Grupa Farmacol

Opinie o Grupa Farmacol

Spoko

Niektórzy narzekają na firmę a może warto spojrzeć w lustro na siebie czy dojrzeliśmy do pracy w tej firmie.

AA
@Spoko

Myślę że dojrzelismy ..niektorzy do tego stopnia że sobie poszli

Bo dywanik jest zagrzybialy :)

Hu
@:)

Jesienią będzie grzybobranie..do lasu nie trzeba jechać..z dywanik zabierzemy.

Mussolini

Poprawka ADOLF juz jest z nami :)

Ooo
@Mussolini

Mamy już dywanik ...tylko dlaczego nie czerwony?

Szuwarek

Słyszałem, że firma jest dobra ale forum to jakaś dziecinada.

Pracownicy
@Szuwarek

Firma ma idiotyczne pomysły. Teraz na ochronie musimy buty ściągać i pokazywać ochronie choć nawet nie mamy tego w regulaminie. Jesteśmy ciekawi czy kierownik tez ściąga i czy mu ochrona do teczki zagląda.

dominique90

A co sądzicie o posadzie referenta ds. reklamacji?? Ludzie tylko błagam szczerze bo mam rozmowę kwalifikacyjna i nie wiem czego się spodziewać. Pozdrawiam

Kontrola

Niech zmianowy Krzysztof się opamięta a nie wrzeszczy na ekspedycje cały czas, że nic nie wiedzą i nic nie umieją.....

Upup
@Kontrola

I może niech bardziej zajmie się swoimi obowiązkami a mniej presiaduje na kontroli u koleżanek, bo z 8 godzin pracy to chyba połowę poświęca na pierdoły z dziewczynami.

Stacje

A Pan Dominik juz został wybrany na zmianowego bo ciągle chodzi za Krzysztofem i nic nie robi.

AA
@Stacje

Jak kto nic nie robi ..no przecież chodzi!Dajcie mu podwyżkę biedulek skąd ma brać kasę na wazeline!

Qwerty

A po co mamy chodzić do kierownika skoro on i tak nic nie wie....

Sonia

Czy ofert dla konsultanta ds. sprzedaży jest jeszcze aktualna? Słyszałam wiele dobrego o firmie i chcę pracować.

Nieznajomy

Źenada ze pewna osoba bedzie kordynatorem

Xtr23
@Nieznajomy

Kto taki ?

Hu
@Xtr23

Właśnie..uchyl rąbka tajemnicy ...daj się pośmiać

Stefan

Farmacol nie zasługuje na niektóre opinie, firma jest stabilna. Jeśli są problemy innej natury może warto rozmawiać?

Xyz
@Stefan

Kieras co mamy Ci chodzić do biura i płakać..masz jednego spowiednika z Komory ..tego Gładkiego Gogusia.

Nie warto

Straszna dezorganizacja w tej firmie. Radzę szukać pracy w innym miejscu. Praca sama w sobie jest Ok ale ludzie pokroju Ł. Zamelczaka nie powinni obstawiać stanowisk kierowniczych. Zwykły cham i prostak , lata rudzielec z wozkowym na papierosa co chwile a robota niezrobiona. Zmuszanie do nadgodzin na porządku dziennym, nie wspominając o oszustwach z odciąganiem pieniędzy za rzekome uszkodzenia. Nie polecam

Farmacol S.A. to wiodący dystrybutor farmaceutyczny i bardzo dobrze rozwijająca sie firma. Jeśli są uwagi mogące znacznie poprawić atmosferę w firmie myślę, iż warto napisać również na adres e-mail: farmacol@farmacol.com.pl

Znowu zmiana dyrektora?

Lukasz Z jest zwykłym cwelem nic nie robiącym tylko gadającym same pierdoły i chodzącym z Dominikiem G co pól godziny na papierosa.A braki na stacjach i na automacie stoją.Mogę pochwalić Krzysztofa N za to ze jest wyrozumiałym i życzliwym kierownikiem zarozumiałym problemy pracowników.

Opi
@:)

Niestety to prawda Ł .Z nie szanuje innych ..zachowuje się jakby był najmadrzejszy na świecie i wydaje mu się ze jest niezastąpiony. Oby się nie przeliczyl. Przykre jest to ze nie szanuje innych choć stwarza pozory takiego niby w porządku.

Syf taki sam od lat. Zwalniaja i zatrudniaja. Tych dyrektorkow tak samo. Po co to? Robic nie idzie. Zadnej stabilizacii. Nowi w ogole nie lepsi sa.

Szuwarek
@2

Człowieku nie marudź. Jak jest tak źle to zmień pracę i nie rób złej atmosfery innym. Najgorzej jak się samemu jest nie do końca w porządku ale szukamy winnych. Firma ma lepszy i gorszy czas jak wszyscy. Trochę zrozumienia i dasz radę. Rotacja jest w każdej firmie.

hmmm

To jak jest z tą pracą w farmacolu w Jaryszkach pytam ponieważ myślę o zatrudnieniu w tej firmie ?

H
@hmmm

Przyjmują bo ludzi brak ..przyjdź i dowiedz się więcej .

Ktoś tam

A zmianowy Z to cham!

A skąd wiesz że jest jakaś różnica kto Ci to powiedział św Piotr?! . Radzę przeczytać umowę jeszcze raz... mamy premie uznaniową na podstawie akordu i taka jest prawda że jeśli mają powód mogą urypać nam niestety całą premie... muszą nam zostawić z premią najniższą krajową. Jeśli jesteś pewien że to jest bezprawnie, wątpię że ktoś tam Cię trzyma na siłe z tego co wiem w Poznaniu i w okolicach jest najmniejsze bezrobocie .

Nikt

Gadasz nie na temat....

Nikt Wam nie zabrania iść do kierownika i się o wszystko dopytać, bo te ploty i pierdoły jakie ludzie biedolą to się nie da słuchac. Jestem doinformowana za co i dlaczego mi zabierają i wszystko da się jakoś wyjaśnić tylko trzeba wiedzieć kogo zapytać. Pozdrawiam niedoinformowanych jest mi Was żal że nie możecie przez to spać po nocach haha

Tralala
@%

To pewnie też wiesz ze to bezprawnie zabieranie pieniędzy ponieważ nikt nie podpisał żadnej odpowiedzialności finansowej .Może za błędy to tez ok ? to się pytam gdzie ta różnica między tym co ktoś dostaje za wylapanie błędu a tym co ma zbierane jak sam wtopi. Mam na myśli różnice w kasie ... aniołki zabrały i poleciały do nieba wypłacić Św Piotrowi pensję z naszych pomyłek ...i to jest oczywiście ok.

eee
@%

Co ty pitolisz ??? SAM sobie przeczytaj ....

a h*j to kogo obchodzi :D
@%

super ze sie zgadzasz na to ze zabieraja ci twoja kase hahaha jednak nadal po.ur.ience tam pracuja :D :D :D

@a h*j to kogo obchodzi :D

Stuknij się w beret !

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Farmacol - Żerniki

• Jak się pracuje w Grupa Farmacol?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Farmacol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 153.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Farmacol?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 138, z czego 4 to opinie pozytywne, 53 to opinie negatywne, a 81 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Farmacol?

Kandydaci do pracy w Grupa Farmacol napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Farmacol