Zakłady Mięne Paruzel

Dobieszowice

Opinie o Zakłady Mięne Paruzel

młody 2009-07-27 15:41:12
Zakłady Mięsne Paruzel to nowoczesne, zadbane, dobrze wyposażone oraz posiadające wykwalifikowane zaplecze kadrowe przedsiębiorstwo specjalizujące się w produkcji szerokiej gamy wyrobów wędliniarskich. Jednocześnie chciałbym nadmienić iż ZPM Paruzel nie jest własnością C.M. Makton, powyższa opinia dotyczy w.w. zakładów a nie C.M. Makton.
wdrożeniowiec 2009-09-06 22:46:31
Nie byłem pracownikiem ZM Paruzel, ale prowadziłem tam wdrożenia systemu przez pewien kwant czasu i musze przyznać, że zakład robi wrażenie. Właściciel bardzo w porządku, no i oczywiście ekipa z którą współpracowałem podczas wdrożenia była super. Pozdrawiam obecnych i dawnych pracowników.
xxxx 2011-02-06 14:30:58
w zakladach miesnych pana [usunięte przez administratora] jest super i nie dam nic złego powiedziec na ten zaklad
pracownice 2011-07-26 17:04:45
Zgadzamy się całkowicie z ta opinia super się tam pracowało często wspominamy nasza prace w tym zakładzie pozdrowienia dla pana [usunięte przez administratora] i całej załogi
witam 2011-11-13 19:27:06
to dlaczego już nie pracujecie skoro ta zajebiście było
noga 2013-09-10 06:33:37
nie robie już tam dawno, nie warto.
zadzwon tam bo może i sa przyjęcia nie wiem powiem szczerze
joann 2016-05-17 22:11:02
Kilka lat ładnych już istnieja na rynku,jednka nikt zbytnio nie napisal nic o tym jak wyglada zatrudnienie, mi glownie zalezy na tym by dowiedziec sie czy daja umowe o prace, czy nie ma problemu z grafikiem>
Zostaw swoją opinię o Zakłady Mięne Paruzel - Dobieszowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakłady Mięne Paruzel