DEKARTECH S.A.

Opinie o DEKARTECH S.A.

byly pracownik 2010-01-25 10:59
Nie polecam, właściciel tej firmy jest nieuczciwym pracodawcą. Nie pracuję u niego ponad rok i nadal nie zapłacił mi pensji za dwa miesiące. ODRADZAM WSZYSTKIM
były pracownik 2010-02-07 12:20
Wyjątkowo nieuczciwy pracodawca jeśli chodzi o regularne wypłaty miesięcznych wynagrodzeń, jest mi winny kilka tysięcy złotych (prawie dwa lata). Szczerze odradzam pracę w tej firmie.
byly pracownik 2010-06-21 21:12
Ja niestety rowwniez nie otrzymalem pensji za 2 miesiace. i tak juz dwa lata minelo. ODRADZAM WSZYTSKIM. Poza tym wasciciel firmy [usunięte przez administratora] to straszny prostak, cham i kretacz.
anonim 2011-01-10 09:58
Dekartech to firma której nie polecam nikomu,właściciel [usunięte przez administratora]kolaborant typowa [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ,dziad i krętacz,
pieniedzy nigdy nie ma,do tej pory nie mam pieniędzy .
PIOTREK 2011-02-23 19:39
Witam wszystkich ,ja też odradzam wszystkim tą firme,to [usunięte przez administratora] nie otrzymałem do dziś kilku tysiecy wynagrodzenia prowadzący ja [usunięte przez administratora] to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na całej lini i cham powiesz mu ze jest śmieciem to sie cieszy idiota.Jego pomocnicy [usunięte przez administratora] kierowca tacy sami jak on-[usunięte przez administratora]
Były pracownik 2011-03-16 10:58
Wyjątkowo nieuczciwy pracodawca NIE regularne wypłaty miesięcznych wynagrodzeń tzn z opóźnieniem nawet do 2 miesięcy-oczywiście płacone do \'ręki\', umowa na najniższą, bez żadnych składek jak coś się stanie to masz problem -ZUS i PiP nie reaguje. [usunięte przez administratora] Odradzam pracę u[usunięte przez administratora] - i czy to będzie firma Dekertach, Dekador czy inna to wszędzie będzie to samo !!! Wszędzie dookoła długi - u dostawców podwykonawców byłych i obecnych pracowników.
anonim 2013-05-23 15:35
Piszesz, że zostałeś zaproszony na rozmowę w sprawie pracy na poniedziałek do tej firmy - możesz napisać kilka szczegółów?? Mianowicie: gdzie była ta rozmowa, z kim ta rozmowa, gdzie byłaby praca - warszawa, czy jakieś inne miasto, jakie stanowisko, gdzie siedziba firmy, jaki adres mailowy jest teraz, na który wysyłałeś CV i jakiś nr telefonu, z którego do Ciebie dzwonili lub się kontaktowałeś??? Proszę o jak najszybszą odpowiedź. Z góry dziękuję.
anonim 2013-05-28 20:15
I jak, przyjąłeś tą pracę w Dekartech?? napisałem wiadomość - kilka pytań dnia 23.05.2013r., jak możesz to odpowiedz na te moje pytania - ja też udzielę Ci informacji - nie za dobrych. Czekam na wiadomość. Pozdrawiam
gość poniedziałkowy 2013-06-01 15:42
prośba o info jak przebiegła ta " rekrutacja "
anonim 2013-06-03 17:24
Czemu pytasz jak się pracuje w Dekartech?? czy masz może z nimi jakiś kontakt?? wiesz gdzie jest siedziba firmy?? czy wykonują jakieś roboty - czy to Warszawa, czy inne miasto?? - proszę o wszystkie możliwe dane/ informacje jakie posiadasz. Co do socjalu - teraz to nie wiem jak jest, ale kilka lat temu to mogłeś o czymś takim pomażyć - facet nie płacił ludziom pensji, a miał jeszcze im fundować np. karty Multisport?? Sam sobie odpowiedz na to pytanie. Prośba jeszcze raz o dane/ informacje - adresy mailowe, adresy firmy/ magazynu, telefony kontaktowe itp.
anonim 2013-12-12 10:54
Ma może ktoś informacje, gdzie obecnie obraca się Pan Kaczmarek? Czy wykonuje jakieś prace, jako kolejna firma, czy może w jakiejś firmie i gdzie?? Proszę o informację.
anonim 2014-02-07 12:17
Czy ktoś wie co, gdzie i z kim robi teraz ( usunięte przez administratora )?? Macie jakiś kontakt do niego, może założył jakąś nową firmę pod inną nazwą?? Proszę o informację.
anonim 2014-02-20 19:37
Dekartech - Grzybowska już dawno nie istnieje. Z Grzybowskiej przeprowadzili się w jakieś inne miejsce, później ślad po nich zaginął. Pan (usunięte przez administratora)gdzieś się obraca, pewnie coś robi - dlatego moje pytania -czy ma ktoś jakiś kontakt z nim, co, gdzie i z kim działa, czy może jakąś nową firmę otworzył, (usunięte przez administratora)
ALEK 2014-03-01 16:40
Wie kto gdzie mieszka Kaczmarek <Niech napisze ,A ty facet wyzej co szukasz tam pracy to lepiej nie idz szkoda czasu i zdrowia.
Napisz lepiej wszystko co wiesz ,pomożesz innym .Moj mail pawelkoc@onet.pl
Gogik 2014-04-16 09:04
Nawet można wylądować w pudle, ale to musisz się zastanowić czy warto tak się spinać. Bo rozumiem, że z właścicielem jakieś zatargi miałeś.. możesz powiedzieć o co chodziło?
edek 2014-05-14 21:05
No i jak z tym dekartechem, bo coś ucichły te komentarze, warto teraz się nimi zainteresowac, czy jednak nie bardzo?
jak w dekartech 2014-05-21 12:06
jak wyglada praca w dekartechu? jakie daja umowy, czy mozna wziac jakis urlop albo cos? napiszcie, bo chce zlozyc papiery.
Andi 2014-11-16 22:19
Niech ktos napisze adres tego Kaczmara gdzie mieszka ,jest mi winien kase,kupiłem już karabin na niego ,ktoś mu musi wymierzyć kare ,zasadze się na niego pod domem i strzele mu w jaja ,zobaczymy czy padnie z upływu krwi .Podajcie adres zamieszkania tego prostaka.
anonim 2014-12-04 06:57
Budują w Pruszkowie ul. Polna /Ceramiczna pod przykrywką Brocton Projekt sp. z o.o.
ok 2015-02-01 18:07
Z budowy ceramicznej już się zawiną bez pieniążków zostawiając biednego wspólnika z długami u ludzi.
jola 2015-03-05 11:27
hej! a wiesz coś więcej o tej budowie na ceramicznej? bo wlasnie ostatnio widziałam ich oferte i się zastanawiałam nad mieszkaniem od nich. bankrutują?
Gall anonim 2015-09-16 16:08
a dlaczego miałbyś coś o nich wiedzieć? czyżbyś był Kaczmarek albo Głuchowska
w KRS widnieją i w internecie też po to żeby ciągle zarabiać nic nie robiąc.
Cały czas naciągają pod różnymi nazwami i posługują się do tego innymi , którzy są świadomi przekrętu lub nie nie wnikam. W niezłej chacie mieszka na osiedlu strzeżonym więc musi kręcić głową skąd wyjąć kasę.
Andreas 2015-09-30 22:19
Mają jeszcze kilka firm ,co troche to otwierają nową a starą zamykają ,zeby łapac ludzi w sieć i im nie płacić.Obiecują dużo ale tylko w słowach ,jak duzo ludzi robi za darmo to kasa z tego jest duża.Ale Kałasznikow moze to wszystko zakonczyc.Dekartech to społka akcyjna której niemozna zamknąć tak sobie.
Dekartech,Dekador ,Brocton Projekt sp.zoo-na Powstańców Sląckich i inne dziadoskie firmy to Wszystko Kaczmarka i Głóchowskiej.
znany 2015-10-20 01:11
I Keramic Dom sp. z o.o to też Brocton Projekt i Kaczmarek i Głuchowska! Tak więc uwaga dla kupujących w Pruszkowie
Gall Anonim 2015-11-20 12:10

05-126 Rembelszczyzna

NIP 534 249 53 61 REGON 002050090

KRS 0000495257

znany 2015-11-25 14:48
Garona sp. z o. o. to również ich firma - ale najbardziej spodobał mi się tekst umieszczony na stronie abakus-polska dot. notatek w prasie:" W Polsce nadal jest niewiele firm, które specjalizują się w tym typie budownictwa. Jedna z nich, Abakus
Polska, należy do Dariusza Kaczmarka, który postawił w tej technologii już ponad 900 domów w Polsce i na świecie". Nie ma co - 900 domów w Polsce i na świecie - chyba we śnie ........ A i istnieją już od 1990 - przynajmniej tak reklamują się na stronie-kto by pomyślał.... i Kaczmarek bez wykształcenia budowlanego bo nie ma go nigdzie w rejestrze osób posiadających uprawnienia budowlane tak jak i osób tzw. specjalistów zatrudnionych w Abakus Sp. z o.o.. A fotki z Rembelszczyzny to mieszkanie Kaczmarka i Głuchowskiej. Dzięki Gall Anonim za info :-)
znany 2015-12-08 12:11
Trzymajcie się z daleka od firmy Abakus-polska na Bursztynowej w Warszawie!!!!
Komentarze na oferteo są pracowników i rodziny !!!! Firma Kaczmarka i Głuchowskiej !!!!
nowy 2016-03-29 21:53
Cześć, mam pytanie odnośnie firmy abakus, zastanawiam się nad budową domu u nich?? Czy ktoś może powiedzieć czy warto? Bo komentarze są jak widać wyżej słabe... Proszę o pomoc.
erfghh 2016-05-15 18:44
@nowy no bo glownie widze ze ludzie pisza o zatrudnieniu tutaj i warunkach pracy atmosferze pracownilkach itp..no ale moze ktos napisze cos na temat ich produktow lub uslug i wtedy sie czegos dowiesz..
dziś 2016-10-31 13:27
Masz wyżej tą informację.
amator_pracy 2016-11-27 10:30
może warto wypisać całą listę firm zakładanych przez kaczmarka ?
Były pracownik. 2017-05-20 16:18
Witam,
Również pracowałem u Kaczmarka, nie wypłacił mi trzech pensji. Nie ujawnia się, wszystko jest zapisane na słupa Artura, który jak marionetka wykonuje jego polecenia. Oczywiście papierami i pozostałymi przekrętami zajmuje się i trzyma pieczę "MINISTER" finansów-Agnieszka. Chciałbym żeby ktoś im utarł nosa. tak jak ktoś wspomniał wcześniej, on jest dumny z siebie jak ktoś go zwyzywa. Jest arogancki, butny. Człowiek który nic sobą nie reprezentuje a ma się za wszechwiedzącego. Nie ma uprawnień, zatrudnia głupców takich jak ja żeby podkładali się za niego. Do tych co planują postawić "dom marzeń" z firma Abakus w rzeczywistości domek z kart... Przestrzegam! To będzie wasz życiowy błąd, on uczy się na każdym domu czegoś nowego, nie ma pojęcia o budownictwie. Żaden z klientów nie jest zadowolony
33ba 2017-05-21 23:31
Prosiłbym o kontakt jeśli jest to możliwe na adres 33ba@wp.pl, mam u nich zamówiony dom ale od pewnego czasu telefony milczą. Proszę o kontakt.
Zostaw swoją opinię o DEKARTECH S.A. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DEKARTECH S.A.