Opinie o WER Komorniki w Komorniki

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy WER Komorniki. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie WER Komorniki na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WER Komorniki w Komorniki

Zaginely paczki z Aliexpress

Ludzie co Wy tam robicie ,gdzie sa moje paczki ,czy ktos kto zarzadza tym b....m odda mi teraz pieniadze bo (usunięte przez administratora) to macie extra !

Załamny

Kurier nawet się nie pojawił,a w systemie że paczka doręczona. W przygotowaniu zawiadominie do prokuratury, nie bójcie się walczyć o swoje ze złodziejami z WER Komorniki.

Henryk Kwinto

Przesyłka z Aliexpress zapłacona i wysłana z Chin w dniu 29.08. w dniu 02.09 była już w Polsce. Następnie przesłano ją do Kamienia Pomorskiego (mieszkam w Koszalinie) i próbowano doręczyć (250km ode mnie). Adres prawidłowy na przesyłce. Następnie wraca do Komornik i status doręczono. Masakra, czy na tej poczcie pracują osoby, które nie potrafią odczytać adresu? Rozwiązać w cholerę to pseudo-firmę.

mp1234

Dobry wieczór, Już po raz drugi zdarza się tak, że moja paczka, która miała przyjść w dwa dni, nie przychodzi. ostatnio jak zamówiłam to musiałam czekać tydzień na dostanie owej paczki. Co się u państwa dzieje? krążą plotki iż państwo kradną paczki. to jest naprawde skandaliczne zachowanie.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie WER Komorniki? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Zhanna Matskuliak

Witam Moja przesyłka nie dotarła do mnie, ale wróciła do Komorniki, co mam zrobić, aby ją do mnie zwrócić??

Honorata

Przesyłka nadana 02.09.2022 trafiła do UP Świnoujście 03.09. 2022. Info po obiór z Głównej poczty dopiero 07.09.2022. Protokół sporządzono 07.09. 2022 ( powinien być sporządzony 03.09.2022 ) że przesyłka jest bez zawartości !!! Nie było wcześniejszej informacji o dostarczeniu przesyłki przez kuriera. Podpisałam protokół i paczka została odesłana. Najdziwniejsze jest to że 09.09.2022. dostaję powiadomienie że kurier dostarczy mi ową przesyłkę . Nigdy jej nie przyniósł .W Polsce POCZTEX działa pt : " I co mi zrobisz że nie mam twojej paczki". Rozmowa z konsultantem i pracownikami tego przybytku to " Groch o ścianę "

Poczta Polska to siedlisko (usunięte przez administratora), takich co nigdzie indziej pracy bez znajomości nie dostaną.

Halina

w dniu 05.10.2021 wysłałam paczke piorytetowa nr 00359007733537830865 do p.Hoffik 2 Hoffman Michal ul.Krotka 33 Skórzewo. w dniu 06,10,21 paczka znalazła sie u panstwa w VER Komorniki i podobno dostarczona do klienta.Jednak klient twierdzi ze paczki nie otrzymal do dnia 09.10.2021.Prosze o sprawdzenie kto paczkę dostarczyl i kto odebral. Poniewaz wiąże sie to z kosztami. Pozdrawiam .

Guest

Tak jak wyżej napisano, to portal dotyczący Poczty jako pracodawcy a nie ogłoszeń o zagubionych przesyłkach.

Bumblebee
@Guest

Ponieważ nigdzie nie mogę się dowiedzieć co się dzieje . Widzę że ginięcie Paczek z aliekspress , po tym jak dotarły do komornik jest nagminne . Więc i co chodzi ?? U mnie jest jeszcze lepiej bo paczka miała być do paczkomatu w Lęborku , była na poczcie w Lęborku i pojechała wesoło do komornik. I słuch zaginął . Więc nie spinajxie się ci to za portal tylko do uja Wacława wyjaśnijcie co tu się odjaniepawla.

Guest
@Guest

mamy rozumieć ze zaginione przesyłki nie dotycza poczty i pracowników?, same uciekaja, byle pracownicy poczty, nie mieli pracy? to może pora zwolnić pracowników , zamknać pocztę polska , skoro jest zła praca , niewydolna organizacyjnie, pracownicy maja zle zorganizowana prace, sa przemeczeni, po co my podatnicy mamy do tego dokładać, a znikajace przesyłki to specjalnosc PP i jej pracowników, to nieprawda ze zagubiona to zwyczajnie ukradziona, ewentualnie wyrzucona paczka zeby pracy było mniej?

Gtw
@Guest

Macie rozumieć że, Nauczcie sie poprawnie pisać adresy to może paczki dostarczą. Imię (brak nazwiska, BRAJ ULICY, brak miasta, brak kodu pocztowego), takich paczek jest tysiące.. I co? Pocztowcy to Duch Święty zeby znac wasze adresy? Myślicie, że ktoś ma czas przegladac te (usunięte przez administratora) z Chin? Ludzie tego przyjezdza w dzien, w dzień po kilka tirów.. I codziennie kilka setek wraca do nadawcy wlasnie z powodu niepełnego adresu na paczce. Co po numerze paczki, jak adresu brak? Juz nie wspomnę, ze Chinczyk zbytnio tez sie nie przyklada do czytelności adresu czy kodu.

Mundito
@Guest

To niech się poczta weźmie za wer komorniki bo jest beznadziejny żeby paczki ginęły a adres był w moim przypadku dobry.

Василий Тёркин

Tak naprawdę, nie wiem, kto pisze tym (usunięte przez administratora) pozytywne opinie. Za ubiegły rok u mnie zaginęło około dwudziestu nie stemplowanych przesyłek z Chin. Paczki do wyjścia z urzędu celnego można odsledzic, a po wyjsciu i podaniu pozytywnego wyniku kontroli poprosu znika. I rządna próba jej odzyskania nie powiodła się. Już w tym roku bez śladu zaginęło trzy przesyłki. Ta firmę trzeba zlikwidować i koniec. Bałagan niewyobrażalny....

Zawiedziona
@Василий Тёркин

Opinia jest prawdziwa aż cholera człowieka bierze.

pjawo
@Василий Тёркин

Moją paczke też skradli

Kolejna paczka nie dostarczona ,Czekam cały dzień na paczkę po czy dowiadujesz się ze jest wystawione awizo. przy takiej konkurencji traktowanie klienta niech sobie czeka uważam za mało profesjonalne.

jan

Dwie paczki z Aliexpress widnieją w systemie śledzenia jako "Doręczone", mimo że kurier się ze mną nie kontaktował, nikomu nie podawałem kodu odbioru który dostałem w SMS. Trzykrotnie kontaktowałem się z infolinią, wysłano jedną prośbę do sortowni o ustalenie statusu paczki, później dwa ponaglenia - i cisza. Reklamacja złożona, mam nadzieję, że otrzymam w końcu moje rzeczy

Endrju
@jan

Uważajcie, w WER Komorniki pracują osadzeni z Zakładu Karnego, wiem że zdarzały się kradzieże paczek...

Ptica
@jan

A w jaki sposób mogę reklamować paczkę z Aliexpresów? Jaki jest nadawca? W formularzach mówią, że adresat ma prawo do reklamacji tylko jeśli nadawca zrzeka się prawa do roszczenia. Czyli kto? Udało się w końcu te paczki dostać?

Ktosiek
@Endrju

Już od dawna nie pracują

Karas
@Ktosiek

Mylisz się idź na gabaryty i niewprowadzaj ludzi w błąd

Agnieszka
@jan

Ja również mam dokładnie taką sytuację, niby dostarczono, ale NIC! Aoroduktiw nie otrzymałam, ani informacji, ani pieniędzy..

Zawiedziona
@jan

Zapomnij. Tam pracują (usunięte przez administratora) którzy się układają z kurierami. Do mnie wiele przedmiotów nie dotarło. Co się z nimi stało..... Wyparowały??? Nie sądzę. Powinnam je otrzymać a tak się nie stało. Wniosek jest jeden. Kradną.

Henry

Mam pytanie jakim prawem powiadamiacie nadawcę przesyłki że paczka została doręczona, kiedy śledzę swoją paczkę ta od ośmiu dni jest u was w komornikach. Ja powiadamiam od teraz wszystkich u których zakupy żeby nie wysyłali paczek przez Pocztę Polską bo to firma nic nie warta i nie rzetelna.

Śmiech na sali

Paczka wysłana w grudniu 2021 roku wróciła do nadawcy 31.05.2022 roku. W systemie widnieje jako "doręczona". Zwrot bez podania powodu, paczka była rozerwana, skleili ją w Warszawie (!) i odesłali do mnie. To żart, a nie placówka pocztowa.

Niezadowolona klientka

Totalny bałagan .Nikt nic nie wie ,Ale czy za tą niewiedzę i nniekompetencje mają płacić klienci?Postaramy się to zmienić!!!

Darnok

Potwierdzę tylko to co czytałem w poprzednich wpisach. Moja przesyłka też dotarła do WER Komorniki i ślad zaginął , myślę że jest dwie możliwości tej sytuacji , albo tam pracują (usunięte przez administratora) , albo ten dział poczty ma pod swoją pieczą Sasin.

Matix

Nie wiem czemu ale moja paczka z shopee jest tu od 17 lutego i nie zmienia statusu a to jest 5h ode mnie

Paczki
@Matix

Mam ten sam problem. Po przeczytaniu opinii o pp Komorniki to pracujący tam ludzie sprawdzają paczki, które wydają im się wartościowe i prawdopodobnie biorą je dla siebie. Bo dziwnym trafem znikają właśnie tam.

Beata

Po tym jak zaginęła paczka w Komornikach zastanawiam się czy następnym razem nie zgłosić tego na policję , oczekuję teraz dość ważnej i potrzebnej przesyłki jeśli pojawi się ten sam problem znowu to zgłaszam to na policję . Jak będzie nas więcej to ktoś się tym zajmie.

Beata

Witam ,próbowałam się dowiedzieć gdzie podziała się moja paczka z AliExpress a dokładniej jedna z przesyłek która nie została dołączona do wspólnej jednej zbiorczej paczki i cisza . Na poczcie kazano mi dzwonić i dowiadywać się tam gdzie została połączona w jedną wspólną czyli w Komornikach . Niestety nikt nie odbiera , cyrk na kółkach widać komuś się moja przesyłka przylepiła do rąk , ale jak czytam to nie jestem odosobniona w swoim problemie . Kogo oni tam zatrudniają samych (usunięte przez administratora)?

Aga
@Beata

Moja przesyłka również zaginęła w Komornikach. Status dostarczona, pracownicy wciskają kity, że została zwrócona do nadawcy. Na OLX z Poznania ktoś sprzedaje ten sam produkt, którego nikt nie ma w Polsce od ręki, a on ma. Zbieg okoliczności? Produkt ma wartość rynkową 250-300zł więc wybieram się zgłosić to do organów ścigania.

Bozena

od 13 grudnia 2021 roku, przesyłka trafila do Terminal przeładunkowy w Komorniki i ślad zaginął, piorytet polecony, Nie można uzyskać żadnej informacji, złożona reklamacja, wiadomo, bez odpowiedzi, bo maja czas 3 miesiace. Czy ktos wie jak to ruszyć?, co zrobić? żadnej pomocy ze strony PP ich telefony informacyjne to kpina. proszę pomóżcie, polecony piorytet tkwi w Komornikach???? od 13.12.21r od godz 17;42

Niki
@Bozena

Opinia nie dotyczy procodawcy tylko przesyłki pocztowej.

odpowiedż do Niki
@Niki

to dotyczy pracowników poczty, to oni przyjmuja przesyłki, to oni-pracownicy sa obowiazani do przesłania przesyłki dalej, czy chcesz mi powiedzieć ze przesyłki same fruwaja?, bez pracowników poczty?, czy przesyłki same siebie okradaja? i same się kradna? to PP jest odpowiedzialna za ten bałagan, to pracownicy poczty nie pracuja tak jak należy, nigdy więcej PP zbyt dużo przesyłek zginęło w Komornikach, totalny bałagan, brak logistyki, to totalna kpina, pracownicy nie wykonuja pracy, kierownictwo nie reaguje i nie likwiduje bałaganu, a PP jako potentat "olewa" ludzi i ich problemy, Niki to pracowniicy-ludzie nie roboty sa winni takiej sytuacji. chce przesyłkę odzyskać a pracownicy poczty utrudniaja to . pozdrawiam i zyczę poprawy pracy w waszej państwowej poczcie,bo na was pracowników spada ta zła opinia

rajmun-d

(usunięte przez administratora) Przesyłka dostarczona do PP Komorniki P204 nie do adresata, i po reklamacji bo masz dwa tygodnie!

Zostaw merytoryczną opinię o WER Komorniki - Komorniki

• Jak się pracuje w WER Komorniki?

Zobacz opinie na temat firmy WER Komorniki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WER Komorniki?

WER Komorniki