Opinie o Wader-Wozniak w Dąbrowa Górnicza

polski producent zabawek

Branże: Rozrywka i rekreacja - produkcja gier i zabawek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wader-Wozniak w Dąbrowa Górnicza

as33

Mylisz się Kamilu,bo była to najstarsza pracownica Wadera, musisz kupić sobie okulary .

kamil

pakowala mloda waderowa .bo te stare jakos się nie garna....

as33

Jeśli byłeś Kamil dzisiaj w pracy na rannej zmianie to akurat na komplecie pakowała " pani z Wadera"- więc nie do końca piszesz prawdę.Więc skończ z tym pisaniem lub się zwolnij,jak ci praca nie pasuje.

kamil

PRACUJESZ ALE TA UMOWE O DZIELO ,LATA PRACY CI NIE LECA,BEZ UBEZPIECZENIA.A JAK BEDZIESZ MIAL WYPADEK NA ZAKLADZIE TO CO???A ZAUWAZYLES ZE PANIE WADEROWE ZAWSZE WYBIERAJA SOBIE PRACE LATWA.SIADKOWANE ALBO UBIERANIE WIADERKA,NIE WIDZIALAM ICH PRZY PAKOWANIU.ALBO NAKLADANIU KOLEK NA WOZEK.

hhh
@kamil

Kamil, ty ciagle narzekasz a dalej tam pracujesz. To znaczy, ze chyba nie jest tak zle a ty jestes zwyklym hejterem co wprowadza niemila atmosfere. Tym bardziej ze narzekasz na zarobki i warunki, ktore znalas przed przyjsciem do pracy. Ogarnij sie i se poszukaj innej pracy zamiast wypisywac.

xxx

ludzie ja pracuje w firmie i jest ok ,wiem ze zarobki są za małe ale tak jest wszędzie Pracuje i jestem szczęśliwy ze moje dzieci mają co jeść / jest ciężko / Jak komus nie pasuje to szukajcie czegoś innego.Jak komus naprawde potrzebne są pieniądze to nie gardzi żadną kasa ,

popieram nica cala prawda

kamil

dla mnie praca w waderze jest spoko tylko te warunki.jestesmy bez ubezpieczenia a jak komus cos się stanie na zakładzie i wezwie karetke to kto za to zapłaci?

nick

Pracowales tam za kare? I nikt nie podal ci wczesniej stawki za jaka bedziesz pracowal? A jesli znales stawke to po co teraz o niej piszesz? Na tym forum pisza sami nieudacznicy, ktorym sie nie chce pracowac i niezaleznie w jakiej firmie pracuja to zawsze jest fatalnie: albo placa za niska, albo trzeba sie narobic, albo kierownik niedobry i niemily, albo stoisz na tasmie i nie mozna wyskoczyc na fajke, albo za goraco, albo za zimno i tak dalej. Nie ma na tym forum firm z pozytywnymi opiniami.

kuczikukan
@nick

jak chcesz pracować za 8 stów , za które jesteś jeszcze poniewierany z warunkami o których mówi kamil to sobie rób nawet do końca życia , pozazdrościć kariery :-) , tylko nie mów o innych proszę że są nieudacznikami bo to jest żenujące . Praca nie jest jakaś wybitnie trudna ale mimo że się starasz nie jesteś tam w żaden sposób doceniany (usunięte przez administratora)

Vincent

Dlaczego moderator usuwa niepochlebne opinie , byłem widziałem ,dla mnie (usunięte przez administratora) za 849 zł/miesiąc

kamil

a może mi ktoś powiedzieć po co ten pan chodzi po hali?

niekamil

Kamil jest fajny!

niekamil

Kamil jest fajny!

kamil

co jest w waderze super?

w

w wader jest super

xxx

I love wader wozniak is ok, warehouse staff are the best

nik

Odp: Nie oddzwaniają i umawiają się na rozmowę, jednak możesz udać się do Wadera i osobiście porozmawiać i dostarczyć CV. Najlepiej przed godz 14.00, bo są przedstawiciele. Jednak w międzyczasie szukaj czegoś innego.

Martini

Mnie zastanawia jedna rzecz,podobno firmy pośredniczące co jakiś czas przyjmują ludzi do Wadera, non stop widzę ogłoszenia o przyjęciach niemalże od zaraz, wysłałam CV zarówno do firmy Verso jak i do Silesi, jak na razie zero odzewu, dlatego mam pytanie: czy szansę na przyjecie będę miała tylko i wyłącznie po osobistym dostarczeniu CV??????

nik

Odnośnie przyjęć, to i zakład może przyjąć pracowników na czas określony. Pracownicy mieliby praktykę i wprawę. Obecni niektórzy po znajomości, wykonują prace szybko i źle, co wpływa na jakość produkcji. Brygadzistki i pracownicy na stałe rzeczywiście nic nie robią tylko poganiają i opieprzają. A mogłyby się przyłożyć i pomagać w ich interesie, bo na pewno są premiowane. Praca jest przyjemna, atmosfera nie!

Wader Wozniak Dzial Kadr

Szanowni Państwo, Informujemy, że od dłuższego czasu nie dysponujemy wolnymi wakatami i nie przyjmujemy nowych pracowników do pracy w naszym przedsiębiorstwie. Jedynie w sezonach mamy większe zapotrzebowanie na pracowników montażu zabawek, a w związku z tym, iż jest to praca tymczasowa i związana z wykonaniem konkretnych zleceń, korzystamy z pomocy agencji pracy tymczasowej. Dlatego prosimy, aby osoby zatrudnione w agencjach pracy tymczasowej mające uwagi dotyczące zatrudnienia kierowały swoje uwagi bezpośrednio koordynatorów agencji. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Wader-Wozniak - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Wader-Wozniak?

Zobacz opinie na temat firmy Wader-Wozniak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wader-Wozniak?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wader-Wozniak?

Kandydaci do pracy w Wader-Wozniak napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wader-Wozniak
3.2/5 Na podstawie 564 ocen.

Wader-Wozniak