Grupa Farmacol

Opinie o Grupa Farmacol

Popiół

Ale ta Firma jest chora ...zamknijcie te palarnie i będzie swiety spokoj zamiast wprowadzać te śmieszne zarządzenia. Wiaderko na zewnątrz postawcie niech wszystkie magazyny mają beke. A i kolumny poscigajcie niech nie drażnią oczu guru .

Szalalalalala

Proszę wypłacać WSZYSTKIM pracownikom nadgodziny albo NIKOMU i wszyscy odbiory za święta i niedziele co to jest są równi i równiejsi ?!?!?!?!?! A Zmianowy co był dodatkowo z koleżanką w niedziele też będzie miał zapłacone pewnie tak, jak jest taki chętny na nadgodziny to może czas się przenieść na stacje na akord. Niech zapie..... co niedziele

@Szalalalalala

A co nie widać że są równi i równiejsi...popatrz na grafik wciąż te same osoby mają wolne w święta..długie weekendy. Reszta traktowana jak mięso armatnie. Nie ma co gadać wpisują jak chcą. W końcu nie mamy rodzin A do pracy chodzimy z zamiłowania. Jak się pali to można nadgodziny robic A jak niby mało pracy to odbiory ...I jak tu się dobrze czuć w takiej pracy gdzie jak na dłoni widać że kogo nas mają. Witaj Afryko.

@Szalalalalala

Jeśli już Ci s.....weekend albo święta czy inne wolne dni od pracy to niech chociaż zapłacą .

Szalalalalala
@P

Ja akurat się spokojnie dogadałam ze zmianowym odnośnie odbioru godzin w jakim dniu chcę, ale najgorsze jest to że kilka dni po tym nagle hasło wypłacamy nadgodziny no co jest kur..... połowa odbiera a nagle drugiej połowie można wypłacić ?!?!?!?!

X
@Szalalalalala

A koleżanka D dla kasy zrobi wszystko tylko kasa...od kiedy stoi na kontroli to ilość błędów na stacjach się podwoiła no czymś trzeba dorobić ☹️

Zmianowy
@Szalalalalala

Witam, Jak już tak bardzo Ci to przeszkadza to zapraszam mi to powiedzieć prosto w oczy, a dla twojej wiedzy to był poniedziałek a nie nie niedziela, i jak byś dobrze zauważył /zauważyła to także w ten dzień pracowałem na gabarycie oraz na stacjach... Więc następnym razem proszę pisać cała prawdę a nie to co tylko Tobie jest na rękę.. A dla twojej wiadomości to także odbierałem nadgodziny, ja do ukrycia nic nie mam zapraszam możemy porozmawiać w 4 oczy :)

@Szalalalalala

Widzę że zagladasz wszystkim w karty i interesujesz się wszystkimi i wiesz kto ma wypłacone a kto nie. Może aplikuj na kierownika bo widzę że sobie świetnie poradzisz bo przecież wszystko wiesz i zrobisz wszystko lepiej ???? i na pewno wszystkich równo potraktujesz i wszyscy w końcu będą zadowoleni ???? Powodzenia

@Zmianowy

Droga koleżanko błędy wpisujcie we wszystkie dni... a tak na marginesie to jaka macie pewność że dostajecie te marne 1.6 zł za wpisanie swoim koleżankom błędu ze stacji którym co dzień mówicie cześć ..dla mnie to żenada .Dajecie firmie zarobic na waszej chciwosci i tyle .Gdzie na kartce z wypłaty masz to wyszczególnione?Mam nadzieję że przeczyta to reszta rekordzistek .Powodzenia karma wróci.

@123

Widzę problemy z czytaniem że zrozumieniem ponieważ komentarz pisał chyba bardziej kolega niż koleżanka, więc czytamy że zrozumieniem komentarze, pozdrawiam

fcl
@123

"wypłacają", po prostu powiedzą tym z kontroli, że same zrobiły błędy na kontroli i nie będzie trzeba nic płacić, a firma ma z czego zabrać, żeby czasem ktoś za dużo nie zarobił. Laski, które wpisują błędy dają się po prostu (usunięte przez administratora) A to, że są fałszywe i już kogoś nie poinformują to druga sprawa. Niech dalej ktoś robi ten sam błąd

Uu
@fcl

Szkoda się produkować i rozpisywać na temat wpisanych błędów...w końcu 1.6 odebrało rozum niektórym....kasa kasa kasa A co tam przed chwilą po kartoniki ..uśmiech od ucha do ucha ...za chwilę błąd A co tam ...

ASDFGHJKL
@Odpowiedz

W kartach pracy nie jest wyszczególnione kto ma zapłacone a kto nie...... Dodatkowo jak dla mnie to mogą niektórzy robić i po 100 nadgodzin, ale jak odbiór to niech wszystkim dadzą odbiór a nie tylko co niektórym.....

@ASDFGHJKL

Wiesz może, czy możliwy jest odbiór przepracowanych nadgodzin w formie wypłaty dodatkowego wynagrodzenia? Pracodawca praktykuje wynagradzanie pracowników, którzy poświęcają swój czas i zostają dłużej w pracy, aby zwiększyć ilość wykonanej pracy w ciągu dnia? Liczę, że ktoś z Was odpowie, jak to w rzeczywistości wygląda.

@Dariusz

Było tak, że od maja zeszłego roku płacili za nadgodziny, ale jakoś 2-3 miesiące temu stwierdzili, że za dużo nadgodzin mamy i teraz za jedną niedzielę mają płacić, a za drugą odbiór. Tylko nie wszystkich to się tyczy i niektórzy mają płacone za więcej godzin.

Dariusz

Rozumiem. W sumie szkoda, że nie będzie już płatnych nadgodzin, jak do tej pory, ponieważ na pewno było to korzystne dla pracownika, który dzięki temu mógł zwiększyć swoje wynagrodzenie. Chciałbym poruszyć jeszcze temat atmosfery, która panuje w firmie Farmacol. Czy jest ona w Twojej ocenie przyjazna i rodzinna?

@Dariusz

Panie Dariuszu nikt nie napisał że nadgodziny nie będą wypłacane. Zazwyczaj tak było i jest w Farmacolu, że jeżeli nie ma pracy nie ma nadgodzin, jest praca są nadgodziny. Aktualnie nie ma sezonu.

Beata
@pracownik

Tak racja, faktycznie napisane jest wcześniej, że część nadgodzin ma być wypłacana, a część odbierana w formie dni wolnych. Czy ktoś wie może, co jest powodem takiego rozwiązania? To dość ciekawe i myślę, że może zainteresować innych użytkowników forum.

Hula kula

Taka mała dygresja ...może czas przyjrzeć się pracy panu zmianowemu M .Ten osobnik ma totalnie w poważaniu wszystko i niestety wszystkich .Pracuje jakby za kare .Jest strasznie zarozumialy bezczelny i przede wszystkim nie bardzo chce mu się pracować. Może zrobi komuś miejsce skoro tak się męczy a z nudów to mu się telefon grzeje .Pozdrawiam cały magazyn .

@Hula kula

Nie należy podawać danych osobowych innych osób na tym forum. Zaliczają się do tego także inicjały.Te sprawy reguluje regulamin. Pracujesz w magazynie? Jak oceniłbyś warunki zatrudnienia? Czy praca jest zmianowa, a wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy? Czekam na Twoją obiektywną opinię.

Malin
@Dariusz

Praca na magazynie nie należy do najłatwiejszych, dużo jeżdżenia wózkiem, przerzucania ciężkich paczek, praca w różnych godzinach, kasa mogłaby być większą za tą robotę, ale ogólnie nie jest źle.

Nikt
@Hula kula

A czy xyz..może być??

@Malin

Podejmując zatrudnienie w magazynie musiałeś mieć doświadczenie i uprawnienia na wózek widłowy, czy mogłeś je zrobić w firmie? Szkolenia obejmują wszystkich pracowników i można podnosić kwalifikacje i się rozwijać. To ważne żebyś o tym napisał. Zachęcam Was do komentowania warunków zatrudnienia w Farmacol.

Lol

Następny absurd tej firmy ...przepustka od Kierownika żeby wynieś pusty karton po lekach ...koń by sie uśmiał.To tak jak by z piekarni wynieś pusta torbę po mące.

XXL
@Lol

Niedługo będzie trzeba mieć przepustkę, żeby w ogóle można było wyjść i tylko w obecności prezydenta.

@XXL

I po co tak złośliwie ????

Prawda boli? Pani ochroniarz się odezwała? Jeden znak zapytania wystarczy :) Pytasz 4 razy czy co?

A kogo ma boleć ? I tak nic nie da że będziesz pisać takie komentarze tutaj, nic nie zmienisz. Uśmiechy wystawiają się jako znak zapytania.

eltestosteron

(usunięte przez administratora) A w zasadzie problem dotyczy większości kierownictwa, która jest niesłowna a swoim brakiem kultury i zerową inteligencją obraża innych samym swoim istnieniem :) i nie jest to opinia, aby komuś dopiec tylko smutna prawda o tym magazynie.

Porażka

Cześć, Pan Kierownik zmiany na rano to chyba lubi wypić %%% przed pracą bo śmierdzi na kilometr.....

Abc
@Porażka

Jakoś trzeba dzień zacząć.

TadeuszaNiktNieRusza
@Porażka

Pan Tomasz P to wali nawet w robocie, a niech jeszcze któryś ze zmianowych weźmie urlop i musi on przyjść na nockę toż to wtedy jest już libacja.

@TadeuszaNiktNieRusza

Sugerujesz, że w firmie Farmacol zdarzają się sytuacje, że pracownik jest pod wpływem alkoholu? Rzeczywiście byłeś świadkiem takiej sytuacji, czy może są to tylko i wyłącznie Twoje przypuszczenia, bądź informacje pochodzące od osób trzecich? Twoje informacje są szokujące, gdyż firma na swojej stronie reklamuje się jako firma, która nieprzerwanie od 28 lat jest czołowym dystrybutorem środków farmaceutycznych w Polsce. Zachęcam więc, abyś uzasadnił swój wpis.

@TadeuszaNiktNieRusza

Tadeuszniktnierusza widzę że szukasz sensacji... i dawno już nie pracujesz w Farmacolu. Więc się nie udzielaj zwłaszcza że takie komentarze mogą kogoś urazić, podstawy ani dowodów nie masz. Ciekawe jakbyś Ty się czuł jakby ktoś Cię w taki sposób oczerniał. Przemyśl dwa razy zanim coś napiszesz bo każdy mądry anonimowo może pisać co chce.

TadeuszaNiktNieRusza
@pracownik

Tylko potwierdziłem poprzednią wypowiedź. A w FCL pracuje anonimowy komentatorze.

@TadeuszaNiktNieRusza

Miejmy nadzieję że już niedługo za takie oszczerstwo na miejscu Pana Tomasza wystąpiłabym o adres IP ????

No no

Chyba trochę przesadzasz.

@pracownik

Jakie oszczerstwo? Każdy pracownik, który pracuje dłużej wie o tym, że lubi sobie wypić. Nikt z tym nic nie robi. Zwykły alkoholik po prostu, a nie kierownik. Nie raz się czuło jakby chwilę wcześniej był pity alkohol.

Pracuje już na tyle długo żeby wypowiedzieć się w sprawie kierownika T...otóż nigdy nie wyczulam od niego alkoholu A co robi prywatnie nic mnie nie obchodzi.Mysle że musiał by być wyjątkowym idiotą zeby mając stycznosc z (usunięte przez administratora) I Kierasem Głównym i przychodzić pod wplywem.

Lol

Z tego co wiem był donos na niego ostatnio, był sprawdzony i był czysty więc... Jak czujesz alkohol to zgłaszaj, oni muszą go sprawdzić. Kieras ani Iza nie będą trzymać pijakow w pracy chyba co niektórzy juz się przekonali tylko my też działajmy bo takie osoby albo zrobią nam albo sobie krzywdę.

Fiu fiu

Jeszcze jedna sprawa KOORDYNATORKA to jest dopiero ewenement kultura? Ona niewie co to takiego twierdzi ze przyjmowana jest patologia a jak siebie by oceniła swoje zachowanie ? niemam pojecia czym kierowali się wybierający jej kandydaturę może brakiem chętnych na to stanowisko

Hmm
@Fiu fiu

Kolesiostwo ..oto jest odpowiedź jak większość ludzi na stanowiskach .Odpowiedź znajdziesz jak pójdziesz do wc tylko na wprost.

@@@@@@@
@Fiu fiu

Ona sama jest chodzącą patologią te krzyki, panoszenie się jakby była kierownikiem porażka, aha i niech więcej czasu spędza na chodzeniu i nic nie robieniu oraz bywaniu na ekspedycji......

Men
@@@@@@@@

Zestaw koordynatorów wygląda następująco...jedna lata bez sensu jakby na zapas ,drugie cudo niby coś robi ,nastepny rodzynek nie robi nic oprócz ploteczek ..i siedzenia na tylku reszta pracuje .Pozdrowienia dla niewidomego kierownictwa .

@Men

Jeśli ktoś ma jakieś uwagi odnośnie pracy, czy zachowania innych osób - co znacząco wpływa na jego pracę - to może po prostu warto zgłosić to odpowiednim osobom w firmie? Czy myśleliście o takim rozwiązaniu? Spokojna rozmowa naprawdę potrafi przynieść nieoczekiwane rozwiązanie. Wasze opinie pisane w takim stylu na forum niewiele wnoszą do dyskusji na temat pracodawcy. Może mógłbyś napisać, jakie ogólnie widzisz plusy i minusy pracy w Farmacol, biorąc pod uwagę oferowane przez pracodawcę warunki?

Ewwe

Pracowniku od sierpnia albo jesteś ślepy albo lizajdupa toalety czyste no chyba że w domu też tak masz no to sorry szafki to chyba normalka ze każdy ma swoją i oddzielnie kobiety i mężczyźni niemam pojecia gdzie ty wcześniej pracowałeś ekipa heh hehehe normalnie hit

Supermen
@Ewwe

Jak się pracuje i stawia warunki to może być cudownie ..nieprawdaż?

Mairafal

Pracuję tu od sierpnia 2018 i mogę z czystym sumieniem polecić pracę w tej firmie. Główny plus tej pracy - ludzie. 95% pracowników magazynu są przemili osoby, zawsze uśmiechnięte i pozytywne. W takiej ekipie lekko się pracuje i czas w pracy szybko leci. Z minusów - praca na zmiany. Dosyć ciężko było się przyzwyczaić do pracy w nocki, ale się udało :) z plusów jeszcze bezpłatny dowóz z Ronda Rataje (kierowcy busów są też bardzo mili). Z takich rzeczy banalnych, ale też ważnych: każdy pracownik ma swoją szafkę z kluczykiem w szatni (podzielona na damską i męską) i na sali magazynowej (tam można zostawić obiad (lub w lodówce w stołówce) i inne rzeczy). Toalety (w szatni i na magazynie) są zawsze czyste, co też jest oczywiście plusem. Praca jest spokojna, chociaż czasem dosyć monotonna. Nikt nie stoi nad tobą i nie kontroluje każdą sekundę, co jest dla mnie mega ważne po nerwowej pracy w gastronomii. Polecam! :)

Fiu fiu

No cóż praca ciężka wyzysk soboty i niektóre niedziele pracujące częste prośby o przyjście do pracy na 4 lub 5 do 14 kto może ma zostać dluzej najlepszy jest nowy kierownik kierownik który nie raczył się przedstawić załodze dzień dobry z jego ust to rzadkość zwłaszcza do pracownikow magazynowych niepolecam pracy w tej firmie

Nikt

KN zachowuje się jak niepełnosprawny człowiek krzyczy na ludzi i zachowuje się jak 10latek mobbing z jego strony jest ewidentny pracownik dla niego to nikt ważny wykonywać polecenia owszem ale we wszystkim trzeba zachowywac się taktownie i z szacunkiem ciężkie warunki w tej firmie panują mobing od tego pana jest ewidentny praca ciężka i zamiast dziękuję to same wyzwiska

@Nikt

Myślę że KN potrzebuje pomocy .

kla
@Nikt

KN bierze narkotyki wiec jak ma się zachowywać?

Mg@8
@kla

Im dłużej z nim pracuje to tym bardziej jestem o tym przekonana, po za tym to by tłumaczyło jego zachowanie. Przykre jest to że takiego pracownika jeszcze trzymają w pracy. Zastępca kierownika tego nie widzi ?

Jo
@Mg@8

Zastępczyni widzi koniec swojego nosa .

@Jo

A czubek nosa trzyma cały czas w siedzeniu Kierownika z Katowic. Stąd właśnie wzięła się na tym stanowisku bo ani wiedzy ani predyspozycji na zastępce kierownika magazynu nie ma.

Ta firma spada na psy .

Mniam

Już dawno spadła.

Św Mikołaj

Ta firma zeszła na psy 9 lat temu haha

MM

Zarobki marne za pracę w niedzielę i święta w systemie jaki panuje .Farmacolu zawsze bazowal na wyzysku .Ta firma niczego sie nie nauczyla woli wymieniac ludzi niz szanowac tych co ma .Wieczne ogloszenia o prace swiadcza o tej firmie .

xyz
@MM

Zgadzam się w 100%. Starzy pracownicy są gorzej traktowani od nowych. Chyba cos tu jest nie tak... Widać, że kierownictwu nie zależy na pracownikach, nie ty - to inny... porażka;/

@Mniam @Lol możecie nam napisać więcej na temat firmy? Co wpłynęło na Waszą opinię? Jak możecie opisać warunki zatrudnienia i atmosferę? Wszystkie sprawdzone opinie są przydatne dla osób czytających forum. @Porażka Twoja opinia poważnie oskarża pracownika na forum publicznym i może zostać uznana za pomówienie. Pisząc takie rzeczy należy posiadać dowody na poparcie swojej tezy.

Na portalu służącym do zamieszczaniu ofert pracy, znalazłam jedną opublikowaną przez wielkopolski oddział firmy Farmacol. Poszukują osób na stanowisko Regionalny Konsultant Sprzedaży. Należy posiadać własną działalność gospodarczą bądź gotowość do jej założenia. Czy taka oferta Was interesuje? Będziecie starać się o tę pracę? A może ktoś z obecnych pracowników napisze nam czy warto?

@kla z uwagi na ochronę danych osobowych, na forum nie można używać inicjałów ani innych danych osób pracujących w firmie. Jest to zabronione w regulaminie. Takie wpisy mogą być kasowane. Ponadto forum służy do dyskutowania o przedsiębiorcach pod kątem tego jakimi są pracodawcami. Nie jest to dobre miejsce do pisania o konkretnym pracowniku. Zachęcam do przeczytania i stosowania się do regulaminu: https://www.gowork.pl/regulamin

@P a czy możesz rozwinąć swoją wypowiedź? Co podoba Ci się w pracy w Farmacol, a co byś zmienił? Czy odpowiadają Ci warunki zatrudnienia? Proszę o więcej konkretów, na pewno osoby szukające pracy chętnie dowiedzą się jakie masz doświadczenia.

ewentualny recrut

Napiszcie jaka jest faktycznie podstawa na umowie na pełen etat.Czy prawdą jest,że podstawa w farmacol to 1900 zł brutto na pełen etat + premia.Przecież ustawowo najniższa krajowa to 2100 zł brutto.Powiedziano mi,że jest premia frekwencyjna i wydajnościowa. W kwestii zmian na jakie pracujecie?Po 8 godzin,ale dokładnie?Rekrutujący powiedział,że są: 11-19,14-22,19-3,22-6(w ofertach pracy na olx piszą raz tak,raz,że 3 zmiany). Jest dowóz pracowniczy,ale czy na każdą zmianę i z każdej zmiany?Mam różne informacje. Czy firma potrąca z wypłaty za ten dowóz? Firma poszukuje pracowników przez agencje pracy oraz bezpośrednio. Podobno nie wszyscy muszą pracować w systemie akordowym,ale za to mniej zarobią.Prawda to? Jakie jest tempo pracy bo z wypowiedzi pracowników o firmie wynika,że wysokie.Wiadomo farmacja,logistyka.Jakie warunki są na magazynie?W upały pewnie sauna?Jak wygląda kwestia grafiku?Praca od pn - pt?Czy są także pracujące weekendy.Jeżeli tak to czy idą na rękę jak ktoś potrzebuje wolne na załatwienie spraw.Jaki sprzęt tzn.skanery,program magazynowy?Działa tam wszystko w miarę?Każdy magazyn jest inny,specyfika pracy także. Chcę zweryfikować otrzymane informacje.Rotacja widząc po częstotliwości ogłoszeń jest duża. Pozdrawiam.

@ewentualny recrut

w kwestii finansów najlepiej dzwonić do kierownika magazynu. Dowóz pracownicxy jest i to za darmo. Bus jeździ z Poznania do Żernik i spowrotem w godzinach zmian 6-14,14-22,19-3,22-6. Jest równiez bus pracowniczy Gniezno Zerniki 19-3. Dokładnie z tego co wiem są nabory przez firmę pośrednictwa pracy i bezpośrednio przez Farmacol. Kto ile zarabia to nie wiem ale wiem ze szybkie osoby dobrze wychodzą z wyplatą ,napewno nie narzekają. Takze od Ciebie zależy ile zarobisz. Magazyn jest klimatyzowany , zle piszesz ze jest sauna :) pracujemy na popoludniowej zmianie od pon do pt , nocne od nd do pt no i końce miesiące są tez pracujące zazwyczaj nadgodziny. Jezeli chodzi o grafik to akurat kierownictwo jest elastyczne w miarę da się dogadać. Sprzęt jak to sprzęt elektronicxny lubi czasami odmowic posuszenstwa ale zle nie jestpracujemy z terminalami. Dla mnie praca jak praca idę robię swoje i wychodze.

@pracownik

Sauna jest w niektorych czesciach magazynu czyli na antresoli w niektorych stacjach i z tego co wiem to na bocznych magazynach. A wyplaty szalu nie robia, pomimo 'podwyżek'

nowy
@ewentualny recrut

Od lipca wynagrodzenie dla pracowników farmacol 2300 plus premia.Umowa o pracę z pełnym zusem. Praca jak na magazynową w miarę czysta i miejscowo jest klimatyzacja.Kto jest szybki ten wyciąga na premii akordowej.Jest też premia uznaniowa,którą przyznaje kierownik magazynu.Dowóz pracowniczy to świetna sprawa dla osób niemobilnych.Plusem jest,że na przerwę można pójść,kiedy się chce,nie ma stałych godzin przerw.Stołówka z resztą jest dość mała,także pracownicy chodzą w kilka osób.Praca na działach w oparciu o sprzęt magazynowy,skanery i komputery.Ogłoszenia pracy na olx(przez agencję)oraz na pracuj.pl przez farmacol

Janusz

Generalnie wszędzie trzeba pracować, raz lżej innym razem ciężej tak już jest.

Pewnie dobrze się pracuje i dlatego nie ma chętnych do pisania?

obserwator
@Paweł

Wszędzie dobrze,gdzie nas nie ma.Opinii o farmacol jest sporo na różnych forach.Można też sprawdzić na goldenline.Filmi o specyfice pracy w firmie: https://www.youtube.com/watch?v=5g5h7uNVJ9E Ludzie zwykle są niezadowoleni z płacy,godzin pracy i tempa pracy.Nie dziwi mnie to.To gł.przyczyny rotacji w branży farmaceutycznej i logistyce.

@Paweł

Nie ma tragedii ...szału też.

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Farmacol - Żerniki

• Jak się pracuje w Grupa Farmacol?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Farmacol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 153.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Farmacol?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 138, z czego 4 to opinie pozytywne, 53 to opinie negatywne, a 81 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Farmacol?

Kandydaci do pracy w Grupa Farmacol napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Farmacol