Reka Rubber Polska sp.z.o.o

Opinie o Reka Rubber Polska sp.z.o.o

Paula

także jak poprzednika interesuje mnie to ile zarabia elektromechanik. Dlaczego nie ma widełek w ofercie gdzie produkcyjny normalnie ma je wpisane? na samym początku będzie okres próbny czy jednak partner już normalnie umowę o pracę dostane? Kiedy na czas nieokreślony?

Nowy Jac Nowy wpis
@Paula

Wynagrodzenie za elektromechanika to jest duże w przedziale 7-10tys na rękę oczywiście wszystko zależy od umiejętności i posiadanej wiedzy.

Hihi Nowy wpis
@Nowy Jac

Zobaczysz jak świnia niebo

T Nowy wpis
@Hihi

????

Agata Nowy wpis

Wsparcie w dziale wdrażania nowych produktów przez cały czas będzie pracowało na umowie zlecenie? Taka forma właśnie jest wpisana w ogłoszeniu. zastanawiam się jednak czy nie ma później opcji na przejdzie na umowę o pracę? albo awans?

Śmieszni jesteście kary dla pracowników nagany,upomnienia its kierownik (usunięte przez administratora) cieszcie się że macie jeszcze ludzi do pracy przy tych warunkach.

Witajcie, na rozmowie dla elektromechanika może ktoś z was już był w ostatnim czasie? te minimum 2 lata doświadczenia akurat spełniam i chciałem sobie zerknąć na ofertę ile tak mniej więcej płacą, nic jednak nie jest o tym napisane. im większy staż tym lepsza stawka?

Rozmowa

Szybka Opinia po rozmowie: 1. Pani od rekrutacji na minus. 2. Praca manualna i mało rozwojowa z tego co zrozumiałem. 3. Stawka godzinowa jak i ogólna tragedia . 4. Każdy ma wybór ja dziękuję .

Seseki
@Rozmowa

Pani Maria jak zapamiętał a/em nie miła , pewna siebie patrząc z góry na mnie. Przekaz zrozumiały , który mi nie odpowiadał. Zarobki to raczej były aktualne ale 10 lat temu. Do zadań cięcie węży czy szlifowanie. Wszystko widać przez okno na piętrze. Zanim dojdziecie na rozmowę to na dole w holu przed wejściem na halę jest tablica na krytej są informacje odnośnie wysokości premii , acha oczywiście wysokość twojej premii zależy od twoich wyników a jej wysokość jest śmiesznie niska bo około 2 zł do godziny. Już w trakcie rozmowy podliczył a/em i wypłata na rękę nie przekroczy **** zł ani nie zbliży się. Strata czasu

Hej, czy pracował ktoś na tym stanowisku dotyczącym wsparcia w dziale wdrażania nowych produktów? tu w ofercie piszą o rozwoju a jak tak czytam treść to głównie przy dokumentach się siedzi, zastanawiam się czy praca nie jest zbyt monotonna?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

Czy w Reka Rubber Polska sp.z.o.o możliwa jest od razu umowa o pracę na czas nieokreślony na stanowisku specjalista ds. jakości?

Dalej nie wiadomo ile mniej więcej na kontroli jakości się zarabia? widzę, że ktoś już przede mną się oferta interesował. mnie zastanawia czy doświadczenie i umiejętności faktycznie wpływają na oferowane stawki. piszą o szkoleniach specjalistycznych, chce poznać szczegóły

Młody 26

Zmieniło się ale na gorsze wypłaty w Biedronce są większe niż w rece a praca do lekkich i zdrowych nie nalezy co to 3500zl w tych czasach śmiech na sali HR to porażka jedna lepsza od drugiej detektor sknyra a kierownictwo jeszcze gorsze brak pojęcia o produkcji tylko słupki i tak stoją jak słupki na spotkaniach odpadowych. Firma schodzi na dno.

Xxx

Również mnie ciekawi co w tej firmie się zmieniło, że aż tak dobre opinie o niej są tutaj napisane ???? pracowałam tam kilka lat jednak brak szacunku przełożonego/przełożonej było czymś nie do przyjęcia ????????

Poważnie jakieś premie wpadły? Nie było wcześniej tym informacji czy to jakaś świeża sprawa? Po równo wleciało? Ile i za co? Chce przyjść na kontrole jakości ale dobrze wiedzieć ile na początku się zarabia

Gonzo

Reka to najlepsza firma w jakiej dotychczas pracowałem. Zarobki, atmosfera i warunki pracy super. Dyrektor to wspaniały człowiek, dba o pracowników i firmę. Kierownicy bardzo fachowi, pomocni, zawsze pomagają gdy potrzeba. Nie chciałbym pracować gdzie indziej.

Super
@Gonzo

Zarobki mniejsze niż w Amazon, szkodliwe warunki, zadymienie, wysoka temperatura, narażenie na poparzenia, gratulacje ????.

Supe

Opinia wystawiona na podstawie rozmowy o pracę. Zarobki śmieszne, wręcz odpychające... i tyle. Nie trzeba wysokiego IQ aby dojść do takiego wniosku ... Natomiast jeśli są osoby szczęśliwe czy zadowolone z takiego zarobku to ich sprawa.

@Supe

Czyli po takiej rozmowie nie wiesz co w praktyce później się dzieje z dana osoba? Chodzi mi właśnie o jakieś podwyżki i tym podobne? i czy ta rozmowa miała może miejsce teraz niedawno? Ciekawi mnie jakie są opcje na zmiany w nowym roku chociażby? Ktoś wie?

Tylko teraz pytanie co tu się takiego wydarzyło na przestrzeni ostatnich miesięcy, że nagle całkiem odmienne zdania się pojawiają? Ciekawi mnie też to po czym w zasadzie wnioskujesz już tak na 100 %, że zmian na lepsze to raczej nie będzie?

Proszę sprawdzić ilu pracowników się zwolniło. Nowych osób do nauki brak. Łatanie dziur osobami z innych działów. Stare problemy wracają jak bumerang. Co z tego, że biura puchną jak nie przekłada się to na poprawę jakości produkcji. Ostatni audyt dociekliwego klienta wskazał na jakim jesteśmy poziomie. Wszyscy byli oburzeni że dawniejsze Lin.. się czepia. Pytanie, kto ma oczy szeroko zamknięte?

Czy firma Reka Rubber Polska sp.z.o.o udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Zajrzałem i poznałem stawki produkcyjne oraz w dziale HR (chociaż wątpię, aby kadrowcy zarabiali stawki godzinowe, nie dowierzam autorowi opinii). Teraz chciałbym poznać rzetelne stawki inżyniera konstruktora. Wymagania są dość wyśrubowane, spodziewam się więc, że nie będzie to mniej niż 5 000 zł netto. A jak jest naprawdę?

Były

Firma ma politykę nie przyjmowania byłych pracowników pomimo zapewnień, że " zawsze można wrócić , zapraszamy, czekamy, itd..." Takie rzetelne info.

@Były

Mimo wszystko jakie to były okoliczności i czemu dana osoba stała się byłym pracownikiem? Z własnej nieprzymuszonej woli? I czy chodzi o te dostępne oferty? dla elektromechanika lub narzędziowca? Trudno jest się przebić przez kandydujących?

Aleksandra

A o zarobkach na HRce coś wiecie? :D zauważyłam opinie od jednego Pana, który stwierdził, że obsługa przy rekrutacji i omówienie warunków było jak najbardziej okej. Mam ponad rok doświadczenia, bo odbyłam staż, czy to będzie wystarczające by aplikować? Jakie w tym przypadku są zarobki na dziale? i ogólna atmosfera?

@Aleksandra

dwadzieścia parę złotych brutto

Wew.
@Nowy

Cała prawda, każdy kto przyjedzie na rozmowę usłyszy taką stawkę. Jest to nie do podważenia.

Wew.
@Nowy

Ps. Jaką stawkę ma dać pani Krysia z HR skoro sama ma najniższą krajową ????

@Wew.

A ta rozmowa jak w ogóle wygląda? sama myślę czy by się nie podłapać, mieszkam akurat blisko i od grudnia będę chyba czegoś szukać. Jak u was wyglądają prezenty świąteczne? Nawet jak dostane się w tym samym miesiącu to cos otrzymam?

Były kandydat

Pani Maria z hr bardzo miła i w szczegółach omówiła szkodliwe warunki pracy w zadymieniu i wysokiej temperaturze. Oferowana stawka jest wg mnie mocno zaniżona bo na produkcji to około dwadzieścia parę złotych brutto ???? Słabo

Na jakie benefity można liczyć w Reka Rubber Polska sp.z.o.o?

Pytanie .

Czy na produkcji jest możliwość pracy siedzącej.

czy wam też zabrali z wypłaty zaliczkę podobno na PPK?

@pracownik

Za luty zabrali a w marcu kazali złożyć wypowiedzenie.

Robol
@pracownik

Wynagrodzenie za styczeń 2023 zostało wypłacone z przesunięciem 10 lutego. Do kiedy dokonać wpłat PPK? W tej sytuacji pracodawca powinien dokonać wpłaty do PPK do 15 marca, z zaznaczeniem, że jest to wpłata dotycząca lutego (identyfikator 2). Podstawą do naliczania wpłat obowiązkowych oraz dodatkowych finansowanych przez pracownika oraz pracodawcę jest podstawa składek na ubezpieczenia emerytalno-rentowe. Obliczone wpłaty pracodawca pobiera z wynagrodzenia pracownika pomniejszonego o składki na ubezpieczenia społeczne, ubezpieczenie zdrowotne oraz podatek dochodowy. Podstaw prawna art.28 ustawy o PPK Zobacz więcej: https://poradnikprzedsiebiorcy.pl/-wplaty-do-ppk-jak-obliczyc-wynagrodzenie-uczestnika-ppk

Nowy chętny

Witam jakie pieniądze są proponowane na start bo był bym chętny

Kamil
@Nowy chętny

Zależy na jakie stanowisko. Są ogłoszenia na produkcje i kasa 4400-6100 zł brutto a na magazynie 4400-4700 zł brutto. Ty gdzie chcesz aplikować?

Zostaw merytoryczną opinię o Reka Rubber Polska sp.z.o.o - Dopiewo

• Jak się pracuje w Reka Rubber Polska sp.z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Reka Rubber Polska sp.z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 53.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Reka Rubber Polska sp.z.o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 5 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Reka Rubber Polska sp.z.o.o?

Kandydaci do pracy w Reka Rubber Polska sp.z.o.o napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Reka Rubber Polska sp.z.o.o