Opinie o Amlux w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Amlux. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Amlux na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amlux w Szczecin

Tymon

Może ktoś podpowie czy trudno dostać tu pracę i czy w ogóle potrzebujecie nowych?

@Tymon

Rotacja jest NON-STOP. Masz szanse.

Piotr stargard

Piotr(pracownik) zlego zdania nie moge powiedziec na temat firmy wraz z kadra

@Piotr stargard

Jedynym solidnym i uczciwym, dociekliwym i zadżebiście pomocnym jest pracujący w biurze oddziału Szczecin pan Piotr Krajewski. Bardzo dobry człowiek. Nigdy nie zaszkodzi, a jak może, to na bank POMŻE. Nie udaje wszystko wiedzącego, ale kiedy nie wie - uczciwie się do tego przyłoży obiecując jednocześnie, że wybada temat i da znać. I DOTRZYMUJE SŁOWA !!! To jest człowiek godny najwyższego szacunku.

Falco

Szczecinski oddzial tej firmy(firma sprzatajaca)to wrecz kompletne nieporozumienie.Tam gdzie jest fajny obiekt i mozliwosc umow o prace zatrudnia sie znajomych.Braki towaru to takze norma.Tutaj zrobila sie z Amluxa firma "rodzinna"w opcji dobry etacik dla kolezanki lub kolegi a reszta niech (usunięte przez administratora) w Castoramie na zleceniu za grosze lub podobnych obiektach.Szczerze odradzam prace w Szczecinskim oddziale firmy Amlux.Wrecz uwazam ze tym co sie tutaj dzieje powinien zajac sie glowny zarzad firmy.

Emilia
@Falco

Możesz dodać szczegóły ich ofert? Od czego zależy to, czy ktoś w Amlux dostanie umowę o pracę? Od obiektu, na którym pracuje? Pracownik nie ma na to wpływu??

Falco
@Emilia

@Emilia przykladem jest obiekt placu Batorego.Pani koordynator po przejeciu i wyciagnieciu obiektu stoopniowo "podziekowala z dnia na dzien"pracownikom zatrudnionym ba etacie zatrudniajac w to miejsce swoich

@Falco

Coś w tym jest. Przeżyłem podobną sytuację na obiekcie ul.Południowa. Brygadzistka stopniowo pozbyła się lojalnych, pracowitych i przyjęła innych. Ja tego nie trawie pod kątem funkcjonowania solidnej firmy. Chyba, że firma jest taka jak ją opisują - RODZINNA.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

oooo

NIE

Brałeś udział w rekrutacji do Amlux. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Szczecin
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
Tatiana

Jeśli firma zmienia pracowników to musi być powód bo żadna firma nie zwalnia dobrych pracowników.

Aplikant
@Tatiana

Bzdury. Jeśli firma nie szanuje swoich pracowników - a na to wygląda - to taki Pracownik jest dla niej tylko koeljna para rąk do pracy i to najlepiej z grupą inwalidzka, żeby mniejsze mieć koszta. Znam takie firmy. - w Polsce to większość.

@Tatiana

Jesteś koordynatorką (INSPEKTOR - w tej firmie) ??? Nie mylę się ???

@0000

NIE

@Tatiana

Przekonałem się na własnej skórze, że niekoniecznie

Bartosz

Często jest tak, że te rozliczenia przedstawiają się zupełnie inaczej ale niestety na forum tego nikt nie wie!!!

Emilia

@George, @pracownik, czy podjeliście dalsze kroki w celu rozwiązania Waszej sytuacji? Czy w sprawie o której piszecie wiadomo coś nowego? A co mają do powiedzenia inni pracownicy? Jak oceniacie warunki pracy?

Bartek

Zastanawiająca jest ta cisza???

Remik

Jeśli jest prawdą to co piszecie to nie pod tym adresem piszecie. Chyba , że to sympatycy konkurencji??

Kikunia45

Nie polecam tej firmy. Płace marne,a dbałość o pracownika żadna. Pracowałam,to wiem.

@Kikunia45

Zgadzam się na 100%

yesl

No taki samochód to by mi się przydał w sumie @sikkon. Niestety nie ma już oferty na przedstawiciela handlowego. Można się zatrudnić jako kierownik inspektor usługi utrzymanie czystości. Trzeba posiadać doświadczenie w zarządzaniu projektami utrzymania czystości, być komunikatywnym i mieć prawo jazdy kat B.

przeczytaj człowieku opinie i wyciągnij wnioski. Idz tam gdzie sprzątają , otwórz oczy i dokłądnie się rozejrzyj czy koordynator jest zatrudniony na leszcza, bez samochodu ? I wogóle jak jestś desperat to IDŹ nie podam danych radź sobie , ale to tak jak byś poszedł do Impela czy innego molocha. Zastanów się.

slawomirpiotr

Czy ktos moze cos powiedziec o pracy w tej firmie na stanowisku koordynatora?

ZZZ

miałem kontakt z tą firmą, generalnie umówili się ze mną i zlekceważyli, straciłem czas i pieniądze. ZDECYDOWANIE ODRADZAM JAKĄKOLWIEK WSPÓŁPRACĘ pozdrawiam

123@

firmy Amlux nie polecam uciekaćod niej jak najdalej

obecny pracownik

Ta firma to wielka porażka !!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Amlux - Szczecin

• Jak się pracuje w Amlux?

Zobacz opinie na temat firmy Amlux tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amlux?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Amlux