Linde Gaz Polska S.A.

Opinie o Linde Gaz Polska S.A.

anonim 2008-11-22 10:36:56
Słowa kojarzące się z Linde Gaz Polska S.A. (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): rozwojowa
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako bardzo dobra
Atmosfera i ludzie tam pracujący są bardzo pozytywne.
Od jakiej stawki można negocjować pensję? od 1200
Najbardziej podobało mi się w Linde Gaz Polska S.A.: atmosfera
Najbardziej nie podobało mi się w Linde Gaz Polska S.A.: pensja
anonim 2009-05-05 12:54:02
Brak ustalonych zasad odnosnie płac,przysługujących samochodów służbowych i innych form wynagrodzenia.To jakie będziesz miał warunki zatrudnienia zależy od tego w jakim dziale zostaniesz zatrudniony. Absolutnie nie polecam pracy w tej firmie.
anonim 2011-08-19 08:25:09
Ja również pracowałam w Linde Gaz, tyle że nie w Warszawie,ale innym mieście. Firma zatrudnia pracowników przez pośrednictwa pracy Start People, a następnie po 9 miesiącach zwalnia. W oddziale,w którym pracowałam wszystkie nowo zatrudniane osoby byly zwalniane po 9 miesiącach.Dużo obeicują, kursy,szkolenia, wyjazdy, po czym wszystko okazuje się kłamstwem. Z całego sreca odradzam tą firmę.
zyczliwy 2016-07-02 16:24:56
a co moze obiecywac firma w ktorej ojciec glownego prezesa byl pulkownikiem UB i konczyl kursy w Rosji
KiedysJa 2016-12-20 17:05:30
Zakład Linde Gaz w Warszawie na terenie huty to jakieś nieporozumienie. Kierowniczka bez jakichkolwiek kompetencji. Brak współpracy. Czesto pomija sie procedury by, jak to mówi była szefowa, nie robić dużo roboty innym. Wydawanie tlenu medycznego odbywa sie bez procedury. Nie można o niej powiedzieć żadnego dobrego słowa. Coś w tym jest że żaden z jej podwładnych nie ma do niej szacunku. Niczego się nie nauczycie. Przełożonym na tym nie zależy. Co więcej, po zatrudnieniu firmy zewnętrznej to my musieliśmy za nich odrabiać kawał roboty. Nielegalnie!!!! Niczego się tam nie nauczycie. Mistrz nic nie wie. Nie wiem dlaczego został mistrzem. Ogólnie przydupasy bez jakiejkolwiek wiedzy merytorycznej coś osiągają. Jeden warunek: nie można jej się sprzeciwić, nie można mieć swojego zdania. Operatorzy fajni normalni ludzie. Wiedzą sporo więcej od przełożonych. Tylko od nich można się ewentualnie czegoś dowiedzieć. Nie polecam pracy w zakładzie w Warszawie.
Zostaw swoją opinię o Linde Gaz Polska S.A. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Linde Gaz Polska S.A.