Opinie o Wadowicenet Sp. z o.o. w Wadowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Wadowicenet Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Wadowicenet Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wadowicenet Sp. z o.o. w Wadowice

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie
Lysy Nowy wpis
Inne

To jest najgorszy interenet w zyciu wole miec podpięty internet do ziemniaka isc na nim grac we wszystko ten internet to kpina jedna wielka!!

Radek
Inne

ten internet jest najwolniejszy jaki dotychczas miałem kupiłem lepszy pakiet a jest jeszcze gorszy

Zostaw merytoryczną opinię o Wadowicenet Sp. z o.o. - Wadowice

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
Wadowicenet Sp. z o.o.
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Al. Matki Bożej Fatimskiej 39
    34-100 Wadowice
  • NIP: 5512615747 REGON: 122683007 KRS: 0000438601

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

1. GoWork.pl 3 725 514
  2. pracuj.pl 3 349 188