PROTECTRENT SP. Z O.O.

Opinie o PROTECTRENT SP. Z O.O.

Maria Nowy wpis

Fatalna firma, dodzwonienie się do nich graniczy z cudem .Weszli w posiadanie danych osobistych i od tego czasu nie ma z nimi kontaktu. Możliwe, że to (usunięte przez administratora)

Nowy wpis

@Maria

W naszej firmie obsługa telefoniczna na infolinii jest prowadzona w dni powszednie od 15:00 do 18:00. Opiekunowie klientów dostępni są pod numerami komórkowymi w godzinach od 10:00 do 18:00. Do dyspozycji klientów pozostaje także kontakt za pomocą skrzynki email.

Judyta Nowy wpis
@PROTECTRENT SP. Z O.O.

Witam. nie widziałam niestety ofert na infolinię na część etatu ale czy z tych godzin mogę rozumieć, że taka jej forma byłaby możliwa? Mam już doświadczenie a szukam dodatkowej pracy

Nowy wpis

@Judyta

W naszej firmie istnieje możliwość elastycznego dostosowania godzin pracy. Pracownicy korzystają z możliwości pracy w biurze lub pracy online. Obecnie nie prowadzimy naboru pracowników, ale zapraszamy w przyszłości.

Dzień dobry, czy można prosić o opinie z działu IT? na stronie widnieje informacja o zatrudnianiu programistów od PHP i Angulara. Chętnie poznam szczegóły odnośnie współpracy nad projektami. Prócz informacji odnoszących się do zarobków możecie także podzielić się tymi dotyczącymi atmosfery?

Jaki jest okres rozliczeniowy w PROTECTRENT SP. Z O.O.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

@Pracodawca

Okres rozliczeniowy w naszej firmie to miesiąc kalendarzowy.

Barbara

Witam, dobrze zorientowałam się na stronie www, że we Wrocławiu jak również i stolicy znajduje sie centrala? tak podpisane sa to miasta w zakładce z kontaktem i ciekawa jestem z czego to wynika. We Wrocławiu jak kto mogę na chwile obecna podjąć się zatrudnienia? podobno bywały problemy z kontaktem, nie trzeba kogoś na obsługę klienta?

@Barbara

Obecnie nie prowadzimy naboru pracowników. Dziękuję za zainteresowanie się możliwością dołączenia do naszego dynamicznego zespołu pracowników.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w PROTECTRENT SP. Z O.O. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
BB

Fatalna, beznadziejna firma. Brak kontaktu, nie odbierają telefonów. Po rozwiązaniu umowy, minęło już trzy miesiące, do tej pory nie mogą lub nie chcą się ze mną rozliczyć. Zalegają z wypłataną należnego czynszu. Po miesiącu od podpisania umowy już wiedziałem, że nie będę dalej z nimi współpracował. Nie polecam, unikajcie.

Bożka
@BB

Zgadzam się całkowicie. Mam identyczne odczucie .

Najemczyni

Mimo dużych nadpłat nie otrzymałam za nie zwrotu. Nie odzyskałam także kaucji. Bardzo żałuję współpracy z tą firmą.

Magdalena

@Konrad, na wiodących serwisach pracy nie znalazłam żadnych aktualnych ogłoszeń. Nie wykluczone, że pojawią się one za jakiś czas. Jesteś jak rozumiem, zainteresowany pracą w tym miejscu? A może już złożyłeś swoje CV i możesz podzielić się z nami informacjami na temat przebiegu procesu rekrutacji w firmie?

Konrad

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Niki

Słyszałem, że to dobra firma choć może nie idealna!

Tonik

Czy tak dobrze sie wam pracuje, że rzadko zaglądacie na forum?

Zostaw merytoryczną opinię o PROTECTRENT SP. Z O.O. - Wrocław

PROTECTRENT SP. Z O.O.