Agencja Rozwoju Pomorza

Gdańsk

Opinie o Agencja Rozwoju Pomorza

anonim 2011-02-22 13:41:44
[usunięte przez moderatora] Omijacie z daleka tę firmę sami polityczni i z klucza
wykształcony i obyty 2012-01-04 23:34:40
faktycznie. banda prymitywnych [usunięte przez moderatora]. moje kwalifikacje są 10 lepsze od kwalifikacji ich śmiesznych prezesów a nie dostałem posady specjalisty, hahaha. odpuszczam sobie tę przybudówkę [usunięte przez moderatora]
Gaweł 2014-03-10 19:03:08
pracują bodajże na projektach unijnych, a jak wiemy jest ostatni rok budżetowy. mimo to nadal rekrutują :) http://www.arp.gda.pl/81,praca-w-arp-s-a.html
raczek 2014-03-13 13:35:00
To fakt, agencja rozwoju pomorza szuka na stanowisko project managera, ale wymagania jak dla mnie wygórowane, wykształcenie wyższe, dwa języki, długo by tak wymieniać.
grześ 2014-05-30 15:27:55
Czy ja wiem, teraz na rynku pracy taka konkurencja, że o takich kandydatów wcale nie jest trudno, teraz jedynie moga żałować Ci, co sie języków nie uczyli.
grześ 2014-05-31 00:47:23
Ja w sumie mam wykształcenie wyższe, język obcy jeden płynnie, drugi tak sobie, może napiszecie jak tam z warunkami?
an 2014-06-05 15:29:38
Nie polecam pracy duzo by mozna napisac... rekrutuja a po dwoch/trzech latach zwalniaja i tak w kolko:) a czesc prawdziwych opiniii z tego forum juz zniknela:)
Wiewiórka 2014-08-06 13:47:31
Atmosfera gęsta. Dużo układów, układzików,fałszu i obłudy. Co do umów to trzymają w napięciu do ostatniego dnia. Na nieokreślony nie zatrudniają. Ludzi raczej zwalniają. Nie doceniają dobrych pracowników. Masz plecy, pierdzisz w stołek. Nie masz, wylatujesz.
arp 2014-09-04 19:45:06
@lonek bzdury pleciesz... ja też się starałem i co z tego.... w tej firmie liczy się układ nie to co sobą prezentujesz i jak pracujesz i tyle w temacie... :)
kjfty 2015-01-13 21:54:04
Ja właśnie tak zrobiłem- złożyłem cv i zostałem zaproszony na rozmowę. Dobre przygotowanie do rozmowy jest tym elementem, który znacznie podnosi naszą pewność siebie, pozwala czuć się bardziej komfortowo,dlatego chciałbym aby na tym forum ktoś mi udzielił podpowiedzi jak tam u nich z tym jest na podstawie własnych doświadczeń....
fifi 2015-03-20 16:59:01
mam mieszane uczucia czytając to wszystko.. w sumie plecy tak naprawdę to można mieć wszędzie ale nie wierzę że tylko to zapewnia byt i utrzymanie się w pracy.. nie wiem gdzie @kijfty widziałeś jakieś ogłoszenia,ponieważ ja tam byłem i nic nie znalazłem, o jakim stanowisku mówisz
bógajski 2016-05-15 19:27:28
partyk, a dlaczego tak jest i czy aby na pewno na 100 % nie zatrudniają ? Wątpię żeby ktoś im tutaj pracę podjął na zlecenie - tym bardziej że klienci są naprawdę wymagający i mogą napsuć dużo krwi pracownikom.
Zostaw swoją opinię o Agencja Rozwoju Pomorza - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Rozwoju Pomorza