Opinie o MS Services w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy MS Services. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie MS Services o rekrutacji.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MS Services w Kraków

Dziewczyna

Witam pracowalam w tej firmie dostać jakieś zaswiadczenie lub unowe w egzemplarzu to trwa miesięc lub dłużej poprosić kordynatora o pomoc to slowa brzmial napisz sama do nich lub zadzwon ja nie mam na to wplywu wykorzystują ludzi masz ponad 10 lub więcej serwisów i musisz sie wyrobic a masz ograniczoną ilosc godzin w niesiacu jeżeli chcesz zostac po godzinach to Ci za to nie zaplaca telefon kordynator tez nie odbiera przyjedzie raz na miesiac na 5 minut i to nie

Paulina
@Dziewczyna

Na pewno większość osób, które uczestniczą w tej dyskusji przyznają mi, że Twój komentarz jest nieco chaotyczny. Powiesz nam, na jakim konkretnie stanowisku byłaś zatrudniona w MS Services? Z Twojej wypowiedzi wynika, iż trudno było tam uzyskać umowę w egzemplarzu, a Twój koordynator nie chciał udzielić Ci pomocy. A takim razie powinnaś zgłosić się bezpośrednio do swojego Szefa. Dlaczego tak nie zrobiłaś?

Serwisant

(usunięte przez administratora) MS servic tyle na chajs (usunięte przez administratora) kordynatorz Moje sugestie dla MS Services: Oddawać (usunięte przez administratora) chajs ciężko zarobiony

AndrZej

Nie dziwi mnie fakt ze dobrzy ludzie odchodzą , za duże kolesiostwo jest w tej firmie . Tylko dziwie sie ze firmy chcą współpracować z ms servicesem.

on

jestem serwisantem na Wrocławiu. Właśnie się dowiedziałem, że nasza koordynatorka Marta C. odchodzi i czuje żal i smutek... mam mnóstwo koordynatorów, w MS też już kilku miałem ale nie znam takiej osoby jaką jest Marta. Ona wszystko załatwi, wszyscy ją znają. Czy ktoś w tym MS myśli i tak od sobie pozwala odejść takiej osobie??? Walczcie o nią bo nikt inny sobie tu nie poradzi.... Moje sugestie dla MS Services: NIE POZWÓLCIE ODEJŚĆ MARCIE Z PRACY

Danka
@on

ja też się dziś dowiedziałam o odejściu Marty to jakieś chore... mają w końcu normalnego koordynatora i dają mu odejść??? Marta wszystko ogarnia, jest to osoba przed którą czuje się respekt ale też i szacunek, wypracowała sobie wszystko co może wypracować SZEF. Szkoda :( ja na poważnie myślę, żeby odejść....

@on

A co oni mogą, chce to odchodzi i tyle. Nie mniej jednak faktycznie szkoda bo fajna ona jest, ja często telefonicznie mam z nią kontakt zawsze odbiera lub oddzwania i zawsze Doprowadzi sprawy do końca :(

@on

Dobry wieczór jestem przedstawicielem jednej z wiodących firm dla których ms robi serwisy powiem szczerze, że z takim profesjonalizmem jak u Marty nie spotkałem się nigdy. Od razu po pierwszym spotkaniu czuło się, że Marta jest osobą z doświadczeniem przede wszystkim w kontaktach interpersonalnych jest to osoba o wysoko rozwiniętych umiejętnościach. Bycie koordynatorem to dla niej za mało. Miałem też przyjemność poznać jej szefa i powiem Wam szczerze, że powinni zamienić się miejscami na stanowiska.... Życie jest jedno i nie dziwi mnie, że wybrała ona Inna drogę niż mmsowa :) życzę jej powodzenia a firmie szybkiego znalezienia godnego następcy

ServD
@on

Temat: Marta C. W zasadzie co tu komentować... ludzie w MS muszą być ślepi, głupi, naiwni, zaznacz cokolwiek, ale takiej osobie nie pozwala się odejść... NIGDY już nie znajdą takiej koordynatorki. Załatwi wszystko, odpisze na każdego maila, wysłucha, doradzi, jest niemal na każde zawołanie. Takich ludzi się szanuje i daje to na co zasługują. A Marta zasługiwała na to, aby ja za wszelką cenę tam trzymać. Ciekawe jak Teraz będzie wyglądać koordynacja 140 merchow...tylko Ona nas rozumiała, tylko Ona to ogarniała, nie tylko ogarniała ale nawet znajdowała czas aby się spotkać i porozmawiać o pracy. Mam do czynienia z wieloma przedstawicielami, koordynatorami itd, jednak człowieka tak wysoce empatycznego, ciepłego, absolutnego profesjonalisty nie spotkałem do tej pory. Nie da się opisać słowami żalu jaki zapanował na jednej z hal gdzie byliśmy wszyscy bardzo zżyci. Mam nadzieję że Marcie teraz będzie lepiej bo nikt tak jak ona na to nie zasłużył. Pozostaje tylko trwoga o pozostawionych , osieroconych merchów ... może to przeczyta tak więc DZIEKI MARTUŚ za wszystko ,jesteś wielka. NIGDY Cię nie zapomnimy, 3maj się. :)

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Doradca Klienta Nespresso Piaseczno w firmie MS Services? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Merch

A co powiecie o pracy Mercha dla Pepsico? Jaka kasa? Zadania do wykonania w 8h? Ile punktów dziennie? Jaka flota?

PH ....,

Napisze krótko. Nie polecam tej firmy, chyba ze kierownicy za robotę sie wezmą. Praca kierownika rano ci (usunięte przez administratora) zawraca ile sprzedaż a sam od siebie zero pomocy siedzi w domu i wydzwania z nudów . Firma moze i dobra ale kierownicy katastrofa .

Już po

Praowałem we Wrocławiu dla Kompanii Piwowarskiej i powiem szczerze nie polecam. Umowa została mi wypowiedziana bez żadnych przyczyn po tym jak zapytałem o urlop - przy umowie zleceniu wiadomo że bezpłatny. Szczerze nie polecam, sama atmosfera pracy nieciekawa trasówki od ph mało realne do wykonania w czasie 8h, wypłaty no cóż konkurencja oferuje wyższe. Pracuję obecnke gdzie indziej w innym projekcie i mogę szczerze powiedzieć że opinia negatywna to jedyna opinia na jaką tutaj załugują

Pracuję tam około 1,5 roku i zbliżam się raczej ku końcowi. Firma jak firma robisz na umowę zlecenie nie będę tutaj szafował w w którym projekcie. Ja raczej będę wspominał okres pracy w tej firmie przeciętnie. Trafiłem w rewir gdzie raczej są trendy ,że brat zatrudni brata potem kuzyna itd. Trzeba uważać z kim rozmawiasz i o czym. Miałem raz na cały okres pracy potrzebę 1 miesiąca zwolnienia chorobowego. Zostałem na ten czas zwolniony a potem zatrudniony. Słabe. Pozdro taka moja opinia.

Zniesmaczony

Merchandiser dla Kompanii Piwowarskiej co do samego MS złego słowa nie mogę powiedzieć RKS Tomek z MS równy gość ale tyle pozytywnego, co do negatywów to już tylko w stronę Kompanii a bardziej do przedstawicieli obsługujących region Wrocławia trasówki wysyłają w dzień pracy, i nie mówię tu o 8 rano ale i o 11 12 godzinie, które często modyfikują w trakcie dnia, standardy w jakich się poruszają są zgoła odmienne od tych jakie firma wymaga, komunikacja między merchem a przedstawicielem to tylko wymysł często po prostu nie odbierają telefonów a później pretensje - no i zostaje kwestia opinii na sklepach często to merch obrywa za przedstawiciela bo on po prostu się na danym punkcie nie pojawia albo obiecuję i nie dotrzymuje słowa.

Ciekawy

Witam , może ktoś powiedzieć jak wygląda projekt w nestle waters ? -Zarobki -atmosfera - flota jaki samochód i czy można użytkować prywatnie

Na start nie tak zle

Nie sposob sie nie zgodzil z komentarzem Master of Cocho bo jest to prawda tylko trzeba powiedziec przyszlym kandydatom o tym aby miec na uwadze ze region regionowi nie rowny i pod kontem zarobkow wcale nie musi byc tak kolorowo. W podstawie nie bedzie 2 na przodzie a reszte trzeba dorobic w premii a z tym bywa roznie sa regiony gdzie chlopaki i dziewczyny robia sobie to z luzem i mieszkaja w miastach gdzie zycie jest tansze bo w takiej Krakowie takie zarobki sa po prostu male. Kwestia po kim sie przejmie teren sa regiony gdzie relacje sa takie zepsute ze odbudowa bedzie trwala z rok aby myslec o premii. Ale ogólnie polecam bo na realia spozywki jest mocno 8/10 na tle innych firm. Na tle innych branż chociażby budowlanej czy diy ocena juz wynosi 4/10

Dominika

@Master of choco, dziękuję za Twoją wyczerpującą opinię na temat pracy w MS Services. Jest ona odmienna od negatywnych komentarzy dlatego mógłbyś proszę jeszcze napisać, jakie Twoim zdaniem cechy powinna mieć osoba, która odnajdzie się w tej firmie i nie będzie pracowało jej się tam źle?

Master of choco

Cześć all, Woli info pracuję pow.4 lat w MS Services projekt słodki. Jak czytam te bzdury na temat firmy że umowy jakieś nie takie albo brak kontaktu to aż mnie skręca. Pisze to ktoś totalnie oderwany od rzeczywistości albo po prostu leciał w h...ja i go zwolnili. Po pierwsze umowa jaką dostałem ( pierwsza ) była na 6 miesięcy potem przedłużona. Co najważniejsze: Kasa zawsze 10-go ( lub wcześniej jak 10-ty wypada w weekend ) Samochód na weekendy do dyspozycji ( w granicach rozsądku) KKS - prze gość RKS - jak wyżej Nigdy nie miałem problemów jak potrzebowałem wolnego bo np.choroba , zawsze miałem jak coś nagłego wypadło również wolne bez problemów. Jeśli chodzi o kasę hhhmmm....... 3-rójka zawsze była z przodu. Co do targetów , realne, dopasowane do PH. Na koniec jeśli ktoś przykłada się do pracy i robi co do niego należy będzie pracował i zarabiał. Polecam tego pracodawcę. P.S Dla troli. Nikt z HR nie wpłyną na moją opinię po prostu jak czytam te steki bzdur to chce mi się śmiać. Pozdrawiam.

Dominika

@Billy, dziękuję za Twoją wyczerpującą wypowiedź odnośnie firmy MS Services. Tym co napisałeś z pewnością zachęciłeś wiele osób do tego, by złożyć do firmy swoją aplikację. Czy zechcesz więc opisać jak wygląda rozmowa rekrutacyjna? Czego należy się spodziewać podczas niej, na co przygotować?

Billy

Firma, rzetelna,wypłacająca kasę na czas.Polecam pracować jako przedstwiciel handlowy,1900 netto podstawy plus 1300 brutto premi plus dodatki za stać pracy i różne konkursy wewnętrzne.Pracuje jako pH. Dla Marsa ale projekt się kończy w okresie wakacyjnym i czekamy na nowe projekty,bez pracy niezostaniemy myślą o każdym pracowniku,polecam

Dominika

@PH 1, nie usuwamy negatywnych komentarzy a jedynie te, które naruszają zasady regulaminu obowiązującego na portalu GoWork. Chodzi konkretnie o wulgaryzmy bądź zdania, które mogą naruszać czyjąś prywatność i dobro osobiste. Czasami może się zdarzyć, że coś zostanie usunięte bez konkretnej przyczyny, każdy ma prawo do błędów. W takim przypadku najlepiej skontaktować się z admin@gowork.pl - tu wszystko zostanie wyjaśnione. Pozdrawiam.

PH 1

Dominika szkoda ze usuwacie negatywne opinie , ale my PH droga pantoflową i tak wiemy jaka jest prawda.

Dominika

@PH 1, a długo już pracujesz w MS Services? Na podstawie jakiej umowy pracuje się w tym miejscu? @PH, widziałam, że pytałeś o szczegóły dotyczące pracy w MS Services. Zdecydowałeś się już aplikować? @Zorro, po Twojej wypowiedzi wnoszę, że pracujesz w MS Services w Krakowie. Jak oceniasz tego pracodawcę? Jakie widzisz plusy i minusy pracy w tym miejscu?

PH 1

PH podstawa jakieś (usunięte przez administratora) tys brutto zależy jak będziesz negocjować. Pełen wypas praca od 8 do 13 samochod na weekendy do dyspozycji pełen wypad nic ino korzystać na dłuższa współpracę nie licz ale korzystaj ile wejdzie

PH

Jakie auta dostają PH? Na jaką podstawę można liczyć?

Zostaw merytoryczną opinię o MS Services - Kraków

• Jak się pracuje w MS Services?

Zobacz opinie na temat firmy MS Services tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MS Services?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 0 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MS Services