Opinie o Wader-Wozniak w Dąbrowa Górnicza

polski producent zabawek

Branże: Rozrywka i rekreacja - produkcja gier i zabawek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wader-Wozniak w Dąbrowa Górnicza

Vader ft. Wieśniak

Nie.

magda

a jest szansa ze zmienia tam umowy na zwykla umowę ?bo teraz jest o dzielo.i dadza trochę więcej zarobić?

Vader ft. Wieśniak

Prawda jest taka, że wielu chciałoby pracować w Waderze, ale nie każdego na to stać, sama jałmużna z tej firmy przecież na życie nie wystarczy...

Fabi

człowiek pisze prawdę to usuwa administrator - takie życie cóż zrobic...

kamil

na drugiej zmianie każdy każdemu (usunięte przez administratora) obrabia.zero zgrania.

Fabi

Ja tam lubię pracę w Waderze ;) czasem zapiernicz jest co tu ukrywac czasami nie ma i jest luzik -ale każdy wie co do niego nalezy i trzeba robic tak by sie wyrobic i dobrze to zrobic - a jak sobie to zorganizujesz to juz twoja sprawa,trzeba sobie radzic ;) (usunięte przez administratora)

Ilka

Dokładnie, też tak uważam i jak sie skończy ten cały okres postojowy to idziemy do Wadera do pracy, w domu sie pieniędzy nie wysiedzi. POZDRAWIAM

kamil

ale nie piszcie bzdur większość komentarzy to prawda

vvv

jest ok jak zależy ci na pracy i potrzebujesz kasy to możesz robić Ale jak jesteś lewy i masz wielkie ambicje to szukaj czegoś innego Tutaj nikt za ciebie nie bedzie robić a kasa mała.

sekretarka

pamiętaj, ze ile osob - tyle opinii nawet na ten sam temat. dla jednego ta sama praca będzie ciezka, a dla innego lekka. dla jednego opinia brygadzisty będzie zwróceniem uwagi, a dla innego mobingiem - takie oceny sa niemierzalne. na dodatek to jest anonimowe formu - może napisac każdy: pracownik niezadowolony z warunków pracy, urzędnik z kontroli, który chce podjudzić zaloge, człowiek z portalu - żeby generować jakikolwiek ruch, a nawet konkurencja, która będzie podszywać się pod niezdowolonych pracowników. czytam od dłuższego czasu wpisy wielu firm i zauważam, ze od pewnego czasu większość przestala czytac i reagować w ogole na te komentarze, wlasnie z powodow, które powyżej opisałem. zresztą czytając wpisy zauważam, ze jesteśmy krajem hejterow - ludzi, którzy sa ze wszystkiego niezadowoleni i kiedy możemy anonimowo kogos ponizyc, czy oszkalować - robimy to baaardzo chętnie...

sekretarka

napisałem opinie powyżej, żeby pokazac, ze każdy może napisac co tylko chce. zapewne ani sekretarka ani prezes firmy nic na ten temat nie wiedza, a ty już piszesz o niemoralnych propozycjach... I to jest cala prawda o anonimowym forum.

sekretarka

Czy nie widzisz, ze tu moze napiac kazdy...

sekretarka

o co ci chodzi Krzysiu? zarabiam 20.000 miesięcznie, ale jestem do dyspozycji Prezesa przez cala dobe.

Krzysiu 2

Krzysiu, chcesz startować na stanowiska prezesa czy sekretarki ? :) Wiesz o tym że na tym forum każdy jest wszechwiedzący i z pewnością dowiesz się prawdy ? Spójrz na inne profile z Go Worku - wskażesz mi pracodawcę gdzie piszą obiektywna prawdę lub pozytywy o pracodawcy? Nawet o Google czy Apple sączono by tu jadem....

Krzysiu
@Krzysiu 2

Nasłuchałem się tylu pozytywnych opinii o Wader, że ciekawi mnie czy to prawda, że w biurach mają dobre zarobki, no nie mówiąc o Prezesie i sekretarce, a i na produkcji jest dobrze-chciałbym poznać Wasze opinie...

Krzysiu

Czy Ktoś z Was wie ilu jest pracowników na produkcji, ile w administracji i obsłudze w Wader? jakie są zarobki na produkcji a jakie w administarcji. Ile zarabia sekretarka, księgowa, kadrowa, zaopatrzeniowiec, kierownicy itp. a może wiecie ile zarabia sam Pan Prezes. Jak się tam pracuje, czy są dobre warunki płacowe i socjalne. Czy Firma o Was dba?

kamil

na razie nie ma przyjęć bo w lipcu caly miesiąc jest postoj.

Ilka

Ktoś tu wcześniej napisał że od dłuższego czasu nie są prowadzone rekrutacje, mam pytanie czy taka sytuacja trwa do dzisiaj? czy coś się ruszyło????

justyna

to bardzo mało zarabiaja

ok

napewno panie z wadera nie zarabiaja 1250 na reke to jest zwykła głupota zarabiaja o wiele więcej plus premie

byly waderowiec
@ok

1250 zl na reke ,to jest razem z premia!!!!!!zrozum to wreszcie!!!!

justyna

dziekuje za odp.a maja jakies premie?

Zostaw merytoryczną opinię o Wader-Wozniak - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Wader-Wozniak?

Zobacz opinie na temat firmy Wader-Wozniak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wader-Wozniak?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wader-Wozniak?

Kandydaci do pracy w Wader-Wozniak napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wader-Wozniak
3.2/5 Na podstawie 564 ocen.

Wader-Wozniak