Opinie o MEYER TOOL POLAND sp. z o.o. w Kalisz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie MEYER TOOL POLAND sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w MEYER TOOL POLAND sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pojazdy specjalistyczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MEYER TOOL POLAND sp. z o.o. w Kalisz

CoSieStało?

Co to się porobiło w tej firmie? Starzy pracownicy uciekają a nowi czasami nawet 2 tygodni nie wytrzymują (już chyba 4 osoby w tym roku). Nikt już nie chce tu pracować? Gdzie się podziała Legenda Mejera?

Sarkazm

STRASZNY DYREKTOR kazał pracownikom pracować, zamiast urządzać niezaplanowane i nieuzgodnione z nikim spotkania rady pracowników. Prawdziwy oprawca.

@Sarkazm

Bo pracownik nie ma prawa nic wiedzieć ani też decydować. Jak inaczej rada ma skonsultować lub cokolwiek nam przekazać.??

R#dy

Nie no super pomysł, może trzeba wprowadzić taką tradycję że każdy kto będzie chciał ogłosić coś bardziej lub mniej mądrego zaprosi wszystkich na stoloweczkę, może jeszcze kawka i ciasteczko , dyrektor może nie jest święty ale w tej sytuacji popieram Go w 100 %.

Eliasz

Meyer Tool Polin...

B

Świetna firma, wspaniałe kierownictwo. Najlepiej świadczą o tym zwolnienia kilku starszych pracowników, wprowadzanie czegoś na wzór 4 brygad i problem z utrzymaniem bieżącego zatrudnienia. Wszystko w imię większej wydajności niższym kosztem. O czym świadczą te wszystkie ogłoszenia o prace? Ze brakuje ludzi mimo wszechobecnego kryzysu. Niech mi ktoś powie czym meyer zachęca ludzi do pracy? Najlepiej dać każdemu obowiązki trzech osób i wymagać cholera wie czego. Najlepiej za stawkę nie różnica się zbytnio od pracownika castoramy czy lidla. Ale za to jaki prestiż!

Operator Cnc

Na rozmowie kandydat otrzymuje kilka pytań od Kierownika Produkcji oraz Pani z Kadr.

- odczytanie wymiaru z suwmiarki analogowej lub zegarowej oraz mikrometra - kilka pytań o tolerancje kształtu i położenia - kilka słów o sobie w języku angielskim - oczekiwane zarobki

LEON

Witam Dużo czytam tych opinii, miałem sam nic nie pisać ale przyszedł taki czas gdzie jednak trzeba się wypowiedzieć i to niestety ale negatywnie na temat NAJLEPSZEJ FIRMY W KALISZU co dla niektórych oczywiście... w firmie dzieje się coraz gorzej, o nic nie pytają pracownika a narzucają mu z góry gdzie nie mają pojęcia o tym jak dana maszyna produkuje daną część, tam połowa osób to po rodzinie albo znajomi, oczywiście mowa tutaj o ludziach którzy nie pracują na produkcji tylko wyżej niż (usunięte przez administratora)który robi na tą cała śmietanke... Kto mądry wprowadza coś na podobiźnie pracy na 4 brygady tylko dlatego aby nie dać zarobić pracownikowi..., nowy pracownik ma większą stawkę niż osoba która ma już doświadczenie. Zero szacunku dla pracowników słowami " Jak Wam nie pasuje możecie się zwolnić " no więc przyjdzie taki czas, że ludzie napewno się zwolnią, poczekajmy tylko jak nowe firmy się otworzą obok tej WSPANIAŁEJ FIRMY.

Dział HR

Meyer Tool Polan niestety tonie... Ratuj się kto może.

Pan Kryzys
@Dział HR

Od razu tonie.... KRYZYS jest przecie! A to że mamy mnóstwo wdrożeń i więcej zamówień to nie znaczy że się skończył. Nikt kumaty do tej firmy za te stawki nie chce bardzo przyjść więc trzeba dojechać jeszcze mocniej obecny skład. Ale tak żeby za dużo nie zapłacić... no bo jest kryzys Panie.

MTP
@Pan Kryzys

Kryzys . Dobre sobie . Chodzi tylko i wyłącznie zeby za nadgodziny nie płacić. Jak najmniejszym kosztem zrobić jak najwięcej bez względu co myślą o tym pracownicy . Jestem tylko ciekaw czy wszyscy będą brani pod uwagę przy nowych wymysłach pracy w weekendy . Czy wielce wielmożny dyrektor uraczy swoją osób pracowników w weekend .Czy znowu oberwie się tym co rzeczywiście przy maszynach (usunięte przez administratora) .

Siwy
@MTP

W MTP nie ma kryzysu, zamiast iść do przodu ku dobremu, dać pracownikowi zarobić to niestety cofamy się wstecz ku czterobrygadowce, do tego jest przyzwolenie kolesiostwa na stołkach na traktowanie pracowników jak śmieci, dodatkowo nie w nos kierownictwu zatrudnianie krwiodawców bo biorą 2 dni wolnego za to że komuś uratują życie, oby oni tej krwi nigdy nie potrzebowali. Co tu się dzieje w tej firmie? Normalnie jak u prywaciarza. Nie skladajcie papierow do tej firmy bo wdepniecie w sam środek bagna.

Czy w firmie MEYER TOOL POLAND sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Ręka rękę myje

Firma, która na lepsze stanowiska zatrudnia po znajomosci

Awans
@Ręka rękę myje

Masz wiedze, szkołe to nic nie znaczy w firmie, ważne kogo znasz albo kogo masz w firmie

@Awans

Dokładnie, w firmie są osoby z takimi plecami, że im wszystko wolno, a do tego dostaja po 4 podwyżki w roku, bo mają brata mistrza.

Normalny

@Dobra rada, że mistrzów i kierownika nie lubisz to pewnie dlatego, że za mało podwyżki dostałeś a zapewne należała Ci się góra złota. Ale, że głupoty wypisujesz na innych operatorów to już słabe jest... Smutne, że toś kogoś nie lubi i na niego pisze.

Dobra rada

Oficjalnie i szczerze przepraszam za powyżej zamieszczoną opinię, która została napisana pod wpływem impulsu. Nie chcę żeby była ona krzywdząca w stosunku do jakiekolwiek pracownika i całej firmy. Złożony został stosowny wniosek o jej usunięcie.

Dobra rada

Głównie przepraszam nową Pracownicę kadr. Informacje zamieszczone w poście są nieprawdziwe i nigdy przez tą osobę nie zostaly wypowiedziane.

TEDE

(usunięte przez administratora) to jest przesiadywanie po kilka godzin w telefonie i nic nie robienie, kiedy my pracujemy na trzech maszynach. Brawo nareszcie ktoś dostrzegł udawanie pracy przez niektóre osoby.

@TEDE

Kolego widocznie masz dobra stawkę ze robisz na 3 maszynach... Pogratulować tylko...

Popcorn

Dajcie popcorn :)))

Siwy
@TEDE

Dobrze wiemy, że operatorzy którzy niby robią na 3 maszynach również znajdą czas na telefon. Tu nie chodzi o to co kto robi czy nie robi. Ludzie czy Wy nie rozumiecie że nie ma takiego przyzwolenia w firmie takie zachowanie? Mamy kodeks etyczny który niby działa w firmie, a kierownictwo daje przyzwolenie na takie zachowanie Pana B...na. Co gorsze dyrekcja nie wyciąga żadnych konsekwencji, w innej bliźniaczej firmie byłoby po gościu (mam tu na myśli PWK). Nieodpowiednie zachowanie mistrzów oraz zastraszanie pracowników to u nas standard i musimy coś z tym zrobić.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w MEYER TOOL POLAND sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Kolo

Daj sobie spokój z tą firmą. Byłem tam chwilę i uciekłem, konkretnych pieniędzy jak na trzy zmiany to tam tez nie ma.

Folo
@Kolo

Da sie zarobic ze 3.5 na produkcji jesli sie czlowiek zna na rzeczy ? I co dokladnie nie tak z ta firma ?

xyz
@Folo

Brutto tak. Nic nie jest z firmą nie tak. Firma jak każda inna raz lepiej raz gorzej, Pokaż mi firmę w której jest tak super i cudownie i pięknie w okolicy gdzie zarobisz mnóstwo pieniędzy. Meyer jako jedyny w dobie covid narazie nie zwolnił z własnej woli ani jednego pracownika czy to świadczy że z firmą jest coś nie tak?pomyślmy...

@xyz

Nie zwolnił bo nie moze zwolnić gdyz wziął kasę z tarczy. Ale tarcza we wrześniu sie skonczy i co wtedy? Narazie nie wiadomo. Dyrekcja milczy, choć napewno coś knuje i czymś nas zaskoczy.

Nd
@Folo

Wszystko zależy kogo znasz

Szkoda zachodu

Na lepsze stanowiska wystawiają ogłoszenia a i tak rekrutacji nie robią bo z góry już wiadomo ze mają kogoś znajomego na to miejsce

Dociekliwy
@Szkoda zachodu

Teza, na zasadzie: jak mi się nie udało to znaczy, że to spisek lub znajomości.... Oczywiście, że kiedyś taka sytuacja miała miejsce, ale traktowanie tego jako zasady jest śmieszne. Jak uważasz, że jesteś niedoceniany to poszukaj wyższego stanowiska w innej firmie, proste.

Jasne
@Dociekliwy

Nie kiedyś tylko pare tygodni temu, nadal zatrudniają po znajomosci. To jest fakt. Osoba z wewnątrz potwierdziła , ze nawet nie przeglądają CV bo już miejsce jest trzymane dla kogoś innego. Nie ma sensu składać tam CV nawet jak ma się doświadczenie bo to dla nich nieważne.

Na jakie zarobki można liczyc w tej chwili jako operator

Kapitan

Meyer jest jak Titanic. Idzie na dno...

Trak
@Kapitan

Firma jest OK, ludzie też, ale... Niestety zatrzymała się z pieniędzmi i to bardzo ludzi boli. Kiedyś porównywali się do PWK A teraz są tysiące za nimi. Po prostu jak się zatrzymujesz to niestety zostajesz w tyle. I tak się stało z pieniędzmi w Meyerze. Firma jest naprawdę OK. tylko zarobki z poziomu PWK zjechały do poziomu kasjera w Lidlu. Myślę że sedno problemu to są pieniądze dla pracowników

grubas
@Trak

Ciekawe czy dyrektor się nie wstydzi, że jego firma ma takie kiepskie opinie.

grubas
@Trak

jak można zbudować zaangażowaną załogę jak sie jej nie docenia ani trochę no może tylko wybranych ulubieńców

chudy
@grubas

Dyrektor widac ze sie starzeje, ani nie ma wstydu, nie umie rozmawiac z pracownikami, zastraszanie ich nie sprawdzi sie nie te czasy. Elita na siłe szuka czegos zeby sie doczepic, jak nie maja pracy to trzeba wyliczac czas pracownika. Tak sie nie buduje zgranego zespolu.

Nd
@Kapitan

To co teraz się dzieje To jest wina nowego szefa Arston by na to nie pozwolił a nasz szef zrobi wszystko żeby się się tylko utrzymać drugiej takiej szansy nie dostanie zarabia chyba dobrą kasę a ludzie go nie interesują ma być i już

Marynarz
@Kapitan

To ty jako kapitan opuszczasz statek ostatni.

Whatever

Nie wie ktoś może czy nie szukają kogoś na utrzymanie ruchu?

Dział HR

Zapraszam wszystkich do złożenia podania o pracę w Halfenie. (usunięte przez administratora)

Meyer

Czy wiadomo czy w tym roku będzie premia?

Bobik
@Meyer

Tak. MA być podobno mega dużo

Olo
@Bobik

No oo pewnie całe 0 .????????????????

@Olo

Premia i zasady jej przyznawania to farsa

Alicja
@Nic

Witam, zauważyłam, że krytykujesz to, w jaki sposób funkcjonuje system premiowania w firmie Meyer Tool, w szczególności zasady, na jakich premia jest przyznawana. A możesz wyjaśnić, jak to wygląda? Od czego zależna jest premia w firmie?

Obcy
@Alicja

Tak to już jest że najwięksi twardziele tutaj wylewają swoje żale a w realu niestety niewiele mają do powiedzenia.

@Alicja

Właśnie od czego?

@Obcy

Do czasu...

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w MEYER TOOL POLAND sp. z o.o.?

Zawodowiec

Firma zawsze na czas placi wynagrodzenie. Wszystko na legalu wykazywane. Działa w swietle prawa.

Bobo

To co się teraz dzieje to masakra kiedyś firma dbała o pracownika premie itp. A teraz chcą abyśmy w weekend pracowali za 80 % wypłaty gdzie roboty jest więcej jak kiedyś. Ostatnio mistrz pan B ...... n Tak się darl na pracownika że cała Hala słyszała normalnie ja bym tego nie wytrzymał i bym wyszedł tak nie można robić to jest zwykły mobing to nadaje się do sądu

@Bobo

Dokładnie. Firma wyzyskuje pracowników. A od rządu chcą kasę pomimo że roboty jest więcej. Tak nie można, bo tylko my na tym cierpimy i nasze rodziny. Co do mistrza B... to szkoda gadać. Zawsze taki był. Kilka razy już był na górze się tłumaczyć. Trzeba z tym skończyć.

Miki
@Bobo

To może wyjaśnij z jakiego powodu krzyczał, bo z tego co słyszałem to był powód żeby podziękować takim ludziom za współpracę, moim zdaniem powinni podziękować mistrzowi że skończyło się tylko na tym.

Sriki
@Miki

Miki, biurowy przy....pasie, facet jest na przyuczeniu, więc pracuje wolniej. A takie sprawy, jak strofowanie pracownika, rozwiązuje się w biurze w cztery oczy. Darcie gęby przy wszystkich na całą halę, to zwykłe (usunięte przez administratora) i poniżanie człowieka. I daj mi przykład, kto w tym zakładzie robi na 100% dojazdach. A Okumy od roku są jednym wielkim poligonem doświadczalnym. I jak zwykle sprawdza się stara pratowska maksyma, że na końcu wszystkiego i tak winny jest operator. A ci którzy nie znają się na niczym, mają jak zwykle bardzo dużo do powiedzenia.

Rico
@Igt

Nie pasuje to sie zwolnij, gdzie indziej pewnie cie docenia i poglaszcza po glowce xD

Okuma
@Sriki

Okumy macie na fanucu czy osp ?

Tikifiki
@Okuma

Na Windowsie :p

Obecny pracownik

Firma podchodzi bardzo poważnie do kwestii koronawirusa, zapewnia wszelkie niezbędne środki typu płyny dezynfekujące, rękawiczki, maseczki, skrócony czas pracy. Bardzo duży plus.

Adell

Co myślicie o tej akcji z maseczkami w pracy i skróceniu czasu pracy? Moim zdaniem maseczki przyniosą więcej szkody niż pożytku, a już używanie ich w okresach letnich gdzie na hali temperatura będzie się wahać ok. 30 stopni to będzie hardkor.

Bob
@Adell

No skrócenie czasu pracy raczej na plus,przynajmniej zmiany sie nie widza.Jest to większa szansa że zakład bedzie cały czas pracował o ile bedzie praca a nie bedzie zwolnień

Twój_stary
@Adell

Myślimy że napewno nikomu nie zaszkodzą a jak mają pomóc to pomogą. Jak oddychanie przez maseczkę to taki problem dla ciebie to idź do lekarza może coś nie tak z tobą. O temp. w lato będziemy się martwić w lato. Skrócenie czasu ma jeden cel słuszny cel i jak widać sprawdza się. W ogóle co to za pytanie ponieważ Meyer Tool to nie jest firma w garażu u Heńka tylko zakład produkcyjny więc skoro są takie wymogi to się ich przestrzega.

Chetny

Witam pytanie kierowane raczej do kadr. Czy w obecnej sytulacji jest sens skladania cv ?

Mosd
@Chetny

To może najlepiej było by po prostu zadzwonić do kadr.

Czy Meyer Tool Poland planuje zwolnienia pracowników?

Zostaw merytoryczną opinię o MEYER TOOL POLAND sp. z o.o. - Kalisz

• Jak się pracuje w MEYER TOOL POLAND sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MEYER TOOL POLAND sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MEYER TOOL POLAND sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 0 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MEYER TOOL POLAND sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w MEYER TOOL POLAND sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MEYER TOOL POLAND sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 92 ocen.
  • Inwestorska 7
    62-800 Kalisz
  • NIP: 6182038223 KRS: 0000260628

MEYER TOOL POLAND sp. z o.o.