Opinie o Admirom - 5 Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Admirom - 5 Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Admirom - 5 Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Admirom - 5 Sp. z o.o. w Wrocław

admin

Jeżeli pracujesz lub pracowałeś w firmie Admirom-5 Sp. z o.o. to wypowiedz się na naszym forum. Wielu użytkowników czeka na twój komentarz.

Ordynator
@On

Mobbingują w większości przypadków ci ze wsi i powiatów,dlatego ich nie zatrudniam.

admin

On
@admin

Nie polecam. Mobbing, śmieszne podwyżki. Nie szanują pracowników.

Ordynator Nowy wpis
@On

Jakie są mocne strony pracodawcy Admirom - 5 Sp. z o.o.?

Pamparini łowca świni Nowy wpis

Najlepsze to są te pokrzywy po kolana pod blokiem,normalnie czujesz się jak w lesie.Ale zarządcy każdy co miesiąc musi płacić

Tomek Szczesny Nowy wpis

Zapraszam chętnych na zwiedzanie wspólnoty przy Kamieńskiego 207-211. Prezes Mazurkiewicz nie ogarnia zarządzania wspólnota. Prace remontowe to dla niego odległy kosmos. Jest krzykliwy, bezczelny i nie wychowany. Nie potrafi rozwiązać uszkodzenia ściany i małego remontu. Po zdjęcia zapraszam na Google Opinie.

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Admirom - 5 Sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku INSPEKTOR DS BUDOWLANYCH? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
Green Volt Konrad Rakowski
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
Agnieszka

skąd w firmie takie starodawne podejście do pracy jak piszecie ? nikt nie chce zorganizować tego prawidłowo w jakimś nowczesnym stylu zarządzania by pracownicy byli zadowoleni ?

Jaro

Totalny bajzel i komuna.czynsz najdrższy we wrocławiu.Pod blokami brudno,mimo iz opłaty za sprzątanie naliczane.Umowę trzeba było podpisywać na kolanie bo na biórku stosy teczek rozwalonych.Przy awariach żadajądodatkowej kasy.Tragedia.Zamieniłem mieszkanie na spółdzielcze i jest taniej,czyściutko i o wszystko dbają jak należy.

Szczery

Mam wrażenie ze w tej firmie powinni wszystkich zwolnić i zatrudnić nowe osoby, młodsze ze znajomością prawa i co im wolno a co nie. Obecnie pasuje tam komuna. Nikt nie potrafi nic szybko załatwić, o wszystko trzeba się upominać, papiery leżą na biurku inspektora miesiącami, a on nic z tym nie robi. Uważają się za najważniejszych. Zamiast szybko i sprawnie przeprowadzać remonty to wszelkie uzgodnienia i sprawy papierkowe załatwiane są MIESIĄCAMI !! Inspektor wymaga takich dokumentów jakie on chce, a nie jakie może żądać zgodnie z prawem budowlanym. Jeśli masz nieruchomość w lokalizacji którą zarządza ta spółka i wymaga ona remontu przez spółdzielnię (dach, stropy, klatka) przygotuj się na miesiące bezczynności. Pisma czy emaile tez pozostają bez odpowiedzi. Nic tam łatwo i przyjemnie nie załatwisz. ODRADZAM WSZYSTKIM

Prezio
@Szczery

Potwierdzam.Komuna na 102

KLIENT

NIE JESTEM PRACOWNIKIEM ALE KLIENTEM: NIE POLECAM! NAJGORSZA WSPÓLNOTA MIESZKANIOWA WE WROCŁAWIU! Zarząd wspólnoty działa na niekorzyść mieszkańców. Po awarii instalacji gazowej w budynku na ulicy. Szczęśliwej 8A pod zarządem wspólnoty od października 2020r. do lutego 2021r. nadal nie ma gazu w budynku (ogrzewania i ciepłej wody). Zarząd nie wykonuję swoich obowiązków, a można powiedzieć, że utrudnia podłączenie instalacji gazowej do budynku. Pracownicy wspólnoty traktują mieszkańców, którzy nie posiadają w czasie mrozów ogrzewania i ciepłej wody z góry i lekceważąco. Dodatkowo zwlekają z zapłatami dla wykonawcy co skutkuje opóźnieniem w podłączeniu instalacji.

Kamil

Macie duże prowizje?

Ryszard

Taki spokój zapanował na forum od marca, zastanawiam się jaki może być powód?

Mieszkanie Osiedla Spirzowy

Panie Prezesie Admiromu - 5 Sp. z.o.o jestem bardzo ciekawy czy przed przetargiem na ochronę osiedla sprawdził Pan firmę ,, Patrol '' II Sp.z.o.o z Strzelina której powierzył Pan ochronę osiedla na którym jest Pan prezesem . Dam odpowiedz Panu że nie . Czy zainteresował się w jakim stanie są Pracownicy firmy ochrony w godzinach wieczornych i nocnych . Też nie .Pracownicy ochrony firmy ,, Patrol w godzinach wieczornych pełnią służbę na terenie Pańskiego osiedla pod wpływem alkoholu piją alkohol w pomieszczeniach ochrony ( niektórzy z nich chodzą w samych skarpetkach po alejkach osiedla tak są upojeni ) i zamiast chronić Pańskie osiedle śpią w pomieszczeniach ochrony .

Zostaw merytoryczną opinię o Admirom - 5 Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Admirom - 5 Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Admirom - 5 Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Admirom - 5 Sp. z o.o.
  • Manganowa 7 lok. 1-2