Opinie o Popowice Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Popowice Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Popowice Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa o rekrutacji.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Popowice Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa w Wrocław

Lilka Nowy wpis

Witam, jestem zainteresowana pracą jako Administratorka Nieruchomości. Znalazłam wygasłe już ogłoszenie na innym portalu do tego typu funkcji. nie było w nim i tak podanych żadnych informacji dotyczących zarobków. może tu by ktoś wiedział ile mniej więcej można zarobić i czy będą prowadzone nabory jeszcze w tym roku?

I-wszy POPowiczanin Nowy wpis

Szkoda ,że tak mało wątków a tak wiele się dzieje złego ( zresztą w każdej ,lub prawie każdej SM w Polsce ). (usunięte przez administratora) mieszkańców od lat ,czy to z wody ( mimo indywidualnego zużycia ,czy innych ). Stosują po-znajomości pani "Hania" ma układy w spółdzielni ,więc mimo że są to czyny zabronione ,spółdzielnia obkleja szybę bramy wejściowej prywatami pt: prosimy o zamykanie okien ( kiedy ludzie w środkowych mieszkaniach [ jednostronne ] ,dosłownie umierają bo mają 30 stopni ,nakazując sprzątaczce notorycznie każdego dnia zamykać te okna! Sama spółdzielnia ma otwarte na oścież! A osoby które latają z tym do spółdzielni ( żeby zamykać okna ) same sobie otwierają ,ale na klatce mają być zamknięte CAŁY ROK! Dariusz Padewski pisze takie rzeczy że niebawem skieruję pismo do prokuratury z licznymi zdjęciami ,filmami i innym oficjalnymi sprzeciwami mieszkańców! Ps. Jak można na nasz koszt ,notorycznie wieszać kartki z jakimiś bzdetami o paleniu papierosów czy innych skoro jak zgłaszane były już dziesiątki razy to Padewski stwierdził że nic nie może ,prócz dzwonienia do właścicieli lokali-wynajmowanych ..ale to nie działa! Ale okna nie zbiera podpisów kto za otwartymi a kto za zamkniętymi ( gdy są upały ) to i tak absurd! Lecz nakazem ,sprzątaczka ma etat zamykania mimo że uczestniczy w nielegalnym tworze ,który powstaje na zasadzie układów ..zgłaszającej jednej z lokatorek której zdaniem mają być szczelnie zamknięte CAŁY ROK! Dariusz Padewski to widać człowiek bez zasad i edukacji ,a zajmuje się plotkami i układami jakie systematycznie ( czasem każdego dnia ) potrafi sprzątaczka naklejać kartki drukowane w spółdzielni - za nasze pieniądze!

Czy pensja w Popowice Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa składała się z samej podstawy, czy może również z ewentualnych dodatków? Konkretnie jako Kierownik działu, ich ogłoszenie jest 16 lipca na Pracuj.pl.

Gall Anonim Nowy wpis

Pracowałem w tej Spółdzielni cieżko: mnóstwo telefonów, dokumentów,wielki przemiał dokumentów, zbyt wiele czasu zajmuje wynajem komórek lokatorskich, co uważam że jest nieadekwatne do zysków z tym związanych . Po ciężkiej pracy ( która była wg. mnie dobrze wykonywana) bez słowa zadowolenia lub niezadowolenia ze strony Pana Prezesa lub Przełożonych ( dwóch) moja Umowa nie została przedłużona, pomimo innych wcześniejszych ustaleń.. Poprzednie tarcia wewnętrzne Członków Zarządu współpracujących ze sobą bez porozumienia odbijały się jakości pracy wszystkich pracowników. Osoby niewygodne dla Zarządu i jego najbliższego otoczenia są szybko oddalane z tej Spółdzielni. Do końca nie wiadomom, kto tam naprawdę rządzi.Brak umiejętności spojrzenia pracownikowi w oczy. Pracownicy bardzo dobrze sprzątający są traktowani podmiotowo.Dorzuca im się dodatkowe hektary do sprzątania bez dodatkowego wynagrodzenia i odpowiedniego sprzętu.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Popowice Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa na stanowisko Kierownik działu inwestycji i przetargów? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.

Wzięliście udział w procesie rekrutacji na stanowisko Inspektor nadzoru w Popowice Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem marki? Na co powinny zwrócić uwagę osoby, które rozważają złożenie swojej aplikacji? Podzielcie się informacjami!

rozczarowana

Spółdzielnia Popowice non stop poszukuje pracowników. Incognito lub oficjalnie, ale częściej incognito. Byłam na rozmowie i powiedziałam jakie są moje umiejętności i oczekiwania finansowe. Prezes zaprosił mnie na kolejne spotkanie i zaproponował pensję w wysokości minimalnej pensji krajowej + 200 zł. Przy okazji usłyszałam negatywne opinie na temat osoby, która odeszła, a którą miałabym zastąpić. Dodam , że mam studia podyplomowe i wieloletnie doświadczenie w nieruchomościach, Strata mojego czasu, brak klasy i brak szacunku dla człowieka.

PRL

Trochę jakby czas zatrzymał się w miejscu.

Zachęcam osoby pracujące obecnie w firmie Popowice Spółdzielnia Mieszkaniowa do odświeżenia tego wątku najnowszymi wieściami dotyczącymi tego pracodawcy! Chętnie dowiemy się informacji w temacie aktualnego rozwoju tej firmy, kwestie benefitów również będą tu bardzo istotne! Przypomnę Wam również, że opinie łamiące regulamin serwisu gowork będą usuwane przez administratora!

Zostaw merytoryczną opinię o Popowice Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa - Wrocław

• Jak się pracuje w Popowice Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa?

Zobacz opinie na temat firmy Popowice Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Popowice Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa
  • Popowicka 28