Opinie o Interplastic Roger Żółtowski w Chwaszczyno

Firma Interplastic jest wiodącą na rynku firmą produkującą i dystrybującą sprzęt sportowy. W

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Interplastic Roger Żółtowski w Chwaszczyno

Niedawno wygasła oferta na magazyn i zastanawiam się czy ostatecznie ktoś już się bankowo dostał? O samym magazynie za dużo nie pisaliście a już po opisie widzę, że są chyba elastyczne godziny pracy i ze można robić nadgodziny. Na pełnych obrotach ile się zarobi?

Kandydat Nowy wpis

Widzę, że firma szuka spawaczy. Jak w interplasticu jest z normami godzinowymi? Są do wyrobienia na luzie, czy trzeba się przygotować na ciągły OPR ze strony szefostwa za niewyrabianie nierealnie wyliczonych norm?

Witam. Zauważyłam ostatnio że firma szuka osób na stanowisko konstruktora. Czy może ktoś się wypowiedzieć na temat tego stanowiska? Nie wiem czy wysyłać CV.

Tomasz Nowy wpis
@Kandydat

Szanowna Kandydatko, po krótce: - firma istnieje od 1985 roku i niemalże od początku zajmuje się produkcją sprzętu sportowego, a od kilku lat również gablot muzealnych - pisząc sprzęt sportowy mam na myśli poważne urządzenia jak bramki, kosze do koszykówki, słupki do siatkówki i 1500 innych urządzeń głownie ze stali i z aluminium - w przypadku pracy jako konstruktor w dziale eksportu, warunkiem koniecznym jest znajomość jakiegoś języka (angielski jest oczywiście najbardziej pożądanym z języków obcych, ale znajomość niemieckiego, hiszpańskiego czy francuskiego również będzie mile widziana - firma ma odbiorców w 50 krajach świata) - praca na pełen etat, w godzinach 8-16, z możliwością pracy zdalnej w razie potrzeby W razie dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam Tomasz

@Tomasz

Czas pracy nie jest elastyczny? Chce się upewnić, bo widziałam, że kiedyś ktoś zadał pytanie o nadgodziny lecz do dziś nie udzielono takiej odpowiedzi. Czy stawki na dane stanowisko są podawane na samej rozmowie? Tak kiedyś ktoś o nie również pytał i jasna odpowiedź nie padła

Zauważyłam że ostatnio została wystawiona oferta na konstruktora. Czy ktoś może wypowiedzieć się na temat tego stanowiska? Czy praca jest ambitna? Czy są nowe ciekawe projekty, jaka jest atmosfera itd? Nie wiem czy aplikować, bo dużo jest opinii negatywnych. Pomoże ktoś?

Tomasz
@Kandydat

Szanowna Pani, jako wieloletni pracownik mogę z pełnym przekonaniem stwierdzić, że stanowisko jest ciekawe i pełne wyzwań. Wystarczy tylko wspomnieć o projektach realizowanych na całym świecie, od południowej Ameryki, aż po daleki Wschód. W końcu nie każdy może się pochwalić przed znajomymi, że bramka, którą widać na ekranie TV podczas meczu mistrzostw świata czy Igrzysk Olimpijskich została zaprojektowania i wyprodukowana w firmie, w której się pracuje: https://innpoland.pl/129089,na-igrzyskach-w-rio-stoja-polskie-bramki-do-pilki-recznej-produkuje-je-rodzinna-firma-z-kaszubskiego-tuchomia Dodatkowo, klienci co chwila przychodzą z nowymi pomysłami, dlatego praca w dziale eksportu jest ambitna i pełna wyzwań - można powiedzieć, że jesteśmy również takim małym działem innowacyjno-wdrożeniowym. Chciałem jeszcze tylko dodać, że negatywne opinie to standard na tym portalu u większości pracodawców, bo są pisane przez ludzi, którzy najpewniej przedwcześnie zakończyli współpracę ze swoim pracodawcą, z bardzo różnych przyczyn. A co do atmosfery, to napiszę tylko, że średni staż pracy w dziale eksportu to ponad około 7 lat - także może u nas nie jest najlepiej, ale przynajmniej jest jako-tako ;-) Z uszanowaniem, Tomasz

Product Manager

Jak to często bywa jak zwykle z opóźnieniem.

Proszę podać pomysły na promocję sklepu internetowego, Ile osób obecnie pracuje nad projektem w którym uczestniczysz, ogólnie jak najwięcej informacji o podobnych projektach, aby móc skorzystać z gotowych rozwiązań.

Ilona

w necie piszą, że po 3 miesięcznym okresie próbnym potem jest umowa na 33 miesiące.. To dotyczy wszystkich czy jest szansa na negocjacje tych warunków? Szczerze to wolałabym szybciej jednak dostać umowę na stałe :/ I czy jeśli chodzi o stanowisko specjalisty ds. zakupów to jakich zarobków mniej więcej mogłabym oczekiwać?

Zastanawiam się nad aplikowaniem na stanowisko samodzielnej księgowej. Jaka panuje atmosfera w dziale księgowym ? Ktoś wie czy jest duża rotacja pracowników ? Na jakie można liczyć zarobki na tym stanowisku ?

Czy w Interplastic Roger Żółtowski możliwa jest praca na podstawie B2B?

Pracownik etatowy

Tak.

Czesław
@Pracownik etatowy

Jaka jest szansa na zatrudnienie na stanowisku konstruktora, gdy nie znam żadnego języka obcego? Widzę, że szukają, nie wiem tylko, czy przeszedłbym rekrutację i ile bym u nich zarobił?

Ukraina

Jeśli jesteś z Ukrainy to będziesz w tej firmie miłe widziany dlatego bo w tym momencie to jakieś 70 % załogi . Ukraina robi za niższa stawkę niż Polacy dla tego moto pracować nawet po 12 h a Polak niech wyp… do domu i po 8h .

Ewelina
@Ukraina

Nie mam pojęcia na ile w tej opinii jest prawdy odnośnie tych warunków zatrudnienia, o których piszesz ale mimo to ciekawa jestem jak aktualnie wyglądają tu proporcje odnośnie poziomu zatrudnienia. wciąż 70 % to Ukraina? Po ile godzin aktualnie pracują tutaj Polacy a po ile Ukraińcy, chyba że warunki aktualnie są równorzędne?

Interplastic to jakaś masakra (usunięte przez administratora) szczerze mówiąc. Na produkcji więcej ukraincow niż Polaków którzy nie potrafią nic oprócz palenia fajek po kiblach które są wiecznie zajęte bo aż 2 na 30 chlopa. Dyrekcja oraz kierownictwo to samo (usunięte przez administratora) w szczególności kierownik (Siurek) który potrafi tylko ręce w kieszeni trzymać i mądrować a nie ma pojęcia o niczym. Stawki bardzo słabe a za to rotacja ludzi bardzo duża =). Nie polecam pracy w tej firmie

Łukasz

Pracowałem tam kilka dobrych lat na produkcji i warunki pracy b.słabe duże zapylenie , w zimę mróz na hali brak ogrzewania , oszczędzają na wszystkim i najgorzej odbija się to na pracownikach , brak bhp a to wszystko przez panią dyrektor. Jedyny plus to to ze można wypić w weekend ;))) pozdrawiam moczymordę Zbyszka !

Wojciech
@Łukasz

To faktycznie plus jak stąd do Warszawy... Mam nadzieję że żartujesz z tym piciem i to nie jedyna rozrywka ;) A ile dawali tam pensji? Bez nadgodzin pytam jak coś

Qwer

Witam, co się dzieje w firmie, ze szukają głównego księgowego i specjalisty ds księgowości? Jakieś problemy w dziale finansowym? Proszę o informacje czy warto aplikować

@Qwer

Jak klimat w dziale księgowości?

Księgowa Ania
@Qwer

Nie warto kolego , jest bardzo dużo machlojek które trzeba wyprostować a nie zawsze da radę bo jak się (usunięte przez administratora) za zeznaniach podatkowych to tak jest.

Wrażenia po rozmowie z panią Katarzyną bardzo słabe. Lekceważąca postawa, czułam, że ta Pani sobie ze mnie kpi.

Interplastic Roger Żółtowski w mieście Tuchom poszukiwała pracowników na Specjalista Ds. Księgowości. Co możecie powiedzieć o pracy tam? Jak wyglądał proces rekrutacyjny?

Polina

Ktoś wie jak wyglada praca w księgowości? Jest ciśnienie czy na spokojnie?

Rafał

Żałosne jest to ze na początku obiecują góry a w rzeczywistości wyglada wszystko inaczej. Pani Ka kłamie prosto w oczy mówiąc o awansie zawodowym. Stawka ta sama od 2 lat a inflacja poszła do góry. Zbyszek kieliszek ta ksywka pasuje idealnie sami sie domyślcie dla czego %:)

Marcelina

hej to wie ktoś jak w końcu jest z tymi stawkami? Da się dogadać z szefową jeśli chodzi o podwyżki?

@Marcelina

Obecnie się nie da

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Interplastic Roger Żółtowski?

Jak mnie przyjmowano była tylko rozmowa. Ale to pewnie zależy na jakie stanowisko.

Robert

Alkohol jest tam na porządku dziennym głównie w weekendy gdy nie ma nikogo z biura . Wtedy to dopiero jest sielanka , fuchy , picie ogólnie fajnie jest ;) szafki w szatniach pełne pustych butelek .

Prowadzący
@Robert

W weekend? Mało wiesz :) tylko lewy gada w sumie z panią K , więc reszta gazuje i jej unika :)

Misiek

@Robert nie ma kompletnie szans na rozwój ?

Robert

Robiłem jakiś czas w tej firmie i mogę kilka zdań napisać . Pracując na umówię zapier* jak byś miał płacone na akord , ciagle jest za mało , za wolno i wszystko na wczoraj ! PaniKA nie nadaje się na stanowisko dyrektorki krótko ! . Co najlepsze jest w tej firmie to ze Zbychu majster chodzi non stop (usunięte przez administratora) i nigdy go nie przyłapali hehe. Krótko mówiąc nie będziecie tam awansować i zapomnijcie o progresie zawodowym , jedna wielka stagnacja !

Zostaw merytoryczną opinię o Interplastic Roger Żółtowski - Chwaszczyno

• Jak się pracuje w Interplastic Roger Żółtowski?

Zobacz opinie na temat firmy Interplastic Roger Żółtowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Interplastic Roger Żółtowski?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Interplastic Roger Żółtowski?

Kandydaci do pracy w Interplastic Roger Żółtowski napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Interplastic Roger Żółtowski
2.6/5 Na podstawie 77 ocen.

Interplastic Roger Żółtowski