Opinie o Lift Service w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Lift Service. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Lift Service o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - Produkcja urządzeń dźwigowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lift Service w Lublin

Jak się pracuje z ludźmi z Lift Service?

Jobman

Ludzie naprawdę ok.i fachowcy.

Karakan

Cudownie i wspaniale wszyscy ludzie są życzliwi ,Nie zajmują się plotami w kuchni A tylko skupieni są na pracy by móc profesjonalnie wywiazywac się z obowiązków

Justyna

Czy tam pracuje się na nocki?

Roki
@Justyna

Tak,po dwie pod rząd

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Lift Service?

4Fing.

Nie sa.

Jakie są zarobki miesięczne dla monter z wykształceniem elektronicznym.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Lift Service się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Łukasz

Witam ma pytanko dotyczące pracy jako monter. Czy weekendy również są pracujące i w jakich godzinach wogole sie pracuje? A placa cala na umowie czy czesc pod stołem?

Robert

Panie oho swoje mondrosci wsac se w buty. Nigdy nie byłem na l4 od lat A wypłata mizerna wyzyskujo i dymajo mnie jak mogo az mnie tyłek boli już

oho

Ktoś tutaj mija się z prawda. Raczej małe szanse aby za dwa lata większość pracowników liftu była z Ukrainy. Na chwilę obecną takich pracowników na produkcji jest 0 ;)

ChłopBazarowyZBychawy

Jestem ciekawy skąd macie odwagę spoglądać pracownikowi prosto w oczy ? ?? (usunięte przez administratora)

Xxx

Witam, mam pytanie odnośnie nadgodzin. Czy można codziennie brać nadgodziny czy jest jakiś limit I zależy od zapotrzebowania? Będę wdzięczny za odpowiedź ;)

golf
@Xxx

Zależy od działu. Ale generalnie można chodzić sporo nadgodzin.

Jak jest z pakietem medycznym w Lift Service? Można dołączyć rodzinę?

kolka

Tak można dołączyć rodzinę.

kudłaty

hej,na ile zmian jest praca na produkcji,czy są ,ile tak może nowy zarobić ?

Klusek
@kudłaty

Na dziale elektrycznym jedna zmiana. Na dziale mechanicznym jedna lub dwie zmiany w zależności od konkretnego miejsca. Zarobki ktoś wcześniej opisywał

Natalia

Hej, jak wygląda rekrutacja na stanowisko Sekretarka/Pracownik biurowy? Jakie są warunki?

Natalia

@Katarzyna czesc, zupełnie nic nie wiem.

@Natalia

Tak,dzwonili dzisiaj.

Jak tam zarobki w Lifcie? Czy 2,5 dla elektronika i to po podwyżkach to maks na jakie stać firmę? Słyszałem, że wszyscy ochoczo latają na nadgodziny, żeby sie nie wstydzic przy wypłacie w domu?

Da radę więcej :)

Katarzyna
@Siema

To w takim razie bardzo dobrze. Widać, że w Lift Service zarobki są już na dobrym poziomie. Jestem jednak jeszcze ciekawa, czy firma zapewnia Wam jakiś konkretny pakiet socjalny. Jak to zatem jest?

Macie nowe jakieś informacje odnośnie pracy w Lift Service? Jakie warunki zatrudnienia oferują? Prowadzą aktualnie rekrutację pracowników?

@Piotr

Z tego co wiem to szukają ludzi na montaż. Trzeba pytać osobiście w kadrach.

Łukasz
@Siema

Witam. Jak wyglądają zarobki w firmie

@Łukasz

Na początku 17-19zl/h brutto. Jak masz większe doświadczenie to wyrwiesz więcej na start. 21-22zl/h Z czasem stawka jest podnoszona. Do tego trzeba doliczyć premie kwartalne, około 600-900zl brutto. Premie za niepalenie 1200zl brutto 2x w roku. Nadgodziny to +50% stawki, soboty +100% Uśredniając to spokojnie można mieć 3500-4000brutto nie licząc sobót i nadgodzin.

Olek

Słyszałem wiele dobrego o firmie, podpowiedzcie czy rekrutują aktualnie?

@Olek

Idź do kadr z CV i pytaj, wydaje mi się, że rekrutują.

Iwona

@Dynamic, możesz napisać co należało do Twoich głównych zadań na praktykach w dziale produkcji w Lift Service? Czy otrzymałeś za nie wynagrodzenie?

Dynamic
@Iwona

Witam do moich głównych obowiązków na praktykach należało wyrzucanie śmieci przynoszenie ciężkich przewodów nawiniętych na szpulę.Nie dostałem złamanego grosza odradzam praktyki na dziale produkcji sterowań w firmie Lift Service aha kierownik brygadzista to ludzie bez jakiego kolwiek wyższego wykształcenia dlatego jest tam tak źle odradzam wszystkim.

Porażka
@Dynamic

Co ma wyższe wykształcenie do wykonywanych obowiązków, pracowałem w Warszawie i szef zlecił mi nabór osób na stanowisko kreślarza AutoCad, wielka porażka ludzie po Politechnice Warszawskiej nie mieli pojęcia związanego z pracą w programie nie mówiąc o zastosowaniu materiałów i technologii do montażu i zasilania windy osobowej .

Zwykły Pracownik

Pracuje w lift, wg mnie nie jest najgorzej, w porównaniu do innych firm z okolicy. W ostatnim roku było dwie podwyżki grupowe. Premie kwartalne, półroczne, roczne i świąteczne, gdy się to wszystko zsumuje + jakaś sobota która jest dobrowolna, to można całkiem dobre pieniądze wyciągać. Atmosfera w zakładzie pozytywna, nie wiem skąd się biorą jakieś negatywne opinie o jakiś układach.

Student 2

Witam jestem studentem pracuje w Lifcie i się uczę ale zauważyłem jedną rzecz kadry powinny zweryfikować kwalifikacje pracowników.Jest spora grupa ludzi w firmie bez kwalifikacji studiów przykład brygadziści działów. Ludzie po studiach robią brudną robotę a oni się cieszą śmieją chociaż mają mniejsze kwalifikacje i czasami wydaje mi się mniejszą wiedzę .Firma to porażka przez układy ukladziki wstyd kadryyyyyyy oj wstydddd.

@Student 2

Czy to potwierdzona informacja? Nie zrozum mnie źle, ale często tego typu informacje, które nie są prawdziwe, a oparte na domysłach mogą bardzo zaszkodzić osobom trzecim. Jeśli jednak to, co mówisz, jest prawdą, to ci pracownicy musieli być z jakiegoś powodu zatrudnieni, nie uważasz? Jeśli nie studia, to być może duże doświadczenie i kwalifikacje wpłynęły na decyzję o ich zatrudnieniu.

Iwona

@stażysta, dziękuje za opinię. Twój komentarz z pewnością będzie dużą pomocą dla osób, które planują podjąć staż w firmie. Czy jako możesz powiedzieć nam jak odebrałeś atmosferę panującą w firmie? @Młody, czy powiesz nam jak obecnie wygląda praca w tym miejscu? Bo jak rozumiem jesteś pracownikiem zatrudnionym na stałe? @Kuba, jest wiele racji w tym co piszesz. Możesz powiedzieć nam coś więcej na temat pracy w firmie?

stażysta

Ja byłem na stażu w tej firmie. Bardzo miło to wspominam. Byli ze mną koledzy ,którzy notorycznie się spóźniali, wychodzili wcześniej niż było to uzgodnione i zamiast pracować siedzieli na Youtubie zabijając czas.Kierownik nie zwracał im uwagi (a szkoda) ,bo kasa za staż byłą z umowy "Unijnej". Nie za wiele ale zawsze coś. Praca nie sprawiała trudności i mogłem zderzyć studencką teorię z praktyką. Jeśli kogoś zabolało ,że na stażu czy praktykach musiał przywozić szpule przewodów wózkiem paletowym proponuję by może jeśli jeszcze ma możliwość spróbował innego zawodu ,może garmażerki. Pierogi nie są takie ciężkie.

Zostaw merytoryczną opinię o Lift Service - Lublin

• Jak się pracuje w Lift Service?

Zobacz opinie na temat firmy Lift Service tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lift Service?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 3 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Lift Service