Opinie o Palmowski Audi VW w Olsztyn

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Palmowski Audi VW. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Palmowski Audi VW na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Palmowski Audi VW w Olsztyn

NBA Nowy wpis

wszystko jest ok , sam chciałbym tam pracować

romina Nowy wpis

piszesz jako pracownik czy klient, @Zawidziony, bo to strona dla pracowników

Zawidziony Nowy wpis

Napisze krotko jestem zawidziony kontaktem z tym salonem i przestrzegam wszystkich czytajcie umowy do podisu, ja ufalem i dobrze ze sie z orientowalem bo moglbym z tego niepotrzebne klopoty,a bylo tak milo i grzecznie.Raczej proponuje omijanie tego salonu.Pisze uczciwie.

edziu Nowy wpis

Dlaczego żenada? Poszukują handlowa do sprzedaży aut VW. Warto? Jaka tam rotacja? Na jakie pieniążki można tam liczyć?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Palmowski Audi VW? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
osi

Pracownicy nie czuja obowiązku odbierać telefonów od klientów którzy czekają na zakończenie naprawy samochodu. Ponadto oszukują ze czekają na części z Niemiec od 7 dni!!!!! Czy to normalne? Ludzie! W jakim my świecie żyjemy!!! To jest chore a ten cały salon to jedne wielki nieporozumienie i amatorstwo!

Klik

Żenada!

Agnieszka

Obsluga i usluga idealna. Pracownicy mili, kompetentni. Zamowienie czesci z Niemiec szybkie, informacja telefoniczna natychmiastowa i przy odbiorze zmiana na prosbe natychmiastowa . Na pewno w razie potrzeby skorzystam ponownie. Dziekuje

set

Stracili autoryzację, wiec poszli pod skrzydła innej firmy. Ekipa ogólnie o.k. poza kilkoma wyjątkami np. taki z brodą ;-) Podobno są problemy z umowami, mają lekki chaos, który niektórzy próbują opanować. Może będzie dobrze jak firmę przejmie junior.

Arek
@set

firmę przejęła firma z Warszawy. Po zmianie widać inny standard pracy.

marek

Dzisiaj odebrałem samochód z naprawy, szybko i solidnie,jestem zadowolony z serwisu,

Olek

....na szczęście (usunięte przez administratora)zabrano autoryzację VW i teraz kto inny będzie sprzedawał i serwisował grupę VW ;-))))

cin

znasz przypadek czy słyszałaś byłaś czy zdawało Ci się że wiesz o tym przypadku usterka usunięta bez kosztów właściciela pojazdu(poczytaj jak jest zbudowana lampa xenon gdzie są sterowniki umieszczone itd ) do tamki a do olka to autorazacji nie zabrali zmienił się właściciel !

NO

Po rozmowie z właścicielem należy stwierdzić: jaki prezes taki salon i pracownicy.

MaG

Partacze, oszuści, naciągacze, braki w wiedzy na której egzystują na runku, totalne dno. Nie dość że nie naprawią to jeszcze zepsują. Teraz muszę szukać innego serwisu żeby naprawił to co oni [usunięte przez moderatora]

klijent Palmowskiego

totalne dno , zgadzam sie z przedmówcami ze nie maja pojecia o niczym a obsługa jest tragiczna i gburowata . Papraki i tyle radze omijac szerokim łukiem !!!!!!!!!!!

potwierdzam, sa beznadziejni, to wymieniacze a nie mechanicy

Grzesiek

Korzystałem z usług ASO licząc na profesjonalizm i naprawe zgodnie ze standardami. W moim VW Golf IV awarii uległ układ odczytujący prędkość samochodu. Niestety po 3 wizytach w warsztacie i wydaniu 1500 zł kierownik warsztatu chciał naciągnąć mnie na kolejne wymiany części zupełnie nie znając przyczyny usterki. Skonsultowałem się z przyjacielem elektrykiem - okazało się że Panowie w ASO nawet nie dotknęli się to czujnika prędkości, który był w rozsypce. Porażka!! Pozdrawiam i odradzam wszystkim!!!

weriusz

zgadzam się z przedmówcą.!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Palmowski Audi VW - Olsztyn

Palmowski Audi VW
2.2/5 Na podstawie 21 ocen.
  • Rataja 15
    10-203 Olsztyn