Palmowski Audi VW

Olsztyn

Opinie o Palmowski Audi VW

weriusz 2010-01-29 16:12:55
zgadzam się z przedmówcą.!!!
Grzesiek 2010-04-06 18:27:03
Korzystałem z usług ASO licząc na profesjonalizm i naprawe zgodnie ze standardami.
W moim VW Golf IV awarii uległ układ odczytujący prędkość samochodu. Niestety po 3 wizytach w warsztacie i wydaniu 1500 zł kierownik warsztatu chciał naciągnąć mnie na kolejne wymiany części zupełnie nie znając przyczyny usterki. Skonsultowałem się z przyjacielem elektrykiem - okazało się że Panowie w ASO nawet nie dotknęli się to czujnika prędkości, który był w rozsypce.
Porażka!! Pozdrawiam i odradzam wszystkim!!!
anonim 2010-04-15 16:36:08
potwierdzam, sa beznadziejni, to wymieniacze a nie mechanicy
klijent Palmowskiego 2011-10-11 23:34:24
totalne dno , zgadzam sie z przedmówcami ze nie maja pojecia o niczym a obsługa jest tragiczna i gburowata . Papraki i tyle radze omijac szerokim łukiem !!!!!!!!!!!
MaG 2013-03-20 18:35:44
Partacze, oszuści, naciągacze, braki w wiedzy na której egzystują na runku, totalne dno. Nie dość że nie naprawią to jeszcze zepsują. Teraz muszę szukać innego serwisu żeby naprawił to co oni [usunięte przez moderatora]
NO 2014-01-07 10:37:59
Po rozmowie z właścicielem należy stwierdzić: jaki prezes taki salon i pracownicy.
Olek 2014-11-07 11:24:23
....na szczęście (usunięte przez administratora)zabrano autoryzację VW i teraz kto inny będzie sprzedawał i serwisował grupę VW ;-))))
cin 2014-11-15 23:42:20
znasz przypadek czy słyszałaś byłaś czy zdawało Ci się że wiesz o tym przypadku usterka usunięta bez kosztów właściciela pojazdu(poczytaj jak jest zbudowana lampa xenon gdzie są sterowniki umieszczone itd ) do tamki a do olka to autorazacji nie zabrali zmienił się właściciel !
marek 2015-01-02 22:05:12
Dzisiaj odebrałem samochód z naprawy, szybko i solidnie,jestem zadowolony z serwisu,
set 2015-01-30 15:57:18
Stracili autoryzację, wiec poszli pod skrzydła innej firmy. Ekipa ogólnie o.k. poza kilkoma wyjątkami np. taki z brodą ;-) Podobno są problemy z umowami, mają lekki chaos, który niektórzy próbują opanować. Może będzie dobrze jak firmę przejmie junior.
Agnieszka 2015-05-07 15:46:31
Obsluga i usluga idealna. Pracownicy mili, kompetentni. Zamowienie czesci z Niemiec szybkie, informacja telefoniczna natychmiastowa i przy odbiorze zmiana na prosbe natychmiastowa . Na pewno w razie potrzeby skorzystam ponownie. Dziekuje
Arek 2015-06-14 22:17:13
firmę przejęła firma z Warszawy. Po zmianie widać inny standard pracy.
Klik 2016-01-13 10:05:45
Żenada!
osi 2016-01-13 10:08:21
Pracownicy nie czuja obowiązku odbierać telefonów od klientów którzy czekają na zakończenie naprawy samochodu. Ponadto oszukują ze czekają na części z Niemiec od 7 dni!!!!! Czy to normalne? Ludzie! W jakim my świecie żyjemy!!! To jest chore a ten cały salon to jedne wielki nieporozumienie i amatorstwo!
edziu 2016-01-27 13:45:16
Dlaczego żenada?
Poszukują handlowa do sprzedaży aut VW.
Warto?
Jaka tam rotacja?
Na jakie pieniążki można tam liczyć?
Zawidziony 2016-02-08 11:59:55
Napisze krotko jestem zawidziony kontaktem z tym salonem i przestrzegam wszystkich czytajcie umowy do podisu, ja ufalem i dobrze ze sie z orientowalem bo moglbym z tego niepotrzebne klopoty,a bylo tak milo i grzecznie.Raczej proponuje omijanie tego salonu.Pisze uczciwie.
romina 2016-05-12 14:48:14
piszesz jako pracownik czy klient, @Zawidziony, bo to strona dla pracowników
Zostaw swoją opinię o Palmowski Audi VW - Olsztyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Palmowski Audi VW