Opinie o Rwd Prospect Sp. z o.o. w Tarnów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Rwd Prospect Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Rwd Prospect Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rwd Prospect Sp. z o.o. w Tarnów

Kierownik RWD

Super firma. Potrzebujemy wykwalifikowanych frajerów od wszystkiego. Wypłata do uzgodnienia pod stołem. Resztę tatuś dokłada z swojej komunistycznej emerytury. Wykształcenie bez znaczenia ja jestem debilem i mnie nie po znajomości tata zatrudnił.

Pracuś
@Kierownik RWD

No niestety prawdę o sobie Macieju napisałeś

idealna praca na początek drogi zawodowej. Nauczą zawodu pokażą co i jak. Nadgodziny płatne. Nigdy nie było zaległości z wypłatami - zawsze na czas

Ilona
@Adam

Dziękuję za podzielenie się informacją na temat pracy w Rwd Prospect. Wspominasz w swoim wpisie o nadgodzinach. A czy często się zdarza, że można lub trzeba pozostać dłużej w pracy? Użytkownicy, którzy chcieliby dzięki takiej możliwości zarobić więcej, z pewnością będą zainteresowani odpowiedzią na to pytanie.

Pracuś
@Ilona

Jeśli mam szczerze odpowiedzieć nadgodzin jest dużo co do zarobków umawiasz się na jedną stawkę dostajesz dużo mniej często okazuje się ze ta stawka dzielona jest jeszcze na dwóch i nikt Cię o tym nie poinformuje dodatkowo najlepiej zbieraj rachunki za leki bo tak Ci wypłacają masz doświadczenie czy nie i tak zarobisz najniższą krajową chcesz więcej tyraj nadgodziny wyplacą tyle co muszą żadnej premiera nawet na świeta marnych 100 zł nie uświadczysz pracujesz na zimnie nikt nie zapewni Ci ciepłego posiłku bo za mało godzin spędziłeś na polu ale to że tyrałeś 12 godzin co kogo to obchodzi atmosfera z współpracownikami jest spoko ale z pewnymi osobami szkoda się odzywać niech prowadzą swój monolog szczerze bardziej demotywujaca firma niż z motywacja (chyba ze do szybkiej zmiany pracy) tyle na temat tej firmy

Adik

świeny zespół

Rudy

miło się pracowało

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Rwd Prospect Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Opiekunki/opiekun osoby starszej wysokie wynagrodzenie!!!?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
m

Jak dla mnie ta forma to porażka, ludzie fajni ale każdy ucieka jak tylko znajdzie jakąś lepsza robotą, właściwie inna bo kazda chyba jest lepsza, i lepiej płatna. nie polecam chyba że już nie masz gdzie pracować

nie polecam

Swojego czasu byłem na bezrobociu gdyż kończyłem jedną pracę a chciałem przejść do drugiej. Dostałem skierowanie, znam się na robocie i firma zaproponowała mi 1350. Jak powiedziałem ze za tyle to nie będę pracował to zachowanie było nie powiem jakie................. Znam wielu ludzi co tam pracowali standard to jest najniższa krajowa niestety ludzie nie polecają tam pracować.

Jerzy Urban

RWD PROSPECT szuka jednego pracownika na serwis internetowy. Czy oprócz komunistów i innych hejtowych rzeczy może ktoś podać jakiś konkret co do tej firmy? urlopy - atmosfera pracy itp ? Szef komunista i jego komunistyczna emerytura wywołuje u mnie tylko żal skierowany do osób które to piszą.

@Jerzy Urban

To nie hejty sama prawda. Wypłata najniższa krajowa, z urlopami niema raczej większych problemów idą na rękę pracownikowi, Atmosfera między pracownikami spokojna, choć raczej nie można powiedzieć że zgrana ekipa bo ciężko się zgrać jak ciągła rotacja pracowników.

Edmung

Prezes to stary komunisa. Placi ludzia najniższa a reszte pod stolem.Nie szanuja ludzi nie przeszczegaja przepisow bhb. A Wiceprezes to rozwydzony gnojek chowajacy sie za tatusiem. Nie polecam pracodawcy po prostu kawal (usunięte przez administratora)

Gp2015

Złodzieje wmawiając cos czego sie nie popelnilo . Okradają panstwowe pieniadze tak jak i inne firmy ale tutaj w tej firmie jak i w Azotach są sami kłamcynie umiejący nic dokladnie wykonac .

admin

Znasz pracę w firmie RWD Prospect Spółka z o.o. lub pracowników? Jak oceniasz atmosferę w firmie? Czekamy na Twój komentarz!

Zostaw merytoryczną opinię o Rwd Prospect Sp. z o.o. - Tarnów

• Jak się pracuje w Rwd Prospect Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rwd Prospect Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rwd Prospect Sp. z o.o.?

Rwd Prospect Sp. z o.o.
  • Klikowska 50