Opinie o Linde Gaz Polska Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Linde Gaz Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Linde Gaz Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Energia, paliwo, media - sprzedaż gazów technicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Linde Gaz Polska Sp. z o.o. w Kraków

oxy

jak widac to firma ,ktora nie ma przyszlości...bo z tego co widac oraz i słychac nie ma szans na prace zdobywanie wiedzy oraz rozwój... więc nikt tak na powaznie tej firmy nie potraktuje....

Pawel
@oxy

Znam to z autopsji

Kamila
@Pawel

Tak? :( Serio kompletnie niczego nie nauczyłeś się odkąd u nich zacząłeś pracę?

@Kamila

Pani Kamilo - tego typu uwagi proponuję przenieść do bardziej właściwego miejsca - np. do magla ....

Ex Manager

Zwolniono ostatni większość kadry kierowniczej i zastąpiono niekompetentnymi pracownikami ktorzy byli pod managerami ponieważ są tańsi. (usunięte przez administratora)

Ktoś
@Ex Manager

Takie poczynania firmy dzieją się już od ponad roku, dla firmy nie są ważni ludzie i ich kompetencje, zaangażowanie czy kwalifikacje. Zwalnia się dobrych i oddanych pracowników aby w ich miejsce przesunąć innych, tańszych w utrzymaniu choć nie maja odpowiednich umiejętności .. przykre ale niestety prawdziwe,

Obecny pracownik
@Ktoś

Niestety to prawda to co wyżej napisano. Muszę teraz pracować pod osobą która zupełnie nie powinna być na tym stanowisku :/ Zredukowano ilość etatów i dołożono pracy obecnym pracownikiem za śmieszny dodatek :/

Nie podam danych
@Obecny pracownik

Kierownik zakładu w Łodzi ostatnio został awansowany na Dyrektora i woda sodowa uderzyła do głowy. Wielkie panisko się zrobiło i słoma wyszła z butów. Brak szacunku do ludzi. Nie słucha osób które w przeciwieństwie do niego się znają na robocie. To jest jakieś nieporozumienie co się w tej fimie dzieje. Mierny, bierny byle tani. Nie ma pieniędzy na szkolenia. Nie ma na przestrzeganie własnych procedur. Nowy Prezes tylko pięknie gada i tyle :(

@Ex Manager

Należę do zwolnionych w tym roku pracowników, po ponad dwudziestu latach w firmie. Byłam załamana. Moi klienci wyrazili się bardzo jednoznacznie o Linde, ponieważ twierdzą, że byłam dla nich WZOREM handlowca. Niektórzy wręcz stwierdzili, że nie chcą już być klientami Linde. Wewnątrz firmy pracownicy oburzeni moim zwolnieniem (oczywiście ci, którzy nie bali się wyrazić swojego zdania). To co się dzieje jest przerażające - BRAK SZACUNKU DLA JAKICHKOLWIEK WARTOŚCI. Powiem tak : niektóre sprawy nie powinny mieć miejsca ZA ŻADNĄ KASĘ. Żałosne co ludzie robią dla pieniędzy. A to, że pomaga się domom dziecka czy bezdomnym zwierzętom - BO TO JEST MODNE. Szkoda, że w Linde CZŁOWIEK NIGDY NIE JEST W MODZIE.

Pracownica
@agat

Tez mnie zwolniono po 20 latach oddanej pracy pełnej poświęceń i zaangażowania .. Nikt z menagerow nie docenił tego. Dla Linde Gaz nie liczy się człowiek tylko liczby a konkretnie oszczędności jakie można uzyskać po zwolnieniu pracownika. .. . Najgorsze jest to, ze zwalniają ludzi za tak zwanym porozumieniem stron, ze niby na wniosek pracownika .. Linde Gaz to bezduszna korporacja, która wyciska z ludzi ile może a później wyrzuca do kosza jak zużyta cytrynę.,. Nie polecam nikomu, niektórzy faktycznie sami odchodzą bo nie mogą patrzeć jak nie szanuje się ludzi i żadnych wartości, to straszne co się tam teraz dzieje.

Jakie wartości są cenione w Linde Gaz Polska Sp. z o.o.?

gaz

poza podlizywaniem?

agat

cenione są następujące wartości : kopanie dołków, zakłamanie, robienie z pracownika (usunięte przez administratora)

Czy pracownicy w Linde Gaz Polska Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Niki

Nie bardzo, znane są przypadku kopania dołków pod innymi i innych nieuczciwych działań

Aleksandra
@Niki

A czy pracodawca robi coś by wpłynąć na polepszenie stosunków między pracownikami? Czy takie problemy były w ogóle zgłaszane? Na pewno wszelkie spotkania integracyjne czy wyjazdy mogłyby korzystnie wpłynąć na relacje.

Niki
@Aleksandra

Wyjazdy integracyjne były w przeszłości i w ogóle nie wpłynęły na poprawę stosunków między pracownikami ...Niby na pozór ludzie są mili a tak naprawdę kopia dołki pod sobą i dla utrzymania swojego stanowiska ( co w ostatnich latach jest bardzo trudne bo jest dużo zwolnień i planuje się następne ) są w stanie zaszkodzić drugiemu. Przykre ale prawdziwe.

@Niki

Bardzo brzydka korporacja. Najgorszy stopień zakłamania w każdej dziedzinie.

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Linde Gaz Polska Sp. z o.o. na stanowisko Automatyk - Elektromonter? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
oxygen

obserwując obecne,bardzo nerwowe ruchy w tej firmie nalezy z niepokojem obserwowac trendy w okresie krótkoterminowym bo jakiekolwiek zagadnienia dotycząće perspektyw w okresie więcej niz jednego roku budżetowego sa pozbawione merytorycznych podstaw,co przy obserwacji wzmozonych ruchów w obszarze HR(redukcje) zbyt częstych zmian CEO-Polen(prezesi) jak równiez wycofywanie sie z projektow istniejących od lat (dochodowych) (HO)przy braku nowych koncecji juz nie na rozwój ale chocby utrzymanie minimalnej stabilizacji stawia funkcjonowanie LGP pod duzym znakiem zapytania.Stąd oferty ewentualnej pracy sa bardzo iluzoryczne i w 99 przypadkach na 100 dotyczą leasingu pracowników a w takim przypadku form rozwoju realnie rzecz biorąc nie należy oczekiwać o szkoleniach nie wspomne....

Patryk

@MP Niby dlaczego tak uważasz? Może nie jest super, ale z pewnością jest dobrze!

Czy Linde Gaz Polska Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

MP

Niskie płace na zlecenie tylko i lekceważenie ludzi.

Ugo

Jaka macie atmosferę w pracy? Tak długo nikt nie zaglądał na forum?

byłem

Dominik nie byłaś to nie wypowiadaj się

Dominika

Może szukają dobrego fachowca a nie tylko pracownika? To coś powinno mówić!!

byłem

Nie marnujcie czasu tam nie szukają pracownika wiem bo byłem na spotkaniu a dodam że ogłoszenie jest cały czas od ponad roku. Spotkanie było z kierownikiem marcinem b. ale on zaprasza ludzi tylko po to żeby chwalić się jaki to on wspaniały i czego to nie zmienia i wprowadza i jak to mówi że to tak naprawde to tylko stanowisko operator tlenowni a naprawde to jak to powiedział przydziela projekty czyli odwalać pracę za niego

Co wiecie o stanowisku operator tlenowni w Warszawie gdyż myslę wysłać cv ale trochę dziwi mnie że to ogłoszenie powtarza się regularnie i od dawna

KiedysJa

Zakład Linde Gaz w Warszawie na terenie huty to jakieś nieporozumienie. Kierowniczka bez jakichkolwiek kompetencji. Brak współpracy. Czesto pomija sie procedury by, jak to mówi była szefowa, nie robić dużo roboty innym. Wydawanie tlenu medycznego odbywa sie bez procedury. Nie można o niej powiedzieć żadnego dobrego słowa. Coś w tym jest że żaden z jej podwładnych nie ma do niej szacunku. Niczego się nie nauczycie. Przełożonym na tym nie zależy. Co więcej, po zatrudnieniu firmy zewnętrznej to my musieliśmy za nich odrabiać kawał roboty. Nielegalnie!!!! Niczego się tam nie nauczycie. Mistrz nic nie wie. Nie wiem dlaczego został mistrzem. Ogólnie przydupasy bez jakiejkolwiek wiedzy merytorycznej coś osiągają. Jeden warunek: nie można jej się sprzeciwić, nie można mieć swojego zdania. Operatorzy fajni normalni ludzie. Wiedzą sporo więcej od przełożonych. Tylko od nich można się ewentualnie czegoś dowiedzieć. Nie polecam pracy w zakładzie w Warszawie.

zyczliwy

a co moze obiecywac firma w ktorej ojciec glownego prezesa byl pulkownikiem UB i konczyl kursy w Rosji

Ja również pracowałam w Linde Gaz, tyle że nie w Warszawie,ale innym mieście. Firma zatrudnia pracowników przez pośrednictwa pracy Start People, a następnie po 9 miesiącach zwalnia. W oddziale,w którym pracowałam wszystkie nowo zatrudniane osoby byly zwalniane po 9 miesiącach.Dużo obeicują, kursy,szkolenia, wyjazdy, po czym wszystko okazuje się kłamstwem. Z całego sreca odradzam tą firmę.

Brak ustalonych zasad odnosnie płac,przysługujących samochodów służbowych i innych form wynagrodzenia.To jakie będziesz miał warunki zatrudnienia zależy od tego w jakim dziale zostaniesz zatrudniony. Absolutnie nie polecam pracy w tej firmie.

Słowa kojarzące się z Linde Gaz Polska S.A. (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): rozwojowa Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako bardzo dobra Atmosfera i ludzie tam pracujący są bardzo pozytywne. Od jakiej stawki można negocjować pensję? od 1200 Najbardziej podobało mi się w Linde Gaz Polska S.A.: atmosfera Najbardziej nie podobało mi się w Linde Gaz Polska S.A.: pensja

Zostaw merytoryczną opinię o Linde Gaz Polska Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Linde Gaz Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Linde Gaz Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Linde Gaz Polska Sp. z o.o.?

Linde Gaz Polska Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Prof. Michała Życzkowskiego 17
    31-864 Kraków

Linde Gaz Polska Sp. z o.o.