Opinie o MEDIA MARKT POLSKA SP. Z O.O. CZELADŹ SPÓŁKA KOMANDYTOWA w Rzeszów Aleja Tadeusza Rejtana 36

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy MEDIA MARKT POLSKA SP. Z O.O. CZELADŹ SPÓŁKA KOMANDYTOWA. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w MEDIA MARKT POLSKA SP. Z O.O. CZELADŹ SPÓŁKA KOMANDYTOWA o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MEDIA MARKT POLSKA SP. Z O.O. CZELADŹ SPÓŁKA KOMANDYTOWA w Rzeszów Aleja Tadeusza Rejtana 36

blue

Jak z przyjmowaniem studentów do pracy?

Lala
@Nieustraszony

Mnie właśnie też to mega ciekawi i miałam pomysł, żeby tam po prostu zadzwonić albo maila napisać i dopytać. Myślicie że mają aktualne numery podane na stronie ?

Antoniusz

Nie ma ofert do Rzeszowa? albo gdzie ich szukać bo na najpopularniejszych serwisach nic nie ma

tak
@marcepan

jasne ze sie zdarzają, takie uroki pracy z klientem:))

Betty

Cześć :) Myślę nad złożeniem CV i w związku z tym mam kilka pytań odnośnie pracy tutaj. Wiem, że te tematy były już poruszane ale masa jest sprzed kilku miesięcy, a zależy mi na aktualnych info :) Więc, jak wygląda rozmowa (krótka, długa - jak wygląda rekrutacja.. jakieś szczególne pytania?) Czy wymagają doświadczenia? Jak ogólnie atmosfera w pracy? (nie ukrywam, że bardzo mi na tym zależy). I ostatnie - jakie są benefity i ma czym polegają. Będę wdzięczna za jakiekolwiek odpowiedzi i z góry dzięki! <3

gokidz
@Betty

a gdzie widziałaś jakieś aktualne oferty?

Dąb
@gokidz

Na pracuj nie ma? albo na stronie?

Traszka Nowy wpis

Ale o co chodzi bo nie bardzo rozumiem? Jakieś pytanie masz?

Syll Nowy wpis
@Traszka

Gowork ostatnio ucina adresatów komentarzy, pewnie to była odpowiedź do któregoś wyżej tylko administrator to randomowo wyciął z jakiegoś wyimaginowanego powodu

Antoniusz

Toś
@Antoniusz

Chciałabym Ci pomóc ale obawiam się że jak nie ma to nie ma

Gnozy
@Antoniusz

Na ich głównej stronie są jakieś trzy ogłoszenia widziałem

WIking
@Gnozy

Ktoś wie jak z aktualnością tych ofert na stronie?

Hops
@WIking

wszystko na 99% aktualne

Trent
@Hops

polecasz pracę? warto aplikować?

Niski
@Trent

warto aplikować, praca jak praca. ja się nie zawiodłem.

ppp
@Niski

Nie mozna by bylo w sklepie zostawic cv? Ktos tak jeszcze robi? ;p

rock
@ppp

Nie byłoby ci lepiej i tak wysłać maila? Chyba szybciej i trochę pewniejsza opcja jednak.

Grindej
@Niski

Może coś więcej, np jak głównie wygląda dzień w pracy? :D

Nefer
@Grindej

o pracę w sklepie pytasz?

Bobas
@Grindej

Jeśli chodzi o pracę w salonie to hmm...dosyć standardowo jak na taką kategorię pracy XD chciałbyś wiedzieć co po kolei robię po przyjściu? dzień jak dzień, wykonujesz obowiązki, masz przerwę, gadasz ze współpracownikami, znowu klienci i tak w sumie rutynowo raczej

marcepan Nowy wpis
@Bobas

zdarzaja sie nieciekawe sytuacje z klientami? z niektorymi ciezko jest sie dogadac czy po pewnym czasie idzie sie przyzwyczaic do wszystkiego?

tak Nowy wpis
@marcepan

jasne ze sie zdarzają, takie uroki pracy z klientem:))

blue

Jak z przyjmowaniem studentów do pracy?

Oliwix
@blue

Ja kiedyś pracowałam i studiowałam zaocznie więc raczej się dało pogodzić, nie wiem jak jest teraz ;) Ale wydaje mi się, że bez problemu dasz sobie radę.

Rokwij
@blue

Dla pracodawcy student to plus bo tańszy więc raczej bez problemu

Łuna
@Rokwij

a kojarzysz może czy są jakieś specjalne oferty dla studentów i wyszczególniają przy tym zleceniówki?

garag
@blue

mnie ostatnio normalnie na zlecenie przyjeli wiec chyba bez problemu

bifsss
@garag

ale umowe o prace tez mozna dostac, tak? bo mi nie zalezy wcale na zleceniu..

brif

też można dostać uopa

Ferdek
@brif

jakieś dodatki fajne maja na tym uopie? ubezpieczenia czy opieke zdrowotna?

Szom
@Ferdek

medicover, multisport, ubezpieczenie też jakieś tam oferują z tego co pamiętam

smok
@Szom

jakies premie tez oferuja? przykladowo za sprzedaz?

Buban
@smok

tak są premie za wyniki normalnie na sklepach, plus premie roczne w centrali

Kordas
@Buban

no to spoko, bo zawsze jakiś dodatek wpada w kieszeń

famme
@Szom

takie dodatki sa dofinansowane przez pracodawce w calosci czy pokrywa jakas czesc i reszte placisz ty?

jogurt
@Ferdek

dobrą opcją jest też dofinansowanie do okularów jeśli nosisz

Jedi
@jogurt

o super, a ile takiego dofinansowania dają?

trombalski
@bifsss

wydaje mi sie, że powinieneś móc się dogadać bo wiadomo, że jak jesteś studentem i nie zależy ci na ubezpieczeniu i płatnym urlopie a chcesz dostawać pełną wypłatę to pewnie lepiej ci będzie mieć zlecenie. nie przypuszczam żeby był z tym problem bo dla firmy to też korzystne

dżdżownica
@bifsss

spokojnie dostaniesz uopa, ja sam pracuję na umowie o pracę, ale znam kolegów z pracy, którzy chcieli na początku zlecenie i nie było z tym żadnego problemu :)

cios
@dżdżownica

podsumowujac co wy tam piszecie mozna dostac uopa i zlecenie, zalezy to jedynie od preferencji?

Pumba
@cios

myślę, że to zależy głównie od twojej woli, ja też tak jak ktoś tutaj już wyżej pisał pracuję na umowie o pracę bo jestem w wieku gdzie umowa zlecenie jest mi niepotrzebna, ale pamiętam, że jak przyjmowali osoby do nas, które jeszcze studiowały to one miały normlanie zlecenie bo tak się dogadały

Studentem jestem
@Pumba

a wiesz jak to wygląda godzinowo np u takich studentow ? chodzi mi o czas pracy - czy jest na tyle elastycznie by móc pogodzic z zajęciami

nabiał
@Studentem jestem

jak ja studiowałem to spokojnie sobie godziłem studia z pracą więc przypuszczam, że bez problemu :)

Firek
@nabiał

Czyli po studiach przeszedłeś na cały etat? Chyba że od początku byłeś na cały i grafik był dostosowywany jak trzeba?

Cook
@Firek

Jak ja pracowałem będąc na studiach to miałem część etatu

kysiaczek
@Cook

a przyjmują uczniów na praktyki? slyszalem dobre opinie o pracy w media marktcie, mam 18 lat i jestem na profilu technik handlowiec, stąd moje pytanie - czy jest szansa na cos takiego w ogole?

Suszony pomidor
@kysiaczek

A może w centrali prędzej albo ogólnie takie bardziej administracyjne zawody zapewniają praktyki lub staże?

Aktywny
@Suszony pomidor

W sumie pierwsze słyszę o praktykach tutaj powiedziałby ktoś coś więcej? też zaraz będę musiał czegoś zacząć szukać

Nieustraszony
@Aktywny

Też właśnie nie słyszałem a powoli szukam ktos potwierdzi czy tutaj sie można do centrali z tym zgłosić i dopytać? To jakieś potwierdzone info że przyjmują na staże?

Lala
@Nieustraszony

ross

Przyjmują tylko na pełny etat, czy na pół też da radę?

endżi
@ross

a jak masz w ofercie? z tego co wiem to nie powinno być z tym problemu

XYZ
@ross

Zależy od zapotrzebowania a to już kwestia sklepu

mono
@ross

są tu osoby pracujące na pół etatu, więc taka opcja jest

pasii
@mono

no to spoko, bo potrzebuje sobie dorobić, a jestem w trakcie studiów

makao
@pasii

ej wiesz jaką umowę dają jak chcesz na pół etatu?

zehra

no tu chyba głównie umowę o pracę oferują także dobrze akurat

Lokator
@makao

nie mam pojęcia, niestety obstawiałbym że może to byc zlecenie

Armar
@zehra

Ja mam cały etat i pracuję właśnie na uopie, pewnie w ogłoszeniu na 1/2 powinno być napisane jaki rodzaj umowy

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie MEDIA MARKT POLSKA SP. Z O.O. CZELADŹ SPÓŁKA KOMANDYTOWA? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży zagranicznej
Europak Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Rzeszów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Rzeszów
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
korab

pralka whirpool model WRSB 7259BBEU super zakup cicha fajna

DOminika
@korab

W sumie trochę w temacie, ale nie do końca - czy jak się zamówi jakiś większy sprzęt, jak pralka np. czy lodówka, to jest u was opcja zamówienia osób, które to wyniosą i podłączą gdzie trzeba, czy to już na własnej głowie leży?

lor
@DOminika

z tego co ja kojarze ale ja akurat tu nie pracowalem to byla taka opcja zawsze, nie wiem czy za oplata czy nie, moze do jakiejs konrketnej wagi jest za darmo a potem doplata? nie mam pojecia z checia sie dowiem bo probuje znalezc info dla ciebie i nie widze tak szczerze

Monte

W jakich godzinach najczęściej się pracuje? Są ujednolicone, czy każdy sklep ma własne ustalenia?

@Monte

raczej zależnie od sklepu, nie sądzę, żeby godziny były wszędzie takie same

Monte

Okej, tak myślałem

@uli

A wiadomo czy jest tu w miarę elastycznie jeśli chodzi o ustalanie godzin pracy?

@Lidia

nie wiadomo, bo tu nie pracuje

@Lidia

ale pewnie są tu jakieś zmiany tylko czy to elastyczność to nie wiem

@uli

Aha, nie no bo widzę, że kandydujesz chyba to myślałam, że już wiesz. Bo ogólnie to starasz się o pracę tutaj, tak?

@Lidia

Jest tutaj w miarę elastycznie. Można się dogadać co do godzin jeśli masz jakieś specjalne dyspozycje. W miarę rozsądku oczywiście.

ross
@XY

Czy w razie np. jakichś nieprzewidzianych sytuacji jest szansa na jakieś zmiany grafikowe, jak znajdziesz kogoś kto mógłby za ciebie zmienę wziąć i się zamienić?

carlo
@Monte

pytanie raczej powinno brzmieć po ile godzin mają zmiany plus otwarcie i zamykanie

sprzeedawca

ktoś pamięta jakie pytania zadają na rekrutacji na sprzedawcę?? ile się czeka na odpowiedź po rozmowie?

@sprzeedawca

pytania ogólnie takie podstawowe, nic specjalnego. o doświadczenie, opowiedzieć coś o sobie o tym jak się wyobraża pracę, a odpowiedź bardzo szybka w moim wypadku

@Mix

o, dobrze wiedzieć, ale szybka tzn. na drugi dzień czy jakoś do tygodnia czasu?

@sprzeedawca

no nie wiem jak będzie u Ciebie..

@Mix

a jak było w twoim przypadku?

@sprzeedawca

wiesz co no w pamiętniku zanotowane nie mam, ale no koło tygodnia jakoś? no głowy nie dam, chwila minęła już, wiem, że szybciej niż się spodziewałem

@Mix

To i tak dość optymalnie.

lofi
@Anna

a jak chodzi o to ile czekaliscie od wyslania cv do jakiegokolwiek kontaktu zwrotnego, to jak nie mam odp po tygodniu od wyslania, to znaczy ze juz sie nie odezwa raczej?

rychu
@lofi

no ja bym na twoim miejscu poczekał jeszcze z tydzień a jak nie to szukaj dalej

byku
@rychu

no rychu dobrze pisze, ewentualnie jak ci zależy to mejla wyślij, może co powiedzą

gufi

hej, jak tu wygląda kwestia umów, chce się zatrudnić jako sprzedawca, ale opłaca mi się najbardziej umowa zlecenie, byłby to problem czy raczej można dostosować formę pod siebie?

@gufi

bo w ogłoszeniach najczęściej przewija mi się umowa o pracę, w sumie niby stabilniej, a powie ktoś czy najpierw dają na okres próbny i czy to jak wszędzie na 3 msc?

@gufi

z tego co tak patrzę to że widzę że najczęsciej umowa o prace ale mnie to akurat odpowiada

@gufi

a byłeś już może na rozmowie rekrutacyjnej?

@gufi

zastanawiam się czy jest właśnie opcja jakiegoś elastyczniejszego grafiku i jak wygląda rekrutacja, pewnie dużym plusem jest jak już ogarniasz ich asortyment? jak byś miał jakies info to daj znać

loggio
@gufi

najpierw okres próbny 3 miesiące, jeśli bierzesz uop. jeśli zależy ci bardzo na zleceniu to musisz podpytać jak z tym będzie, bo tego akurat nie wiem, bo ja sam jestem na uop, ale wydaje mi się, że nie będzie problemu, żeby się dogadać, jeśli mówimy o pracy w markecie

loggio
@wind

rekrutacji miałem jeden etap, czyli rozmowa z kierownikiem. w zasadzie to warto się znać na elektronice ale nie musisz znać całego asortymentu na pamięć przed podjęciem pracy, bo po to jest wstępne szkolenie, żeby cię tego wszystkiego nauczyć.

dejvid
@loggio

czy jak jakie takie pojęcie mam i dosyć szybko ogarniam, to powinno być okej? i na tym szkoleniu wytłumaczą co i jak? bo trochę się denerwuje czy ogarnę wszystko od razu..

cruz
@dejvid

jak masz pojęcie i dość szybko ogarniasz, to nie ogarniam gdzie widzisz problem?

chill
@cruz

gość się zestresował noo, ty to rozumiem, że od pierwszych dni ogarniałeś perfekcyjnie :)

cruz
@chill

twierdzę że skoro jest ogarnięty to raczej nie powinien właśnie się stresować... bo jakie takie ma pojęcie

ona
@cruz

a ogólnie to na sprzedawcę chcą, żeby mieć już jakieś doświadczenie w sprzedaży?

@ona

powinno być o tym w ofertach pracy.. ale pewnie im więcej doświadczenia, tym lepiej..

rychu
@gufi

jak jesteś studentem to tylko zlecenie moim zdaniem.

XY

Hej, nie wiecie może jaką następną umowę mi zaoferują, jeśli jestem aktualnie na okresie próbnym 3 msc na umowie o pracę?

Magazyn Centralny
@XY

Zazwyczaj następna umowa jest na rok.

@Magazyn Centralny

okej dzięki

@Magazyn Centralny

a jest perspektywa potem na nieokreślony?

tak
@XY

jak się sprawdzisz i będzie ci pasowało to tak, bez problemu

janek

patrzyłem na pracuj ale nie mogę znaleźć ogłoszeń na Rzeszów ktoś coś może wie?

grabek
@janek

wiesz co nie widziałem też ani na stronie i na pracuj też, ale włączyłem powiadomienia i jak coś się pojawia to sprawdzam, ewentualnie zostawił bym tam cv po prostu

ojj
@janek

może akurat teraz nie szukają, ale w sumie ja liczę, że pojawią się jakieś przyjęcia za niedługo, bo to święta, jakieś wyprzedaże czy coś, no zobaczymy

janek
@ojj

w sumie nie wykluczone. będę obserwował.

han solo
@janek

podpytaj bezpośrednio w sklepie który cie interesuje, możliwe że szukaja ale nie wystawili jeszcze ogłoszenia

Kromka
@janek

Ja szukalem na stronie wczesniej, wiec moze popatrz na innych stronach?

doniu
@Kromka

chyba mają stały skład, bo dalej nic do Rzeszowa nie ma..

nowy rzeszowski kolega

heej ile jest u was sklepów w Rzeszowie? przeprowadzam się i chce się zatrudnić. do którego podbić zostawić i zostawic cv?

@nowy rzeszowski kolega

ogólnie jak ludzie tutaj spoko da się dogadać? byłem w krk mieliśmy fajna ekipe stond pytanie jak tutaj?

kronos
@nowy rzeszowski kolega

no ale liczysz, że ktoś ci poda konkretną lokalizację? sprawdź oferty, popatrz w google, gdzie mają sklepy i może coś trafisz, a z ludźmi to dobrze wiesz, że no jedni spoko, inni nieco mniej, ale z każdym się można dogadać wg mnie

sprzedawca
@nowy rzeszowski kolega

ja bym zostawił cv, tam gdzie szukają kogoś, no bo randomowo to tak średnio, w sensie może akurat, ale lepiej aplikować jak faktycznie szukają w konkretne miejsce już

@sprzedawca

jak by nie patrzeć sporo część nowej ekipiy odchodzi po świętach bo to najcięższy czas dlatego tak patrząc w przyszłość obstawiałem że kogoś na stałe by chcieli

larry
@nowy rzeszowski kolega

ale w sensie że po świętach się zniechęcają bo przed jest duży ruch? dziwne troche, serio tak macie?

@larry

nie, raczej to, że część jest zatrudniana do pomocy na same święta jako prac. tymczasowi, albo nawet jak ktoś chciał się zwolnić już wcześniej, to odchodzi dopiero po świętach, bo nie chce zostawiac ekipy w największym ruchu w pomniejszonym składzie. przynajmniej u nas tak było.

Czy ktoś wie, jak w tej chwili prezentuje się MEDIA MARKT POLSKA SP. Z O.O. CZELADŹ SPÓŁKA KOMANDYTOWA na tle innych przedsiębiorstw? Może okazać się to cenną wskazówką dla osób mieszkających w Rzeszów i okolicach oraz poszukujących zatrudnienia.

rolmops

Po jakiego grzyba wam opinie jak i tak je usuniecie po telefonie z Media? Pamiętam kilkadziesiąt postów pracowników o sklepie w Rzeszowie, dziś nie ma żadnego.

Gabriela
@rolmops

opinie są usuwane przez administratorów tylko jeśli naruszają regulamin, jakby co.

xyz

Nie wiem jak na tle innych, nie pracuję w kilku firmach jednocześnie...

mepsi
@xyz

a tak serio to mi też na tle innych trudno ocenić, bo nie miałam z każdą styczności, ale według mnie w tej firmie jest w porządku, ja nie mam tu jakichś problemów

tono
@mepsi

biorąc pod uwagę ze zawsze jest raz lepiej raz gorzej to na spokojnie

Katarzyna
@xyz

I zawsze tam pracowałeś? Raczej rzadko spotykane, żeby ktoś współcześnie miał do czynienia z jedną firmą tylko.

malina
@mepsi

plusem napewno jest to że umowa o prace jest, więc jest spokojnie i powiedzmy stabilnie na najbliższy czas

xyz
@Katarzyna

nie zawsze, ale nadal, 1 czy 2 firmy z danego regionu, to za mało, żeby wysnuć wniosek jak przedstawia się ta, na tle reszty przedsiębiorstw.

Nguyen

Pracowałem w sklepie dorywczo, będąc na studiach, nie było problemu z ułożeniem grafiku, tak żebym miał czas na naukę za co ogromny plus. A praca, no jak to praca w sklepie, męcząca i ciągle na nogach, ale respektowali przerwy i o wszystkich zmianach w grafiku informowali z wyprzedzeniem.

Łapa
@Nguyen

Dobrze wiedzieć, bo chce się zatrudnić od października, a będę na drugim roku i zastanawiałem się jak to będzie się dało połączyć ze studiami

Nguyen
@Łapa

Bez problemu się da tak jak pisałem wcześniej

Teresa
@Nguyen

A była jakaś minimalna ilość godzin, którą trzeba było wyrobić w przeciągu tygodnia/miesiąca? Czy to już wyłącznie sprawa pracownika ile godzin chce pracować?

@Łapa

Ale to chyba jednak też zależy od grafiku na studiach, bo jak masz zajob z zajęciami, to też ciężko to tak pogodzić. Ale jak masz w miarę luzy to pewnie nie będzie problemu

urfik
@Zapp

Przy 2 dniach całych wolnych powinno się udać z weekendami?

@urfik

na to pytanie to już nikt ci tutaj nie odpowie, musisz bezpośrednio pytać

@urfik

no ale jak rozumiem to masz dwa dni wolne w tyg + wolne weekendy? to moim zdaniem już całkiem sporo i tak, więc powinno być ok

@Zapp

a jak w kwestii umowy, w sumie najbardziej opłacałoby mi się zatrudnić na umowę zlecenie i się zastanawiam czy taka opcja wchodzi w grę?

Hanna

Czy są tu jakieś normy sprzedażowe do wyrobienia? Jak tak to czy ciężko je osiągnąć?

@Hanna

Są. Obrót, gwarancje, usługi, akcesoria, mcafee. Jest ciężko bo są bardzo wyśrubowane, nieadekwatne do ilości klientów w sklepie. Do tego jest podział na indywidualne i sklepowe. Jedno zabija drugie. Więc Ty możesz wyrobić 150% normy, a sklep 60% i nie dostaniesz wtedy nic.

Irena

piszesz, że nie dostaniesz wtedy nic, czyli jak rozumiem za wyrobienie wyższej normy dostaje się premie, a co za wynik mocno poniżej normy? chodzi mi o to, czy firma pociąga jakoś za to do odpowiedzialności, grozi zwolnieniem za niskie osiągi etc?

@Irena

Jak masz np. plan 15k na gwarancję i wyrobisz 20k to owszem dostaniesz wyższą premie, ale tylko w przypadku gdy sklep wyrobi minimum 70% ogólnego planu. Np. 70k z zakładanych 100k. Jeżeli sklep wyrobi 69% i mniej, to choćbyś swój plan wyrobiła na 300% to nie dostaniesz z tego tytułu ani złotówki. Jak nie będziesz notorycznie wyrabiać planów to będziesz miała rozmowę motywacyjną z kierownictwem dlaczego tak słabo sprzedajesz. Jak się nie poprawisz to Cię po prostu zwolnią.

Lidia

Ej czy tylko ja uważam, że to odrobinkę bez sensu? Tzn., no ja wiem praca zespołowa itp ale z tym 1% równicy to przesada jakaś. To się niby dobrze sprawdza, skoro z tego korzystają?

logi
@Lidia

wszędzie w handlu tak jest, niestety, ale to nic niezwykłego

logi
@Lidia

dosłownie każda sieciówka działa na takich zasadach, czy to sklep czy restauracja i trzeba się z tym liczyć

@logi

nie wiem jak u was, ale u mnie sie jeszcze nie zdarzylo, żeby sklep nie wyrobił planu, więc odpowiadam tak, normy sa do wyrobienia

@Zapp

O no widzisz. Ale to kto tak konkretnie je ustala? Bo skoro niby są to co, winy trzeba doszukiwać się w ludziach czy w czym jeśli faktycznie są problemy?

Łucja

No dobra a tak serio - ta prywatna opieka medyczna z firmy to zawiera także lekarza psychiatrę czy psychoterapeutę? Akurat to kwestia, która może mi się przydać.

Elmo
@Łucja

Z tego co wiem, to mało która z tych prywatnych firm faktycznie oferuje pełną opiekę w tym zakresie, ale to byś się musiała dowiedzieć jaki konkretnie pakiet dają

Z tego co wiem to zwykle masz do 3 wizyt na rok przy prywatnej opiece medycznej

@Łucja

Ale ogólnie jak chcesz iść do psychoterapeuty to wizyty tak 2-4 razy w msc i to by był wyzysk psychoterapeutów patrząc na to ile szkoła psychoterapii kosztuje

@Łucja

Musi to się kiedyś zwrócić

@Łucja

Jeszcze patrząc na to, że nie ma ustawy regulującej zawód psychoterapeutów

@Krowa

A ktoś tu z tego w ogóle korzysta?

podak
@Lidia

A skąd przepraszam mamy to wiedzieć? Myślisz, że ktoś się tym chwali?

Korzysta się

podak

I co? Jesteś zadowolona?

Sabble
@Krowa

To jest forum o psychoterapeutach, czy o MM?

Sabble
@Krowa

Z całym szacunkiem, ale takie rzeczy to może jednak na priv, bo się bałagan zrobi

@podak

Tzn., nie chodziło mi o chwalenie się a raczej przydatność tej opcji po prostu. I z tego co widzę dla niektórych jest to chyba pomocne?

smoec
@Lidia

no jak jest dostępna to pewnie ktoś korzysta, nie wiem czemu drążysz ten temat i zaśmiecasz forum, później nie da się znaleźć odpowiedzi na pytania.

Grzesiek

@xxx Ale przecież to jest forum pracownicze i właśnie tu pracownicy wystawiają opinie o pracy, a klienci powinni kierować uwagi do firmy.

Jestem ciekawy czy są jakieś zniżki dla pracowników w firmie ?

Konrad

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje teraz nowych pracowników?

W sobote 29.09.2018 bylam w tym sklepie i bylam powaznie zainteresowana kupnem kuchenki gazowej. Niestety mimo to nikt ze sprzedawcow nie wykazal zainteresowania. Na moje zapytanie, czy w niedziele moge ten produkt nabyc - uslyszalam " oczywiscie". W niedziele okazalo sie, ze ta jedyna kuchenka, ktora tam stala jest zepsuta i " moge sobie poszukac w innych sklepach". Sprzedawca powiedzial, ze nie moze sie dodzwonic do innych sklepow tej Firmy. Kuchenke kupilam w Bytomu - tam bylo ok.Uwazam, ze klientowi nalezy sie informacja i szacunek. Klient=zysk.

Zbigniew
@Ewa

Rozumiem Twoje rozczarowanie brakiem towaru w sklepie, ale na tym forum klienci nie powinni zamieszczać swoich opinii. Forum Gowork.pl zostało stworzone dla pracowników, którzy mogą wypowiadać się w tym wątku na temat swoich doświadczeń w pracy. Zachęcam osoby zatrudnione w firmie o merytoryczne i rzetelne informacje dotyczące pracodawcy. Czy pracownicy mogą liczyć na premie lub zniżkę na asortyment sklepu? Jaka według Was jest atmosfera i relacje z przełożonym? Na stronie https://praca.mediamarkt.pl/ jest dużo ogłoszeń o pracę w różnych lokalizacjach. Warto tam zajrzeć.

jak kupiłaś jakiegoś chińczyka to nie dziwne, że Ci się psuje . Pamiętaj, że czynności posprzedażowe, czyli gwarancja nie dotyczą Media Marktu, tylko serwisu producenta.

Gadzina

Hee....;-) Sam używam "Chińczyka"z GearBest,gwarancja?A po co mi...mam Box-a w razie co.A po drugie bootloader Unlok,pełen Root...Do meritum ludzie sami nie wiedzą po co idą do sklepu...,żeby obsługę zaczepiac....Ja jak po coś idę najpierw sprawdzam co chce w necie,a potem ewentualnie się wybieram...Zresztą uważam to za" malomieszczańskie"skoro wszystko idzie On-Line łącznie z przelewami załadować...No ale jak ludzi łatwo przestraszyć,że net Niet...To tylko Pogeatulowac mam (Mi Mix 2 256GB Rom China Konto Xiamoi)Mogę wgrać Global ale po co mi jak tu i tu mam English....:-D Dla potomnych Jak kupujecie to się zainteresujcie co się" psuje"i jak to z korygować w większości wypadków to ok 30min(nawet mniej robity)...

Zostaw merytoryczną opinię o MEDIA MARKT POLSKA SP. Z O.O. CZELADŹ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Rzeszów

• Jak się pracuje w MEDIA MARKT POLSKA SP. Z O.O. CZELADŹ SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

Zobacz opinie na temat firmy MEDIA MARKT POLSKA SP. Z O.O. CZELADŹ SPÓŁKA KOMANDYTOWA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MEDIA MARKT POLSKA SP. Z O.O. CZELADŹ SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

MEDIA MARKT POLSKA SP. Z O.O. CZELADŹ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
4.1/5 Na podstawie 106 ocen.

MEDIA MARKT POLSKA SP. Z O.O. CZELADŹ SPÓŁKA KOMANDYTOWA