Opinie o WOSANA S.A. w Andrychów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy WOSANA S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w WOSANA S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja napojów bezalkoholowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WOSANA S.A. w Andrychów

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Tak, oczywiście

Minetka

Czy to jest polska firma czy tylko udaje polską ?

Gość 1

Witam, Czy są tam jakieś przyjęcia do pracy w Turowie ?

GOŚĆ 2
@Gość 1

Są przyjęcia tylko trzeba dobrze poszukać lub przyjść do firmy z CV

Chce pracować

Cześć jakie warunki sa w firmie? Czy są dodatki jeśli tak to jakie i jaka podstawa na start?

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy WOSANA S.A. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Mechanik maszyn. Jaki był jej rezultat?

Jakie wartości są cenione w WOSANA S.A. Andrychów ul.Batorego 35 A?

KL

Tani pracownik

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy WOSANA S.A. Andrychów ul.Batorego 35 A?

W zależności od miejsca składania aplikacji, rozmowy odbywają się również w poszczególnych Zakładach produkcyjnych.

Tonik

Firma z dobrą opinią , poza tym to dobry pracodawca choć pewnie nieidealny, ale ja polecam pracę,

D

(usunięte przez administratora)nie polecam nikomu tam pracować chyba, że kierownictwo zmieni się na lepsze ale w to wątpię(usunięte przez administratora) Lepiej iść do pierwszego innego zakładu za płot, przynajmniej człowiek dostanie godziwe wynagrodzenie i szacunek od pracodawcy. Polecam omijać to miejsce szerokim łukiem....

lech

Czym się otwiera butelki firmy Wosana Cristal 0,5 l z wodą źródlaną ?

mały
@lech

A jak myślisz rękami chyba ,że pytasz gdzie mnie ciągnie ten pająk słabeuszu.

pussi
@mały

typoszu we sprawdz mój nowy komentarz w sprawie to jest bardzo ważne

@pussi

Jest jakiś problem z otwarciem produktów, które produkuje firma WOSANA? Nie bardzo rozumiem sens pytania, o otwieranie butelek z wodą źródlaną, dlatego, proszę o sprecyzowanie.

pussi

na temat pająka słabeusza norberta, który został poruszony w jednej z odpowiedzi Proszę zgłosić się do prokuratury o użytek mienia państwowego w celach prywatnych ruzkurwimy cię w sądzie babuszko jednas nie wiesz z kim zadarłoś kiedy powiedziałoś o pająklu słabeuszu norbertuaszuu Wypiłam 6l wosasny jabłkowej, skłkad 100% soku z soku z jabłek polecam czuje się wyśmienmicie tanuie nnarkotyki to ja lubię a jakie zdrowe

MC

(usunięte przez administratora) Nie warto tu pracować bo ani szacunku ani pieniędzy tu nie dostaniesz za pracę. (usunięte przez administratora)

AAA
@MC

(usunięte przez administratora) czyta i usuwa negatywne opinie na swój temat. Nic to nie zmieni. (usunięte przez administratora)

Iwona
@MC

MC rozumiem, że jesteś lub byłeś pracownikiem Wosany. Może podzielisz się z nami bardziej szczegółową opinią... Czy pracownicy mają szansę na awans w firmie i jakie warunki musi spełnić pracownik aby otrzymać podwyżkę? Z Twojej opinii wynika również, że osoba zatrudniona nie może liczyć na szacunek w pracy. Z czego to wynika?

Szef

Brak mądrych ludzi do zarządzania. Wszyscy chcą rządzić ale nikt nie umie. Przede wszystkim na ten moment za dużo ludzi od zarządzania. Niejaki pan W.B. kompletne nie umie kierować ludźmi i pilnować całej firmy, bo tak naprawdę przyszedł tu żeby brać tylko pieniądze. Wiem co piszę ponieważ przebywałem jeszcze niedawno w tym otoczeniu.

Masakra

Niestety ta firma jest obecnie miejscem, które lepiej omijać szerokim łukiem, jeżeli nie chcesz skończyć jak wrak człowieka. Pracownicy zostali tu podzieleni na dwie kategorie: tych którzy są jeszcze potrzebni oraz tych do wymiany, których już wyduszono jak cytrynę. Stabilnej pracy tu nie znajdziesz, bo będziesz ciężko zasuwał kosztem swojego zdrowia i życia prywatnego, a na końcu jak staniesz się zbędny, to Cię zwolnią lub skutecznie przekonają do tego abyś się sam zwolnił. Wcześniej czy później każdego pracownika w tej firmie spotka taki los, że wycyckany wyląduje na bruku. Panowie Managerowie dobrze widzą co z za biurka wyprawiają z ludźmi w kwestii niekorzystnych dla pracowników umów i obcinanych wynagrodzeń, dlatego brakuje im potem odwagi, aby przyjść i porozmawiać z załogą. Na spotkaniu z pracownikami zjawia się natomiast służalcza Pani, która metodą wiejskiej przekupy stara się przekrzyczeć ludzi, bo tak bardzo chciała zapunktować u swoich przełożonych, że straciła rozum i nie zważała na to, jakie pośmiewisko robi z siebie przed ludźmi. Wstyd, jak niektórzy się tu przefarbowali i chcąc się utrzymać za wszelką cenę, topią z premedytacją dookoła innych! Atmosfera i kultura pracy tutaj to jakaś masakra! Nawet wieloletni pracownicy tej firmy podkładają sobie świnie. Tacy tu niby wszyscy mili i uprzejmi, że jak się tylko obrócisz, to masz siekierę wbitą w plecy. W firmie przybywa tylko dyrektorów od niewiadomo czego, którzy jak tak dalej pójdzie, to będą zarządzali tu powietrzem. Można tylko pozazdrościć tym pracownikom, którzy znaleźli sobie gdzieś indziej nową pracę i pozostaje samemu zwiać stąd przy najbliższej okazji, bo już nie ma się co łudzić, że tu cokolwiek się zmieni.

Żenua

Firma może i dobra, ale zarządzana przez osoby niekompetentne i raczej wybierane nie ze względu na doświadczenie i umiejętności, brak odpowiedzialności i rażące niedociągnięcia w kwestii Prawa Pracy i zawieranych umów z pracownikami, żerowanie na poczuciu odpowiedzialności wcześniej zatrudnionych osób, lekceważący stosunek do pracowników średniego szczebla, bez których firma nie wyrabia. Może, kiedy otrząsną się z tego "tabelkowego" letargu to coś pomoże - oby nie było za późno, dla Managierów - spadochroniarzy, bo nie będzie czego ratować, jak wszyscy się zwolnią. Szkoda czasu na taką pracę, kosztem zdrowia psychicznego i rodziny, bo umowy zawierane przy zatrudnieniu, po pół roku są anulowane z niejasnych powodów, bezpodstawnych zarzutów - żenada.

Szkoda gadać

Niedawno się zwolniłem, bo już nie dało się wytrzymać. Zarobki poszły w dół...

Olgierd

WOSANA ma dobre opinie. Liczyłem, że na forum dowiem się więcej informacji a tu nic nie ma, szkoda.

Jupik

Jak teraz wygladaja zarobki? Jakis socjal? Jaka atmosfera?

Jerzy

Każda firma jest nastawiona na zyski. Skąd mają mieć pieniądze na koszty? Rozdać można wszystko a za chwilę nic nie będzie!

Posiadacie jakieś informacje z życia firmy? Napiszcie, jak wygląda poziom wynagrodzenia oraz inne warunki zatrudnienia w WOSANA S.A. Andrychów ul.Batorego 35 A. Wasza opinia może pomóc innym użytkownikom.

Dobra zmiana

Pracownik dostaje 2500 złotych brutto bez możliwości podwyżki. Firma nastawiona tylko i wyłącznie na zyski ze sprzedaży bez poszanowania dla pracownika.

@Dobra zmiana

to co 1750 zł na rękę i praca na 3 zmiany

Jacek

Czy jest potrzeba na pracowników?

Zostaw merytoryczną opinię o WOSANA S.A. - Andrychów

• Jak się pracuje w WOSANA S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy WOSANA S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WOSANA S.A.?

WOSANA S.A.
2.6/5 Na podstawie 35 ocen.
  • Batorego 35A
    34-120 Andrychów