icn

Rzeszów

Opinie o icn

anonim 2011-01-11 22:08:27
Przestrzegam wszystkich przed pracą w ICN Polfa Rz w lini psychiatrycznej gdzie [usunięte przez moderatora]jest świeżym [usunięte przez moderatora],jego praca polega na robieniu nalotów przedstawicielom,ciągłej spychologii papierkowej-tzn wyznacza jelenia który opracowuje różne tabelki z regionów,inni [usunięte przez moderatora] robią sami swoją robotę ale[usunięte przez moderatora]jest wygodny.Jego region jest ciągle w rozsypce bo ludzie od niego nagminnie odchodzą a ci którzy mają swoje zdanie zostają zwalniani[usunięte przez moderatora]zatrudnia w regionie same dziewczyny bo chyba boi się facetów,jeden który był odszedł po 2 miesiącach.Firma beznadziejna-jej dziadostwo wychodzi już od szkolenia w podrzędnym hotelu Dip.Poza tym niewykonalne plany sprzedażowe,leki beznadziejne-czasem droższe niż oryginały.Zarobki max 3tys netto,zero premii oraz innych dodatków.Analiza spalania samochodu,kilometrówka z codziennymi rozpisami przejechanych km którą [usunięte przez moderatora]mocno analizuje i jak ktoś ma spalanie rzędu 8l/100km musi się tłumaczyć.Ogólnie bardzo dużo tabelek,biurokracji.Najgorsza firma w jakiej pracowałam
Zostaw swoją opinię o icn - Rzeszów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie icn