Maquet Polska Sp. z o.o.

Opinie o Maquet Polska Sp. z o.o.

Ogórek 2015-04-13 15:05
Fatalna firma, brak profesjonalizmu. Dobrze chociaż, że zwolnili Witolda R. ale nadal są jeszcze jego przydupasy: Agnieszka, Wiesio i Ania (jedna i druga). Pogrzebali firmę na amen. Wszyscy na siebie donoszą. Nikt nikogo nie szanuje, wyścig szczurów. Brak dostaw na czas, skargi od klientów. KOmpletny brak współpracy, nikt nic nie wie, nikt ci nie pomoże, brak wsparcia od przełożonego. Nie polecam.
kler 2015-05-28 15:15
Firma bardzo się popsuła. Nie można się doprosić odpowiedzi na zapytanie ofertowe. Trzeba się stale upominać, ale i tak na odpowiedź trzeba czekać 3-4 tygodnie. Ceny skoczyły dwukrotnie w górę. Nie wiem kto dobrał tą kadrę. porażka. !!!!!!!!!!!
nikoś 2015-09-13 21:35
Firma ma coraz wiecej problemow a kadra jest coraz gorsza. Brakuje produktow, produkcja wstrzymana przez FDA. Przydupas Wiesio w koncu pozegnal sie z firma, brak jego kompetencji obnazyl obecny prezes, facet przez 2 lata nic nie robil, opowiadal bajki i bral niezla kase. Na szczescie odeszla tez Agata R., ktora robila wokol siebie duzo szumu, a po odejsciu okazalo sie ze sukcesy zawdziecza tylko unikatowym produktom, zabraklo produktow zabraklo panienki i jej sukcesow ! Ale przyczynila sie do odejscia / zwolnienia kilku osob, niestety. Przykro bo firma jeszcze 4 lata temu byla OK. Ludzie pracuja bo musza, ale jak znajda cos innego to odchodza.
nikoś 2015-12-27 18:27
Do Strusia. Rozumiem, ze jestes pracowanikiem firmy i czujesz sie w obowiazku chronienia wizerunku pracodawcy, ale lojalnosc ma swoje granice, czasami trzeba tez myslec i rozmumiec co sie czyta. Problemy zostaly opisane w pierwszym zdaniu. Jesli firma handlowa nie ma czym handlowac to nie jest problem? Doloz do tego zwolnienia masowe najwyzszego kierownictwa w innych krajach, zobacz sobie ogolnie dostepne wyniki finansowe calej organizacji, dodaj zla opinia o MQ na polskim rynku ( klienci)to moze cos zrozumiesz. Zrzucanie zlej atmosfery pracy na pracownikow wskazuje ze jestes u zloba, albo lizusem. Ale tacy tez juz byli w tej firmie, wiec niewiele sie zmienilo.
endrju 2016-04-24 12:19
@nikoś zwolnienia masowe to dla mnie zwolnienia powyżej 5-10 osób na raz, a chyba tutaj taka sytuacja nie miała miejsca, co?
Zostaw swoją opinię o Maquet Polska Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Maquet Polska Sp. z o.o.