Opinie o Zus w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Zus. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Zus o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zus w Bydgoszcz

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Zus?

Bobo

Rozmowa spoko, pytanie z wiedzy podstawowej o ZUS. 36oobruttpodstawa + premiakwartalna ciężko powiedzieć z czego wynikająca i kwota mała. Słabo w tej polskiej rzeczywiści. 2022.11

Martusia Nowy wpis
@Bobo

Proszę o podpowiedź jakie są pytania na rekrutacji?

Jaki dress code obowiązuje w Zus?

Jak wygląda sprawa grafiku w Zus. Czy pracodawca idzie na rękę?

Hmm Nowy wpis

Pewnie zależy gdzie... Ogólnie prace zaczynasz 6-8 I pracujesz 8H. Są wyjścia służbowe i prywatne gdy np musisz iść do lekarza ale te priv trzeba odpracować.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Zus? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Bydgoszcz
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk

Czy nowo zatrudnione osoby w Zus otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

tak, po wygraniu konkursu na nabór jest umowa o prace, na początek przeważnie na zastępstwo lub czas określony ale rożnie bywa

Grażyna

Yyy a jak taki konkurs wygląda? Szczerze nie ogarniam tego wszystkiego to nie to samo co w normalnej firmie chyba? Dziwne mi się to zawsze wydawało

Zuza
@Grażyna

Tak to wygląda że nie liczy się to co ktoś potrafi, tylko jakie ma plecy. Podobno nawet przyjmują ludzi niepełnosprawnych, na wózku ale z dobrym zapleczem znajomości i jest się traktowanym na specjalnych warunkach... Możesz nic nie umieć ale być!

Koksa
@Zuza

W samo sedno. Nic nie robić a mieć plecy jak najbardziej na dziś!

Taaaa
@Zuza

Pracuje ponad rok. Plecy mam tylko swoje nad tyłkiem. Do serów przyjmują non stop bo każdy po roku ucieka. Pracy tyle że nie do ogarnięcia. Wiecznie nadgodziny - częściej bezpłatne niż płatne. Nawet jak ci się wydaje że dużo potrafisz to w zus szybko zmienisz zdanie o swojej wiedzy -zawsze będziesz czul się nowy. Wiecznie chodzisz i pytasz jak zrobić sprawę bo kazda jest inna. Do każdej trzeba podejsc indywidualnie. Szkoleń mnóstwo niestety jesteś zawalony robotą i nie myslisz o szkoleniach tylko jak to zrobic zeby chociaz raz wyjść po 8h. Tak niepełnosprawnych tez przyjmują. Tak maja inne warunki niż pełnosprawny. Tak samo matki karmiące. Jak w każdej innej firmie. Przyjdz. Przetrwaj chociaż okres próbny a potem krytykuj.

Próbuj
@Grażyna

Czasem robią test i potem rozmowa albo sama rozmowa. Komisja 3 osobowa. Pytania z danego wydziału do ktorego startujesz, ogólne o zus np ile inspektoratów, kto prezesem, kiedy dłużej czynne itp i osobiste typu co wniesiesz, dlaczego zmieniasz prace itp.

A jak

1y dzień pracy miałem 4.01 a umowa podpisana od 1.01. Okres próbny 3mc lub zastępstwo - zazwyczaj zmienia się na czas określony.

Alina

W kwietniu złożyłam wniosek o 500+ plus dla wnuków dla których jestem rodzina zastępcza zeskanowałam wszystkie potrzebne dokumenty do dzisiejszego dnia nie otrzymałam pieniędzy a mija 5 miesiąc. ZUS powinien wypłacić pieniędzy z odsetkami za zwłokę .Dzisiaj Pani z zusu powiedziała że czekać do końca października. To jakieś jaja. Alina Szczepanska

Olga
@Alina

A wiadomo jaka jest co do tego przyczyna, że aż tak długo? Odsetki niestety raczej byłyby wątpliwe ale za to jest 100% pewności, że wszystko uregulują co do miesiąca?

Klient

Leniuchy za państwowe pieniądze tylko kawkują i w ciula lecą do roboty się weście

Czy w firmie Zus są regularne szkolenia pracownicze?

Aaa

Nie

Ola

Musisz mieć swoje prywatne słuchawki i mikrofon, to będzie szkolenie online, ale nie licz, że w tym czasie nie będziesz odbierać telefonów i uzupełniać dokumentów,papieru do drukarki i długopisów też czasem brakuje , ZUS oszczędza na pracownikach.

Dorota
@Ola

Czyli co szkolenie odbywa się w pracy ale online ?? I jeszcze trzeba przynieść swój prywatny sprzęt żeby to szkolenie się odbyło ??

Ktoś
@Dorota

Chcialas pracować w zusie to sobie radz heheh

Grażyna
@Ola

Jak, w sensie w domu mam ciagle telefony odbierać? Jak w call Center? A kto zapłaci za to wszystko

Józef

Czy tam ktoś pracuje? Całymi dniami nikt nie odbiera telefonu. Nie można dodzwonić się i uzyskać jakichkolwiek informacji. Jak można klientów trzymać przez godzine na linii ,gdzie tylko sekretarka mówi. Co to za (usunięte przez administratora)pomysł ? Z człowiekiem chcę rozmawiać, żeby uzyskać informację!!!

THORIN DĘBOWA TARCZA

Witam. Mam pytanie: czy pracownicy ZUS chodzą na kontrolę zwolnień pracowników w weekendy? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam Wszystkich.

Dzisiaj 27.05.2020 odwiedziłem ZUS na Konopnickiej w Bydgoszczy. Sprawę załatwiłem bardzo sprawnie i po mojej myśli. Dziękuję pani starszej inspektor Agnieszce Matalewskiej za profesjonalne i życzliwe potraktowanie mojej sprawy.

Nie wazne

Nie prawda !! Jestem przedsiębiorca który złożył wniosek 9 kwietnia i do dnia dzisiejszego nie widzę pieniędzy na koncie !! Straszny bałagan maja w systemie. Panie z zusu kręcą sie z odpowiedziami i zwalają wine z jednej na druga bądź na błąd w systemie!! Paranoja. Gdybym nie była w zusie osobiście dokładnie 14 razy od dnia 4 maja moj wniosek nie ujrzal by światła dziennego tylko wisial w zusowskiej przestrzeni widmo. Niestety pomimo mojej zeszło tygodniowej 13 wizycie i obietnicom urzedniczki , na koncie cisza !!! Czy to już norma ze rzad wspiera polskich rodzimych przedsiębiorców a urzędu w tym i przede wszystkim zus w Bydgoszczy doprowadza do tego ze przedsiebiorcy zmuszeni sa zamykać , zgłaszać upadłość ?? Chyba Paniom z zusu nie trzeba przypominać ze one tam wraz z zarządem dostają pensje co miesiąc !!! Może w końcu czas sie w tym urzędzie obudzić bo jak chcecie od przedsiębiorców składki na zus to nie dajecie nam o sobie zapomnieć i SYSTEM WIDMO DZIAŁA W 100%.

Iga

Macie tu jakiś określony ubiór czy ma być po prostu elegancko?

aligator

@gizmo Może doczekamy się coś więcej? Tak oszczędna wypowiedź.

Co od czasu dodania ostatniej opinii zmieniło się w zus w kwestii wynagrodzeń?

gizmo

nie

3er

oo takie praktyki to super sprawa mozna na prawde zdobyc odpwiendie doswiadczenie ktore moze sie potem przydac w dalszej pracy :) ciekawe cz za to płaca

...

aktualna wejściówka 1800 brutto

k.p.

Odradzam.Praca bez perspektyw.

jesteście beznadziejni!!!!!!! zarobki poniżej........

Zostaw merytoryczną opinię o Zus - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Zus?

Zobacz opinie na temat firmy Zus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zus?

Zus