Opinie o Mariusz Skwarczyński - Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe Tel - Mar w Zator

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Mariusz Skwarczyński - Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe Tel - Mar. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Mariusz Skwarczyński - Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe Tel - Mar o rekrutacji.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mariusz Skwarczyński - Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe Tel - Mar w Zator

Klient Nowy wpis

Wyspecjalizowany (usunięte przez administratora)-sprzedawca. Kupiłem sprzęt elektroniczny opisany jako nowy, powystawowy, z gwarancją - w rzeczywistości uszkodzony i niesprawny (wizualnie w stanie złym, otarcia, dziury, jakby lakierowany + serwis, w którym to konsultowałem stwierdził upadek z wysokości i uszkodzenie mechaniczne). Pan Skwarczyński po informacjo zwrotnej ode mnie i chęć skorzystania z rekojmi zmienił szybko opis ogłoszenia o sprzedaży, gdzie z super sprzętu nowego, nagle stał się sprzętem po pokazach, mogącym mieć otarcia itp. wmawiając mi kupno takiego sprzętu. Co więcej.... wizytówki google brak, sprzedaży przez Allegro brak (wtedy Allegro pomagałoby w sporze), więc proceder jest przemyślany i jak widzę po opiniach (szkoda, że po czasie) - stosowany nagminnie, więc premedytacją, co nosi znamiona (usunięte przez administratora) Sądzę, że odesłanie sprzętu wiąże się z brakiem zwrotu pieniędzy, a towar zyska nowe życie, bo fajnie jest coś sprzedać kilka razy ;) Nie polecam i zachęcam do poszperania w innych negatywnych opiniach.

Marcin Nowy wpis

Sprzedaje na Allegro buble kupione słuchawki popękane , a przed kupnem pytałem się czy nie są pęknięte to otrzymałem odp co ma być pęknięte jak są nowe ech ale widzę że wszyscy narzekają na tego typa dramat i żenada zaczyn kupisz od niego poczytaj komentarze nie daj się oszukać tak jak ja i inni !!!!

Szczecin Nowy wpis

NIe kupujecie w tym sklepie, (usunięte przez administratora) okazuje się nie jestem 1 .Zamawaisz wysyła co innego oczywiście tańszego i kontakt zerowy ,wysłałam zamówiony towar i wrócił do mnie ,sprawa zgłoszona na policji

Iryna Lialchuk Nowy wpis

Kupiłem NOWE słuchawki Marshall Major 3. Po pierwsze dostałem inny model zamiast tego co zamówiłem, po drugie kabel nie działał i miał bardzo silne ślady użytkowania. Zgłosiłem zwrot i wysłałem z powrotem, prosząc by mi poprostu oddali pieniądze. 14 dni mineło, według numery przesyłki ona jest odebrana. Dzwoniłem na numer który podany na stronie internetowej, jak numer działu reklamacji żeby zapytać kiedy będzie zwrot - a Pan powiedział że nie wie czy zwrot się dotarł i nie wie czy zrobią mi zwrot czy wymiane towaru. Ja nie chcę żadnych wymian i nie chcę mieć nic wspólnego z tą firma. Nie polecam nikomu!

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Mariusz Skwarczyński - Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe Tel - Mar? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Leszno

Czy w Mariusz Skwarczyński - Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe Tel - Mar wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Zagadzam się z poniższymi wypowiedziami. Zamowienie przyszło nie to co było zamówione .Napisałam email i zadzwoniłam ,że odsyłam zamówienie na koszt firmy -16 zł .Zamowienie do mnie wróciło bo sklep nie odebrał.Po kolejnym telefonie do sklepu dowiedziałam się ,że ma znowu napisać bo to nie ten mail i jestem nie poważna.Generlnie łaska, bo problem.Zamawialam dvd 12 cal za 238 zł .Dostałam używane produkt zupełnie inny. Nigdy więcej takich tworów.Nie zamawiajcie tam.NA allegro to sklep roweryzatro a ich strona to tele-mar sklep .

Okradziony klient

Uwaga!Sprzedający, Mariusz Skwarczyński wykorzystuje swoją firmę tel-mar do prowadzenia procederu polegającego na wyłudzaniu pieniędzy!Mój i wielu i przykład jest dowodem,iż działa on w premedytacją. Mechanizm jest bardzo prosty,otóż po zamówieniu sprzętu „trochę zarysowanego” otrzymujecie rzecz, która jest kompletnie zniszczona!Skwarczyński udaje,że nic się nie dzieje,neguje wysyłkę sprzętu, który jest do wyrzucenia,po przesłaniu towaru z powrotem, kolejna niespodzianka, (usunięte przez administratora) stwierdza,że paczka była źle zabezpieczona i nie oddaje pieniędzy.Poprosiłem o wymianę za dopłatą na nowy i lodówka przyszła, jakby spadła z 10 piętra!Jeśli ktoś chce stracić pieniądze i spotkać się z chamstwem, to niech kupuje.Ja ostrzegam, to powtarzalny złodziejski mechanizm!Sprawa w Prokuraturze

Asia
@Okradziony klient

O czym Ty człowieku piszesz... W prokuraturze to ty możesz być za oczernianie kogoś... Szok.

Renata
@Asia

A co Twoim zdaniem się nie zgadza, można poznać Twoją wersje?

Cieszyn
@Okradziony klient

Bo to prawda. Zamiana na tańszy sprzęt , to też tej firmy działalność.

Agata

ja się tak zastanawiam tylko czy tutaj sam właściciel działa czy są jeszcze jacyś pracownicy? bo klienci bezpośrednio do niego się odnoszą... dlatego tak słabo te zamówienia wychodzą, przydałoby się ktoś do pomocy?

Cieszyn

Firma totalnie nieuczciwa, złodziejska. Masakra. Zamawiasz sprzęt Hitachi, wysyłają innej firmy, tańszej. Adres mailowy nie działa. Telefon odbiera pewnie właściciel , olewa klienta. Nie kupujcie u nich NIC. Bo stracicie nerwy, pieniądze.

Właściciel (usunięte przez administratora) .

Agata

No i czemu tak brzydko próbujesz o nim napisać? :(

Agata

A możesz opowiedzieć bardziej szczegółowo o własnej sytuacji? Jak to się stało?

Kempingowiec.

Potwierdzam powyższe opinie. Towar zamówiony 3 miesiące temu. Zero odzewu, zero towaru, zero kontaktu. Człowiek nie wie czy ma towar, czy nie ma. Nie ma go w biurze, może potem sprawdzi. Mówi: "proszę wysłać maila, to się zobaczy" i tak się "zobacza" od trzech miesięcy. Strata czasu. Broń boże nie wysyłać z góry płatności, bo odzyskanie pieniędzy to też kolejne tygodnie.

Wanda
@Kempingowiec.

No to faktycznie kiepsko jak nie ma z firmą kontaktu po zamówionym towarze. A ile zapłaciłeś za towar tak z ciekawości? Może warto to gdzieś zgłosić?

Urbancity

Potwierdzam wcześniejszą opinię. Jeden wielki oszust. Kupiłam rower na stronie internetowej, który miał być nowy.okazalo się że rower był używany. przyszedł cały porysowany, z nieoryginalnymi kółkami bocznymi i gumami na kierownicy, siedzenie popękane i brudne. Koszt dostawy nie uwzględniony na paragonie oraz nie zwrócone. Mam nadzieję że się fiskus zapuka do drzwi!! Kompletna porażka!!

Zostaw merytoryczną opinię o Mariusz Skwarczyński - Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe Tel - Mar - Zator

• Jak się pracuje w Mariusz Skwarczyński - Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe Tel - Mar?

Zobacz opinie na temat firmy Mariusz Skwarczyński - Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe Tel - Mar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mariusz Skwarczyński - Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe Tel - Mar?

Mariusz Skwarczyński - Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe Tel - Mar
  • Henryka Sienkiewicza 2