Nasz Zarządca Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Nasz Zarządca Sp. z o.o.

admin 2015-08-03 16:25
Jak oceniasz firmę Nasz Zarządca Sp. z o.o.? Czekamy na Twój komentarz.
Oburzony 2017-02-22 13:59
Jeden z najgorszych zarządcow we Wroclawiu. Biora pieniądze dosłownie za nic, a raczej za to, ze kamienica niszczeje i jest pozostawiona sama sobie. Powinno się ich podac do sądu!!!!
Piotr 2017-03-17 11:45
Niestety nie mogę powiezieć dobrego słowa o tym Zarządcy. Jak tylko widzą ze pieniadze sa na koncie to wymyslaja jakies glupie pomysły na ich wydanie. Obsługa, kontakt i rozmowa to jak za PRLu. Nasz Zarzadca mysli ze nie musi sie liczyc ze zdaniem wlascicieli tylko ze on jest ten najwazniejszy. Stanowczo odradzam wspolprace z taka Osobą ja Stanisław T.
Kurak 2017-08-31 10:11
Odradzam! Za takie zarzadzanie to oni powinni nam płacić. Odebrali od Dewelopera nieruchomość na 5 letniej rękojmi a mimo to wszystkie usterki usuwali za pieniądze mieszkańców. Brak możliwości kontaktu telefonicznego w okresie wakjacyjnym bo Pani zajmująca się wspólnotą jest na urlopie!! Dramat. Stanowczo ODRADZAM!!!!!!
Zostaw swoją opinię o Nasz Zarządca Sp. z o.o. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nasz Zarządca Sp. z o.o.