Opinie o Agencja Rozwoju Pomorza w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Agencja Rozwoju Pomorza. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Agencja Rozwoju Pomorza o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Gdańsk

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Rozwoju Pomorza w Gdańsk

Nie polecam tego miejsca. Niska płaca, brak możliwości rozwoju.

Chciałabym, aby ktoś opisał, jak wygląda proces rekrutacji na posadę specjalistka ds. zamówień publicznych. Bo w ofercie jest info o rekrutacji online. Czy wie ktoś, ile czasu zajmuje cały taki proces i na jakie etapy się dzieli, no i czy w tym procesie funkcjonuje coś takiego jak dzień próbny?

były pracownik Nowy wpis

Nie polecam tego miejsca. Niska płaca, brak możliwości rozwoju.

Czy firma Agencja Rozwoju Pomorza w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Gośka

Jakie zarobki?Opłaca sie tam aplikowac?

aw
@Gośka

Jeżeli chodzi o zarobki, zdecydowanie nie opłaca się aplikować (o ile nie aplikujesz na stanowisko koordynatora/kierownika, zwykły specjalista to ok. 2200 na rękę). Zatrudniają na czas określony i przeciągają taką formę zatrudnienia tak długo jak tylko się da. Jak tylko ktoś przestanie być potrzebny, zwalniają. Przełożeni bardzo różni, można trafić bardzo dobrze, można trafić też tak, że lepiej w ogóle nie trafiać. Nie polecam

Uuuu Nowy wpis
@aw

Ile?! w 2018 roku 2200 zl na rękę? Pracowałem tam kiedyś i 8 lat wczesniej tyle samo zarabial specjalista. Pozatym reszta sie rowniez zgadza. Pseudo urząd i praca tam to strata czasu i zero korzyści.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Agencja Rozwoju Pomorza odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Sylwia

czy więcej osób tak miało, że jednak występował brak feedbacku po nadesłanym cv? pytam, bo parę ofert mają na stronie a tutaj ludzie różnie w opiniach piszą. takie spore obłożenie jest, że trudno wyrobić? ktoś może współpracował niedawno i wszystko szło po jego myśli? jeśli tak to na jakie predyspozycje wtedy patrzą?

Odpowiedź na ofertę pracy

Odpowiedzi na moje zgłoszenie rekrutacyjne od Pani Moniki nigdy nie dostałam. ???? Profesjonalnie.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Agencja Rozwoju Pomorza?

Atmosfera

Atmosfera w ARP? Żart. Grupa poddanych siejącemu grozę wielkiemu panu prezesowi.

Jak wygląda ścieżka awansu w Agencja Rozwoju Pomorza?

Agnieszka

A co to jest, w ARP coś takiego jak ścieżka awansu nie istnieje. Awans zależy od widzimisie szefa, a nie jasno ustalonych kryteriów.

Dominika
@Agnieszka

Troszkę mnie zmartwiłaś. Byłam pewna, że w Agencji Rozwoju Pomorza bez większego problemu można się rozwijać zawodowo, a co za tym idzie - awansować. A co z dostępem do szkoleń czy kursów?

Agnieszka
@Dominika

Napiszę krótko - nie ma szkoleń i kursów, jak sobie sama znajdziesz coś za darmo to łaskawie dostaniesz zgodę na uczestnictwo w trakcie godzin pracy, o płatnych szkoleniach czy kursach można zapomnieć.

W
@Dominika

Prezes uwaza szkolenia za zbędne (pan po 60-tce, pracował tylko w urzędach). Uwaza, ze przeszkoleni ludzie odchpodzą. Jeśli uda się wywalczyc szkolenie, to musisz podpisac lojalkę. Batrdzo skostaniała instytucja.

Czy w Agencja Rozwoju Pomorza możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

@Wuj

Nie ma. To instytucja bez przyszłości. Uciekają z niej fachowcy bo nie mają szansy rozwoju. Pensje na tym samym poziomie od 8-10 lat

a

nie, nie ma takiej mozliwosci

Ambien

Pracowałam ponad rok w Agencji Rozwoju Pomorza, w Invest in Pomerania w dziale marketingu. Nade mną była Pani manager, hinduska, która pasywnie stosowała wobec mnie (usunięte przez administratora) potem było coraz gorzej. Zaczęło się najpierw od chęci zaprzyjaźnienia się, wnikanie w sfery prywatne, kontrola w życie prywatne, wiadomości po 22 nawet w weekendy. Nie pozwała mi dać jakiejkolwiek inicjatywy w pracę. Miałam być od roboty typu posprzątaj biurko, czy przygotuj zestaw powitalny. W ogóle nic nie mającego wspólnego z pracą na tym stanowisku, zero copywritingu, pisania własnych artykułów etc. Faworyzowanie innych członków zespołu, którzy nie wykonywali swoich obowiązków. Pani manager wnikała w moje prywatne życie, w moje problemy, bez mojej zgody. Kontrolowała nawet to co jem i piję, zabierając mi kawę - mówiąc, że to niezdrowe. Przez Panią manager wylądowałam na terapii u psychiatry. W dniu kiedy złożyłam wypowiedzenie, zaczęło się wielkie prześladowanie, wypisywanie po nocy, pretensje o kosmiczne sprawy innych osób, krzyki, nieuzasadnione skargi do HR. Byłam również szantażowana, ze jeżeli powiem o tym komuś wyżej, oskarży mnie o rasizm. Nie ma opcji w tej firmie na awans, możliwość rozwoju, a studia zaoczne są lekką przeszkoda w pracy. Praca z innymi współpracownikami była miła, świetni fachowcy. Dyrektorzy również świetni specjaliści, chcący rozmawiać. Odradzam prace w dziale marketingu, póki pracuje tamta Pani, która nie umie zachowywać się profesjonalnie i stara się wszystkich ustawiać pod siebie.

@Ambien

Słowo usunięte przez administratora w tym przypadku to powszechnie znane słowo MOBBING. Nieładnie. Firma nie potrafi pogodzić się z uzasadnioną krytyką i boi się negatywnych opinii.

Czarek

Szkoda, że nikt nie pisze. Ludzie szukaj,a opinii pracowników!

Izabela

Wiem, że Agencja Rozwoju Pomorza poszukuje pracownika na stanowisko specjalisty ds. Promocji Gospodarczej. Podpowiedzcie mi coś w tym temacie.

Dominika

Na stronie Agencja Rozwoju Pomorza pojawiła się oferta pracy do Działu Regionalnej Instytucji Finansującej - czy ktoś z forumowiczów może się podzielić doświadczeniami na temat tego działu? Czy warto aplikować na stanowisko specjalisty? Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Każda informacje będzie cenna dla osób, które są w trakcie poszukiwania pracy.

bógajski

partyk, a dlaczego tak jest i czy aby na pewno na 100 % nie zatrudniają ? Wątpię żeby ktoś im tutaj pracę podjął na zlecenie - tym bardziej że klienci są naprawdę wymagający i mogą napsuć dużo krwi pracownikom.

fifi

mam mieszane uczucia czytając to wszystko.. w sumie plecy tak naprawdę to można mieć wszędzie ale nie wierzę że tylko to zapewnia byt i utrzymanie się w pracy.. nie wiem gdzie @kijfty widziałeś jakieś ogłoszenia,ponieważ ja tam byłem i nic nie znalazłem, o jakim stanowisku mówisz

kjfty

Ja właśnie tak zrobiłem- złożyłem cv i zostałem zaproszony na rozmowę. Dobre przygotowanie do rozmowy jest tym elementem, który znacznie podnosi naszą pewność siebie, pozwala czuć się bardziej komfortowo,dlatego chciałbym aby na tym forum ktoś mi udzielił podpowiedzi jak tam u nich z tym jest na podstawie własnych doświadczeń....

arp

@lonek bzdury pleciesz... ja też się starałem i co z tego.... w tej firmie liczy się układ nie to co sobą prezentujesz i jak pracujesz i tyle w temacie... :)

Wiewiórka

Atmosfera gęsta. Dużo układów, układzików,fałszu i obłudy. Co do umów to trzymają w napięciu do ostatniego dnia. Na nieokreślony nie zatrudniają. Ludzi raczej zwalniają. Nie doceniają dobrych pracowników. Masz plecy, pierdzisz w stołek. Nie masz, wylatujesz.

an

Nie polecam pracy duzo by mozna napisac... rekrutuja a po dwoch/trzech latach zwalniaja i tak w kolko:) a czesc prawdziwych opiniii z tego forum juz zniknela:)

grześ

Ja w sumie mam wykształcenie wyższe, język obcy jeden płynnie, drugi tak sobie, może napiszecie jak tam z warunkami?

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Rozwoju Pomorza - Gdańsk

• Jak się pracuje w Agencja Rozwoju Pomorza?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Rozwoju Pomorza tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Agencja Rozwoju Pomorza
1.4/5 Na podstawie 24 ocen.

Agencja Rozwoju Pomorza