Opinie o Giobert Polska Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Giobert Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Giobert Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Giobert Polska Sp. z o.o. w Gliwice

Co wchodzi w socjal Giobert Polska Sp. z o.o.?

Szpileczka

Nic, nie ma socjalu.

Xyz

Tam przecież nie ma żadnego socjalu,żadnych paczek czy bonów na święta niemówiąc o premii,bo to już poszło w niepamięć.

@Xyz

Czyli sama podstawa? Nawet nie ma co liczyć na jakieś premie i dodatki? Trochę słabo... ;/

Yyyy
@Andrzej

Ta firma niema już nic do zaoferowania.

Obiektywny

Z dodatków pakiet medyczny luxmed oraz multisport. Pozdrawiam,

Obiektywny
@Andrzej

Jest premia za normę, ponad normę oraz premia za frekwencję. Pozdrawiam,

Byla
@Obiektywny

Ale powiedz jakie są normy żeby dostać te premie,bo dziewczyny same uciekają z tego syfu a te co jeszcze zostały to rezygnują nawet z WC żeby coś zarobić.Puknij się w głowę człowieku.

Byla
@Obiektywny

Nierozsmieszaj ludzi,ta firma to jedna wielka porazka

Fan

Omijajac A ta starsza lidera to poraszka

Antyfan
@Fan

Abstrahując. Porażką to jest Twoja ortografia

Zofia
@Fan

A powiesz coś więcej na ten temat? Jakie masz konkretnie zastrzeżenia co do pracy w Giobercie? Mógłbyś podać jakieś szczegóły?

Ola

Czemu aż tak się wam nie podobają starsi pracownicy??

Szerszen

Firma dla osób bez wiedzy, z brakiem lub niewielkim doświadczeniem, którymi łatwo jest manipulować, zmuszając do łamania prawa. Ludzi inteligentnych, z wiedza i pomysłami sie zwalnia. Albo sami sie zwalniają...

Aplikowałeś na stanowisko Inżynier jakości oferowane przez firmę Giobert Polska Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
Gliwice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gliwice
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Biedronka

Nie polecam. Firma żydzi na każdym kroku. Gdzie indziej dofinansowanie na stołówce, dofinansowanie okularów, nagrody za pomysły, dobre premie, kawa i herbata gratis.

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny podczas rozmowy w Giobert Polska Sp. z o.o.?

Biedronka

;) Hehe. U tego prywaciarza?

Firma Giobert Polska Sp. z o.o. poszukuje aktualnie pracownika na stanowisko Team Leader: https://pracodawcy.pracuj.pl/giobert-polska-sp-z-o-o,23064 Jak aktualnie wygląda sytuacja w firmie? Polecacie aplikować na to stanowisko?

Rrr

Noa

Uważam że jest to jedna z lepszych firm na strefie ???? Śmiało składaj CV

Vvv
@Noa

No chyba raczej nie,widać że to twoja pierwsza i ostatnia firma skoro tak mówisz.

Magda

Jaka jest atmosfera oraz jakie sa warunki pracy.chcialabym sie zatrodnic ale nwm czy warto:/

monterek

dobra znalazłem ofertę pracy pracownik montażu w tejże firmie interesuje mnie tylko czy ten zakładzik zatrudnia za miskę ryżu w moim języku to kwoty ponizające człowieka każdy wie o jakie kwoty chodzi czekam na prawdziwe opinie pozdrawiam

...
@monterek

Nie pracujesz za miskę ryżu. Jest podstawa i premia. Podstawa to 2700 brutto. Komfortowych warunków nie ma(tak jak jest napisane w ogłoszeniu). To, że jest to praca siedząca nie oznacza z automatu komfortu. Szatnia kompletnie nie przystosowana do przebierania się. Co do reszty trzeba samemu przyjść, popracować i ocenić :)

@@@
@...

Pracujesz za miskę ryżu!!!Premię dostaniesz albo nie A warunki pracy tragiczne.Liderzy to porażka ogólnie panuje tam mobing.Omijac z daleka!!!

Niki

@monterek W tej firmie nie każdy może pracować gdyż trzeba mieć wiedzę, dodam, że to dobry pracodawca

Iwonka
@Niki

Poważnie??z kad takie info?

Norman

Jak dla mnie warunki pracy w Giobercie są dużo lepsze, niz na większości takich zakładów na strefie w Gliwicach... Żeby zarobić trzeba się narobić pamietajcie o tym drodzy operatorzy ;) Firma stara się rozwijać, wchodzi wiele zmian, co nie podoba się starym pracownikom. Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma. Stawka standardowa, 2200.

Godfryd
@Norman

Oczywiście, że trzeba się narobić, ale nie dlatego dziewczyny się zwalniają drodzy zarządzający firmą :).

@Godfryd

A co w takim razie jest tego powodem? Nie widziałam w Internecie żadnych ofert pracy w Giobert Polska - czy obecnie są w ogóle prowadzone jakieś rekrutacje w tej firmie? Może obecni pracownicy coś wiedzą na ten temat. Polecałbyś aplikować?

Mariusz

@dawna, z problemem zwolnień zmaga się obecnie wiele firm. Co uważasz za główną przyczynę odejść pracowników z firmy Giobert Polska? Być może jest coś co firma oferuje swoim pracownikom, np. pakiet socjalny lub inne benefity poza płacowe? @Jerzy Racja, jest to często związane również z brakiem potrzeby stabilizacji wśród młodych osób. Jaki ma to związek z sytuacją w firmie Giobert?

Jerzy

Młodzi pracownicy nie przywiązują się emocjonalnie do firmy i nie mają oporów na zmianę pracy!!!

dawna

nic nikogo nie przerasta, to odchodzą dziewczyny z długim stażem pracy 5-7-8 lat,przyjdź zobacz oceń,dostaniesz wynagrodzenie ;-) to dużo robi atmosfera podejście i brak zrozumienia,brak inicjatywy ze strony pracodawcy by zatrzymać teraz to już hurtowe odejścia,a następna fala odejść szykuje się po urlopach które zaczynają się w sierpniu.brak socjalu,w szatni to jak w ulu albo i ciaśniej,do toalety trzeba się rejestrować na czytniku,kiedyś było naprawdę super ehh. Powodzenia i wytrwania wszystkim.

Tymon

Może niektórych przerasta praca w firmie i rezygnują?

gbt

zarobki 2250pln brutto + ewentualna premia za normę i obecność, hala nie klimatyzowana upał,praca siedząca( szybko więcej szybciej). od kilku miesięcy dziewczyny zwalniają się sukcesywnie (kasa-warunki).

Alicja
@gbt

Skąd masz takie info? Zastanawiam się nad wysłaniem CV? Nie wie czy warto?

Zuza

Czy jest powód, że taka cisza na forum?

Fogl

Napiszcie jakie stawki proponuje ta firma . chciałbym wiedzieć..... bo sie zastanawiam na wysłaniem aplikacji.

Gutek

Słyszałem, że to bardzo dobra firma. Czy szuka może pracowników?

Zostaw merytoryczną opinię o Giobert Polska Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Giobert Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Giobert Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Giobert Polska Sp. z o.o.?

Giobert Polska Sp. z o.o.