Opinie o Materiks S.A. w Dzierżoniów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Materiks S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Materiks S.A. o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Materiks S.A. w Dzierżoniów

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Materiks S.A.?

xyz Nowy wpis

firma nie istanieje, koles dziala pod inna nazwa teraz, Nie polecam tam pracy

NIck Nowy wpis
@xyz

A pod jaką nazwą teraz działa ?

Czym w Materiks S.A. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Tom

Nie wypłacona wypłata na 4 miesiące. Brak kontaktu. Badna..żerująca na ludziach.

Misza

Siema,działa ta firma? Gent?

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Halina

ktoś się orientuje w karach finansowych, które mogą wynikać ze współpracy z firmą? pytam, bo ktoś pisał o 7 tys euro i nie rozumiem chyba skąd aż tak duża kwota miałaby się wciąż, ktoś się orientuje w temacie i da znać? sporo osób z nich korzystało i czy było warto?

Maciejs

Zostałem (usunięte przez administratora) pieniądze nie zostały wypłacone, dostałem dodatkowo karę na niecałe 7000 euro. Banda (usunięte przez administratora)

Czy firma Materiks S.A. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Pijaknapotege

Tragedia. Płaci kiedy chce, boi się porozmawiać z pracownikami. Samemu trzeba ogarniać dobie pracę, bo to wielkie dziecko P M (usunięte przez administratora)nie wie nic o niczym. A chlopaki nawet nie słyszeli o takich pojęciach jak: fachowiec i abstynent

Jaka umowa obowiązuje w Materiks S.A. podczas okresu próbnego?

Byly

Chłopie uciekaj stamtąd, gość kręci na każdym kroku i nie placi, wiem co mówię!

A co to za różnica skoro i tak ci Grubas nie zapłaci!

Jerzy

Czy od Waszych ostatnich wpisów zmieniło się coś w sprawie płacenia przez tego pracodawcę wynagrodzenia? Chcę mieć pewność, że można bez problemów otrzymać należne wynagrodzenie, dlatego, proszę o informację w tym zakresie.

West

Pan Mateusz jest niewypłacalny

Zyczliwy
@West

zgadza sie i pruboje rolowac pracownikow na kase ktorzy rezygnuja z pracy w Materiks S.A

Johny
@West

Sprzedał firmę (usunięte przez administratora)

West
@Johny

Sprzedał? Buhahahaha... Kto kupi firmę z 2 milionowym długiem w ZUS...

Hahah
@West

To już 2 firma z Korea tak zrobił a jak pieniędzy nie miał tak nie ma, pogratulować tylko. Szkoda że żaden zbiorowy pozew nie poszedł bo i tak by chciał ugodę i płaciłby jak to robił do tej pory z każdym kto go podał do sądu :)

Hahah
@Hahah

2 z kolei z którą tak zrobił!! Skandal że polskie prawo pozwala na to

Johny
@West

Jak to kto? Po raz kolejny jakiś ,,ŻulJan", który podpisał co trzeba za 100 Euro i pół litra.

Jerzy
@Johny

Skoro rzeczywiście firma została sprzedana, to wiecie może, czy obecnie pracujące osoby otrzymały wypowiedzenie umów? Pisaliście o problemach z doproszeniem się o należne wynagrodzenie, dlatego ten temat również chciałbym poruszyć. Dajcie znać, czy udało się rozliczyć z pracodawcą.

nie polecam nikomu tej firmy wszystko obcinaja nie ma diet ktore sie naleza za granica zadnego sprzetu to nie jest firma tylko wypozyczalnia a w dodatku nie fachowcow

Ambasador

Interesuje mnie mnie obecna sytuacja w firmie materiks. Bo pracuje aktualnie w tej firmie i dochodzą mnie słuchy że właściwie ta firma. Boryka. Się z problemami finansowymi ludzie który tu pracują boją się o. Własne wynagrodzenie. Czy to. Prawda??

Murarz
@Ambasador

Nie polecam pracy w tej "firmie". Ludzie (usunięte przez administratora)są na każdym kroku, od wynagrodzenia po świadczenia socjalne których brak! Wszystko ładnie pięknie przez 1szy miesiąc A później (usunięte przez administratora)sie zaczynają.

Ambasador
@Murarz

Tak to szczera prawda omijajcie tą firmę jeśli nie chcecie kłopotów !!!!!

Zyczliwy
@Ambasador

Uciekaj Z tej firmy

Irek

Miałem zamiar skorzystać z pośrednictwa agencji ale dość niepokojące są te wasze opinie.

Oszukany

UWAGA (usunięte przez administratora) !!!

@Oszukany

@Oszukany Bardzo lakoniczny jest Twój post, dlatego też w niewielkim stopniu pomoże on osobom, które poszukują tu informacji o pracodawcy, jakim jest firma Materiks. Proponuję zatem, abyś ją, chociaż trochę, rozwinął, pamiętając przy tym o obowiązującym regulaminie. Pracowałeś tam, czy piszesz jako ktoś, kto jest w inny sposób związany z tym przedsiębiorstwem?

Ewelina

Czy aktualnie sytuacja firmy sie poprawiła? Interesuje mnie praca tu. Może ktoś napisze, co słychać?

Agnieszka

@Misza czy firma oferowała w tym czasie jakiś socjal? Z czego można było korzystać? Dla wielu pracowników, taki dodatkowy pakiet socjalny to wielka pomoc i wielki atut firmy.

Misza

Pracowałem w 2016 kasa się zgadzala,mieszkania normalne nawet zajeb...e,meliny to sami robicie.Ale najważniejsze, LUDZIE z Gent,gdybym miał wyjechać znów,to muideport, to tylko tu.POZDRO chłopaki. P.S. opel corsa został w macierzy ;)

Agnieszka

@krynt, a Ty jesteś zatrudniony w materiks? Możesz wypowiedzieć się na temat pracy w firmie?

krynt

ostatnio coś mało wpisów nic sie chyba nie dzieje w firmie materiks szef bankrutuje w cholere długów ma .nawet najbliższa rodzina go okrada wszyscy go okradają ????????????????????????????????????

ech

Bo co bo ktoś pyta o to jakie są warunki i zarobki @Gienek? Ja też jestem osobą, która szuka pracy i wchodzę, żeby poczytać opinie innych to też świadczy o tym, że jestem z biura?

Gienek

Te wpisy tu to ludzie z biura piszą,firma oszust.

Zostaw merytoryczną opinię o Materiks S.A. - Dzierżoniów

• Jak się pracuje w Materiks S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Materiks S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Materiks S.A.?

Kandydaci do pracy w Materiks S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Materiks S.A.
1.9/5 Na podstawie 85 ocen.
  • Pl. Władysława Andersa 7
    61-894 Dzierżoniów