Tatiana Nowy wpis

Czy wiecie co aktualnie dzieje się w firmie? Jak firma radzi sobie w związku z panującą pandemia?

xxxx Nowy wpis

odradzam bo potem trzeba upomnac sie o swoje pienadze i jeszcze pretensje maja

ania Nowy wpis

teraz z tego co wiem to robi tylko te imprezy które już były zarezerwowane restauracja zamknięta na recepcji też pustki nie ma tam co szukać pracy

xxxx Nowy wpis
@ania

Pewnie zamknie i ucieknie

Xxx

Sprawiedliwość w końcu dopada każdego właściciela także

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Oooo

Oszust 20 lat prowadzi firmę i dlugu tyle ze glowa mala u pracownikow u dostawców zus itp

Oooooo

Opinie mówią same za siebie i to nie tylko pisane przez pracowników jak i przez gosci wszystko idzie do przodu a właściciel jakby stal w miejscu nie ma co sie dziwic ze zainteresowanie palacem jest bliskie zeru

Xxxx

Właściciel nie chce płacić wypłat uważajcie !!!

x

Nie przyjmujcie się do pracy w tym śmiesznym Pałacu bo wam jeszcze komornik prywatne auta zlicytuję :)

paszkowka

Syf jakich mało. Zdecydowanie odradzamy.

zuza

Hejka wszystkim . Niepolecam tego miejsca to najwiekszy syf jaki widzialam .Wykorzystuja ludzi z kazdej strony .Nawet w dzisiejszych czasach zeby myszy lataly jak wsciekle w czterogwiazdkowym hotelu to skrajna porazka.Znecaja sie tu na ludziach mlodych niedoswiadczonych.Niepolecam a niedowiarkom polecam przeczytac miejsa wolne do pracy czyli jak samo za siebie mowi ze nikt tam niechce pracowac bo sa same wolne etaty.Pozdrowienia dobrze poinformowana.

Zostaw merytoryczną opinię o Palac Paszkowka - Paszkówka

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Palac Paszkowka
1/5 Na podstawie 2 ocen.