Linde Gaz Polska S.A.

Opinie o Linde Gaz Polska S.A.

anonim 2008-11-22 10:36:56
Słowa kojarzące się z Linde Gaz Polska S.A. (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): rozwojowa
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako bardzo dobra
Atmosfera i ludzie tam pracujący są bardzo pozytywne.
Od jakiej stawki można negocjować pensję? od 1200
Najbardziej podobało mi się w Linde Gaz Polska S.A.: atmosfera
Najbardziej nie podobało mi się w Linde Gaz Polska S.A.: pensja
anonim 2009-05-05 12:54:02
Brak ustalonych zasad odnosnie płac,przysługujących samochodów służbowych i innych form wynagrodzenia.To jakie będziesz miał warunki zatrudnienia zależy od tego w jakim dziale zostaniesz zatrudniony. Absolutnie nie polecam pracy w tej firmie.
anonim 2011-08-19 08:25:09
Ja również pracowałam w Linde Gaz, tyle że nie w Warszawie,ale innym mieście. Firma zatrudnia pracowników przez pośrednictwa pracy Start People, a następnie po 9 miesiącach zwalnia. W oddziale,w którym pracowałam wszystkie nowo zatrudniane osoby byly zwalniane po 9 miesiącach.Dużo obeicują, kursy,szkolenia, wyjazdy, po czym wszystko okazuje się kłamstwem. Z całego sreca odradzam tą firmę.
zyczliwy 2016-07-02 16:24:56
a co moze obiecywac firma w ktorej ojciec glownego prezesa byl pulkownikiem UB i konczyl kursy w Rosji
Zostaw swoją opinię o Linde Gaz Polska S.A. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Linde Gaz Polska S.A.