Opinie o VIBRACOUSTIC POLSKA Sp. z o.o. w Komorniki

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie VIBRACOUSTIC POLSKA Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie VIBRACOUSTIC POLSKA Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VIBRACOUSTIC POLSKA Sp. z o.o. w Komorniki

Operatorrr

VCP Komorniki Atmosfera w pracy coraz gorsza... Szczególnie między pracownikami, wrogie nastawienie, obgadywanie itd.. Nie dość, że praca fizycznie ciężka to i psychicznie człowiek się wykańcza, ogolny (usunięte przez administratora) Nie polecam!!

Operator8
@Operatorrr

Z tego co wiem to najgorzej jest na zmianie mistrza J.Ch.Tam na maszynach rządzą dwie kobiety i nie ma na nich MOCNYCH.Pracuje 8 lat i takich cyrków jak teraz nigdy nie było.(usunięte przez administratora)Juz parę osób z tej zmiany uciekło.Wszyscy wiedzą o kogo chodzi i nikt nie ma odwagi coś z tym zrobić.Brygadziści też kulą ogony pod siebie.

KJJO
@Operator8

A jesteś z tej zmiany, czy po prostu rozsiewasz ploty?

@KJJO

Czy ktokolwiek może napisać, czy w VIBRACOUSTIC jest jakiś system premiowania? Jeśli tak to jak on jest ustalany? Mam nadzieję, że odpowiecie

Były magazynier
@Operatorrr

Totalny (usunięte przez administratora) ciągle tylko dokładają pracy a ludzi nie ma i raczej szybko nie będzie. Ludzie którzy tam pracują nie mają pojęcia o tym co robią nie mówiąc już że w biurze siedzą dziady które nawet po angielsku nie potrafią dwóch słów. (usunięte przez administratora) tylko chodzi i wszystkim psuje chumor oraz brudzi wózki slonecznikiem. Mam nadzieję że spotkam go gdzieś na Środzie(usunięte przez administratora)

Z resztą rynek pracy jest tak otwarty że po co się męczysz jak się nie podoba pracę można dziś szybko zmienić tylko krowa która dużo muczy mało mleka daje

@Operatorrr

Do tej pory tak jest. Wyśmiewają się ze słabszych i nowych pracowników. Jakby tylko czekali aż się komuś noga pośliźnie.

Elżbieta
@Operatorrr

Na jakim stanowisku pracujesz? Zastanawiam się nad pracą w Vibrze tylko nie wiem na jakim stanowisku kobiety dają radę. I jeszcze jak to jest teraz z pensją? Powiedz chociaż orientacyjnie ile można zarobić?

Aga

Praca nie jest zła,chjs zależy od twojego zaangażowania,zasady są proste,dobrze i dużo .To da się zrobić,wystarczy zająć się pracą a nie obrabianiem znajomych i wiecznym siedzeniu na palarni.

Tt

Generalnie rzecz biorąc to praca są w sobie nie jest zła a zapach gumy do przeżycia. Współpracownicy nie są źle ale brygadziści mogli by się zastanowić nad tym czy nie przesadzają z obrabianiem (usunięte przez administratora) pracownikom a jak już któryś się na ciebie uwieźmie to nie masz tam życia. Ciągłe podśmiechujki, docinki i obserwacja na każdym kroku. Człowiek nie zrobi nic nadzwyczajnego zwykły błąd do poprawki w 10 sek a ci już snują teorie i śmieją się w głos.

@Tt

Plotki to chyba problem każdej pracy nigdzie nie jest idealnie? Oczywiście nie mówię ze to jest spoko,, ale chyba mogło być gorzej?

Os. z zewnątrz
@Halina

Są normalne zakłady bez obrabiania (usunięte przez administratora) i spokojem w pracy, tylko bardzo ciężko je znaleźć. W ciągu 2 lat miałem różne projekty w rejonie dolnośląskiego i po 15-20 zakładach znalazłem taki, który mi odpowiada. Zwolniłem się z tamtej firmy i zatrudniłem do upatrzonej

Widzę, że na produkcję u Was i kobiety nawet przyjmujecie. A to ciekawe. To praca na produkcji jest tak lajtowa, że i kobieta da radę ją wykonać? Pytam, bo szukacie teraz na produkcję i chcę wiedzieć, czy nie będę z samymi kobietami pracował :D Zmieniło się coś w związku z pensją na rękę? Podawaliście, że było 3300, ale może po nowym roku jest więcej, chociażby przez inflację, która szła do góry?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie VIBRACOUSTIC POLSKA Sp. z o.o. na stanowisko Inżynier FMEA? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
Ona

Jak wygląda rozmowa o pracę ?

Dominika

Faktycznie tutaj z rekrutacjami jak jest, że trudno się dostać jak ktoś opisywał? Pytam, bo zauważyłam, że szukają inżyniera jakości PPAP i chciałam podpytać o to jak się tu w firmie pracuje na tym stanowisku i ile ostatecznie zarabia. Ktoś coś wie i napisze? Skąd to zapotrzebowanie?

Inż.Procesu.

Pojawiło się ogłoszenie na Inżyniera Procesu. Niedawno było już takie ogłoszenie. Szukają na nowe stanowisko czy ten który przyszedł z 2 miesiące temu rezygnuje? Czy może nie przyjęli nowego w ogłoszeniu sprzed 2 miesięcy?

Barbara

Ponoć płacą teraz 4100 brutto po próbnym okresie i socjal jest kilkuskładnikowy. Ja tylko bym chciała wiedzieć, czy na produkcję przyjmują też kobiety? Ile jest dopłaty do posiłków pracowniczych?

Łysy
@Barbara

A jak normalna wypłata przyjdzie to może 3300 będzie na rękę. Kobiety przyjmują na produkcję. W Komornikach jest stołówka pracownicza i są normalnie obiady

@Łysy

No ale darmowe te obiady czy coś się płaci?

Łysy
@Joanna

Pełny obiad kosztuje 18 złotych z czego połowę dopłaca zakład

@Łysy

Serwują tam kotlet bity z końskiej pyty i kaczkę duszoną drzwiami i barszcz czerwony z muchomora

@Oporny jak nic

Szczerze powiedziawszy miałam właśnie o to pytać, bo przyznam, że widziałam zakłady, gdzie np., 1 zł się płaci, więc tutaj raczej na dobrą jakość można jednak liczyć? Są opcje wege?

Anżej

A ja tam jestem zadowolony. W zakładzie to co mi obiecali to mi wszystko porobili. Z tego co wiem firma od dłuższego czasu notuje znaczny ficyt i Ci którzy narzekają na pensję podczas zwiększającej się inflacji, powinni pamiętać że inflacja to 17%, a było 20% podwyżki pieniądza, więc im jeszcze kur*a 13% zostaje.

Nie peacownik
@Anżej

17 % to masz w TV . Chyba dawno nie byłeś w sklepie i nie płaciłeś rachunków

@Nie peacownik

No to już każdy niech ocenia, a coś wiesz o tych ich zarobkach aktualnych? Bo nigdzie nie widzę podanych widełek nawet aktualnych tutaj.

Erykom

Mam 2 pytania 1 Słyszałem że Vibracoustic ma 2 zakłady. Jeden w Komornikach a drugi w Szczepanowie? 2 Czym w ogóle się zajmuje zakład Vibracoustic?

assa
@Erykom

1. Tak są dwa zakłady 2. Firma zajmuje się wulkanizacją i montażem części do samochodów ciężarowych/osobowych

@Erykom

Niszczeniem zdrowia pracownika

@Oporny jak nic

Dokładnie tak jest. Dosyć że skandaliczne warunki to jeszcze fizyczna i psychiczna wykańczalnia.

Bolo

Atmosfera porażka a ci co są kolegami z brygadzista lub mistrzem to robią co chcą koledzy z wiosek tragedia

operatorr
@Bolo

uwazajcie na slepa z desm oraz reszte kieratu goska ,gruba a pozatym ryba psuje sie od glowy mistrz i brygadzista to tragedia nie polecammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

koleżanka z Desm
@operatorr

Mietek ten wpis to twoja robota chłopie masz problem sam ze sobą . Ciekawe co powiedziałeś swojej małżonce jak rzuciłeś robotę pewnie na ściemniałeś że to zakład nie dobry. My tutaj doskonale wiemy że w poprzednich zakładach też miałeś problem. Jak chcesz to napiszemy do czego byłeś zdolny. Szkoda tylko że mistrz tak długo cię trzymał na zmianie . Pewnie ze względu na twoje dzieci.

Trochę cię poniosło.Ale chyba lubisz zajmować się cudzym życiem .Ten komentarz jest nie na miejscu.Ciekawe ilu ludzi wypytalas w firmie że posiadasz takie fantastyczne informacje.Zajmij się lepiej swoim życiem.I wiesz że jest administrator tej strony zawsze można się dowiedzieć kto pisze . Pozdrawiam i życzę powodzenia:)

Lwb

A wiesz coś na temat ich dzieci i matek ,bo poczułem taki mały niedosyt. Radzę zajrzeć do słownika pisownia wyrazów z ch i h????????????????

Ha
@koleżanka z Desm

Tak się wtrącała to się doigrała karma wraca

Kiki
@Ha

Święta prawda karma wraca i powinno to być dla niej nauczka ale niestety nie jest już zaczyna czepiać się ludzi robi zdjęcia części zastrasza dziewczynę która ledwo zaczęła pracę na desmach wielka operatorka która widzi wszystko i wszystkich tylko nie samą siebie.Gabryska powinnaś się wstydzic

@Kiki

Pracujesz w Vibracoustic? Jaka panuje tu atmosfera i jakie jest podejście szefostwa do pracowników? Czy polecasz tu zatrudnienie i dlaczego tak lub nie? Wymień plusy i minusy pracy tu :D

kaśka
@koleżanka z Desm

Taka atmosfera że ludzie targają się na życie. Gratuluję takiej atmosfery pracownikom i przełożonym z przypadku...

Pewniaczek

Atmosfera w zakładzie bardzo przyjemna. Brygadziści bardzo uprzejmi, karzą sobie mówić po imieniu :) W innych zakładach na produkcji spotykałem się z sytuacją, gdzie przełożeni dosłownie liczyli czas, gdy wychodziło się na papieroska, a w Vibrze taka sytuacja jest nie do pomyślenia. Pracownicy sami częstują fajkami i wołają na popularnego "calaka" ;) Sporo osób na hali obstawia także zakłady bukmacherskie, więc jeśli wejdzie się w odpowiednie kontakty, można się nieźle obłowić. Sporym minusem jest upał, ale wystarczy odpowiednio ustawić nawiew. Wysiadają tylko słabi psychicznie pozdrawiam.

@Pewniaczek

(usunięte przez administratora)prawda, gorąc od maszyn że po plecach cieknie smród od gumy że na pawia zbiera aż wszystko wokół żółknie i niema jak się odlać. Dodatkowo sterta papierów do wypełnienia.

IMIĘTAJNE
@Pewniaczek

(usunięte przez administratora). Brygadziści grają na tel i kernami tłuką orzechy, zegarki wiecznie wyladowne. Chyba że jest pierwszą zmiana lub audyt (usunięte przez administratora)

@Pewniaczek

Ciekawe jak ty te wydmuchane na pusto normy wyrabiasz, pewnie dalej na szyszkach jedziecie, albo na karcie z podpisem kolesi od papieroska? Co do papierosków, to powinni wam premię za to zabierać, jak dla mnie to była dyskryminacja osób niepalących. Na zewnątrz nie ma gdzie usiąść bo z każdej strony dmuchają dymem, jedyne miejsce wolne od smrodu to stołówka.

Krzysztof
@Grażynka

Ja też nie przepadam za palaczami. Jak się wychodzi na fajka to przysługuje przerwa czy można wyjść kiedy się chce i nie trzeba odbijać karty? Pytam bo ciekawi mnie jak jest wtedy rozliczany czas pracy?

ona
@Krzysztof

To musisz zapytać palaczy.

kaśka

prawda

Jak długo trwa proces awansu w VIBRACOUSTIC POLSKA Sp. z o.o.?

Oporny jak nic

Do końca świata i o jeden dzień dłużej

@Oporny jak nic

Poważnie? No ale w końcu chyba się zdarza, żeby ludzie jakoś awansowali. Jak zostać tutaj brygadzistą?

@Dominika

Na nocnej zmianie idź do mistrzówki i powiedz że chcesz awansu no chyba że czosnek lub ziemniaki uprawiasz.

@Oporny jak nic

Po ile ziemniak młody na vibrze?

Oporny jak nic

Po ile czosnek od bambuły za główkę

Ciekawski

Jakiego awansu? XD

@Ciekawski

A co to za sarkastyczna sugestia? ;p Rozwiniesz?

gosc

zeby zrobic norme trzeba sie troche narobic wyplata powinna byc wieksza

@gosc

A ile mniej więcej zarabiasz że tak uważasz?

Na jakie benefity można liczyć w firmie VIBRACOUSTIC POLSKA Sp. z o.o.?

Oporny jak nic

0.5l wody jak temperatury na hali będą około 40 stopni.

@Oporny jak nic

Tak mało? Nikt się nie interesuje tym że to nie starcza?

Katarzyna

na goworku pojawilo sie ogloszenie od tego pracodawcy ze zatrudnia do pracy na produkcji, jednak w ogloszeniu jest jedynie info o tym ze gwarantowane podwyzki i tyle ... moze ktos z was sie orientuje o czym dokladnie mowa, o jakiej kwocie i w jakim czasie ?

Najgorsze miejsce w jakie w życiu trafiłam. Zaczynając od ludzi a kończąc na warunkach pracy.

@Gość

Możesz dokładniej opisać co takiego się działo w tej firmie? Bo na razie niewiele mówi ten twój wpis...

@Michał

Polecam poprzednie 6 stron, idealny opis firmy

XXX
@Michał

Czytaj pozostałe komentarze, na pewno nie kłamią...

V czy
@Gość

Jak tam nie uczesana wariatka ,oraz ślepa ponoć spokornialy zwłaszcza jedna

Eliasz

Ta firma to totalna kpina, byłem na magazynie na pewnej zmianie nie będę mówić u kogo . Brygadzista bez kultury wyzywa pracowników traktuje ich jak na akord. Zarobki kpina 3 tys po 3 latach pracy . Śmiech na sali . Roboty dokładają co chwile coś i ich nowe pomysły a kasa stoi w miejscu. Dramat nie polecam . Mnie już na szczęście tam nie ma. Awanse i podwyżki dla tych co sobie wychodzą do kierowników itd .

po
@Eliasz

po

Hejka mam pytanie czy ktoś z pracowników dojeżdża do pracy z okolic Głoska, Ksiegienice, lub z tych okolic a może i z brzegu dolnego i ma wolne miejsce?! Dziękuję

Żenada

Firma w Szczepanowie poprostu o kant wiecie czego rozbić. Hit to pewien brygadzista im. Mariusz oraz inni swojej roboty nie zrobią jak należy ale do komentowania są pierwsi nie daj Boże żeby któryś się przyczepił szczególnie pan wymieniony powyżej. Śmiechy chichy bez powodu na okrągło.

Zostaw merytoryczną opinię o VIBRACOUSTIC POLSKA Sp. z o.o. - Komorniki

• Jak się pracuje w VIBRACOUSTIC POLSKA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy VIBRACOUSTIC POLSKA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VIBRACOUSTIC POLSKA Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 4 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

VIBRACOUSTIC POLSKA Sp. z o.o.