Opinie o Neti-Interim w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Neti-Interim. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Neti-Interim na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Neti-Interim w Gliwice

Karolina Nowy wpis

Dajcie znać czy coś uległo w Neti-interim zmianie, wasze posty były dodane już jakiś czas temu, więc może coś udało się wyjaśnić @PPP, mógłbyś się do tego odnieść?

blabla Nowy wpis
@Karolina

porażka, dalej nie wypłacają. byłam na inwentaryzacji w połowie sierpnia, mamy 1 października i wciąż nic. Dzisiaj dzwoniłam, to oczywiście kasę wysłali już dawno ale mi nie, bo chyba zgubili moją umowę :))

asda Nowy wpis
@blabla

Czy możesz napisać jaka jest sytuacja odnośnie wypłaty?

Karolina Nowy wpis

@blabla to faktycznie bardzo irytująca sytuacja. A wiesz, czy faktycznie problem z wypłaceniem wynagrodzenia dotyczył tylko Ciebie i przyczyną mógł być brak umowy, czy to problem na większą skale?

PPP

Nieuczciwi, problem z wypłatą pieniędzy omijać z daleka!!!!

@Zuza czy problem był zgłaszany pracodawcy inna droga, niż mailowa? Udało się wyjaśnić sytuacje? Czy wynagrodzenie zostało wypłacone? @Kkkh jak wygląda to w Twoim wypadku? To bardzo ważne informacje z puntu widzenia potencjalnego pracownika.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Neti-Interim? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Gliwice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gliwice
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Kkkh

Też pracowałam na inwentaryzacji w Okaido w Katowicach na początku czerwca, wiadomości odczytują, ale nie odpisują, na odbiór telefonu też nie ma co liczyć. :) To co? Robimy pozew zbiorowy?

Ptaś

No powiem Ci że to faktycznie słabo @pracownik z tym, że smsy o odwołaniu nie przyszedł, a czy to miejsce w którym pracowałeś było jakoś daleko i to miało wielkie znaczenie żeby dojechać gdzieś na koniec miasta?

@Ptaś

Przepraszam ale jak, kto ktokolwiek racjonalnie myślący może pytać czy to miało WIELKIE znaczenie pojechać gdzieś bez celu? A no miało! Ponieważ zmarnowałam swój cenny czas który mogłam spożytkować w produktywny sposób. Po komentarzu wyżej widać, że pochlebne komentarze wypisują chyba sami przeprowadzający te inwentaryzacje! Kpina w biały dzień! Czy to miało WIELKIE znaczenie, tak uwielbiam się włóczyć MPK bez celu po czym sterczeć godzinami pod sklepem. PS. Czy ja wspominałam o jakimś SMSie odwołującym? Wspomniałam tylko o tym, rano... Ach, droga Pani Rekruterko... żal i dwa metry muły!

Inwentaryzacja umówiona na konkretną godzinę i miejsce (przypomnienie tego samego dnia rano poprzez SMS). Na miejscu okazało się, że inwentaryzacja jest odwołana, o czym nie poinformowano !

DuzeEspresso

Szanowna Pani Manager umie tylko ludźmi poniewierać...

DuzeEspresso

Hahhaha ta złodziejska firmę właśnie opisano na pewnym piekielnym portalu z piekielnymi opowieściami.... radze sobie poczytać :)

xxx

Jakie premie człowieku o czym Ty mówisz? prawda jest taka że praca na 3-4 godziny za 10 - 12 zł... do toalety wyjść można ale z kasą się spóźniają.

Patryk

Pracowałem dla tej firmy na inwentaryzacji i wszystko się zgadzało. Pieniążki dokładnie na czas, jaki jest podany w umowie i wszystko się zgadzało. Polecam tą firmę, myślę że negatywne komentarze na temat tej firmy to zasługa konkurencji. Pozdrawiam.

Zuza
@Patryk

Wcale nie konkurencji...Córka pracowała 13 lutego 2017 r do tej pory bez wynagrodzenia.Piszemy kilkukrotnie maile nie przynoszą rezultatu.

Alicja

Pracowałam z nimi kilka razy w Opolu. Praca fajna. Nowe doświadczenie. Kasa też była na czas, więc polecam.

Kacha

Ale ja pieniadze dostałam miesiąc przed czasem : ) Miałam dostać 30.08, a dostałam 06.08 :):):)Radziłabym czytać dokładniej :)

kacha

Pracowałam dla nich jakiś czas temu w Krakowie, pieniądze miały być do końca sierpnia, dziś jest 06.08 a pieniądze mam już na koncie :):):) Pozdrawiam

Ilona94

Witam. Ja też wspominam pracę bardzo pozytywnie. Kasa była na czas. Praca też całkiem spoko..

Aniulka888

Cześć, Dzisiaj mijał termin otrzymania wynagrodzenia i według warunków podanych w umowie pieniądze są na koncie :) jak najbardziej polecam tą firmę :)Widać że pozmieniało się u nich na lepsze

Miode

Hej, jak wygląda sprawa z firmą? Wszystko wróciło do normy czy odpuścić sobie?

Pierwszy raz byłam na inwentaryzacji (Rybnik - 9-10-11) i zobaczenie zaplecza jak i całego sklepu "od wewnątrz" było interesującym doświadczeniem. Chętnie poszłabym jeszcze raz bo i atmospera i dziewczyny tam pracujące były barodzo ok. Inwentaryzację przeprowadzała Pani Manager, która była bardzo cierpliwa.

Ola
@Karolina

Współpracuje z firmą od kilku lat i nigdy nie miałam problemów z wynagrodzeniem jak również z możliwością posiadania wody ( o której przypomina zawsze kobieta rekrutująca!!!) jak i skorzystania z toalety... POLECAM MIMO WSZYSTKO :) i życzę pozytywnego nastawienia :)

Ola442

Jakiś czas temu znalazłam ogłoszenie w sprawie pracy przy inwentaryzacji w firmie neti-interim. Po przeczytaniu opinii byłam przerażona. Lecz wszystkie opinie było z roku 2011, 2012. Dlatego postanowiłam zaryzykować i zacząć współprace z nimi. Od 5 miesięcy ciągle z nimi pracuję. Praca łatwa i przyjemna. Jak na moje wymagania to też dobrze płatna. Fakt czeka się długo na wypłatę ale jest zawsze na czas. Zawsze to dodatkowe pieniądze.

Ola
@Ola442

Mega dziwne, zawsze można SKORZYSTAĆ Z TOALETY jeśli takowa jest na zapleczu jeśli nie wyjść z SALONU. Co do wody- managerowie zawsze proszą o zabranie i postawienie obok miejsca pracy.

xyz

Praca na tej inwentaryzacji to masakra jaks!! ani minuty przerwy , facet który przeprowadzał inwentaryzacje strasznie nie miły... ani przerwy na skorzystanie z toalety czy na napicie sie wody masakra nie polecam a na wynagrodzenie jeszcze czekam

Marcella
@xyz

Ja pracowałam z Nimi w Częstochowie. Z przerwą nie było problemu, każda z nas dostała 20 minut przerwy, a i miałam ze sobą swoją wodę, bo na tych zapleczach naprawdę bywa gorąco to nie było problemu aby się napić. Ludzie praca z nimi to nie jest (usunięte przez administratora) Firma do inwentaryzacji jak każda inna. Nie wiem skąd te negatywne opinie.

Zostaw merytoryczną opinię o Neti-Interim - Gliwice

Neti-Interim