Opinie o WER Komorniki w Komorniki

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy WER Komorniki. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie WER Komorniki na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WER Komorniki w Komorniki

sirius

Moja paczka niestety dotarła do tego momentu i zniknęła. Według utworu jest napisane, że tam go dostarczono i tyle. W tym momencie moja paczka została skradziona.

Marta 35

Mi również stanęła paczka w Wer Komorniki która widnieje doręczona A Ja zupełnie nie z tego miasta. Proszę może ktoś mi pomoże jak ja odzyskać??? Bardzo mi na niej zależy... Czy oni ja ukradli??? O co tam chodzi??

@Marta 35

Marta zadzwoń i zapytaj bo może być na przepakowni jak ja uszkodzili

Zaba
@Wiola

Podany jest tylko jeden numer pod którym w ogóle nie można się dodzwonić

Tenia21@op.pl

List wysłany do Indii 15 listopada 2021 (adres prawidlowy )wraca 5 stycznia 2022 z pieczątką Ceint Curitiba .List zamiast do Indii poleciał do Brazylii i wrócił do Poznania. Sortowania nie zna geografii. Teresa M.

Michal

Kurier z os tysiąclecia nie odb tel nie dostarcza przesyłek tylko zostawia na poczcie kłamiąc że nikogo nie było w domu po czym nawet nie zostawia awiza o tym gdzie jest paczka jest to sytuacja notaoyczna dramat

@Michal

To nie jest dramat tak poprostu pracują kurierzy w poczcie polskiej i mają was gdzieś a tyle się pisze wysyłać ale nie przez PP bo mają ludzi z ulicy co tydzień inny i koło się kręci a pretensje możesz mieć tylko do siebie i tyle w temacie

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie WER Komorniki? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Wiktor

Przesyłki nie docierają

Edyta

Od wczoraj paczka w WER kKomorniki i nadal brak smsa i doręczenia do Żabki w Poznaniu.Skandal.!!!!!

@Edyta

Leżą te paczki na wer Komorniki bo nie ma kto ich doręczyć bo nie mają kurierów i to jest fakt nie żadna ściema ...zamiatane pod dywan ...i wszyscy o tym wiedzą tylko telewizja bo nie ruszy ich nikt

ALKA

8.12 2021 - Cały dzień siedzieliśmy w domu murem bo był SMS i mail, że dostarczą tego dnia. Nie dostarczyli ... Rano w statusie godz 20,12 2021 - PRÓBA DORECZENIA>>> Kłamstwo - byliśmy w domu i żadnej próby doręczenia nie było... Potem znów SMS i mail, że paczka będzie dziś (9.12.2021) doręczona .. Jest 15.05 , siedzimy znowu w domu i nikogo z paczką nie ma... Ciekawe jak długo taka zabawa w kotka i myszką będzie trwała ...

Mała

Jaki jest kontakt wer Komorniki ?

@Mała

Jedziesz do Głuchowa na polną 120 wchodzisz i wszystkich po kolei opierdalasz ale oni dalej sobie z tego gówno robią patrzą na ciebie i dalej kłamią i tak wygląda wer komorniki a telefony oczywiście odbierają ale od siebie ......kawa zalana.....

Jak długo trwa proces awansu w WER Komorniki?

Asystentka

Jak znasz pana Piotra S to nie ma procesu odrazu jest awans jak chcesz zostać podwykonawcą żaden problem to jest poczta Polska bez Polska

Jak pracuje się w WER Komorniki? Choć tu na forum pojawiło się ostatnio sporo komentarzy na temat tej firmy, to jednak niewiele z nich mówi o pracy w tym miejscu. Czy jest ona zmianowa i ciężka fizycznie? Jak wygląda kwestia przerw?

Ela
@Marta

Bardzo ciężka bo to firma rodzinna tu na zwierzęta w - 15nie zwracają uwagi a co dopiero na ludzi odradzam pracę w tym miejscu jeśli ktoś ci powie że tu jest super to porostu.... SKLAMIE

Loli
@Marta

Praca zmianowa zalezy gdzie się trafi. Praca ciężka fizycznie. Przerwy 2 na 12 godzin i 1 na 8 godz ale nie ma problemu z np. Kawa

kamil

tam ktoś w ogóle pracuje? ponad 2tyg już u nich paczka leży i nic się nie zmienia

Angelika
@kamil

Ja próbuje się cały dzień do nich dodzwonić mam 4 numery i żadnego nie odbierają. Trzeba mieć anielską cierpliwość żeby się do nich dodzwonić. ..

@Angelika

Bo tam nikt nie odbierze bo te tel to są dla szaraków którzy wysyłają paczki przez PP tyle się mówi i pisze a ludzie swoje to teraz cierpicie proste????

Brylant kafar

Kierowca ciężarówki roman poprawka Jezdzi pod wpływem amfetaminy. Któryś raz już przyjechał i widac po nim, poczta zróbcie coś z tym. Noe chce zgłaszać tego na policje ale Chyba będę zmuszony

@Brylant kafar

A paczkarzy kto sprawdza ? Przecież wszyscy o wszystkim dobrze wiedzą a odpowiedź ......a kto paczki będzie wywoził ...i co nas to obchodzi.....

Nastiusza

Witam. 13.04.2021r. wysłałam paczkę bodajże ekonomiczną (13 zł) z Warszawy, która docelowo miała trafić do Poznania. Ale wchodząc na śledzenie tejże przesyłki widnieje status: Doręczono 2021-04-15 19:18 WER Komorniki I teraz moje pytanie, czy ta paczka trafi do tego Poznania, wróci do mnie czy jak to wygląda? Trochę mnie ten status niepokoi ????

kerim
@Nastiusza

Ta sortownia nie ma ochoty do pracy. Ja czekam za paczką z Chin już prawie 3 miesiące a nieraz kilka miesięcy .Ostatnio co zamówię to po terminie nic nie przychodzi. Wstyd mi za nasz kraj. Paczka z Chin idzie 2 tygodnie a z sortowni do mnie 2 do 3 miesięcy a zazwyczaj nie dochodzi wcale. Kontaktu do sortowni nie ma

Guest
@kerim

Osadzeni z Zakładu Karnego co tam pracują kradną paczki

Heh
@Guest

Osadzeni już dawno nie pracują na wer Komorniki

Ktosiek
@Guest

Już od dawna nie pracują

eM.

Dzień dobry, bardzo uprzejmie proszę o nadanie biegu przesyłce 00359007733353044620. Tkwi u Państwa już kilka dni. Zależy mi na czasie, bo zawartość jest przeznaczona do prezentacji na Biennale Tkaniny w Poznaniu. Jeśli nie dotrze przed określonym terminem to nie wezmę udziału w wystawie.

Jo
@eM.

Niech Pan zadzwoni na infolinię . Może oni wyślą maila i coś się ruszy.

Iv

Jakie kroki podjąć dalej jeżeli na paczce z alieexpress pisało żeby zwroty kierować do Komornik a tam głucha cisza, nikt nie odbiera tel. Paczka z tego co sprawdziłam leży tam sobie od 12.05 i nie wiem na co czeka, kierować sprawę na policję czy fatygowac się tam i odebrać osobiście i osobiście wysłać do Chin??? Doradzcie

Madziek193
@Iv

Mam tą samą sytuację a nikt nie odbiera telefonów

Patka
@Iv

Też mam taką sytuację, i to z trzema paczkami z alieexpress które tam trafiły.. Brak słów

BeKa
@Iv

Zakładasz spór w Alli, wybierasz opcję, ze odsyłasz i chcesz zwrot pieniędzy, po 2-3 dniach dostajesz mail z zakładką zwróć towar, przechodzisz tam, generujesz numer przesyłki, etykietę zwrotu poprzez paczkomat i nadajesz bezpłatny zwrot nie do Komornik, a pod adres który dostaniesz do zwrotu w Polsce, był to w moim przypadku Szczecin. Sytuacja opisana dotyczy tylko jeśli sprzedawca oferuje tzw. bezpłatny zwrot.

stokrotka
@Iv

Na Ali jest w danej aukcji podana data tzw. ochrony, do której Twoja paczka powinna dotrzeć do Ciebie. Dzień po tym terminie zakładasz spór z Ali, że paczka nie dotarła.

Klient

NIGDY WIĘCEJ POCZTA POLSKA WALCIE SIE NA RY... NIE DZIWNE ZE KURIERZY WYGRYWAJA Z TA CHAŁĄ U INNYCH ZAMAWIASZ I NA DRUGI DZIEN JEST A POCZTA TO PORAZKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

stokrotka
@Klient

Masz rację, skoro skończył się monopol Poczty PL to powinni sobie tym bardziej szanować klientów. Moje paczki leżą ponad miesiąc w Komornikach. Chyba dojrzewają...

Realista

Ułomni w tym kraju z poczty. W Chinach wystarczyło 6 dni aby dotrzeć do polski a tutaj przez 5 dni nie mogą dotrzeć.(usunięte przez administratora)

pk

Moja paczka jako polecony idzie od 2 sierpnia dzis 18 sierpnia i nadal jej nie otrzymalismy!Na sledzeniu przesylek pisze ze paczka znajduje sie od 2 sierpnia w KOMORNIKI i do dzis nie zostala do nas wyslana stamtad!Ilez mozna czekac brak slow !!

Patryk

Dnia 9.08.2021 dostałem powiadomienie, że dzisiaj zostanie dostarczona moja paczka. Specjalnie zostałem w domu cały dzień, nie wychodząc nawet do sklepu na zakupy. Paczka nie została dostarczona, nikt nie dzwonił domofonem. Oczywiście na stronie paczki status "Dostarczono" napisałem wiadomość. Odpowiedź "Paczka została dostarczona, nie zapisujemy kto ją odebrał więc nie możemy tego zweryfikować" śmiechu warte.

Sasek

Nie polecam firmy uszkadzają paczki skalpelem i oddają odbiorcy. Firma jedna wielka żenada.

Zostaw merytoryczną opinię o WER Komorniki - Komorniki

• Jak się pracuje w WER Komorniki?

Zobacz opinie na temat firmy WER Komorniki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WER Komorniki?

WER Komorniki