Grupa Farmacol

Opinie o Grupa Farmacol

obserwacje

Co się dziwić,że ilość zamówień spadła,skoro apteki zrobiły zapasy.Pacjenci z powodu epidemii wykupili leki nawet na pół roku.Po za tym kończy się sezon przeziębień,a wiosną i latem zawsze jest mniej zamówień. Więcej kampanii reklamowych z suplementami w aptekach,a zamówienia będą i po za sezonem. Sprzedaż suplementów z roku na rok się zwiększa. Zawsze można zrobić akcję promocyjną.Dobra strategia i coś się zadzieje.

Opinia
@obserwacje

Ten portal jest do oceny pracodawcy, a nie do wyrażania swoich opinii na jakiś temat. Zresztą na temat o którym mało się wie, więc proszę zachowaj swoje mądrości dla siebie.

Robot

A gdzie maski???????? Rękawiczki to nie wszystko .Co nie ma pieniędzy????acha zapomniałam nie stać biedna firmę.

Mała dygresja .Kiedy nasza firma zadba o czystość pojemników używanych i dotykanych przez wiele osób. Co z terminalami przepoconymi brudnymi.Co z tego że myjemy ręce jak wciąż dotykamy wszystkich zasyfionych urządzeń. Tak u nas dbamy o zdrowie pracowników?Obyśmy się nie obudzili z ręką w nocniku .Liczy sie kasa a nie czlowiek niestety .Po ostatniej akcji z Pania z psychotropow to już nie wiadomo co myśleć.

P

Te buźki na nie to z jakiego powodu ?

Wystarczyłoby kilkanaście litrów alkoholu izopropylowego (IPA), to przy okazji usunęłoby też te stare naklejki (odmoczyłoby). Ten alkohol nie rozpuszcza plastiku jak aceton. To jest właśnie ten płyn dezynfekujący, tylko bez dodatków zapachowych. Pojemniki i pokrywki, paleciaki itd. powinny być przynajmniej raz na tydzień zdezynfekowane w ten sposób, a jest to co jest. No i może śmieci sprzed budynku częściej wynosić, a i na ekspedycji coś posprzątać od czasu do czasu, hę? Ach, rozmarzyłam się...

kciN

Wiesz ile taki alkohol kosztuje? Przetarg by trzeba było zrobić ????

Wojtek

Czy ktoś może wie czy są zatrudnienia na magazyn w najbliższym czasie?

Xxx
@Wojtek

Tak przyjmują cały czas

Lol

Firma powinna zapewnić środki do dezynfekcji. Pracownik nie powinien przynosić swoich. Widocznie firma ma to centralnie w(usunięte przez administratora)

Korona
@Lol

Sanepid powinien odwiedzić farmacol, bo to jest nie pojęte, że mamy po kimś używać terminal - przecież te elementy są wymienne, a tutaj zwykle ich brakuje, albo są zużyte rzepy czy gumki. Wszystko się rozlatuje, a znaleźć działający terminal też czasami zajmuje sporo czasu. Jak działa się na terminalach to trzeba zapewnić działający sprzęt. Zwłaszcza, że jest praca na akord. Ale jak widać firma biedna, bo ciężko kupić rzepy i elementy wymienne dla pracowników, bo o tym, żeby każdy miał swój to można pomarzyć - nawet jak ktoś pracuje od 10 lat musi szukać sprzętu. Bakterie i wirusy szybko się przeniosą w takiej firmie :)

Kompletacja

Proszę nie odstawiać pojemników na braki gdy dane produkty znajdują się na pułkach i udawać,że ich nie ma. Ostatnio ktoś odstawił kilka pojemników jako braki pod regałem,a przedmioty te były. Pracujący na stacjach w godzinach od 11 proszę o zwracanie uwagi na kolory znaczników na pojemnikach. Wyjazdy dzienne kompletujemy według tabeli w odpowiedniej kolejności.Tak samo pracownicy nocni:wyjazdy nocne realizuje się według tabeli w odpowiedniej kolejności po godzinie 23. Tabele z kolorami według których kolejno wydaje się towar do zamówień wiszą na stacjach. Uwaga na produkty,które wydaje się na sztuki lub w całości. Seria na leku może nazywać się tęż LOT lub nr partii. Uwaga na rzeczy szklane oraz zajmujące dużo miejsca.Należy to umieścić w pojemniku sensownie. Proszę nie kłaść ciężkich produktów na lekkie.W przypadku dużej ilości pojemników należy układać je na stacjach,tak aby było miejsce na napływające.

Mhm
@Kompletacja

Takie uwagi to chyba należy kierować osobiście do pracowników. Chyba nie taki jest cel tej strony... Poza tym jeśli pracownicy nie wiedzą, że mają robić tak a nie inaczej jest to raczej sprawa tego jak się szkoli pracowników w tej firmie..

gremlin

Błąd może się przytrafić każdemu,zwłaszcza jak się pisze szybko,między zajęciami i pod wpływem emocji. W firmie szkolenia dla nowych pracowników są proforma i nic dziwnego,że nowi nie są w temacie.Dlatego zamieszczono tutaj info,aby było wiadomo co i jak robić.W innym razie będzie chaos i bałagan.

alojzy
@Kompletacja

to jest strona odnośnie opinii o pracodawcy, a nie szkolenia pracowników to raz. Dwa proponuję nauczyć się rodowitego naszego języka albo oszczędzić ludziom czytania tego jak się nie umie - co to są pułki???? nie znam takiego słowa :D

Aa

Czy Jaśnie Wielmożny Pan Kierownik zmiany uczyni nam ten zaszczyt i łaskawie zacznie mówić dzień dobry lub cześć czy moze czas aby nauczyc Pana kultury .

Higiena i porządek

Z racji,że pracuje u nas dużo osób i sprzęt jest w różnym stanie zaleca się używanie mokrych chusteczek w celu wyczyszczenia sprzętu do pracy-terminali.Zauważyliśmy,że niektórzy nie zmieniają obuwia i pracują w tym samym,w którym przyszli.Niektórzy nie wymieniają zużytych butów lub nie czyszczą,nie piorą i nie wietrzą. Uwaga: nowi! W czasie pracy jak i po należy po sobie posprzątać.Puste kartony zwłaszcza duże po lekach,które zostają na regałach należy odstawić z boku,tak aby nie przeszkadzały pracownikom w pracy.Małe kartoniki proszę odstawiać na puste pułki,gdyż będą jeszcze potrzebne.Folie od opakowań należy wrzucać do worków na śmieci.Na pułkach zachować porządek,leki i zioła nie mogą być porozrzucane. Tak samo proszę o zachowanie porządku na stołówce i wc.

Czy praca w Żernikach na magazynie jest pracą dla kobiet? Jest to system trzyzmianowy czy czterobrygadowy i jaka jest atmosfera między pracownikami? Warto aplikować na to stanowisko?

@ja

W farmacolu nie ma systemu 4-brygadowego,na 3 zmiany chodzi tylko kilka osób.Najwięcej osób pracuje na nockach(gł 19-3 i 22-6(ale mało kto) i popołudniówkach.Na rano nie ma w sumie takiego zapotrzebowania bo na I zmianie jest najmniej pracy,a ludzi już i tak trochę tam pracuje.Potrzebujemy osób,które nie będą odstawiały teatru i będą zdyscyplinowane jeżeli chodzi o chodzenie w wyznaczonych godzinach.Tzn.jak będą potrzebne na popołudnia to tak będą chodzić.Wkrótce też powinno być większe zapotrzebowanie na nocki. Koncert życzeń raczej nie wchodzi w grę,chyba,że będzie się miało solidne podstawy do ustalenia zmiany,na którą będzie się chodzić. Pracując w farmacolu trzeba być elastycznym,przeszkolą na różne działy i w razie zapotrzebowania pracownik jest przerzucany w różne miejsca.To może być czasem nawet i dobre bo ma się urozmaicenie w pracy.

Nowa

Możecie napisać skąd dokładnie odjeżdża bus pracowniczy? Jak go poznać?

info
@Nowa

Bus pracowniczy odjeżdża z przystanku naprzeciwko ronda rataje,koło galerii Posnania,ul.Jana Pawła II. Przystanek ma szklaną wiatę.

nowa
@info

Ok, czyli ten po stronie Posnani (w stronę Kórnickiej) a nie stacji BP

cd

Płaca minimalna - czym jest najniższa krajowa? Płaca minimalna to prawnie ustalony najniższy dopuszczalny poziom wynagrodzenia, określający stawkę za pracę godzinową oraz stawkę za pracę w określonym wymiarze czasu - najczęściej pensja miesięczna). W Polsce minimalne wynagrodzenie ustalane jest corocznie przez państwo na podstawie ustawy z 10 października 2002 o minimalnym wynagrodzeniu za pracę. Oznacza to, że będąc zatrudnionym legalnie na umowę o pracę nie można zarobić poniżej określonego przez państwo poziomu. A umowa zlecenie? W tym przypadku płaca minimalna nie obowiązuje, ale obowiązuje tzw. minimalna stawka godzinowa, co oznacza, że pracodawca nie może zapłacić za godzinę pracy mniej niż wynosi kwota określona przez państwo. Obecnie jest to 14,70 zł, a w 2020 roku wzrośnie do 17 zł.

Doopa
@cd

(usunięte przez administratora) Aneks powinien być chyba dostarczony do końca grudnia, żeby w wypłacie styczniowej już była wyższa podstawa?

@Doopa

Jak będziesz miał mniej na koncie niż 2600 brutto to wtedy możesz wzywać PIP. Wątpię żeby tak się stało.

@Odpowiedz

Nadgodziny są liczone od podstawy, więc nie do końca jest to zgodne z przepisami :) "Obecnie do ustalania wysokości minimalnego wynagrodzenia nie wlicza się dodatku za pracę w nadgodzinach, nagrody jubileuszowej czy odprawy emerytalnej i rentowej. Od 2017 roku do minimalnej pensji nie wlicza się też dodatku za pracę w nocy. Dzięki nowelizacji od 2020 roku również dodatek za staż pracy ma nie mieć wpływu na wysokość minimalnego wynagrodzenia."

@Pablo escobar

Zgadzam się tylko pracodawca będzie robił tak : podstawa 2400 plus muszą dać 200 zł premi i już jest 2600 brutto, a godziny nocne i nadgodziny to inna historia. Mam nadzieję że osoby zarządzające w końcu otworzą oczy, bo i tak niedługo podstawę zrobią 3000 brutto i wtedy im się kolana ugną.

@cd

Przy ustalaniu, czy wynagrodzenie za dany miesiąc odpowiada wysokości gwarantowanej, pracodawca może wziąć pod uwagę szeroki zakres świadczeń płacowych zapewnianych pracownikowi. Na wynagrodzenie minimalne składa się bowiem nie tylko pensja zasadnicza, ale również inne składniki, zaliczone przez Główny Urząd Statystyczny do wynagrodzeń osobowych. W zakres tych wynagrodzeń wchodzą m.in.: wynagrodzenia zasadnicze w formie czasowej, akordowej, prowizyjnej i innej, dodatki za staż pracy oraz inne dodatki (dodatkowe wynagrodzenia) za szczególne właściwości pracy, szczególne kwalifikacje lub warunki pracy, premie i nagrody regulaminowe i uznaniowe, dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych, wyrównanie do wysokości minimalnego wynagrodzenia za pracę, Obowiązek zapewnienia takiego wynagrodzenia pracownikowi zatrudnionemu w ramach stosunku pracy wynika z art. 6 ust. 1 ustawy

@Informacja

Nie wszystko można wliczyć do minimum Takie składniki płacowe, jak m.in. wynagrodzenia za nadgodziny, nagrody jubileuszowe czy odprawy emerytalno-rentowe zalicza się do wynagrodzeń osobowych. Na mocy art. 6 ust. 5 ustawy o minimalnym wynagrodzeniu za pracę nie można ich jednak ujmować w wynagrodzeniu minimalnym. Wyłącza się z niego bowiem: nagrody jubileuszowe, odprawy pieniężne przysługujące w związku z przejściem na emeryturę lub rentę z tytułu niezdolności do pracy, wynagrodzenie za pracę w godzinach nadliczbowych, dodatek za pracę w nocy.

@cd

Od 01.01.2020 r. wysokość minimalnego wynagrodzenia pracownika zatrudnionego w pełnym wymiarze czasu pracy nie może być niższa od wysokości minimalnego wynagrodzenia ustalonego dla danego roku kalendarzowego w 2020 roku minimalne wynagrodzenie wynosi 2 600 zł. a minimalna stawka godzinowa dla umów cywilnoprawnych 17 zł. Poniżej przykłady obliczenia wysokości minimalnego wynagrodzenia pracowników zatrudnionych w niepełnym wymiarze czasu pracy dla stycznia 2020 r. 3/4 etatu 1 950,48 zł 1/2 etatu 1 300,32 zł 1/4 etatu 650,16 zł

Informacja 2
@Informacja

Premia uznaniowa jest składnikiem wynagrodzenia Zobacz więcej: (usunięte przez administratora) Rodzaje premii: regulaminowe tzw. uznaniowe zadaniowe motywacyjne frekwencyjne jakościowe

Popiół

Czy ktoś mi wytłumaczy o co chodzi z wynagrodzeniem za inweture i na jakich zasadach zostały wypłacone kwoty z kosmosu ...czy mam iść zapytać w PIP ??

Szkoda
@Popiół

Z czego kojarzę to nikt nie podpisywał umowy dot. inwentaryzacji. Teraz mogą nam wmówić wszystko... W moim przypadku to zawrotna kwota 140 zł za 10h pracy w weekend:)

Awa
@Popiół

Jak się dajecie oszukiwać to wasz problem, ja wpisałem się normalnie w listę obecności setki i tak też miałem na pasku

Nk
@Awa

Z pewnością się upomne o wyrównanie i lepiej żeby kasa się zgadzała.

Obywatel
@Popiół

O co chodzi?Kwotę za inwenturę oskładkowano jak wynagrodzenie za pracę.Do tego nie doliczono dodatku za pracę w sobotę czyli do każdej godziny 50%.Zrobiono nas na szaro.Firma zaoszczędziła,a my dostaliśmy kieszonkowe,a nie stosowną rekompensatę za zmarnowany dzień na drobiazgowym sprawdzaniu i liczeniu.

Zelda
@Awa

Nie zgrywaj bohatera.Ty to możesz jedynie sobie pomstować pod nosem,a i tak nie zdziałasz NIC.Nie było żadnych 100%,a ni nawet 50%.Pasek to możesz zobaczyć na (usunięte przez administratora) za pisanie bzdur i sianie propagandy.Jesteś pospolitym trollem,który miesza i próbuje wywołać burzę w szklance wody.Chcesz jedynie namieszać i bawić się faktem,że ludzi wq ogarnia.NIC z tego.Mądrala się znalazł.

Prawda
@Nk

Ta firma jest znana z tego,że kroi pracowników,mataczy,chytrzy i oszczędza naszym kosztem.Upomnieć to się możesz jedynie o poprawę stanu oświetlenia i terminali o ile w ogóle ktoś z przełożonych kiwnie w tej sprawie palcem.Kasa to musi się zgadzać,ale jedynie zarządowi.

Rrr
@Zelda

Firma robi co chce bo wie że i tak nikt się nie odezwie. Potraficie tyko psioczyc w regalach. Nie macie za grosz honoru i lykacie jakieś kocopoły zaslyszane w pomieszczeniu obok toalety.

Palarnia

Pomieszczenie palarni jest za małe, słaba wentylacja - wszystko wylatuje na zewnątrz i śmierdzi na całym wejściu. Grafiku się nie da sprawdzić. Czasem, aż siwo i to na zewnątrz palarni! Gratulacje też dla tego kto wymyślił, aby było to obok stołówki. Rzygać się chce, a nie jeść. Powinni to zamknąć jak najszybciej, chociaż rozumiem, że połowa jest uzależniona i musi karmić raka, ale nie powinno to przeszkadzać drugiej połowie nie wdychać tego smrodu i nie narażać ich na konsekwencje biernego palenia.

@Palarnia

Rozumiem twój problem ale zatrudniając pracowników nikt nie zastrzegal że mają być niepalący. Fakt śmierdzi i mi chociaż pale .Natomiast należy być tolerancyjnym A w Twojej wypowiedzi tego brak.Inna sprawa że gdyby wyciąg był inny a palarnia miałaby okno to by nie smierdzialo.Niestety firma ma to gdzieś..I to też jest przejaw nietolerancji.Tak że d..a blada.

@123

Ale gdzie jest napisane, że ja mam problem do osób które palą? Jest wyraźnie napisane, że są uzależnieni i muszą karmić raka, więc czytaj ze zrozumieniem zanim coś napiszesz. Nie tolerancyjne jest to, że ktoś pali i truje innych. Nie interesuje mnie, że ktoś pali, ale niech nie przeszkadza tym którzy, którzy tego nie chcą. To jest właśnie tolerancja, a osoby uzależnione o tym nie myślą, że komuś to może przeszkadzać. Ważne by zapalić, i nie mówię w tym momencie tylko o pracy, ale ogólnie. Bardzo dobrze rozumiem, że ktoś musi zapalić, ale tak by nie musiały tego wdychać osoby które nie chcą.

Hmm
@Palarnia

Myślę że to Ty nie czytasz że zrozumieniem.Prawic moraly to swoim dzieciom...jeśli masz.Palarnia jest i nikt Cię do niej nie zaprasza ..a to że jest usytuowana na nieszczescie obok jadalni to nie nasza wina .

@Hmm

Nikt nie prawi morałów... Oprócz tego, że palarnia jest w nieodpowiednim miejscu, co oczywiście nie jest Twoją winą chodziło mi o to, że osoby palące w towarzystwie nie są tolerancyjny, ponieważ nie tolerują tego, że nie każdy chce się truć, a wystarczy, że przeproszą towarzystwo i odejdą w takie miejsce by nie przeszkadzać innym. Takich palaczy, którzy na to zwracają uwagę jest na prawdę mało, a szkoda. I oczywiście nie twierdzę, że wszyscy, żebyś znów nikt nie poczuł się urażony, bo przecież każdy wie co robi :)

Zelda

Zgodnie z przepisami art. 151 kodeksu pracy pracownik wykonujący pracę w niedzielę powinien korzystać z dnia wolnego od pracy w okresie sześciu dni kalendarzowych poprzedzających lub następujących po takiej niedzieli. Pracodawca ma obowiązek dać pracownikowi cały dzień wolny od pracy, nawet jeśli w niedzielę pracownik wykonywał swoje obowiązki tylko przez np. dwie, trzy godziny. Jeżeli wykorzystanie zamiennego dnia wolnego we wskazanym terminie nie jest możliwe, pracownik ma prawo do innego dnia wolnego od pracy do końca okresu rozliczeniowego. Jeżeli udzielenie takiego dnia także i w tym okresie nie jest możliwe, pracownikowi przysługuje dodatek do wynagrodzenia w wysokości 100 proc. wynagrodzenia za każdą godzinę pracy w niedzielę.

Zniesmaczona

Właśnie wróciłam z rozmowy kwalifikacyjnej, która trwała 5 minut. Ogłoszenie o pracę nieadekwatne do oferowanych warunków na rozmowie. W ogłoszeniu jest mowa o 3 zmianach, natomiast na rozmowie dwie i w dodatku nocki i popołudniówki. Atrakcyjne wynagrodzenie? Proszę was... 2400 brutto można nazwać atrakcyjnym wynagrodzeniem? Żenada.. szkoda zmarnowanego czasu.

@Zniesmaczona

Po co więcej niż 5 minut jak i tak się bierze co popadnie, bo wszędzie potrzebują do pracy i przychodzą sami idioci, którzy chcieliby zarabiać na początek nie wiadomo ile za zero doświadczenia. I tak do tych 2400 brutto dochodzi tyle dodatków, że wyjdziesz tyle na rękę co jest nieuczciwe dla tych osób, które tutaj od lat pracują i nic z tego więcej nie mają. Mają takie same albo nawet niższe podstawy od nowych. Jak już ktoś pracuje chociaż te 2 lata i jest wydajnym pracownikiem to powinien być bardziej doceniany.

Zniesmaczona
@Pablo escobar

Jakbym doświadczenia nie miała, to może i bym pracowała za takie śrubki. Jeśli ktoś godzi się na tak niska zaplate za swoją pracę to już jego problem o świadczy o braku ambicji. Na innych magazynach dają tyle na rękę, co tu brutto.

@Zniesmaczona

Jakie możesz mieć doświadczenie jak tam nie pracowałaś. I czytaj ze zrozumieniem, bo wyjdziesz tyle na rękę, bo dochodzi premia. Widać nie jesteś zbyt kumata, skoro nie zrozumiałaś co Ci powiedzieli :)

Bloom
@Zniesmaczona

dokladnie.tutaj kilku poznaniakow pracuje,a reszta kornik oklice wioski no i ukraincy lub z kielc i okolic,dla tych ludzi to szczyt marzen

@Bloom

Mógłbyś przybliżyć wysokość pensji? Wcześniej ktoś pisał o płatnych nadgodzinach i pracy na akord. Czy nadal obowiązują takie dodatki. Można także liczyć na premie? Proszę o więcej informacji.

@Paweł

Wysokość pensji na próbnym: 2300 brutto,po próbnym 2400 brutto,na próbnym stawka godzinowa,po próbnym premia akordowa. Działy z akordem: kompletacja zamówień,kontrola,dział przyjęć,dział zatowarowania,działy bez akordu: zatowarowanie - wyjaśnianie serii,uzupełnianie braków,gabaryt(premia uznaniowa).Szczegóły naliczania premii akordowej wg wzorca.

@Paweł

Aby wyrobić premię trzeba się uwijać.Szybkie chodzenie,odpowiednia sekwencja ruchów,detale w organizacji pracy odgrywają tu rolę,większość pracowników wyrabia normę akordową.To prawdziwe antylopy i gepardy.Pracownice w Farmacolu są niesamowite. Nadgodziny są w sezonie jesień - zima.Dla pracowników farmacolu wtedy niedziele są płatne 100%.Po za sezonem za pracę w niedziele są odbiory.

@Bloom

A co mają zrobić osoby z miejscowości,w których nie jest łatwo o konkretną pracę?Postaw się w ich sytuacji.Pracowników z Ukrainy jest coraz więcej w Poznaniu oraz okolicach.Gł.na magazynach i w marketach.Tak jak Polacy,którzy emigrują do Niemiec i Irlandii i Anglii,tak ludność ze wschodu jedzie do Europy(Polska dla nich to też zachód).Pracownicy ze wschodu to dla polskich przedsiębiorców czysty zysk.Są tańsi i jeszcze firmy za ich zatrudnienie dostają dopłaty(800 zł netto).Reszta pracowników magazynów w okolicach Poznania to osoby,które objęła redukcja miejsc pracy lub osoby przyjezdne(mieszkające w Poznaniu)oraz bez super kwalifikacja(które ukończyły nieintratne szkoły i kierunki).Rząd swoją politykom zachęca Polaków od emigracji do Europy Zachodniej,ściąga ludzi ze wschodu oraz z Azji.Ewidentnie widać tu politykę NWO i nastanie Polin.Kto się interesuje sprawami gospodarczymi i politycznymi z mediów niezależnych,ten wie o co chodzi.

Justyna
@turbo

Jestem przekonana, że wiele osób pilnie potrzebowało tego typu informacji. Dobrze zatem, iż w porę zechciałeś opisać nam kwestie związaną z wynagrodzeniem w Farmacol. Mnie jeszcze interesowałaby inna rzecz. Jak jest mianowicie, jeśli chodzi o ubezpieczenie zdrowotne? Czy pracodawca zapewnia wszystkim swoim pracownikom dostęp do nieodpłatnej opieki lekarskiej?

@turbo

Zwykła rozgarnieta osoba bez problemu wyrobi akord, nie trzeba się nie wiadomo jak uwijac, a po prostu te osoby, które robią szybciej zarobią więcej. Jak ktoś jest pracowity to może zarobić w miarę przyzwoite pieniądze, oczywiście te najlepsze osoby są niedoceniane, bo teraz ciężko o dobrego pracownika, bo przychodzą tacy co za takie pieniądze robić nie będą, a za tempo ich pracy 1000 zł to dużo. Nie wiem skąd te informacje, że za niedziele są odbiory, bo wypłacają normalnie 100%. Co do zdrowotnego to na umowie o pracę nie ma opcji, żeby tego nie było. dodatkowo jest medicover.

Dominika

Każdy pracuje w swoim tempie. Ale skoro jesteś przekonana, że każda osoba bez problemu wyrobi akord to nie mamy żadnych podstaw, żeby Ci nie wierzyć. Super, że Farmacol zapewnia ubezpieczenie zdrowotne - to bardzo ważne. A na jakieś ciekawe dodatki pozapłacowe to można tam liczyć?

@Dominika

Jak ktoś przychodzi do pracy pracować i nie jest leniem któremu się nie chce robić i nie zmienia pracy jak rękawiczek to da radę, chyba, że jest jakiś niepełnoprawny, albo ma dwie lewe ręce. Jest dodatek 100 zł za frekwencję co miesiąc i 600 co pół roku. Czyli 2400 brutto / rok. Za nadgodziny to wiadomo, bo to reguluje prawo, a za godziny nocne 2.5 jakoś za godzinę brutto.

Dariusz

Dzięki Tobie poznaliśmy dodatki, jakie do pensji podstawowej oferuje ten pracodawca. Miałbym jeszcze pytanie związane z atmosferą, która panuje w tej firmie. Czy w Twojej ocenie jest ona przyjazna?

Krysis
@Pablo escobar

To jak ktoś ma żal że nowy ma więcej to dlaczego się nie zwolni za taką pracę płacą takie grosze to lepiej naprawdę dają w Biedronce lub Lidlu.

@Krysis

Nie powiedziałem, że ma więcej tylko ma tyle podstawy co najbardziej doświadczeni pracownicy, a podstawa dla osób które pracują ponad 2-3 lata powinna być większa. I wraz ze stażem pracy coraz więcej. Powiedzmy co roku 100 brutto więcej niż dają na start, aż do 10 lat pracy czyli 1000 zł. Wtedy pracownicy, którzy pracują po kilka lat mogliby czuć się docenieni.

Nemesis
@Pablo escobar

Pracownicy ze stażem powinni co roku dostawać min.300 zł netto.Ne dosyć,że godziny pracy są niekomfortowe(zwłaszcza nocki),praca nadwyręża zdrowie)kręgosłup i nogi),sztuczne warunki(bez świeżego powietrza,sztuczne światło,kurz,dym z palarni słabo przystosowanej) to jeszcze stanowczo za skromne pensje.Pracownik to zło konieczne.Traktowany jest jak robot,mięso armatnie.Bez roboli jak nas nazywa zapewne zarząd nie było by obsługi zamówień.100 zł brutto/m za frekwencję to kieszonkowe,słabe to.Algorytm obliczający wydajność to jakiś sztuczny twór,który może mataczyć,tak aby wyszło na korzyść firmy.Transparentność firmy to podejrzana sprawa.Dostęp do danych o wydajności i błędach powinien być ułatwiony dla osoby zainteresowanej.Naliczenie błędów powinno być mniej restrykcyjne.Coraz więcej osób skarży się na spadek wynagrodzenia.Niektórzy już rozważają odejście.Firma przeciąga strunę i leci w kulki coraz bardziej.Ludzie się nie biją o zatrudnienie w farmacolu,a emigranci ze wschodu zawsze mogą wybrać inne firmy.Dobra rada: zmienić co wyżej zostało omówione i rozważyć wprowadzenie zwiększonego dodatku za godziny nocne,tak aby być atrakcyjniejszym pracodawcą od konkurencji.Od stycznia 2020 r. wzrośnie najniższe wynagrodzenie.Ciekawe czy farmacol zrobi wyrównanie podstawy wynagrodzenia do uchwalonego? Czas o tym pomyśleć,gdyż już wkrótce będzie trzeba podnieść pensje.Rozumiemy,że koszty pracownicze względem pracodawcy wzrosną,ale nie może się odbywać kosztem pracowników.Plus dla firmy,że od lipca 2018 podniosła podstawę wynagrodzenia do wymogów prawa pracy(po latach),jednak cięcia w firmie budzą obawę czy zostanie to utrzymane.Zatem będziemy bacznie się przyglądać działaniom firmy i w razie konieczności interweniować.

@Nemesis

W 2018 podwyżka była jedynie na papierku, bo sobie wymyślili takie coś jak minimum wydajnościowe i 400 zł które podnieśli i tak jest odjęte od premii. Ale ludzie się zamknęli, bo podwyżkę dali. Ciekawe czy teraz będzie tak samo, czy w ogóle zapomną o podwyżce, bo pewnie nawet o tym nie myślą. farmacol to firma oszczędzająca na wszystkim. Nie przejmują się sprzętem, niech pracownicy sobie z tym radzą. Terminale się zawieszaja i często są niekompletne, a reszta sprzętu stara, zniszczona i najtańsza, byle by było, a w jakim stanie to już nie ważne, chociaż nie zawsze nawet jest sprzęt, bo często trzeba go szukać. Tak więc nie za bardzo co liczyć, że do stycznia się wyrobią z podwyżkami.

Roześmiana
@Nemesis

Wiekszy dodatek nocny? Czyli znów wybranym robić lepiej, a Ci którzy chodza na zmiany znow niech dostaja po tylku. Nie dosc ze jest grono osob ktore chodza tylko na nocna zmiane dodatkowo zapewniony maja dojazd a inni niech sobie radza to jeszcze więcej im dawac.... Brawo

Nemesis
@Roześmiana

Chciałam zauważyć,że pracujący na nockach mają najgorzej bo mają najwięcej pracy.W wyniku tego ciężej pracują.To wy dostajecie po tyłku?Jedynie trochę finansowo bo pracujący na rano nie mają dodatku jak my za nocki.Najgorszym wyzyskiem w firmie jest jednak fakt,że jest akord,a firma robi wszystko,aby pracownicy mieli jak najniższe premie akordowe lub wcale.O zniesienie tego draństwa powinni walczyć wszyscy we wszystkich oddziałach.Związki zawodowe mają to gdzieś. Ty lalunia pewnie pracujesz na 1 zmianę lub na rano i popołudniówkę?Jeżeli tak to u was jest Ciechocinek,a u nas Sajgon.Nawet przy wyjazdach dziennych nie szarpiecie tak jak my.Zapraszamy do nas,zobaczysz jak to jest zmagać się w porze nocnej,niszczyć zdrowie,mieć presję,że wszystko ma być zrobione(w sezonie przy nawale pracy bywa,że nie jest to możliwe zrobić wszystko od 19-3,bywa,że część osób musi dokończyć zostając po godzinach lub ci,którzy pracują od 22-6 lub czasem i 1 zmiana).W sumie to wszyscy powinni chodzić na wszystkie zmiany,choćby wymienne.A może my zmiana nocna stwierdzimy,że jest niesprawiedliwym fakt,że zmiana dzienna ma lżej?A może to wy jesteście wybrani do lżejszej pracy?Także koleżanko spokój tam,nie masz co się najeżać bo racji nie masz.Chciałam zaznaczyć,ze praca nocna jest szkodliwa dla zdrowia,nie wierzysz to poczytaj. Fakt faktem bardzo wczesne wstawanie na 6 czy 7 w godzinach jeszcze nocnych też nie jest zdrowe.Ale godzina 6 została ustalona pewnie przez to,aby firma mogła się asekurować w okresie zwiększonych zamówień w razie,gdyby nocka nie dała rady się wyrobić,wtedy poranna zmiana dokańcza.Logistyka to specyficzna branża,która nie liczy się zaleceniami do zdrowej pracy.Pracując tu od jakiegoś czasu zauważyłam,że trwa jakaś chora wojna pomiędzy zmianami oraz zmianami.Podział na lepszych i gorszych,na tych,którzy mają chody u kadry i tych,którzy mają pod górkę.Znajomości u układy.Najlepiej mają pupilki kierownictwa.Jedni mają wszystko co chcą,a drudzy muszą się prosić.Wy jesteście uprzywilejowani,my cytrynki do wyciskania.Zatem zastanów się dobrze "koleżanko" czy twoje niezadowolenie jest tu na miejscu?Zamiast siać ferment,wczuj się w sytuację ludzi na maxa eksploatowanych.

Obserwator
@Roześmiana

Nie jest tam za wesoło?Jak byś musiała zapieprzać na nockach to z pewnością nie było by ci do śmiechu. Wiedz,że nie wszyscy pracownicy,którzy pracują na nocki chcieli tę zmianę.Wielu zostało jakoby zmuszonych i nikt ich nie pytał czy chcą. Inni ze zmiany II i III przystali na III bo wiadomo,że na dłuższą metę mało się zrobi wokół siebie pracują tylko na popołudniówki. Popołudniowi i nocni mają w sumie mało czasu na swoje życie w tym ugryzione weekendy. Zapraszamy do nas to i dostaniecie 100% dodatek za pracę w niedzielę.U nas ciągle potrzeba ludzi.Jak sami nie chcecie to skombinujcie nam lepiej jakieś ogarnięte i pracowite osoby. Na waszym miejscu zorganizowała bym się i napisała postulat do centrali,aby nie kantowała z algorytmem naliczającym premię akordową,a najlepiej aby zniesiono ten akord.Wszystkie oddziały i zmiany powinny już dawno to zrobić. Zamiast pomstować lepiej się zorganizować i zawalczyć o lepsze płace.A za skompletowanie multizamówień firma płaci tak samo jak za pojedyncze.Nie przeszkadza wam to?

You

Praca kiepsko płatna. Wszystkich podniecajacych się 3 z przodu proponuje odliczyć niedziele ..I czar pryska.Praca w hałasie że śmierdzącymi terminalami presja czasu 15 min przerwy ...sprzęt albo rozpieprzony ale się zawiesza tak jak komputery na kontroli i.Firma nastawiona na czysty zysk z jak najmniejszym wkładem w pracowników.Praca w Święta co z tego że 100%płatna?Kierownicy bujaczki jak się dogadasz to przeżyjesz. Ogólnie socjal parodia...nie chce się pisać. Dużo by pisać...ale mi sie nie chce ...

Elżbieta
@You

Fajnie, że napisałeś, dzięki. Widzę, że pracujecie też w weekendy i święta. A jest jakiś system premiowy?

Ooo
@Elżbieta

Premia uznaniowa lub akordowa.Zarobisz jedynie na akordzie ale musisz pracować na 2 zmiany i dwie niedziele ..Zmiany 11-19 14-22 19:3 lub 22-6 .Pracować w tym przypadku to zasuwac ponad siłę lub stać 8 godz na kontroli i podnosić często pojemniki pełne syropow .Oczywiście święta jak Ci przypadnie a 2 niedzielę zawsze.

HAHAHAHA
@Elżbieta

Premii akordowej się nie doliczysz na pasku od wypłaty niema nic wyszczególnione.... Jak Pan Kierownik magazynu oraz jego zastępczyni uzna że należy coś przyciąć to i tak nie będziesz wiedzieć ile dokładnie Ci zabrali....(coś tam wymyślą że błędy zrobiłaś albo magazyn za dużo towaru uszkodził i muszą wszystkim zabrać z wypłaty) godziny pracy kiepskie na maksa, jesteś samotna - samotny to jeszcze da się przeżyć, jeśli masz rodzinę to masakra. Co druga niedziela w pracy jeśli w święto przypadnie Ci nocka to również do pracy. Aaaaa nadgodziny też musisz sobie samemu podliczać bo czasami zamiast 100% wypłacą Ci 50%. Co do kierowników to najgorzej mi się pracuje z tym co go brzuch wyprzedza, teksty na poziomie kumpla z podwórka,do pracownika trochę szacunku..... Proszę nie pisać aby się udać do jego przełożonych ponieważ jakiś czas temu było kilka osób i nic się nie zmieniło. Za każdy przepracowany miesiąc bez urlopu na żądanie oraz l-4 100 zł BRUTTO. Dziękuję za uwagę.

@HAHAHAHA

(usunięte przez administratora) Mógłbym wymieniać o wymyślnych przez Ciebie informacjach a najbardziej boli to że za urlop na żądanie myślisz że zabiorą Ci frekwencję. Ale to tak jest jak lubisz słuchać innych lub nie słuchasz ze zrozumieniem. A później te bzdury przekazujesz innym.

@pracownik

Kiedyś tak było, że za uż też traciło się frekwencyjne. Skąd ktoś ma o tym wiedzieć jak o tym nie poinformują. Jak coś się zmienia to powinno być zebranie i informacja co się zmienia. Tak jak ostatnio zabrali darmowy medicover i ok system. Brawo dla pracodawcy, niedługo wszystkie socjalne będą zabrane... Ciekawe czy na święta znów będzie marne 300 złotych, gdzie w innych firmach jest po 1000 i to nie tylko na Boże Narodzenie, ale też na Wielkanoc. farmacol w ogóle nie dba o pracowników i tylko myślą gdzie tu zabrać i zapłacić mniej. A to błędy, a to uszkodzenia. Takie coś powinno wchodzić w straty firmy, bo to normalne, że coś się uszkodzi lub zbije. Firma mająca miliony obrotu nie docenia pracowników i chociaż mogliby dać więcej i wybierać w pracownikach woli dać mniej i ma ciągle problemy z pracownikami, bo jedynie jakieś niepełnosprawne osoby, albo te mniej inteligentne, których w innych firmach już nie chcą, to w farmacolu zawsze znajdą pracę. Z taką polityka długo to nie pociągnie.

Obywatel

Za zamówienia typu ilościówki firma powinna więcej płacić.Taka kompletacja zabiera więcej czasu. Norma do wyrobienia,aby otrzymać premię jest zawyżona.Z 1 linię firma płaci jak za ulotkę. Podstawa wynagrodzenia to porażka.Taka bogata firma,a tak mało płaci. Chyba jest różnica: wręczyć ulotkę,a znaleźć lek i sprawdzić jego nr serii i datę? Firma powinna poważnie rozważyć system zmian.Pracując tylko na popołudniówki i nocki i nadszarpniętymi weekendami pracownicy mają mało czasu na życie prywatne. Brakuje zebrań,aby można było poruszyć ważne kwestie,zaproponować rozwiązania. Należało by (usunięte przez administratora) przyjrzeć się pracy kadry.Co niektórzy zrobili się za bardzo szerocy. Moja propozycja: rekrutacje zewnętrzne na stanowiska liderów oraz dokładne szkolenia na to stanowisko. Farmacolowi marzy się polski amazon,ale nic z tego.Żeby wymagać należy samemu stworzyć dobre warunki dla pracowników.

człowiek pracy
@Obywatel

Firma jest zdecydowanie nieprzyjazna pracownikom.Nie dosyć,że godziny pracy są nieciekawe,stan magazynu słaby,zarządzanie pozostawia wiele do życzenia,przepływ informacji porażka to jeszcze wyciskanie pracowników jak cytryny. Dlaczego taka:"profesjonalna" firma nie ma tzw.stażowego?Starzy pracownicy,którzy są filarami tej firmy są praktycznie niedocenieni. Wykonują on wspaniałą pracą,są bardzo dobrzy.Bez nich cała ta wysyłka by się zawaliła. To już dawno nie te czasy:''Jest 100 na twoje miejsce"przypominam.Nowi przychodzą i odchodzą zwykle bardzo szybko. Premia frekwencyjna za przepracowany pełny miesiąc pracy to kieszonkowe.Stanowczo za mało jest bonów.Dobrze,że są te gwiazdkowe,ale na wielkanocne już nie.To nawet markety mają więcej. Firma szczędzi klimatyzacji,trzeba pracować w zaduchu i się gotować jesienią.A może by tak wodę mineralną zapewnić? Środki czystości to nieporozumienie.Najgorsze mydło w płynie,które niszczy skórę. Pracuj,pracuj,szarp oto filozofia firmy.Pytam kto pokryje koszty ewentualnej rehabilitacji pracownika,gdy ten się nadwyręży? Praca powinna być erogonomiczna,a tutaj przeciążenia.Praktycznie brakuje osób do ogarniania pojemników na stacjach. Koordynatorzy mają jeszcze inne zajęcia i obowiązki,a kadra jest przecież do bardziej wzniosłych celów. Powinno być takie stanowisko jak:"układacz pojemników".Zwłaszcza w sezonie intensywnych zamówień. Kompletujący zwykle muszą sami wszystko przekładać i przesuwać pojemniki tak,aby na stacjach zmieściło się ich jak najwięcej. Pracownicy tracą swój czas na takie praca porządkowe i dodatkowo obciążają swój kręgosłup. Kto nie szanuje pracy i zdrowia innych i ludzi w ogóle ten sam nie zasługuje na szacunek. (usunięte przez administratora).Żeby firma się pewnego dnia nie zdziwiła.

talar

Jeżeli ktoś jest z Gniezna i szuka pracy to nastawić się na nocki jeżeli chce się korzystać z dowozu pracowniczego. U nas pracownicy gnieźnieńscy pracują tylko na nocki.Jednak na samych nockach finansowo wychodzi się lepiej. Zapotrzebowanie jest na pracowników zmiany nocnej i popołudniowej.Nocka pracuje gł. od 19 - 3(niektórzy chodzą na 22-6)popołudniówka 14-22(dla pracowników z Poznania)inni,którzy są mobilni mogą chodzić też na 11-19. W grudniu i w styczniu gdy ilość zamówień będzie konkretna i będą nadgodziny to pracownicy farmacolu będą mieć nadgodziny i zarobią więcej.Potrzebujemy osób zmotywowanych,nastawionych na pracę,zaangażowanych i dyspozycyjnych.Pracując bardzo dużo zwłaszcza w grudniu można dobrze zarobić(dodatkowe dyżury).

Mm
@talar

W większości firm można już dobrze zarobić bez nadgodzin i dodatkowych dyżurów. Z tego co mi wiadomo to tutaj bez tych dodatków można zarobić ok 2.500 ..A chodząc tylko 1 zmianę jeszcze mniej .Tak więc szału nie ma .W Biedronce więcej będzie i na Święta nie marne 2 3 setki netto tylko 1000.Dziękuję za uwagę.

realista
@Mm

Bez nadgodzin i premii zarabia się 2000 netto.Bez premii z 2 niedzielami(100% dodatek) zarabia się 2200,2300 netto. Jak się ma godzinówkę to jeszcze wychodzi się w miarę. Wniosek kto ma samą podstawę plus mały dodatek frekwencyjny i dodatek za 2 tyg nocek ten ma skromną wypłatę.Jednak ci,którzy mają płatne 2 niedzielę mają maraton do pokonania bo to oznacza 6 nocek pod rząd. Ci,którzy chcą mieć wysoką premię akordową muszą ostro szarpać.Wnioski:trzeba być albo gościem w domu i często być w pracy,albo zapieprzać,aż się padnie na pysk.Ale do tego trzeba mieć zdrowie.

Jack

Czy na magazynach pracuje dużo kobiet? Czy dźwiga się tam ciężkie rzeczy? Jestem drobna dziewczyna i zastanawiam się nad praca w Farmacolu.

aaa
@Jack

Przemyśl chęć pracy w tej firmie

Ktos
@aaa

Bardzo proszę, powiedz dlaczego? Jest aż tak źle?

sailor
@Jack

Kobiet na magazynie jest dużo. Co do dźwigania ciężkich rzeczy to i tak i nie. Jeżeli w pojemniku są lekkie leki to wiadomo,że jest lekko,ale często także bywają przepełnione pojemniki,do tego w środku są rzeczy w szkle np.:wody do iniekcji,soki,syropy wtedy to taki pojemnik jest już niestety ciężki. Czasem trzeba zdejmować pojemniki z taśmy i stawiać pod regałem,gdzie brakowało danego leku do zamówienia lub jest problem z nr serii na opakowaniu leku. Jak takich ciężkich pojemników w ciągu zmiany się nazbiera to boli kręgosłup. Na dziale kompletacji dużo się chodzi z terminalem i skanerem,ale lepiej chodzić 8 h niż stać 8 h np.: na kontroli. Z 2 strony przy kompletacji jest bardziej dynamiczna praca i czas szybciej leci.Niektórzy pracują na dziale automat,wtedy dokładają leki do kanałów,ale często muszą z regałów wyciągać ciężkie kartony. W tej pracy bardzo ważne jest się człowiek schyla i jak podnosi ciężkie rzeczy. Część pracowników ma dobre zdrowie i tego nie odczuwa,ale po czasie to i tak wyjdzie. Kto ma dobrą kondycję i jest wysportowany to na kompletacji będzie mógł sobie potrenować chodzenie,a kto zgubić kalorie to zdecydowanie zgubi.Plus,że praca jak na magazynową jest czysta,a hala jest klimatyzowana co jest kluczowe latem. Praca jest okazją poznania specyfiki branży logistycznej,realizacji zamówień do aptek i szpitali. Jak ktoś myśli o wyborze tego kierunku studiów to warto popracować w Farmacolu i poznać sektor logistyczny u lidera branży. Jakby ktoś chciał dorobić przed świętami lub popracować całą zimę to zawsze może zatrudnić się na zlecenie. W sezonie jesienno-zimowym bardzo przydadzą się nowe osoby. Firma zapewnia dowóz pracowniczy dla Poznania(rondo rataje) i Gniezna.

Mała Mi
@Ktos

Wszystko zależy od predyspozycji,zdrowia,podejścia i wytrwałości. Zapotrzebowanie jest gł.na zmiany: popołudniowe i nocne. Jak się pracuje na zmianie nocnej to trzeba się liczyć z pracującymi niedzielami(dla pracowników Farmacolu płatne 100%). Najwięcej pracy jest w sezonie jesienno-zimowym to oczywiste,gdyż wtedy apteki zamawiają najwięcej. Kto zatrudni się przez Farmacol zyskuje możliwość wyrobienia nadgodzin. W grudniu i styczniu będzie dużo nadgodzin bankowo.Kto wie czy już nie w listopadzie.

aaaaaa
@Ktos

Pracowalem tam ale szybko się zwolniłem ze względu na częste zmiany stanowisk pracy. Nie zdążyłem ogarnąć jednego , "rzucali" mnie na drugie .A myślę, że nowemu pracownikowi nie jest na początku łatwo. Brak konkretnego rządzącego. No mnie nie zachwycili, może jednak tobie się tam spodoba, kwestia gustu.

Dariusz
@aaa

Wydaje mi się, że skoro ostrzegamy kogoś przed pracą w danej firmie, to powinniśmy podac konkretne powody, które rzeczywiście świadczyłyby o tym, że nie warto podejmować takiej współpracy. Co takiego dzieje się w Farmacol S.A., że negatywnie oceniasz tego pracodawcę?

aaa
@Dariusz

Nie ostrzegam tylko radzę by przemyśleć chęć pracy. Ze względu na niezbyt satysfakcjonującą pensje- mi na rozmowie zaproponowali najniższą krajową plus jakąs premie ale wysokości premi nie podali. Trochę mało jak za pracę fizyczną. Nastepna sprawa mi nie odpowiadały zmiany,11-19 lub 14-22, a przede wszystkim praca na nocki i praca w niedziele. Co druga niedziela pracująca, nie ma w tym nic fajnego.. Ja po rozmowie nie polecam jednakże podjęcie pracy jest sprawa indywidualna

konkret
@Jack

Farmacol poszukuje pracowników: - dyspozycyjnych(praca w niedziele na nockach) chodzących do pracy regularnie,a nie od czasu do czasu - pracowitych i rzetelnych - uczciwych - czystych - elastycznych(trzeba liczyć z przerzucaniem na różne działy w razie konieczności) - zmotywowanych i zaangażowanych - samodzielnych oraz współpracujących z załogą - pracujących według zasady fair play - który mogą w razie konieczności trzaskać nadgodziny w sezonie zimowym(grudzień,styczeń nocki)plus dodatkowa kasa - szanujących innych(z kulturą osobistą) - energicznych Kto jest wydajny ten zarobi całkiem dobrze,zyska doświadczenie u lidera branży. Kto zastosuje się do ww. punktów ten będzie dobrze postrzegany Motto:"Traktuj innych tak,jak sam byś chciał być traktowany".

@konkret

Wielkie dzięki za szczegółowe informacje. A czy oferują jakieś szkolenia dla pracowników? Ciekawi mnie, czy w pracy w Farmacol można poszerzyć swoje kwalifikacje.

konkret
@Anna

Szkolenie jest pro forma. Pokazują nowemu pracownikowi jak działa terminal,jako obsługuje się programy,jak się pracuje na danym dziele. Uczysz się od starych pracowników. Nie ma żadnych profesjonalnych szkoleń. Na początek nowi są szkoleni na dziale zatowarowania czyli dokładania leków do kanałów.W prac trzeba być dokładnym i uważnym,starannie sprawdzać nr serii i daty na lekach.Największe zapotrzebowanie jest na dział kompletacji zamówień - stacje wydań. Może się zdarzyć,że w miarę potrzeb pracownicy są szkoleni na różnych działach i przerzucani z działu na dział.Trzeba być elastycznym. Tym bardziej,że zaczął się sezon jesienno- zimowy czyli czas zwiększonej ilości zamówień aptecznych.

Jaka umowa obowiązuje w Farmacol S.A. podczas okresu próbnego?

Umowa o pracę chyba że ktoś woli zlecenie to i też jest.

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Farmacol - Żerniki

• Jak się pracuje w Grupa Farmacol?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Farmacol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 153.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Farmacol?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 138, z czego 4 to opinie pozytywne, 53 to opinie negatywne, a 81 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Farmacol?

Kandydaci do pracy w Grupa Farmacol napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Farmacol