IGLICA NIERUCHOMOŚCI

Opinie o IGLICA NIERUCHOMOŚCI

były agent 2015-05-02 22:17:48
MEGA ROTACJA
Zadowolona 2015-10-30 17:02:54
Ja tu raczej nie ocenie ich jako pracownik ale jako klient. Miałam z nimi doczynienia jak szukałam mieszkania. Mam jeszcze oczywiście nadal . Nie wiem jak firma odnosi się w stosunku do swoich pracowników ale jeśli chodzi o klientów to traktuje ich w pełni profesojnalnie . Firmę ogólnie oceniam wporządku.
Bebiko 2015-10-31 14:58:39
Ja kupowałam na osiedlu skarbowców poprzez ta firmę . Bardzo , ale to bardzo ładne mieszkania maja w ofercie . Warto było wydac pieniądze ;) jako klient --polecam .
roleta 2015-10-31 18:11:51
Zgadzam się z powyższymi opisami , jeżeli ktoś szuka dobrefo dewelopera to polecam własnie Iglicę Nieruchomości. ( apartamentowce skarbowców)
Radio gaga 2015-11-10 16:04:22
Lepszy ma racje . Gdyby była taka straszna rotacja to co chwile by kogos zatrudniali , a tak najwidoczniej wszytstko u nich dobrze działa. Ja również wypowiem się na ich temat jako klient ( choć wiem ,że jest to portal dla pracowników firm ) . Sama firma deweloperska jest bardz rzetelna . wszystko poprzez Iglice Nieruchomości miałam załatwione tak jak należy z kupnem mieszkania
falling 2015-11-14 11:32:53
tak sobie szukam opinii i z tego co widze to dobrą firmę deweloperską wybrałam ta Iglicę ,Kupuje mieszkanie na Starym Wrocławiu I jak narazie wszytsko z tą firmą jest w porządku .A zapukałam do nich ,ze tak powiem , ponieważ brat mi ch polecil ;)
say halleluja 2015-11-26 07:38:42
Ja polecam Krzyki we Wrocławiu , tam również Iglica oferuje bardzo fajne mieszkania ,
Sprzedający 2016-03-12 22:39:28
Firma godna zaufania i bardzo solidna,włascieil Iglicy bardzo rzetelny, pośrednicy też ogólnie w porządku, ale samemu też trzeba pilnować podpisywanych umów i byc czujnym co do posredników, sprzedajemy mieszkanie i mozna polecić firme
Koleś 2016-04-17 15:25:31
Iglica nieruchomosci. Fajny zespół, jak skończę kurs pośrednika to bede aplikować
anonim 2016-05-03 18:55:39
Aktualnie sprzedaje mieszkanie we Wrocławiu, ogłaszam się na portalach ogłoszeniowych, w dniu dzisiejszym zauważyłam w internecie a dokładnie na www.gratka.pl i www.otodom.pl ogłoszenie sprzedaży mojego mieszkania właśnie w biurze nieruchomości IGLICA. Jestem bulwersowana takim zachowaniem, ponieważ nie podpisywałam z nimi żadnej umowy i nie zgodziłam się na umieszczenie ogłoszenie sprzedaży mojego mieszkania w internecie. Żeby tego było mało to pośrednik z tego biura reklamował moje mieszkanie z ceną niższą o 6000zł niż cena z mojego ogłoszenia!
Pomimo natychmiastowej reakcji i wezwaniu ich do usunięcia ogłoszeń, ogłoszenia te nadal wiszą w internecie i nie mogę nic z tym zrobić.
Proszę o informacje, gdzie mogę skierować dalej tą sprawę? Czy mam iść z tym na policję, czy też gdzieś indziej, a dokładnie gdzie?
Proszę o pomoc.
eddy 2016-05-22 16:59:05
na praktyki IGLICA NIERUCHOMOŚCI można sie wybrać @anna
Zostaw swoją opinię o IGLICA NIERUCHOMOŚCI - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IGLICA NIERUCHOMOŚCI