne miesięczne wynagrodzenie wypłacane pracownikowi za okres 12 miesięcy kalendarzowych poprzedzających miesiąc, w którym powstała niezdolność do pracy, pomniejszone o 13,71%. Należy tutaj podkreślić, że “za okres” a nie “w okresie” ma zasadnicze znaczenie przy wypłacaniu wynagrodzenia do 10. dnia następnego miesiąca. (usunięte przez administratora)

Kris

nie polecam, że praca ciężka to rozumiem, ale ta atmosfera to jest TRAGEDIA- kierownictwo może przejdzie, ale koordynatorzy to najwieksza pomyłka, nich ktoś z nimi coś zrobi bo nikt tam wam nie bedzie przcyhodzł, wytrzymałem kilka dni, nie bedzie mna nikt pomiatał. kto jest tam "górą"? bo chętnie opowiem im co nie co, co zaobserwowałe przez te kilka dni. moj kumpel który jakoś to wytrzymywał bez uzasadnienia wyleciał, a co chwile przyjmują nowych. niestety oni mają zasade przyjmują nowych a po okrsie próbnym wylot, i tak w kółko.

Xyz
@Kris

Skoro powiedziałeś tyle to napisz co konkretnie lub kto Ci nie przypasował. Może to będzie można naprawić.

Kris
@Xyz

napewno to zgłosze wyżej, nie martw się o to. mam kilka "smaczków" na Was na pewno to wypłynie, ale nie tutaj tylko na oficjalnej drodze. tutaj chce tylko ostrzeć żeby nikt do was już nie przyszedł.

Kristen
@Kris

Nie pomylies firm? Tutaj w naszym oddziale są spokojni koordynatorzy

Kleks
@Kristen

Może chodzi Ci o koodynatora-ke z rannej zmiany. Reszta jest spoko.

@Kleks

Jej przecież nie ma jest na l4, a poza tym wszyscy koordynatorzy są ok. Każdy ma swoje fazy, ale bez przesady.

huehuehue

Ja lubię tą Panią koordynator z 6:00 zawsze pomiata i zwyzywa tym kierownikiem z rana Komicznie się na to patrzy....

Malutki
@huehuehue

Powyzywa, powyzywa, ale można przymknąć na to oko..... If u know what i mean....

Surykatka

Co tam?Jak tam?Co nowego?Jak się wam wiedzie drodzy farmacolowcy? Jak zdrówko?Ekspoloatują na maxa? Nadal stary,marny sprzęt do pracy?Terminale na wykończeniu,a nowych nadal brak? Praca nadal nieergonomiczna?A później firma się dziwi,że są kontuzje,przeciążenia i pracownicy chorują. Nieporozumieniem jest fakt,że ciężki asortyment nadal znajduje się na stacjach,a nie na gabarycie. Osoby odpowiedziane za organizację lokalizacji towarów na magazynie jak zwykle nadal mają to w nosie. A przez to pracownicy(w tym i ja)lądują na L4 z powodu obwerwania. Czy nadal na terminalach pojawiają się przekłamania i zmienia się ilość produktów do kompletacji? Pewnie nadal nic w tej kwesti się nie zmieniło?Dział IT w centrali pewnie nadal ściemnia. Jak tam nowe osoby?Nadal indywidua i osobliwości?Przychodzą różni na chwilę lub odwalić Halloween? Czy pojawił się nowy z-ca gł.kierownika magazynu?Czy jest już nowy kierownik zmiany?Dużo aktualnie pracy?Pewnie tak,bo jest sezon zimowy.To oznacza,że zamówienia stają się coraz cięższe. Niedługo do tej pracy będą potrzebni gladiatorzy bo inni się oberwą i zwiędną. Przydali by się panowie do pomocy w zapewnienu ergonomii w pracy. Nadal wyciskarnia cytryn za tę samą podstawę?Pojawiły się na różnych formach firmy plotki,jakoby niektórzy otrzymali aneksy do umów z wyższą podstawą.Sadzę,że to tylko ploty. Godzinówkę powinni mieć,ci którzy tego potrzebują.Firma robi bardzo głupio zmuszając do akordu. W ten sposób pracownik szybciej traci zdrowie(spieszy się i wtedy łatwo o kontuzję,do tego stres). Są w ogóle jakieś zebrania?Już to widzę. Potrzebny jest dialog,wprowadzanie dobrych pomysłów i wzajemna współpraca. Pozdrawiam

Jak z wynagrodzeniem w tej firmie czy dali podwyżki,

Co słychać ciekawego w Farmacu?

Niestety coraz gorzej :(

Pracownik 2

Mam radę dla tych najwyższych . Sprzedawajcie bilety wstępu do Farmacolu myślę że dużo ludzi z chęcią zobaczy ten stacjonarny Cyrk;) A jest coraz lepiej . Dobry plakat i myślę, że będą dobre przychody . Zwłaszcza, że w Poznaniu i okolicach nie ma czegoś podobnego . Sukces gwarantowany :) Ps. Nie chce żadnych udziałów za podsunięcie pomysłu .

BIAŁYSTOK !!!

Wyrok sądu pracy!!! Farmacol chciał pozbyć się przewodniczącej ZZ z Białegostoku, oskarżającymi byli wcześniej oskarżeni i skazani przez komisję moberzy zmianowi i to z dowodami ale oczywiście Pracodawca uwielbia takich pracowników i teraz ich wykorzystał w walce ze związkami ,do tego jeszcze zaangażowane były inne osoby ale o nich nawet nie warto pisać, zapewne wcześniej czy później zostaną zwolnieni że za mało się starali fabrykować dowody. Dziś sąd po kilku miesiącach toczenia się sprawy nakazuje przywrócenie do pracy. Walka Trwa ! Ludzie obudźcie się, dymią Was na każdym kroku, teraz nawet na bonach chcą wydymać a w innych spółkach gdzie nikt nie należy do Związków Zawodowych całkowicie brak jest funduszu socjalnego bo niby wybrany przez pracowników Darmozjad podpisał się za tym z Pracodawcą !!

Maciej

To jest praca dla osób która nie chce być sama wieczorne wieczory

Witam staram się o pracę przez agencje umowa zlecenie czy ktoś mi napisze ile tam można zarobic chodząc cały miesiąc

@Ania

Za cały miesiąc najmniejsza krajowa takie 2300 nie więcej

Mateusz

Nie polecam, pierwszy tydzień jeszcze jest w miarę bo szkolenia ale kolejne nie ciekawie, atmosfera nie miła zależy na kogo trafisz mało pomocne, skanery ledwo dyszą, wypłata kiepska, dużo przychodzi nowych a kolejni odchodzą, umowa zlecenie nie polecam

staram się o prace

ile się wychodzi przez agencję jak się chodzi przez cały miesiąc , czy tam akord jak to jest czy ktoś mi podpowie proszę

Jan

Ile miesięcznie przez agencje można w tej firmie zarobić, na czym tam polega ta praca

5.25

Pracownicy odchodza. Powód... Śmieszne zarobki. Do Zarządu nie docieraja żadne argumenty. Zalepianie dziur nowymi pracownikami niewiele pomorze bo ci przychodzą i odchodzą.Sprzet do pracy to porażka. Śmierdzące paski od skanerów które się ledwie kupy trzymają. Ogólnie wszechobecny bałagan i brud.

Bumshakalaka

Powinni od razu informować że praca jest dla osób samotnych, które nie mają innych zainteresowań niż praca. PRACA NA 2 ZMIANY TYLKO 14 i 22 I NOCKI 6 DNI W TYGODNIU.

@Bumshakalaka

Busy tak dojeżdżają, ja się dogadałem i pracuje na innych zmianach . I też zależy na jakim dziale. Pozdro

Informacja

Jako pracownik informuję poszukujących pracy że potrzebujemy osób,którzy chcą pracować w pewnej branży,a taką właśnie jest farmacja. Firma farmacol to lider w dystrybucji leków.Zaopatrujemy apteki i szpitale. Potrzebujemy ludzi,którzy są: - gotowi pracować w systemie zmianowym - dyspozycyjni - pracowici - dokładni - zaangażowani - energiczni - posiadają książeczkę sanepidu Firma zapewnia dowóz pracowniczy z Poznania i Gniezna. Praca przez farmacol lub przez agencję pracy. Potrzebujemy pracowników,którzy chcą pracować i poznać pracę w logistyce. Praca u nas obejmuje różne działy: automat(ładowanie leków do kanałów),stacja wydań(kompletacja z terminalem),kontrola(sprawdzanie zebranych zamówień przy komputerze i pakowanie produktów),w przypadku wolnego wakatu dział ekspedycja(dla panów) lub dział przyjęć(dla panów). Przeszkolimy.Sezon jesienno - zimowy przed nami. Kto jest zainteresowany - aplikować na stronach z ofertami pracy:pracuj.pl lub na olx(praca przez agencję pracy).

Abc

Państwo O. majątek 1,4 mld...27 miejsce na liście najbogatszych ludzi w Polsce. Myślicie ze ich obchodzą wasze wypociny. Podwyżek zero.. Wypłaty tragedia. Zarząd ma nas gdzieś.. (usunięte przez administratora)!

Nikt

Tak się czasem zastanawiam czy Pan Olszewski zagląda na te wszystkie opinie. Tu nigdy dobrze nie było a jeśli nawet nie było źle to dlatego że te Firmę i ten oddział tworzą ludzie. Jakoś razem ciągniemy ten wózek. Godzimy się na wszystko co nie koniecznie nam odpowiada a firma to poprostu wykorzystuje. Nie będę wymieniać tych wszystkich rzeczy bo. każdy kto tu pracuje wie o co chodzi. Ogólnie nie polecam..narobisz się jak wół za nieadekwatnie słabą wypłatę. I mam nadzieję że ten wpis nie zniknie.. Jak to często bywa.

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Farmacol - Żerniki

• Jak się pracuje w Grupa Farmacol?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Farmacol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 152.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Farmacol?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 137, z czego 4 to opinie pozytywne, 53 to opinie negatywne, a 80 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Farmacol?

Kandydaci do pracy w Grupa Farmacol napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Farmacol