Opinie o WER Komorniki w Komorniki

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy WER Komorniki. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie WER Komorniki na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WER Komorniki w Komorniki

NiezadowolonyKlient

Czas przesyłki bezsensownie wydłużany przez dziwne punkty/terminale przeładunkowe! Paczka w takim punkcie czeka na kolejne nadanie 24H!!! Nie polecam!!! Tragedia!!!

oliwia

Zamówiłam w lutym paczke na alie, i no wszystko okej, 02.04.2021 dostaje smsa że paczka zostanie dzisiaj doręczona ale- nie jest. Na alie jest juz informacja że paczka została doręczona i nie moge otworzyć sporu i dostać zwróconych 60zł (niby nie dużo ale jestem nie pełnoletnia i ciężko mi zarobić chociaż tyle) bo to wina poczty WER Komorniki, a nie sprzedzawcy. W każdym razie jak sprawdziłam sobie śledzenie paczek poczta polska to tam pisze że "Item delivered 2021-04-02 10:10 WER Komorniki" czyli od 2 kwietnia moja paczka wciąż jest na poczcie , i możliwe że już nigdy nie zostanie doręczona :))

Patka
@oliwia

Hej i co doręczyli ci paczkę? Mam dokładnie te same sytuacja a sprzedawca z Ali nie chce zwrócić pieniędzy...

lidiak

Paczka wysłana jako ekspres -usługa kurierska 12.05.2021 środa .13.05 .dotarła do Komornik )00.57 Od tej pory jest niby doręczana bez skutku 14.05 a następnie 17.05 . Informacja że zostanie zwrócona 17.05 godz. 19.54 .Po przeczytaniu uwag poniżej zastanawiam się czy ją w ogóle otrzymam. Z adresatem nikt się nie kontaktował. Nie otrzymał żadnego awizo. Złożyłam już reklamację. Do tej pory z usług poczty polskiej byłam zadowolona . Paczki wysyłane na ten sam adres dochodziły na drugi dzień. Nie mam pojęcia co się stało. Ale to jest nie do za akceptowania.

zbynek

Wyjątkowe (usunięte przez administratora) Na stronie podany jest telefon który nie istnieje. Paczka nie dotarła bo kurierowi sie nie chciało i dostalem awizo o odbiorze na poczcie a zaplacilem za dostarczenie. Jak oni nas traktuja ?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie WER Komorniki? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Grzegorz

29-03-2021 Do WER Komorniki trafiła moja przesyłka. Jest 27-04-2021 i przesyłka nie dotarła. Nie ma możliwości dodzwonienia się do WER Komornik. Zadzwoniłem do obsługi Poczty Polskiej na 801 333 444 i już zaraz po 20 minutach przemiłą Pani poinformowała mnie że w takich wypadkach to nadawca może składać reklamację. Przesyłka idzie z Ali Express, więc pewnie do nich zadzwonię i pogadam. Brak słów, ręce opadają, nawet człowiek siły niema żeby się denerwować. Tu akurat wiedziałem gdzie ta przesyłka jest, ale w 4 innych przypadkach gdzie przesyłka jest od początku marca w Polsce nie wiem nic. Czekam...

Cichy

Jak tam się można dodzwonić? Czy tam ktoś pracuje?

Witam.Ja na swoją......przepraszam Swoje przesyłki z alliexpress czekam od tygodnia.Po czym mam smsy Dziś dostarczymy Kurierem pocztex Twoją przesyłke....a tu psikus....Wchodze na śledzenie przesyłki i widnieje info DOSTARCZONO KOMORNIKI.....dzwonię na infolinie poczty polskiej a pani mnie informuje że jest zwrot do Chin......ale nadal widnieje Dostarczono Komorniki!!!!Czy to jakiś żart???Sporo kasy wydałam i nerwów straciłam :-(

Mario
@Kasia

To samo czekam na paczkę z Ali i dziś wkleiłem stary numer do śledzenia który UWAGA status od 21.01.2021 PP Komorniki P204 - Doręczono , Na aktualnym numerze listu przewozowego status urywa się na 17.12.2020 w Belgii Liege. Dzwonię dziś na pocztę i co słyszę że paczka zwrócona do nadawcy.....

@Kasia

Dzień dobry, moglabym się dowiedzieć z jakiego numeru Pani do nich dzwoniła? Również mam problemy z paczką i nie mogę się do nich dodzwonić. Z góry dziekuje za podanie numeru

Pozytywna

Mam pytanie czekam na przesyłkę z AliExpress. Dnia 25.01.2021 została oclona Dnia 30.01.2021 została wysyłka lokalną firma przewozową do dnia nic nie dostałem a mamy 17.02.2021 Dariusz Michalski.

Zawiedziony

Wer Komorniki najgorsza sortownia w Polsce wstyd, czy ktoś tam jeszcze panuje nad wszystkim? Bo wygląda jakby mamut jakiś tym kierował, dlaczego paczki przetrzymujecie!!!!!!!

centus
@Zawiedziony

Jeszcze gorsza WER Warszaw

RUSZCIE MOJĄ PACZKE

00359007733368839389 RUSZCIE TĄ PACZKE WYSLANA PRIORYTETEM A NADAL TAM SIEDZI BŁAGAM WAS NIE RÓBCIE MI ZNOWU TEGO SAMEGO, TO NAWET NIE JEST DLA MNIE TYLKO JAKO PREZENT URODZINOWY BŁAGAM MAM WAS SERDECZNIE DOŚĆ, DAJCIE MI TĄ PACZKĘ I JUŻ NIGDY WIĘCEJ POCZTĄ NIE WYŚLĘ

ala
@RUSZCIE MOJĄ PACZKE

Zadzwoń na infolinie 43 842 06 00. Wczoraj miałam ten problem. Do godziny przesyłka była u adresata.

@RUSZCIE MOJĄ PACZKE

Witam i postaram się ci pomóc jak ta paczka w poniedziałek do ciebie nie dojdzie to napisze Ci z 5 telefonów do kierowników zmian i oni ci pomogą ok

jola

Ja chętnie skorzystam 0 pomocy ze strony infolinii PP

Iza
@Ela

bardzo proszę o podanie jakiegoś kontaktu, od piątku paczka jest w komornikach, zero kontaktu, a wartośc przesyłki to 1.000,00, ile stresu mnie to kosztuje

@Ela

Witam czy mogłabyś mi pomóc ?? Moja paczka o numerze 00459007738872415491 została odesłana do Komorniki ale ja powinnam ja odebrać w Sochaczewie nie wiem dlaczego nie została mi doręczona. Dziękuje za odpowiedź. Pozdrawiam

Kinga
@Karolina

Hej moja paczka tez sie tam znajduje, dzis byla znajoma ktora mieszka w okolicach, nie mq opcji odbioru bo to sortownia paczek, dodzwonic sie nie idzie, maili nie ma nigdzie podanych, xos czuje ze poprostu tam jest czarna dziura.... Nikt nie wie co sie dzieje z paczkami

Piotr z Poznania
@Ela

Dzien dobry. Moglaby mi pani pomóc.Zamowilem i wyslano 7go paczke z konsola expressem plus ostrożnie i od 9 jest w komornikach.Dzwonilem na infolinie i nic to nie dalo.Chcialem zrobic prezent corce a teraz ani pieniędzy ktore wplacilem ani zabawki dla niej.Pozdrawiam serdecznie

możesz mi podac numer?

wg mojej opinii i statusów poczty polskiej na wer Komorniki kradną paczki sprawę kierujemy na policję na kamerach żadnych śladów kuriera który niby miał zostawić awizo

Darya

Czekam na swoją przesyłkę już prawie miesiąc. Była w Markach równo 5 dni i została wysłana do Komorników. Dodzwonić się tam nie ma opcji, nikt nie może mi pomoc! O co w ogóle chodzi? Nie dostałam żadnego awizo o tym że paczka nawet była w markach, sprawdziłam to sama przez „śledź przesyłkę”... Poczta Polska , dramat

Tony

Czy ktoś się orientuje, czy można podjechać do wer Komorniki i odebrać osobiście paczkę?

@Tony

Pewnie ze mozna podjezdzasz wychodzi ni to ochraniacz i mówisz że po paczkę i oni się dodzwonia zakład że od nich odbiorą ten sam telefon co wy dzwońcie i nikt nie odbiera...... A kto dzisiaj wysyła paczki pocztą polską.... Sorry ale tyle się isze że to państwowa buda i wszyscy mają was w (usunięte przez administratora) a wy (usunięte przez administratora) A swoje i potem płacz

Tony
@Ela

To chcesz powiedzieć, że podjadę pod budę ochrony pokażę nr przesyłki i oni będą cały wer przeszukiwać?

@Tony

Po numerze paczki znajdą w rejonach to takie kosze z kodami

Wściekły ????

W wer Komorniki znikają przesyłki żenada nigdy więcej Poczty Polskiej!!!!

Nooa

Witam czekam już czwarty dzień na przesyłkę która utknela w wer Komorniki, kilkanaście maili, telefonów i nic się nie rusza paczka nr 00359007733408200247 ruszcie moją przesyłkę!!!!

Dex

Firma krzak, krzak się wyrwie i po firmie to jakiś koszmar.

Paulina12340

Ja również czekam na moja przesylke , juz drugi dzień moja paczka jest w komornikach i po przeczytaniu tych wszystkich komentarzy czuje ze szybko jej nie otrzymam . Najgorsze jest to ze w tej paczce sa rzeczy potrzebne dla mojego synka który ma 3 tyg i sie obawiam ze jak wkońcu paczka dotrze to nie będę już tych rzeczy potrzebowala .

Maanuro
@Paulina12340

Witam ja również czekam, już drugi dzień w komornikach dzwoniłem na infolinię i wysłali ponaglenie ale czy to coś da, od poniedziałku jak nie dojdzie będę upierdliwy i będę dzwonił co godzinę aż im się odechce,.

Bodzio

Spotkał mnie ten sam problem co wyżej wymienionych.Paczka dostarczona do WER Komorniki i stop. Nr paczki:00359007733305387447. Sprawa bardzo pilna!

kadek13

gdzie jest moja paczka mieszkam ponad 100km od Komornik Dane przesyłki: Numer przesyłki 00459007738844370421 Rodzaj przesyłki: Pocztex Kurier 48 Kraj nadania: Polska Status przesyłki: Nazwa zdarzenia Data i czas Jednostka pocztowa Przygotowano do doręczenia 2020-12-24 12:54 PP Komorniki P204 Przekazano do doręczenia 2020-12-24 13:06 PP Komorniki P204 Doręczono 2020-12-24 13:06 PP Komorniki P204

Doskonałe kebaby. Miła pomocna ochrona na bramie.

Zostaw merytoryczną opinię o WER Komorniki - Komorniki

• Jak się pracuje w WER Komorniki?

Zobacz opinie na temat firmy WER Komorniki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WER Komorniki?

WER Komorniki