logo Giobert Polska Sp. z o.o.

Giobert Polska Sp. z o.o.

Gliwice

Opinie o Giobert Polska Sp. z o.o.

jola 2015-02-17 20:00
proszę o opinię na temat tej firmy...
rycerski 2015-05-26 15:06
Hej, jak tam się pracuje? polecacie?
Demon 2016-04-19 23:20
Atmosfera jest bardzo przyjemna, tak jak mówię, oczywiście że lepiej się pracuje, w ogóle Ci powiem, że jest nowa oferta pracy Product Design Engineer za całkiem niezłe pieniądze, ogólnie to polecam..
zadra 2017-05-15 18:56
Czy sa przyjecia do pracy? Jakie zarobki? Jak sie pracuje?
zenon 2017-05-31 14:16
Atmosfera jest może i fajna.Ale za błędy do premii jeden drugiego podpieprza to są tak zwane lizotyłki.A kierownik makaroniarz powiedział że Polscy pracownicy są White nygusy.Łapią za buble i zabierają premie.
Były pracownik 2017-07-31 18:34
A czy ten kierownik to Sebastiano la Ferla???
Bo ja tam pracowałem w latach 2008/2009 i muszę powiedzieć, że była to najlepsza praca jaką miałem i do tego siedząca, co jest rzadkością na produkcji.
Niestety załapałem się na masowe zwolnienia, kiedy to zaczynał się ogólnoświatowy kryzys gospodarczy i coraz mniej komponentów przyjeżdżało z Włoch, bo gdyby nie to, to pewnie pracowałbym tam do dziś.
Pracowałem od razu pod firmą, nie przez żadną agencję pracy, a praca była tylko dwuzmianowa i bez obowiązku pracy w nadgodzinach.
Jedyną niedogodnością było to, że osoby z jednej rodziny nie mogły pracować na jednej zmianie.
Bardzo żałuję tego, że nie mogę już tam pracować, ponieważ, jak już pisałem, była to najlepsza ze wszystkich moich prac, a trochę firm już zwiedziłem.
Zostaw swoją opinię o Giobert Polska Sp. z o.o. - Gliwice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Giobert Polska Sp. z o.o.