Opinie o Nasz Zarządca Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Nasz Zarządca Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Nasz Zarządca Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nasz Zarządca Sp. z o.o. w Wrocław

Mongolski

bardzo wysoki poziom usług w firmie, szczególnie dobry kontakt z panem prezesem

@pawel

Czy ostatnio były jakieś zmiany na stanowisku administratora? Znalazłem ogłoszenie na stronie wrocławskiego Urzędu Pracy. Podobno szukają kogoś na okres próbny, proponowana stawka to 4400 zł brutto miesięcznie. Czy wiadomo, ile wynosi ten okres próbny? I czy poprzednik długo pracował na tym stanowisku?

Aneczka

Witajcie, szukam pracy jako księgowa. Dostałam informacje, że tu kiedyś szukali i faktycznie w sieci znalazłam oferty, w tym jedną z 2019. Wtedy proponowali 3100, we wcześniejszym sto złotych mniej, aktualnie na ile mogę liczyć? Są podwyżki nadal co jakiś czas?

@M...a

No to o czymś to mówi. Tylko dziwi mnie czemu firma nie chciała zatrzymać jakoś tych wieloletnich pracowników, czasem wyszkolenie nowej osoby kosztuje więcej niż sama podwyżka dla kogoś kto zna się na temacie.

Aneczka

A..a
@Aneczka

Nie polecam bardzo mała pensja żadnych dodatków i zatrzymanie się na latach 80 tych

@A..a

Ta mała pensja to jest dla księgowej czy generalnie w firmie sa małe zarobki? Można poznać konkretną kasę albo widełki? Czy znaczy, że księgowa pracuje na systemach i programach przestarzałych z dawnych lat i nie ma nowoczesnych narzędzi?

Czyli ile tak na oko tej kasy w praktyce wpływa skoro już tak piszecie? Ja tu widzę ofertę w jednej z zakładek dla administratora, w której napisane jest, że można otrzymać 4300 zł netto. Zgadza się? a czy ta kwota czymś jeszcze jest „podbijana”?

M...a Nowy wpis

Z tamtad pouciekaly wieloletnie księgowe całkowity brak szacunku do pracownika

@M...a

Wioleta Nowy wpis

Widziałam widełki płacowe 3500 - 3600 zł brutto jak szukali pracownika na stanowisko inspektor nadzoru budowlanego ds. elektrycznych. I ta praca była wtedy na część etatu. Ta pensja jest zatem na pół czy na 3/4 etatu? I potem jak taka osoba dostanie cały etat, to jakie widełki są przy 40h tygodniowo?

Wencel Nowy wpis

Jestem zadowolony z obsługi nieruchomości, wpisali nieruchomość na listę zabytków, realizują remont z dotacją konserwatora.

Gaj

Wydaje mi się, że opinie uzależnione są od administratora jaki opiekuje się nieruchomością. Ja jestem zadowolona z obsługi budynku, jest czysto, odpowiedzi mailowe są w akceptowalnym czasie. Czasami jest problem z dodzwonieniem się.

Iwo
@Gaj

Możliwe. Ciekawe od czego zależy kwota wynagrodzenia za pracę i jaka to suma może być? W październiku wyrażono przekonanie, że pensja jest mała, nie ma żadnych dodatków i że piszącemu przypominało to lata 80. Sam bardzo lubię tę dekadę, ale zdaje się, że to nie był komplement. Kto więc z zatrudnionych podzieli się wrażeniami z pracy tutaj, wyjaśni, czy są jakieś benefity, czy na prawdę ich nie ma?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Administrator nieruchomości w firmie Nasz Zarządca Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych

Masakra a nie kontakt

Znajomy.

Łucja
@Jok

Twierdzisz, że znajomy napisał ten komentarz? W jakim celu? Jakie jest Twoje zdanie w tym temacie?

@Łucja

Doświadczenia z tą firmą....przykre doświadczenia. ..

@Łucja

Poza Tym możemy się skonfrontować na Brochowie,i wtedy będziemy mieli pewność czy znajomy czy mieszkaniec brochowskiej wspólnoty. :)

Lokator
@Jok

Nasz Zarządca nie płaci za faktury. Zadłuża wspólnoty na duże pieniądze.

pawel
@Mongolski

To chyba jakis zart? Kontakt i zalatwienie jakiejkolwiek sprawy graniczy z cudem,zadluzaja kamienice

@pawel

Jestem zainteresowana stanowiskiem administratora wspólnot mieszkaniowych, widziałam, że powiatowy urząd pracy we Wrocławiu wrzucił ogłoszenie. Czy zatrudniane są kobiety na te stanowiska? 4300 zł brutto, to wynagrodzenie przedstawione w ogłoszeniu. Czy oprócz tego do tej kwoty dochodzą jeszcze ewentualne premie?

Na stronie Pracuj.pl zamieszczono 4 października kilka aktualnych ofert pracy do firmy Nasz Zarządca Sp. z o.o.. Poszukiwana jest osoba do pracy jako Administrator Nieruchomości. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Firma Nasz Zarządca Sp. z o.o. poszukiwała jakiś czas temu pracowników na stanowisko Administrator Nieruchomości. Czy jest ktoś, kto otrzymał tę pracę? Czy organizowane są tam szkolenia podnoszące kompetencje?

Olo

Żarząca nie odpowiada pisemnie na maile.wspólnoty( od listopada 2019) i podejmuje szkodliwe decyzje wbrew woli właścicieli,co skutkowało zawyzeniem kosztów remontu.Prezes mówiąc trywialnie "zlewa" wszystko i mówi ,że nie musi odpowiadać bo nie jest urzędem administracji państwowej,Wspólnota z Brochowa.

@Olo

Trudno mi skomentować uwagę osoby, która się nie podpisała ale mogę się merytorycznie odnieść do tego zarzutu. Wszystkie remonty na Brochowie realizowane były przy współudziale Gminy Wrocław oraz finansowane były z kredytu bankowego. Każdy kosztorys był sprawdzany przez inspektora firmy Nasz Zarządca, inspektora Gminy oraz inspektora budowlanego banku. Nigdy żadne koszty nie były poddawane w wątpliwość przez wymienione instytucje, dlatego komentarz zawiera nieprawdę. Na wszystkie maile odpowiadamy. z wyrazami szacunku Ryszard Kreyczi

Wspólnota Birmańska 5
@Kreyczi

"Merytorycznie" to Pan odnosił sie na spotkaniu ze mą. Dlaczego od listopada(18?) nie odniósł się Pan do tej pory na niezgodności kosztorysu ze stanem faktycznym-kilkanaście punktów,podjął Pan wbrew woli wspólnoty decyzję o anulowaniu kar umownych dla wykonawcy około 30 tys. zł.wpisane roboty,których nie wykonano. zawyżono metraż wykonanego ocieplenia i jeszcze inne "kwiatki". Odnióśł się Pan? Proszę o skan odpowiedzi mailowej. Poza tym Kreyczi to jest nazwiskoPani,a nie pana.Zresztą ze mną nie chciała Pani też rozmawiać uciekając do pokojów swych pracowników.....Pan Teska jest winnym wszystkich zarzutów broniąc wykonawcy i swojej Pani inspektor nadzoru.Teraz Niech Pani odpowie na te zarzuty Pani Kreyczi.

Ryszard Kreyczi
@Wspólnota Birmańska 5

Kreyczi to jest również moje nazwisko. Odbiór został przeprowadzony przez inspektora z Gminy Wrocław oraz banku. 3 inspektorów z trzech niezależnych podmiotów nie wniosło żadnych zastrzeżeń do kosztorysu czy wykonywania prac. Był Pan jedyną osobą, która wnosiła zastrzeżenia. Był Pan w naszej firmie wielokrotnie, okazane zostały Panu wszystkie dokumenty.

Wspólnota Birmańska 5
@Ryszard Kreyczi

Ryszard Kreyczi
@Wspólnota Birmańska 5

Pozwoliłem sobie sprawdzić Pana korespondencję z pracownikami firmy. Otrzymał Pan odpowiedź na wszystkie przedstawione przez Pana niezgodności. Co więcej poinformował Pan Inspektora Gminy Wrocław, który również skierował zapytanie w tej kwestii do nas. Po przedstawieniu uzasadnienia prac Inspektor Gminy nie stwierdził żadnych błędów w kosztorysie po wykonawczym. Nie mieliśmy też żadnych informacji od mieszkańców Wspólnoty o wątpliwościach. Podchodząc z wielkim szacunkiem do Pana pragnę zauważyć, że w budynku jest 11 właścicieli oraz Gmina Wrocław. Nie było polecenia aby nie podpisywać aneksu o wydłużenie prac czy opóźnienie płatności wystosowany przez Wspólnotę Mieszkaniową. Była to Pana inicjatywa pod którą nie podpisał się żaden inny członek Wspólnoty Mieszkaniowej. I tu jest właśnie clou wszystkiego.Inspektorzy sprawdzali jedynie zgodność cyferek,nie to co i jak było . Wszystkie uwagi wspolnoty nie zostały uwzględnine. Czy otrzymalismy odpowiedz na nasze zarzuty i uwagi? Proszę odpowiedzieć.A w ogóle jaką funkcję Pan pełni w tej firmie bo niestety nie wiemProsze się przedstawić. Proszę odpowiedzieć czy zastosowaliscie się do naszego polecenia aby nie podpisywać aneksu o przedłużeniu robót z winy wykonawcy? Proszę o odpowiedż tutaj na forum.

Lokatorka
@Olo

Bo ta osoba nie jest do końca normalna

Wspólnota A Wrocław
@Ryszard Kreyczi

Ty Mydlarz, uciekinier i kłamca weź lepiej głosu nie zabieraj i ludzi zacznij przepraszać tam gdzie bałaganu narobiłeś. Zarządzanie w twoich rękach czymkolwiek grozi szybkimi problemami.

Wspólnota A Wrocław

Niestety wiele dobrego napisać nie można o tej firmie... Jeśli chcą Państwo spać spokojnie proszę wybrać inną firmę. Po 2 latach zarządzania wspólnotą przez Nasz Zarządca i Pana Administratora Ryszarda Kreyczi mamy bałagan, długi i problemy.

SpeedApp

Tego raczej nie można nazwać firmą. Prezes, która nie ma pojęcia co to słowo oznacza, na czele z synkiem, który jest oderwany od rzeczywistości. Firmę cechuje obłuda, kłamstwo i brak rzetelności.

Dominika
@SpeedApp

Jakieś wytłumaczenia na te określenia?

Klient, Kamienica,Wroclaw

Negatywna opinię dotyczącą obsługi wspólnoty poniżej jakichkolwiek norm zamieszczam poruszona brakiem wsparcia oraz narażenia na zwiększone koszty remontu budynku ze strony firmy Nasz Zarządca. Moje zazenowanie dotyczące obsługi klienta wiąże się z obszarem: Transparentności działania (kłamstw)- brak informacji na czas, często informacje nieprawdziwe Narażaniem wspólnoty na zwiększone koszty usług -opoznienia w wykonaniu, brak wykonania zleconej renowacji Wykonywania dzialan na czas -Uchwałę o remoncie kamienicy podjęliśmy 5 lat temu. Od tego momentu sprawa opiekowało się kilka niekompetentnych osób zwodząc nas każdego roku jako wspólnotę z realizacją zadania, obiecując terminy które nie dochodziły do skutku. Braku kompetencji osób zarządzających nieruchomością -brak umiejętności realizacji zadania renowacji 100 letniego budynku na czas Komunikacji i zrozumienia klienta -za każdym razem kontaktując się z firmą czuje się jak niechciany petent a niej jak osoba zlecająca opiekę nad budynkiem Nie polecam współpracy.w naszym przypadku sprawa zakończy się zmiana zarządcy.

Niestety nie mogę powiezieć dobrego słowa o tym Zarządcy. Jak tylko widzą ze pieniadze sa na koncie to wymyslaja jakies glupie pomysły na ich wydanie. Obsługa, kontakt i rozmowa to jak za PRLu. Nasz Zarzadca mysli ze nie musi sie liczyc ze zdaniem wlascicieli tylko ze on jest ten najwazniejszy. Stanowczo odradzam wspolprace z taka Osobą ja Stanisław T.

@Piotr

Dzień dobry jest nam przykro, że nie jest Pan zadowolony z kontaktu z naszą firmą. Proszę o kontakt mailowy, celem wyjaśnienia Pańskich obaw. Przypominam, że jako Członek Wspólnoty ma Pan prawo do wglądu do wszystkich faktur kosztowych dotyczących nieruchomości.

WG
@Kreyczi

Nie ma z państwem żadnego kontaktu!!! częściej chyba odpowiadacie na forum takie jak to niż na maile. Nie odpowiadacie na maile, nie usuwacie usterek i nie udostępniacie zadych dokumetów! Skandal! Najgorszy Zarządca w całym dolnośląskim województwie!

WG
@Kreyczi

a jest ktoś kto jest zadowolony z zarządzania i kontaktem z państwem?

@WG

Po pierwsze, to ja podpisuję się nazwiskiem i ponoszę odpowiedzialność za swoje słowa. Tak, zdecydowana większość naszych klientów jest zadowolona z jakości świadczonych usług. Jeżeli Pan nie jest zapraszam do kontaktu, może będę mógł pomóc. Ciężko jest mi dyskutować z osobą podpisaną dwoma literami bo nie wiem ani o kogo chodzi ani jaką nieruchomość reprezentuje.

James
@Kreyczi

@Kreyczi, to zabawne, że zarzuca Pan przedmówcy, że nie podpisuje się imieniem i nazwiskiem, samemu się nie podpisując. Zgadzam się też z opiniami, że Państwa usługi stoją na niesamowicie niskim poziomem - kamienica ma za sobą lata zaniedbań, nadzór remontu był na fatalnymi poziomie, brak było egzekwowania zobowiązań umownych od wykonawców. Nie będzie żadnym nadużyciem, jeśli powiem, że były to lata żenady na najwyższym poziomie.

@James

Podpisałem się nazwiskiem. Nie mam możliwości odnieść się merytorycznie, bo nie wiem o jaką Wspólnotę chodzi ani kto wyraża niezadowolenie.

GL
@Piotr

dokładnie tak jest , trwonią pieniądze bo nie ich ,łobuzy ,szubrawce i (usunięte przez administratora) - w dziale technicznym otworzył bym okno i ,,przewietrzył " co niektórych szczególnie pana K

Fabian Ziemiewicz
@Kreyczi

Szanowna Pani w sowich wypowiedziach używa Pani wielu (przepraszam za określenie) "pustych przymiotników" , z których nic nie wynika. Dużo klientów, przykro mi. To mi klientowi przykro pisać, rozmawiać z takim zarządcą, nie odbierającym telefonów, e-maili. Chwalicie się Państwo na swojej stronie www niską ceną i możliwością załatwienia wszystkiego zdalnie a tak nie jest. W Pani wypowiedziach na tym portalu czytam "pomogę". Szanowna Pani moje mieszkanie to mój biznes i oczekuję załatwienia sprawy zgodnie z wiążącą nas umową a nie pomocy. Proszę traktować klientów z należytą uwagą i szacunkiem.

@Fabian Ziemiewicz

Dzień dobry nie ma klienta o tym imieniu i nazwisku w bazie nieruchomości zarządzanych przez spółkę.

lokator

a co to komputery macie popsute we wrześniu?

Bogna

A wystarczy być dobrym pracownikiem ,żeby dobrze oceniać firmę bo na to zasługuje!!!

R.....a
@Bogna

Nie bądź taka mądra ciekawa na co zasługuje ?.

Janusz
@R.....a

A co ty sądzisz o pracy w tej firmie? Czy Nasz Zarządca to dobry pracodawca twoim zdaniem? Jak oceniasz podejście do pracownika? Daj znać jakie jest twoje zdanie na ten temat. :)

Pati

Praca w tej firmie to tragedia. Firma rządzi sekretarka która nie ma o niczym pojęcia, prezes ma zaniki pamięci a prezesowa nie wie co tam robi i przy okazji wzięła swojego synka który też nie radzi sobie z pracą. A potem zwalaja winę na innych pracowników

N.......a
@Pati

To prawda sekretarka pozjadala wszystkie rozumy

@N.......a

Widzę, że masz wiedzę o tym pracodawcy, dlatego też może napiszesz co dokładnie wiesz na temat pracy w firmie Nasz Zarządca? Chciałbym to ustalić, więc może właśnie dzięki TObie uda mi się dowiedzieć, jak wygląda tam praca? Napisz chociaż, czy pod względem oferowanego wynagrodzenia są oni godni polecenia?

A.....
@Pati

Widzę że też masz złe doświadczenie z ta śmieszną firma A sprzatalas kuchnię ha ha

A.....j

To prawda

PK

ALE GRAŻYNY M. NIKT NIE PRZEBIJE, ZERO POMOCY ZRZUCANIE PRACY NA INNYCH TO JEJ DEWIZA

@PK

Osoba wymieniona w mailu nie pracuje w spółce Nasz Zarządca sp. z o.o.

PK
@Kreyczi

Ciekawe skąd ta wiedza. Nie pracuje ale wiedzę ma jakby pracowała.

Urszula
@PK

Nie bardzo rozumiem tę dyskusję. Liczyłam, że się tutaj dowiem, jakie są warunki pracy w Naszym Zarządcy, czy potrzebują teraz nowych administratorów z licencją, a jak nie, to kiedy będzie możliwy nabór. A tu spór o jakąś panią Grażynę (na marginesie, to na forach nie wolno podawać danych innych osób, RODO działa, jak wszędzie).

A....a
@Urszula

Warunki nie są dobre z i pensja żenada

Kurak

Odradzam! Za takie zarzadzanie to oni powinni nam płacić. Odebrali od Dewelopera nieruchomość na 5 letniej rękojmi a mimo to wszystkie usterki usuwali za pieniądze mieszkańców. Brak możliwości kontaktu telefonicznego w okresie wakjacyjnym bo Pani zajmująca się wspólnotą jest na urlopie!! Dramat. Stanowczo ODRADZAM!!!!!!

@Kurak

Dzień dobry zapewniam Pana, że wyżej wymieniona sytuacja nie miała miejsca. Chyba, że dotyczyła wandalizmu, ale w takim wypadku naprawa realizowana była w ramach ubezpieczenia. Firma przeprowadza wszystkie usterki, które zgodnie z prawem objęte są gwarancją lub rękojmią, ze środków dewelopera lub podwykonawców dewelopera.

olo
@Kreyczi

Heheheheh.....na forum cacy w rozmowie indywidualnej wzrok skierowany w ziemię.Pilnujcie swoich pieniedzy na każdym kroku,oj pilnujcie....

k........a
@olo

To prawda zero szacunku dla ludzi Izabela K. Wzrok zawsze spuszczony w dół ale widzę że pracowników też mają gdzieś po opiniach

.,....
@k........a

Jeszcze tak fałszywie rusza ustami

Pj

Najgorsza jest Teskowa, szpieg numer 1 a mąż stoi pod drzwiami i podsłuchuje pracowników a Kreiczowa szuka pracowników za pół darmo a samo nawet komputera nie umie obsługiwać - w pokoju atrapa komputera. A z tym myciem kuchni to prawda ha ha ha.

Sebastian
@Pj

Twoja opinia jest niezgodna z regulaminem. Na forum Gowork.pl nie wolno podawać danych osobowych innych osób, po których mogą być oni rozpoznani. Odsyłam Cię do regulaminu https://www.gowork.pl/regulamin Skoro jesteś pracownikiem i znasz firmę Nasz Zarządca, dodaj więcej merytorycznych informacji na temat zatrudnienia i dodatków do wynagrodzenia.

@Pj

Dzień dobry Szkoda czasu na odnoszenie się do nieprawdziwej wypowiedzi użytkownika PJ. Proszę tylko prawidłową odmianę mojego nazwiska.

A...a
@Kreyczi

A co może się nie myło kuchni bo szkoda było zapłacić pani sprzątającej a wynagrodzenie to żenada za pracę obciążająca przede wszystkim psychicznie

A...a
@Kreyczi

To jest prawda jedna wielka żenada

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Nasz Zarządca Sp. z o.o.?

Mig

Atmosfera okropna i kontrola sekretarki

Zostaw merytoryczną opinię o Nasz Zarządca Sp. z o.o. - Wrocław

Nasz Zarządca Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Tarnogajska 18
    50-512 Wrocław