MEDIA MARKT POLSKA SP. Z O.O. CZELADŹ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Rzeszów

Opinie o MEDIA MARKT POLSKA SP. Z O.O. CZELADŹ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

kasica

banda oszustów sprzedaja buble telefon psół mi sie kilka razy naprawiali i oddawali a jak zarzadałam kasy to znowu wbrew mojej woli naprawili a jest to wada fizyczna

@kasica 28.07.2016, 01:15

jak kupiłaś jakiegoś chińczyka to nie dziwne, że Ci się psuje . Pamiętaj, że czynności posprzedażowe, czyli gwarancja nie dotyczą Media Marktu, tylko serwisu producenta.

adolf

nikt nie probuję sprzedać sprzętu naprawianego pracuje w mediamarkt w czeladzi głupoty sprzedajac taki sprzet nie informujac klienta mozna miec tylko problemy poza tym raczej nie spotkalem sie z sprzetmi naprawionymi w serwisie wracajacymi do nas sprzedawca nie dostał by medalu czy premii za sprzedaz takiego artykułu,tak kupujemy uszkodzone urzadzenia na targu w bedzinie oddajemy do serwisu i sprzedajemy głupoty całkowite!

marian

Nie polecam tego sklepu sprzedają sprzęt naprawiany,jako nowy za normalną cenę nie informując o tym klienta,żenada

ppp

A co to tutaj tak pusto? Kilka miesięcy temu było parę stron opinii, był telefon z MSHP?

Zostaw opinię o MEDIA MARKT POLSKA SP. Z O.O. CZELADŹ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MEDIA MARKT POLSKA SP. Z O.O. CZELADŹ SPÓŁKA KOMANDYTOWA