Opinie o Tadeusz Maćkowiak Mat-Gum Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe w Luboń

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Tadeusz Maćkowiak Mat-Gum Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Tadeusz Maćkowiak Mat-Gum Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tadeusz Maćkowiak Mat-Gum Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe w Luboń

Pio Nowy wpis

Wszystko można napisać na takim portalu na każdą firmę w której się pracowało... Gdyby to byli pracownicy z honorem to wyjaśniali by to sobie prosto w oczy... A nie anonimowo bo kogoś fajnie obsmarować ale mnie nikt nie ruszy a wiadomo że sam zwykły nieudacznik... Każdy może założyć własną firmę i zobaczymy jak wtedy sobie poradzi... Ale wiadomo że taka osoba nie będzie miała własnej firmy bo po prostu nie ma umiejętności bo prowadzić działalność gospodarczą nie jest prosta sprawa i tylko potrafi krytykować innych.

Witam. Swoją wypowiedzią chciałbym zniechęcić wszystkich zainteresowanych szanujących się ludzi do podjęcia pracy w firmie produkującej dywaniki samochodowe przy Ul. Armii Poznań 1B znajdującej się w Luboniu. Po wielu latach ciężkiej harówki nadszedł czas, aby zmienić coś w swoim życiu i pożegnać się z ludźmi, którzy nie wykazują jakiegokolwiek szacunku w stosunku do swoich pracowników. Podczas swojej kariery wielokrotnie zostałem skarcony (byłem także świadkiem wielu sytaucji, w których obwininiani byli inni pracownicy) za słabe wyniki produkcyjne, które wynikały przede wszystkim przez wyeksplatowane maszyny oraz warunki, jakie panowały na hali. Obiwnianie pracowników za przebieg produkcji to standard, z którym pracownicy spotykają się na porządku dziennym, mimo, iż nikt nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie niedogodności. Wszelkie próby wytłumaczenia szefostwu z jakich przyczyn produkcja stoi w takim, a nie innym miejscu są lekceważone, a winni zawsze są pracownicy. Nie życzę nikomu źle, ale jeśli sposób traktowania pracowników się nie zmieni, to firma niedługo upadnie. Co do kwestii wynagrodzenia, cóż... szkoda słów. Najniższa krajowa + 400zł premii frekfencyjnej za pracę w warunkach szkodliwych, pod presją oraz w nieustannym stresie pod bacznym okiem szefa to stanowczo za mało.

Tak właśnie jest, gdy właściciel jedyne co sam osiągnął to mega nadwagę, reszta to spadek po tesciu dorobiony kosztem zniszczenia fizycznego i psychicznego ludzi co tam pracowali i pracuja... Ale ważne, że co niedzielę w pierwszej ławce w kościele siedzi i sprawia wrażenie dobrego czlowieka????????????Dobrze ze ta szopka nie bawem padnie????????????

Iwona

Jest Pan bezczelny Panie" były pracowniku" Idealny jak pewnie o Sobie sądzi Pozdrawiam serdecznie Córka WŁAŚCICIELA ????

Norbert Nowy wpis

Dobrze, że jest Pan już byłym pracownikiem. Wiem kim Pan jest i praca z Panem, to była katorga i piszę to ja, jako zwykły pracownik. Nie umie Pan się nawet porządnie wypowiedzieć a co dopiero porządnie pracować, jak już wspomniałem to ten typ co chcę zarobić a się nie narobić.

Jak wygląda sprawa grafiku w Tadeusz Maćkowiak Mat-Gum Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe. Czy pracodawca idzie na rękę?

Czasem, lecz z problemami

Wiktoria
@Andrzej

Z jakimiś konkretnymi czy po prostu bywa zniesmaczony? Bo jednak nie każdy lubi jak mu się miesza w planach, więc to by było trochę zrozumiałe? ;p

@Wiktoria

Jeśli mówisz o urlopie dzień wcześniej i nie jest to nic ważnego to wiadomo, nikt nie lubi takich sytuacji. Ale z wieloma rzeczami idzie się dogadać.

Norbert Nowy wpis

Ja osobiście pracę w firmie mogę polecić. Jak w większości miejsc, praca to praca, pracować trzeba a nie się opierdalać. Żyjemy w czasach i kraju gdzie każdy chcę zarobić a się "NIE NAROBIĆ". Jedną z rzeczy, które tu cenie to fakt, że jeśli jesteś fair wobec pracodawcy, pracujesz a nie się opierdalasz to i on wtedy idzie na rękę. Potrzebujesz urlopu wypoczynkowego w danym terminie? Jeśli powiesz o tym chwilę wcześniej to jak najbardziej je dostaniesz. Jeśli chcesz robić coś więcej i powiesz o tym szefostwu to dostaniesz lepszą robotę co równa się też z wyższą wypłatą. A jeśli jesteś bez ambicji, nie chcę Ci się to mówi samo za siebie.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Tadeusz Maćkowiak Mat-Gum Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Joanna

Z tego co piszecie, to w firmie nie panuje najlepsza atmosfera. Podobno słabo z szacunkiem do pracowników i też zdarzało się, że oskarżali ich za niskie wyniki produkcyjne... Czy takie sytuacje nadal mają miejsce?

@Joanna

Z tego co wiem to nic się nie zmieniło.

kola

nie powiedział bym że tak mało płacą na olx jest ogłoszenie że przyjmują na produkcje a wynagrodzenie netto 17 do 25 zł więc nie jest tak źle jak na polskie warunki chyba się zainteresuje

Zostaw merytoryczną opinię o Tadeusz Maćkowiak Mat-Gum Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe - Luboń

• Jak się pracuje w Tadeusz Maćkowiak Mat-Gum Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe?

Zobacz opinie na temat firmy Tadeusz Maćkowiak Mat-Gum Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Tadeusz Maćkowiak Mat-Gum Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe
  • Armii Poznań 1B