Opinie o IGLICA NIERUCHOMOŚCI w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy IGLICA NIERUCHOMOŚCI. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w IGLICA NIERUCHOMOŚCI o rekrutacji.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IGLICA NIERUCHOMOŚCI w Wrocław

Kupujący

Iglica to chyba największy broker mieszkań deweloperskich, prowadzą biura sprzedaży i robią to bardzo dobrze. Warto z nimi pracować

Ancona Nowy wpis
@Kupujący

Prowadzą sprzedaz już drugiej naszej inwestycji. Firma godna polecenia

TOPMAN Nowy wpis
@Ancona

tak. firma godna polecenia. dziewczyny z biura sprzedaży bardzo sympatyczne i kompetentne

Aktualnie sprzedaje mieszkanie we Wrocławiu, ogłaszam się na portalach ogłoszeniowych, w dniu dzisiejszym zauważyłam w internecie a dokładnie na www.gratka.pl i www.otodom.pl ogłoszenie sprzedaży mojego mieszkania właśnie w biurze nieruchomości IGLICA. Jestem bulwersowana takim zachowaniem, ponieważ nie podpisywałam z nimi żadnej umowy i nie zgodziłam się na umieszczenie ogłoszenie sprzedaży mojego mieszkania w internecie. Żeby tego było mało to pośrednik z tego biura reklamował moje mieszkanie z ceną niższą o 6000zł niż cena z mojego ogłoszenia! Pomimo natychmiastowej reakcji i wezwaniu ich do usunięcia ogłoszeń, ogłoszenia te nadal wiszą w internecie i nie mogę nic z tym zrobić. Proszę o informacje, gdzie mogę skierować dalej tą sprawę? Czy mam iść z tym na policję, czy też gdzieś indziej, a dokładnie gdzie? Proszę o pomoc.

Klient

nie wierzę. po co niby mieliby to robić skoro mają kilkaset swoich ofert?

Klient kupujący

nie wierzę. po co niby mieliby to robić skoro mają kilkaset swoich ofert?

Alicja

Może Pani złożyć skargę do Dolnośląskiego Stowarzyszenia Pośredników DOSPON.

IGL

Droga Pani, pracujemy na rynku od 1998 roku, nigdy nie promowaliśmy ofert bez gwarancji wynagrodzenia i umowy pośrednictwa. Takie działanie nie ma sensu ekonomicznego oraz jest sprzeczne z naszą polityką oraz etyką zawodową

IGL Nowy wpis

Tego typu praktyki nie mieszczą się w schemacie naszej aktywności. Mamy setki zgłoszen sprzedaży nieruchomosci wiec wspomniane działanie nie miałoby sensu.

Karolina Nowy wpis

Hej, jestem po studiach ekonomicznych - specjalizacja nieruchomości. Chciałabym w przyszłości być pośrednikiem. Orientujecie się czy aktualnie można się dostać na staż do Iglicy? Jeśli tak to warto? Zależy mi głównie na doświadczeniu.

były agent

MEGA ROTACJA

IGL
@były agent

Tworzymy zgrany zespół. Nasi agencji są z nami od wielu lat. Wpis bezpodstawny

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w IGLICA NIERUCHOMOŚCI się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Bartek

Czy dobrze sie pracuje w firmie? Tak jakoś mało jest wpisów?

eddy

na praktyki IGLICA NIERUCHOMOŚCI można sie wybrać @anna

Koleś

Iglica nieruchomosci. Fajny zespół, jak skończę kurs pośrednika to bede aplikować

Sprzedający

Firma godna zaufania i bardzo solidna,włascieil Iglicy bardzo rzetelny, pośrednicy też ogólnie w porządku, ale samemu też trzeba pilnować podpisywanych umów i byc czujnym co do posredników, sprzedajemy mieszkanie i mozna polecić firme

say halleluja

Ja polecam Krzyki we Wrocławiu , tam również Iglica oferuje bardzo fajne mieszkania ,

falling

tak sobie szukam opinii i z tego co widze to dobrą firmę deweloperską wybrałam ta Iglicę ,Kupuje mieszkanie na Starym Wrocławiu I jak narazie wszytsko z tą firmą jest w porządku .A zapukałam do nich ,ze tak powiem , ponieważ brat mi ch polecil ;)

Radio gaga

Lepszy ma racje . Gdyby była taka straszna rotacja to co chwile by kogos zatrudniali , a tak najwidoczniej wszytstko u nich dobrze działa. Ja również wypowiem się na ich temat jako klient ( choć wiem ,że jest to portal dla pracowników firm ) . Sama firma deweloperska jest bardz rzetelna . wszystko poprzez Iglice Nieruchomości miałam załatwione tak jak należy z kupnem mieszkania

roleta

Zgadzam się z powyższymi opisami , jeżeli ktoś szuka dobrefo dewelopera to polecam własnie Iglicę Nieruchomości. ( apartamentowce skarbowców)

Bebiko

Ja kupowałam na osiedlu skarbowców poprzez ta firmę . Bardzo , ale to bardzo ładne mieszkania maja w ofercie . Warto było wydac pieniądze ;) jako klient --polecam .

Zadowolona

Ja tu raczej nie ocenie ich jako pracownik ale jako klient. Miałam z nimi doczynienia jak szukałam mieszkania. Mam jeszcze oczywiście nadal . Nie wiem jak firma odnosi się w stosunku do swoich pracowników ale jeśli chodzi o klientów to traktuje ich w pełni profesojnalnie . Firmę ogólnie oceniam wporządku.

Zostaw merytoryczną opinię o IGLICA NIERUCHOMOŚCI - Wrocław

• Jak się pracuje w IGLICA NIERUCHOMOŚCI?

Zobacz opinie na temat firmy IGLICA NIERUCHOMOŚCI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IGLICA NIERUCHOMOŚCI?

IGLICA NIERUCHOMOŚCI
3.6/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Kiełbaśnicza 24 lok. 5
    50-110 Wrocław