Opinie o Conkret Sp. z o.o. w Kowalewo Pomorskie

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Conkret Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Conkret Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Conkret Sp. z o.o. w Kowalewo Pomorskie

ptys ty

Dla sprostowania pod nikogo się nie podszywalem. poczytałem wypowiedzi i wyrażam tylko swoja opinie. a ty jak to siebie nazywasz rozdmuchowcem jesteś pewnie brygadzista lub operatorem macie o wiele lepsze pensyjki wiec siedzicie cicho i trzymacie palce w [usunięte przez moderatora]wyzszej izbie.a reszta niech[usunięte przez moderatora] i jeszcze mu podkręcic maszyne niech placze.. szacunek dla kolegi ktory napisal ze to nie miejsce na kłotnie i powinnismy trzymac się razem.ale tak niebędzie nigdy bo zawsze znajdzie sie jakis[usunięte przez moderatora].

rozdmuchowiec

rozdmuchowiec - 2011-02-25 17:56:32 To nie mozna bylo odrazu podpisac sie \ A nastepna sprawa panowie,nikt was tam nie trzyma,nie podoba sie to dowidzenia i do szarpa,sumiko,oriona czy plastiki a nie zale na na forum.Wiem ze was zabolala jedna sytuacja ktora miala miejsce w styczniu i nie dotyczyla wszystkich pracownikow rozdmuchu ale nie placzmy sobie w rekaw tylko walczmy o swoje,bo narazie zaden odwazny nie poszedl i nie przedstawil problemu nikomuz dyrekcji czy szefostwa.Trzeba poruszac temat z nimi tak czesto az przyniesie jakies rezultaty

rozdmuchowiec

To nie mozna bylo odrazu podpisac sie "ptys ty" czy "anonim" tylko stwarzasz innym problemy wymyslajac sobie jakichs [usunięte przez moderatora]???czy ty czaisz to ze tych ludzi zaklad chce wyrzucic z pracy jesli by mial dowody przez twoje nie uzywanie mozgu???pisz sobie tu co chcesz i nawet na innych forach ale nie podszywaj sie pod innych pracownikow.Mysle ze wiem kim jestes,i skoro nazywasz mnie lizusem to ja ci powiem ze jestes [usunięte przez moderatora] i miales wiecej szczescia niz rozumu.Pozdro dla rozdmuchu i dla tych ktorzy chca pracowac a nie przebimbac 8h nie radzac sobie z tym co maja do zrobienia przy nawijarce przy tym obrobic komus [usunięte przez moderatora]no i byc tez w [usunięte przez moderatora]nie potrafiacym sie do tego przyznac:)))

Elka

To prawda co pisze pani Justyna, nikt was tu siłą nie trzyma, jesli uważacie, ze znajdziecie lepszą pracę to szukajcie, a nie gryziecie rękę, która was karmi dupki! Szefostwo jest bardzo sympatyczne, starają się żeby było nam coraz lepiej na sortownii. Praca nie należy do czystych, ale taki jest jej charakter. Jeśli ktoś zdecydował się na podjęcie zatrudnienia w tej firmie, to niech nie mówi o niej źle.. Oby wam nie zabrakło tej pracy..Wtedy może docenicie swojego pracodawce

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Conkret Z.R. Trejderowscy Sp.j. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Kierownik Działu Utrzymania Ruchu?
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Justyna

a poza tym jeśli wyrażacie opinie to proszę o poprawną ortografię..

Zastanówcie się co piszecie. Nikt Was tu siłą nie trzyma, jest wielu zadowolonych pracowników, ale zawsze musi znaleźć się ktoś komu wiecznie jest źle. . brak słów. Poza tym nikt nie zarabia tu 1 300 zł. Bzdury wyssane z palca..

kizioł

bez komentarza!!! przyjdz zobacz i się przekonaj jaki miód!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Conkret Sp. z o.o. - Kowalewo Pomorskie

• Jak się pracuje w Conkret Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Conkret Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Conkret Sp. z o.o.?

Conkret Sp. z o.o.