Opinie o MS Services w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy MS Services. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie MS Services o rekrutacji.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MS Services w Kraków

Jacek

Czy jest jakiś powód, że tak pogorszyły się opinie o firmie?

Zorro
@Jacek

Tak w kierownikach

Kai

Firma bardzo słaba. Wykonywalem ten sam serwis dla innej agencji i bo ok. Koordynatorzy dostepni, kaska zawsze na czas. Od stycznia to nie to samo dla Ms i tragedia. Koordynator jak już się co sprawie to i tak nic nie wie, pieniądze mniejsze i jeszcze inne serwisy mi wciskają pod groźbą że jak nie wezmę to mam szukać innego zajęcia. W centrali brak pomocy. Totalna ściema. Że takie firmy są jeszcze na rynku to szok!

MS
@Kai

@Kai - Poprosimy o kontakt na hr1[at}msservices.pl i informację jaka lokalizacja i jaki serwis

Dominika

Jak aktualnie wygląda sytuacja w MS Services? Na forum dawno nie pojawiły się nowe opinie. Pamiętajcie, że są one bardzo ważne zarówno dla potencjalnych kandydatów do pracy, jak i samego pracodawcy. W Internecie znalazłam kilka aktualnych ofert pracy, jeśli ktoś jest zainteresowany pracą w tym miejscu - zachęcam do aplikowania.

serwis slask

Wykładam serwis z marsa do tej pory bez zarzutu pieniazki na czas kontakt z panią koordynatorką bardzo dobry lecz od kiedy zwolniła się pani Marta do dnia dzisiejszego nikt się ze mna nie skontaktował jakas masakra czy tam ktoś pracuje?? nie wiem czy dalej mam wykladac czy nie aplikacja przez ktora kazali mi raportowac nie dziala nie wiem czy dostane teraz swoje pieniazki. a telefon nie odpowiada.

Była
@serwis slask

A jaki tam jest nr telefonu? Chodzi mi o Chrzanów? Ma ktoś kontakt?

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Doradca Klienta Nespresso Piaseczno w firmie MS Services? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Jacek

Bardzo podzielone są tu opinie o firmie. Słyszałem sporo dobrego i jestem zaskoczony, nie wiem co sądzić.

Ta firma jest zła, brak kontaktu z koordynatorem, dziwni ludzie w biurze w centrali, stanowczo nie polecam, robią wszystko żeby nie zapłacić!

Norbi

Gdyby każdy pilnował swoich dokumentów teraz nie byłoby pretensji.

bylapracownica

@Dominika na pierwszej stronie masz wypowiedź dziewczyny z Kielc która pracowała z nami i to jest prawda niestety nick @koordynator/merch

bylapracownica

Nowi pracownicy byli zatrudnieni na podstawie umowy zlecenie, która nigdy nie istniała bo jak się okazało nagle umowy "zginęły" i były wypisywane od nowa , co było kolejna bujda, te osoby które jeździły do marketu aby z nimi porozmawiac dostał może 1/3 tego co obiecali. Co do kwestii tego że nie wywiązali się z umowy... Albo nie odbierali telefonu a jak już odebrali śmiali się w twarz dosłownie. Nie polecam ms service w Kielcach i przestrzegam żeby nikt się nie dał dosłownie wyc*ujac.

Dominika

@byla pracownica - czy możesz napisać więcej o wspomnianej przez Ciebie sytuacji? Na jakiej podstawie byli zatrudnieni nowi pracownicy? Czy kwestia otrzymania niepełnego wynagrodzenia była zgłaszana przedstawicielom MS Services?

byla pracownica

kilka lat temu w kielcach "zatrudnili" kolo 15 osob jednorazowo na towarowanie w realu. kilkoro z nich dostalo jakiekolwiek groszowe pieniądze(1/3 tego co powinni dostac) takze zastanowcie się zanim podejmiecie wspolprace.

Norbi

Właśnie aplikowałem na przedstawiciela handlowego i mam nadzieję na dobrą pracę? Może ktoś coś dopowie przed rozmową?

Dominika

MS Services proawdzi obecnie rekrutacje na stanowisko przedstawiciela handlowego. Jak duży obszar podlega jednemu pracownikowi firmy? Czy wyjazdy służbowe są kilkudniowe? Osoby zainteresowane pracą na pewno skorzystają na waszym doświadczeniu.

ph

poprosze o informacje na temat projektu dla kompani piwowarskiej ?

Nadzieja

Myślę, że MS Services zasługuje na tyle ciepłych i dobrych słów. Ludzie dają z siebie wiele żeby firma miała dobre wyniki a pracownicy zarabiali dobre pieniądze.

Benek

Czy mógłby ktoś mi podpowiedzieć na jakie zarobki może liczyć przedstawiciel handlowy we Wrocławiu? Czy miejscowość ma też znaczenie przy wysokości zarobków?

Parcowalem tam
@Benek

Pewnie aplikujesz do projektu Mars prowadzonego przez MSServices na Teren dolnyslask i wielkopolska, da sie zarobić ale trzeba włożyć pracę i checi, podstawa okolo 1900zl netto do tego okolo 1300zl brutto max premii ale wymagania wysokie, chociaż jak masz checi to zarobisz, do tego premia stazowa. Kierownicy i pracownicy wporzadku mozna sie dogadac, szkolenia i wyjazdy integracyjne cyklicznie sponsorowane przez firme, auto bez kratki i gpsa w gazie bez ograniczen w użytkowaniu to dodatkowy plus

Parcowalem tam
@Benek

Wonski

Ludzie kto się może tutaj wypowiadać? Jak Ci pasuje firma i praca i wynagrodzenie to nie biegasz po internecie i się tym nie chwalisz. Jak Ci coś nie pasuje masz złe doświadczenie z firmą to się żalisz na prawo i lewo... Więc próżno szukać przewagi pozytywnych opinii, będzie nadmiar negatywnych.

Nadzieja

@P Myślę, że niesłusznie tak oceniasz firmę. Czy miałeś jakieś problemy z firmą i stwierdziłeś, że są niekompetentni? Napisz jaśniej a może dotrze to do osób które powinny pracować lepiej. Ludzie niestety nie zawsze są zainteresowani pracą na czym cierpią inni.

JUZEW

PRACUJE JUZ JAKIS CZAS. NIE WAZNE DLA JAKIEGO PROJEKTU. POKI CO JESTEM ZADOWOLONY. KASA ZAWSZE NA CZAS. AUTO NOWE Z KLIMA. CO DO PRYWATNEJ JAZDY NIE CHCE SIE WYPOWIADAC :-) OGOLNIE POLECAM

Derek

@P Może coś więcej na temat tych niekompetentnych osób, na co należy zwracać uwagę? Ogólnie to słyszałem dobre opinie o firmie i jestem zaskoczony tym co piszesz. Przed złożeniem cv dobrze dowiedzieć się więcej o fimie! A jak prowadzą rekrutację, czy to jest jedna rozmowa?

Zostaw merytoryczną opinię o MS Services - Kraków

• Jak się pracuje w MS Services?

Zobacz opinie na temat firmy MS Services tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MS Services?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 0 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MS Services