Opinie o Wader-Wozniak w Dąbrowa Górnicza

polski producent zabawek

Branże: Rozrywka i rekreacja - produkcja gier i zabawek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wader-Wozniak w Dąbrowa Górnicza

iza

zawsze maszyny były lepiej traktowane niż skladalnia,juz chociaż ta umowa oni zlecenie a wy o dzielo.

aga

traktują was jak smieci.zbuntujcie się bo jak nic nie zrobicie to zawsze tak bedzie

olo

ale nas potraktowali pracuje na skladalni.dowiedzialysmy się ze dziewczyny z verso z maszyn dostana paczki ,a my nie,to jest niesprawiedliwe tak samo jesteśmy z verso.oni już maja lepiej maja umowę zlecenie a my odzielo i gdzie tu sprawiedliwość.my zapiepszamy a tu tak nas traktują.

nick
@olo

plotka to święta rzecz! jeszcze nikt nic nie dostał, bo paczki maja być w przyszłym tygodniu, ale już trzeba zhejtować!!! a co tam, przecież jestem anonimowa i mogę pisać bezpodstawne kłamstwa i oszczerstwa!!! a potem oburzenie, że atmosfera nie taka...

@nick

tylko ze jak zaczelysmy wojować to pan prezes z verso dopiero powiedział o paczkach,a tak tylko miały dostać maszyny

olo

dostawaliśmy wczoraj paski nawet tysiąca nie zarobiłem za listopad z ledwością 912 zl.a caly miesiąc zapiepszalas.tylko słyszymy mało mało.maszyny stare pistolety się zaciaja.od nas dużo oczekują ale w zamian nic.trzeba od nowego roku szukac lepszej pracy.jak ludzie zmadzeja to nie będzie miał kto im tam robic.

kasa mała ,a robisz za trzech i jeszcze im mało ludzie wredni oczywiście nie wszyscy

gość

A czy teraz pod koniec roku sa w ogóle jakies przyjęcia?

nick

super się nadajesz do pracy w marketingu skoro pytasz o prace na portalu opiniującym pracodawcow a nie napiszesz bezpośrednio do firmy, która cie interesuje!

OKO
@nick

NIE MASZ PO CO STARTOWAĆ DO TEJ PRACY NIE WARTO KASA MAŁA I JEST KILKA OSÓB KTÓRE SPRAWIAJĄ ŻE ODECHCIEWA SIĘ TAM PRACOWAĆ JA NIE POLECAM PO CICHU SZUKAM INNEJ PRACY BO W TEJ IDZIE SIĘ WYKOŃCZYĆ NERWOWO

@OKO

masz RACJE W 100 PROCENTACH

Ano własnie, a orientuje sie ktoś jak ma wygladać sprawa z tymi umowami, tzw śmieciówkami od nowego roku? bo rząd podobno tą ustawę uchwalił, to co będzie z umowami o dzieło, czy zleceniówkami???? u nas

gość

Ogólnie to lipa z ta atmosferą, bo w miejscu pracy powinno być na tyle sympatycznie żeby sie chciało przychodzić z uśmiechem na twarzy, i powiem wam że 90% atmosfery w pracy tworzą właśnie pracownicy.

Rokitka

Kondzio oogólnie atmosfera jest do kitu - jest podział na lepszych gorszych,jeden lezy ziewa łazi i szuka szczęscia a drugi ma kilka maszyn i nawet nie ma jak wyjsc do toalety czy na przerwę a niby pracownikowi przerwa się należy tak? tylko kiedy pytam!? chyba jak idę do domu :/ brygadzistki też maja swoich pupilków i tak robią żeby sie nie narobiły a reszta do zajechania! inne rzeczy są jeszcze ale szkoda sie rozpisywac bo i tak mi tro nic nie da ;) A tak zupełnie poważnie to znam osoby które juz prawie 3 lata robią pod agencją :/ ja własciwie tez juz prawie dwa lata robie... ciekawe co będzie od stycznia 2015 jak ponoc ma nie byc śmieciówek?

gość

A tak zupełnie poważnie, to ile faktycznie ma szansę pracować osoba zatrudniona przez Verso????? bo słyszałem ze coniektórzy to już drugi rok tak pracują.

AntyNierób

Jak jest ogłoszenie to startuj. W Firmie bardzo dbają o to, by kierownictwo mialo przewagę liczebną nad szeregowymi pracownikami, więc masz szanse awansowac na jakiegos zastepce pomocnika zastepcy kierownika, co da ci lepsze pieniądze i licencję na opierdalanie sie.

gość

Słuchajcie bo czasem tu zaglądam i tak sie zastanawiam co jest nie tak z atmosferą w waderze bo nie rozumiem, gryziecie się tam czy co????

xxx

hahaha ale pojechałeś = nowy lepiej wykształcony z doświadczeniem i chęciami do pracy aaa bo się zes.am Jedynymi którzy tam pracują to osoby które zarabiają najmniej a jak ma już większą kase i stanowisko to nic nie robi tylko ściemnia i mu sie rządzić zachciewa a doświadczenie żadne i kultury osobistej wcale Jak to ludzie widzą to ich krew zalewa .I jeszcze pajac mówi ze człowiek jest nierobem a ty ile masz lat pracy rok dwa .Lepiej milcz

Rokitka

Nowy bardziej doświadczony??? w czym pytam??? przychodzą ludzie do pracy i po dwóch dniach odchodzą bo ich ręce bolą -smiech! no no a Kierownik to sie aż garnie do tego by cokolwiek zrobic w tym temacie hahhaa no uśmiałam sie jak nigdy :) Atmosfera w pracy jest beznadziejna to fakt ale jakoś człowiek to znosi bo niestety ale kasa potrzebana ,marna bo marna ale zawsze coś.

Billi

Ludzie weźcie się ogarnijcie, bo jeżeli w Waderze jeden drugiemu wszystko wytyka to faktycznie nie jest tam za wesoła atmosfera, a przecież dobra atmosfera w pracy to połowa sukcesu prawda.

Hej, a ile czasu trzeba czekać aby oddzwonili do nas w sprawie pracy po dostarczeniu cv?

ok

atmosfera jest rózna praca raz jest zapieprz a niekiedy jest troche luzu nie ma co narzekac w kazdym zakładzie tak jest tylko jesli chodzi o zarobki to by mogłyby byc troche wieksze ale praca jest ok

Słuchajcie kochani obgadywanie jest wszędzie tam gdzie są ludzie, tak było, jest i będzie w kazdej pracy. Ale prawda jest taka że jesli jest masa roboty to czasu na pierdoły nie ma, a tutaj widocznienie jestescie aż tak przerobieni skoro jest czas na gadanie.

Szwagierka Gościa
@Gość

Widać właśnie kto ma czas na pierdoły w pracy. Jakoś trzeba się bronić, co kochana?

@Szwagierka Gościa

Nie pracuje w firmie Wader jesli ci o to chodzi, pracuje w branży gastronomicznej, jedyne co mnie łączy z Waderem to tyle że mieszkam w Strzemieszycach i dlatego czasami wchodzę na to forum.

Szwagierka Gościa
@Gość

Wiadomo, praca w biurze to przede wszystkim gastronomia, a produkcja i sprzedaż zabawek leży i kwiczy...

ola

z tym obgadywaniem to prawda każdy każdego obgaduje zwłaszcza na drugiej zmianie

Zostaw merytoryczną opinię o Wader-Wozniak - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Wader-Wozniak?

Zobacz opinie na temat firmy Wader-Wozniak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wader-Wozniak?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wader-Wozniak?

Kandydaci do pracy w Wader-Wozniak napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wader-Wozniak
3.2/5 Na podstawie 564 ocen.

Wader-Wozniak